Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Hahah :lol: Ovaj moj ludak sinoc mi upao u kupatilo, kaze "nikad nisam video trudnicu kako se tusira" :lol:

moj je pre neki dan pitao kada ces opet biti trudna, jedva cekam hahaha...

Alexena voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj je pre neki dan pitao kada ces opet biti trudna, jedva cekam hahaha...

Hahah, sve su blesavi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inače, mene stegli sinusi, nos začepljen, kijavica, dišem na uši,čini mi se :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam pisala na temi svekriva... <_< o tom pipanju po stomaku. Meni se to bas gadi. Kao da me pipa onaj sa zakrzljalom rukom iz mrak filma...

goga.ns i BlueFairy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam pisala na temi svekriva... <_< o tom pipanju po stomaku. Meni se to bas gadi. Kao da me pipa onaj sa zakrzljalom rukom iz mrak filma...

:o:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja svekriva je dobra zena. Al to sto je dobra ne znaci da bi da se pipam sa njom, ni sa njom ni sa ostatkom sveta. MEni je muz pravio dete nek me on pipa. Jos pita sveki;"jel mrda da stavim ruku i da cekam"

Ma mrda evo sad ce da izbaci ruku kroz vaginu da kaze "cao baba aj se rukujemo"

NEgo zene, mene jako bole ledja i osecam neki ostar bol u guzovima, kao da sam prikljestila zivac. Jako tesko se namestam da spavam, stomak mi je bas velik i sad mi krecu veci problemi (gegam se vec sad dok hodam, boli me trtica, krsta, guzovi, ne mogu da disem kad lezim vodoravno, nego spavam kao da imam vodu u plucima itd...) sta li ce biti na ulasku u deveti tek? :D

Za nekih 7-10 dana idem na pregled i jedva cekam...

majawins i Majibebac volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja svekriva je dobra zena. Al to sto je dobra ne znaci da bi da se pipam sa njom, ni sa njom ni sa ostatkom sveta. MEni je muz pravio dete nek me on pipa. Jos pita sveki;"jel mrda da stavim ruku i da cekam"

Ma mrda evo sad ce da izbaci ruku kroz vaginu da kaze "cao baba aj se rukujemo"

NEgo zene, mene jako bole ledja i osecam neki ostar bol u guzovima, kao da sam prikljestila zivac. Jako tesko se namestam da spavam, stomak mi je bas velik i sad mi krecu veci problemi (gegam se vec sad dok hodam, boli me trtica, krsta, guzovi, ne mogu da disem kad lezim vodoravno, nego spavam kao da imam vodu u plucima itd...) sta li ce biti na ulasku u deveti tek? :D

Za nekih 7-10 dana idem na pregled i jedva cekam...

jesi li se puno ugojila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JEsam, imas slike bez glave na temi "ja kao trudnica" ako hoces kopiracu ti ovde da vidis...Ogroman mi je stomak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I luda i debela :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, jel neko ima problem sa zatvorom? Mene ubi zadnjih par dana! Jer ima neko neki savet za resenje tog problema?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet ja sa zalopojkama. Imam i zatvor i pomazu mi samo cigarete a to necu iz inata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet ja sa zalopojkama. Imam i zatvor i pomazu mi samo cigarete a to necu iz inata...

ma meni nista ne pomaze ... Nadula sam se ko zaba i sizim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, jesam stasala za drugi razred? :D

Daaaaaaaa, upadaj, ja sam bila sva srecna kad sam dosla u drugi :)

To je u mojoj glavi znacilo da su sve opasnosti prosle :)

Inama probaj kafu pa neko voce ili kafu, stanglu cokolade uz to i neku vocku. Meni za to treba i cigareta, ali su mi gadne, ali cu ipak na kraju morati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, jesam stasala za drugi razred? :D

dobro ti nama dosla!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao i ja sam hepi :) jer to znači i da će mučnine prestati :P

A sutra ću videti da li je sve ok, idem na dabl, sa neoverenon knjižicom pa šta.mi bog, čitaj sestra, da :D

Jedva čekam da vidim bebca :wub:

a za zatvor nemam pojma, neke kruške, kajsije u velikim količinama i valjda će da protera :D

Što se vitamina tiče, pisala sam davno u temi Vitamini u trudnoći, ja sam sa Sarom pila femibion i kad je plata krenula da kasni bilo mi je jako skupo... onda slučakno pročitam sastav običnih šumećih multivitamin i provalim dje to sve isto :) posle na netu prčitam sastav jabuke i to je to :D tako da sam ja to batalila, jela salatu i voće a za Omega 3 orahe, bademe i ostale orašaste .. dovoljna je šaka dnevno i dobri su za gorušicu i za grčeve jer su puni magnezijuma:) a brazilski je odličan za posteljicu i endometrijum...

Sad pijem samo vitamin C i folnu... i vitamin E... i to kad se setim, ne svaki dan :D

goga.ns voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JEsam, imas slike bez glave na temi "ja kao trudnica" ako hoces kopiracu ti ovde da vidis...Ogroman mi je stomak!

Gde ti je ta tema da te vidim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi, pa ovde je uvece zurka!!! :) Svi mnogo vise pisu u vecernjim satima nego pre podne.

Neko je gore rekao a ja potvrdjujem - za zatvor su odlicne kajsije i kruske, ali ne jedna-dve. Ja pojedem od 5 do 10 komada. Pa kad su sitne :) Ali zato stomak radi kao sat!!! I ovsene mekinje su spas!

Mene isto nervira pipkanje stomaka. Znam da ljudi to rade zato sto im je drago zbog mene, ali imam neki odbrambeni stav kad krenu da me pipkaju, a kome i dozvolim-jedva cekam da skloni ruku.

A dooobro se secam kada je moja sestra bila trudna stalno sam je pipkala po stomacicu :) e pa sad... nisam znala da je mozda to nervira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

voda donat mg je meni super za stolicu...i kafa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni pomaze kafa, šljive i jogurt. Mene hvata periodično zatvor..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E mahanala bi beba danas :D Imamo 5,9cm, kasnimo nedelju dana, ali ja sam se već doselila u ovaj razred :) sve ok i tako :)

sutra su rezultati krvi pa ćemo videti šta kaže double :P

mnoooooogoooo mi se spava, aj zdravo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.