Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Svratih da se iskukam malo:lol:

Pre 3 dana sam se vratila sa G.O. na posao i vec sam nizasta od nedovoljno sna... Spavam ja nekih 6-7 dati dnevno ali mi nekako nije dosta :( ne znam koliko cu jos ovako izdrzati. Hoce da mi daju trudnicno na teret neispavanosti? :lol:

Anna divno za pokrete:wub: ja sa nestrpljenjem iscekujem^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jutro....
mi cure kod kuće,noćas je bio festival,mala se digla u 2,veli boli ju stomak,i za 5 min bljuc i to podosta....valjda se prejela popodne,a i s njenim stalnim skakanjem i cirkusiranjem nije puno falilo do uzbune u stomaku....obljuvala mi i šefa i stanicu,krevet smrdi,posteljina se pere,a ona sva hepi ko prase u blatu,gleda crtiće i masira me već lagano :rolleyes::P

popila je sad malo čaja,pojela koji gric poprženog kruha...a ja komirana ko da me diližanska po preriji vukla,i to naguzičke...hrkala i mala ko vuk,a i mm nije fulao ubaciti se u koncert,na kraju sam u uši natrpala tuljke wc papira,majke ti,izgledala sam ko shrek,a ni sad se ne približavam ogledalu :P:D

samo da živci ostanu na hrpici danas,mrzim takve momentalne bolesti,al opet moraš ostavit da malo odmori,a taj dio i njoj i meni koma....ona bi cirkusku predstavu održala,a ja bi ko konj mogla na stojeć zaspat....

 

Mina1502 i jetzel pretzel volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jutro....
mi cure kod kuće,noćas je bio festival,mala se digla u 2,veli boli ju stomak,i za 5 min bljuc i to podosta....valjda se prejela popodne,a i s njenim stalnim skakanjem i cirkusiranjem nije puno falilo do uzbune u stomaku....obljuvala mi i šefa i stanicu,krevet smrdi,posteljina se pere,a ona sva hepi ko prase u blatu,gleda crtiće i masira me već lagano :rolleyes::P

popila je sad malo čaja,pojela koji gric poprženog kruha...a ja komirana ko da me diližanska po preriji vukla,i to naguzičke...hrkala i mala ko vuk,a i mm nije fulao ubaciti se u koncert,na kraju sam u uši natrpala tuljke wc papira,majke ti,izgledala sam ko shrek,a ni sad se ne približavam ogledalu :P:D

samo da živci ostanu na hrpici danas,mrzim takve momentalne bolesti,al opet moraš ostavit da malo odmori,a taj dio i njoj i meni koma....ona bi cirkusku predstavu održala,a ja bi ko konj mogla na stojeć zaspat....

 

Drage moje dobro jutro zelim. Nova sam, pa ssamo da mahnemo nas dvoje. Trudnica sam, 28- ma nedelja od danas, dobro sam, nosim decaka. Vidim da se oise o pokretima, najlepsi deo moje trudnoce.....aktivnost i povezanost. 

Iwanchitza, Magarence i Mina1502 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

o jutar,bubać :) dobrodošla :)

to ti je prva beba ili? ja se sve unaprijed prebrojavam,po tjedan dana si dodajem stalno,ne znam zašto :D
evo i moj beban počeo mlatuškati...

 

Mini Buba i Mina1502 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutroooo... paaa spavala sam nocas dosta dobro.. iraela ti si atrakcija prava... :)  a i mala ti je show ocigledno na tebe....

Meni je sestra sa djecom tu kod majke evo par dana... ja samo prespavam kuci non stop sam tamo mm ce me se odreci..mada i in je dosta posjecuje jer mi seka ima bekana od 10 mjeseci to je zlato tetkino.. jooj samo molim boga da mi bar jedno bude tako mirno i njezno.. to je melem.. ja sam 18. Na kontrolu iscekati ne mogu... dug li je mjeseeeeeeccc....

Mini Buba voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iraela....Mina....hvala. 

Meni je prva bebica, najverovatnije I jedina. Priroda je trudnoca, ali je family status malo vec popunjen, mm je starijim dosta od mene I vec ima klinku od 12 godina, a ja sam isto sa nekim manje vise zdravstvaenim problemima, tegobe su jako prisutna, samo da lepo iznesemo do kraja trudnocu mi rodim, posle cemo lako:babycrib:

Mina1502 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Unapred se izvinjavam na greskama u kucanju, jer sa tableta pisem pa nekada sam izbaci rec koja njemu odgovara:D

Mina1502 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mini dobrodosla. Ali mislim da si ti zrela za treci trimestar ;)

Iraela veselo kod vas :lol:

Mina1502 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro curkee dragee:):D Vidim ovde veselo juce a i jutros**** Svi ste u dobrom raspolozenju;))Bas lepo, tako i treba.             Ivanaica mogu da zamislim koliko je taj klip bio divan..I ovo malo sto si ispisala u meni je izazvalo neznost..Inace obozavam takve klipove*** Veruj da ja sad samo osluskujem kad ce sledeci pokret, mnogo mi se dopalo;)  Mini Buba dobro ti nama dosla! Verujem da ce ti biti lepo...Uzivaj;) Sve vas bubim pa se kuckamo....

Mina1502 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Anna, ja se sa mojim sincicem druzimo od tacno 4.5 meseca, tek tada sam stvarno osetila povezanost I stekla pravi osecaj da sam trudna. Prelepo nesto. :)

Mina1502 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno jeste.. priroda je cudo.. do sad sam djecu od sestre gledala kao svoju i mislila da je to ta ljubav da ne moze jace... medjutim otkad sam prvi pokret osjetila vidim da je to nesto sasvim drugo.. ne znam za vas ja jedva cekam da ih vidim..na koga ce imati oci kosu ruke noge sveee.... :) samo pu pu da ne dodju prije vremena neka izguraju oni svoje pa cemo se druziti imamo kad.. 

Ovaj mali kojeg sam jutros pominjala je rodjen u 7. Mjesecu..i kad njega vidim shvatam da cuda postoje.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iraela....Mina....hvala. 

Meni je prva bebica, najverovatnije I jedina. Priroda je trudnoca, ali je family status malo vec popunjen, mm je starijim dosta od mene I vec ima klinku od 12 godina, a ja sam isto sa nekim manje vise zdravstvaenim problemima, tegobe su jako prisutna, samo da lepo iznesemo do kraja trudnocu mi rodim, posle cemo lako:babycrib:

samo da si ti zdravo.. i da to izneses pa kako Bog da.. imaces svoju srecu i bices ispunena..

Mini Buba voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zenske..raspisale ste se od ranog jutra,a meni krenula neka gorusica..poceo nosic da mi curi od juce,mada je mm prehladjen dobro,pa cekam samo kad ce da mi predje od njega..spavala sam nikako nocas,ledja,krsta i sa strane me sve boli..provela sam celu noc na desnom boku,ukocila se sva,nisam smela da se okrenem zbog muzica da ne bi disao u mene,tako da sam se sva pokocila..jel se desava vama mozda da vam je tesko kada nosite iz prodavnice nesto?Ja sam juce svratila do maxija i ponela 2kg i bas sam osecala da mi je tesko,iako sam ranije nosila po 10kg,prr trudnoce..zaboli me stomak i ruke me bole..ne mogu da verujem da ne mogu vise ni jogurt i mleko da kupim..inace,pocinjem da osecam tezinu stomaka,teze ustajem iz lezeceg polozaja..ugojila sam se samo 3kg do sada,ali kao da imam 10kg viska..

Buba,dobrodosla..uzivaj u trudnoci.. :)

Anci,uzivaj sad u tim blagim pokretima,oni su meni bili najlepsi,kad se migolji onako.. :) A sad kad krene da me mlati i lupa,ne mogu da se namestim nocu nikako..ali jedva cekam da mogu da vidim na stomacicu kad me bude klepila.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

juhaj,jeste žive?
mi se naspavale popodne,onda nas je poplašio mm koji se obrijao ko golovrat,popadale smo od smijeha....inače ima bradicu i brkove,a sad obrijan ko ona francuska harmoničica za šansone....em izbočena adamova jabučica,em podbradak odmah od čeljusne kosti ide,pa kad sagne i digne glavu,a ja krenem oponašati sviranje,pošizio je,al se na kraju smijao ko lud skup sa mnom i malom :D obrijao se zapravo jer ode u partizane,imaju neki airsoft fajt iz 2.svjetskog u puli,pa da se uživi u ulogu....eno kopa i traži uniformu...

cura je,naravno,ok,ni bljuc ni štuc cijeli dan,gladna,izjela bi i vuka i kozliće,al laganini joj dajem da nije masno i slatko....ako kroz noć bude ok,ide sutra u vrtić...

bebac se razmahao na jabuku koju sam pogrickala,ajme....jel kakvo voće pomirišem,evo ga....to će biti neki biljožder,pravi bik,sa malom nisam toliko po voću pasla...

 

 

ivanaica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heeej, ja evo pisala, ali sama sebi u trecem trimestru, pa cu malo ovde malo tamo. 

Jedva sam do vazduha dosla, isla do grada, can mi je po ravnom terenu, jos crnje na uzbrdici. Ne mogu samo da izdisem. 

Bas je tesko, ma ni hleb vise ne mogu da nosim, a bas sma troma I zamaram se opasno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se ipak nekako još uzverem svuda,mislim da puno znače stepenice u kući,moram se bar 30x dnevno penjati oi spuštati za svaku sitnicu :D

sa malom sam se puno više čuvala,sad...ono,kakvo mirovanje,da me netko vidi....za stolicu bi me zavezao :D

Mini Buba voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super da je maloj bolje...

Znači, svaki put umrem od smeha kada čitam tvoje postove, stvorena si za blogove! :) 

I moj mm otkad ga znam, ima bradu, ali kada mora zbog posla da se obrije, toliko mi je čudan i neobičan, da par dana nmg da verujem da je to on...

Ja sad grickala čokoladu i malac se baš aktivirao, polako od njegovih udaraca, ostaju vidljivi tragovi... Buraz sedeo sa mnom i slučajno bacio pogled kad se bebac mrdnuo i kad je video otisak, poskočio i otresao kao da je @@ ne znam šta...

Inače, svakim danom mi se sve više spava, ponekad jedva držim oči otvorene.. Što se tiče umora, ponekad mi je teško i namirnice da nosim, a nekad mi se čini da bih mogla svašta da ponesem.. Valjda zavisi od dana... Meni lično prija šetnja i koristim svaki slobodan trenutak da šetam, bar dok se vreme ne pogorša....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, ja ne znam sta bi rekla osim da me je trudnoca potpuno usporila, da nisam navikla da sam ovoliko neaktivna, da me najbanalnije stvari iscrpljuju. Nego znate sta, dobro jos I spavam nocu, na ravnom, ali ocito ono sto pojedem do 17 h jer posle toga ne jedem nista, svari se lepo I onda mogu da zakuntam fino. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja tesko nalazim polozaj za spavanje. Sve vise razmisljam o onom jastuku u obliku slova U,ali koliko vidim po fotkama,zauzima skoro ceo krevet,pa bi mm spavao na podu :P

A gladna sam puno,mogla bih da jedem cesto,narocito nesto ljuto... Uh... Do sada sam se ugojila 8-9kg,videcu koliko ce dr da vice na mene kad odem na kontrolu...

Bubo,kada ti je termin?

Izmenjeno od strane ivanaica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivanaice taj jastuk je odlican, ja ga imam. Spavas uz njega kao beba :D

Sad sam usla na forum preko kompa, Iraela sta ti je sa potpisom tj tikerima??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja imam taj jastuk, i meni je on spas. Jos sam ga u prvoj trudnoci uzela i ne znam sta bih bez njega. Inace ceo zivot spavam na stomaku, pa   kako to u trudnoci nije moguce moj ljubavnik resava sve probleme :D (tako ga mm zove) :lol:

ivanaica i *Sanja* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubavnik je vrh :lol: Kakav muz :P

Ja I dalje spavam na stomaku, I verovatno ce tako biti dokle beba bude dozvoljavala a I velicina stomaka. Nekako je to jace od mene :ph34r: a onda se hvatam ljubavnika :lol:

Iwanchitza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste li ga narucile preko neta ili kupile u radnji? Ja nasla na fb,3 hiljade je...

Hahha, ljubavnik.. Ako je vama dobar,bice dobar i meni !;)

Iwanchitza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uuuu al ste se raspisaleeee.. ja ne zna gdje da nadjem taj jastuk jer ja vec ludim nema sanse da nadjem odgovarajuci polozaj.. a sve cu teze.. 

Sto se tice nosenja nema sanse ja ni da stojim nmg dugo..mogu da setam ali da stojimm.nema sanse..i od nosenja i stojanjq odmah mi pritisak dolje a sto se umaram.. stepenice su mi smrt.. sto rece neka od vas bas me usporila trudnoca..mene koja nisam isla nego letjela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad citah poruke u grupi STAVI sliku...slucajno je otkrih..pa mogle smo to obaviti cisto eto da se upoznamo vizuelno posto uzivo necemo nikad :)  pa mozemo i ovdje.. ko hoce :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.