Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

i ja imam jos oblinice :) i strukic :D od pozadi se ne vidi da sam, trudna :)

I meni je struk ostao, ali su mi se zato butkice malo zaoblile :D Jbg, takva mi gradja, dobro te nije vise! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divna! :)

ja sam uzela malo zivlju zelenu. cek sad cu ti poslati link da vidis kakvu sam zelojela. ova je ispala malo tamnija.

http://www.cool-kids...ting-ideas.html

scroll dole do zelene sobice :)

stvarno je divna :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja cu mozda sobu u dve boje :) posto je i moja da kazem decija ili devojacka u dve boje :) plava je i narandzasta i jedna sa drugom super idu jer plava umiruje ovu drugu,a narandzasta ozivljava plavu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnice,odoh ja malo da budem hiperaktivna :D dan je divan,cujemo se veceras,poljubac za sve :**** :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnice,odoh ja malo da budem hiperaktivna :D dan je divan,cujemo se veceras,poljubac za sve :**** :wub:

uzivaj nam :*****

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E citam sad ovu temu sex u trudnoci, pa neka devojka postavila kao sa kondomom ili bez. U kom ste vi fazonu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja cu mozda sobu u dve boje :) posto je i moja da kazem decija ili devojacka u dve boje :) plava je i narandzasta i jedna sa drugom super idu jer plava umiruje ovu drugu,a narandzasta ozivljava plavu :)

Ja cu sigurno u 2 boje, posto je decija zapravo spavaca, tj beba ce biti s nama u sobi, pa sam kapirala da napravim bebin kutak u jednoj, a nas u drugoj boji, samo jos nisam pametna koje boje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u fazonu ``daj mi sta das. ne biram!!!`` dzaba kad ne smem ni pomislit.

a imaju ovde NEKE koje mi vade mast s vremena na vreme :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu sigurno u 2 boje, posto je decija zapravo spavaca, tj beba ce biti s nama u sobi, pa sam kapirala da napravim bebin kutak u jednoj, a nas u drugoj boji, samo jos nisam pametna koje boje :)

ooooo to mi se dopada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E citam sad ovu temu sex u trudnoci, pa neka devojka postavila kao sa kondomom ili bez. U kom ste vi fazonu? :)

ja sam na postu dok ne budem sigurna da su mi sve bakterijice prosle :( ali mi smo od samog pocetka zabavljanja bez,jer smo poceli da radimo odma na bebi,ako ne racunamo da sam skoro mesec dana naseg "zabavljanja" tada provela u svajcarskoj,ali cim sam dosla presli smo u akciju :) pa sam i nastavila tako,mada mi stvarno smo u pocetku bili aktivni dok nije dobio mononukleozu,pa ja bakterije i jbg :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da postignem da pročitam sve što ste pisale.

Ja još uvek spavam na stomaku. :huh: I još uvek mi se ne primeti kad stojim. Samo kad legnem na leđa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ooooo to mi se dopada!

Dzabe kad nemam boje! :D Jos nisam sigurna ni kakav ce razmestaj biti, totalno sam sludjena sa svim tim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da postignem da pročitam sve što ste pisale.

Ja još uvek spavam na stomaku. :huh: I još uvek mi se ne primeti kad stojim. Samo kad legnem na leđa.

A meni se primecuje ooooodaaavnoooo, sad je kao poveca lopta da mi viri iz stomaka! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se u prvoj mnogo više primećivalo nego sad. Do duše, u prvoj sam do ovog perioda već nabila 5kg, a sad mislim da sam dobila tek 1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E citam sad ovu temu sex u trudnoci, pa neka devojka postavila kao sa kondomom ili bez. U kom ste vi fazonu? :)

bez :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E citam sad ovu temu sex u trudnoci, pa neka devojka postavila kao sa kondomom ili bez. U kom ste vi fazonu? :)

Ja ni u kakvom, ne smem kako kod da okreneš, samo strogo mirovanje, ja čak ne smem ni da sedim -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ni u kakvom, ne smem kako kod da okreneš, samo strogo mirovanje, ja čak ne smem ni da sedim -_-

razumem te !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ni u kakvom, ne smem kako kod da okreneš, samo strogo mirovanje, ja čak ne smem ni da sedim -_-

:( :( :( Ali, posle kad budes mogla, sigurno ce biti mnogo dobro! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( :( :( Ali, posle kad budes mogla, sigurno ce biti mnogo dobro! ;)

Videćemo, tamo negde u Martu, Aprilu sl. godine :lol::wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ihhh ima to da proleti! :D Ne znam, nama je zabranio na pocetku, kao prva 3 meseca su rizicna- inace mi je doktor malo preplasen, ali neka je, makar znam da sve "pokriva" :D I tako mi nismo vise od 2 meseca, ali kad smo poceli, da li zbog celibata ili zbog hormona ili je i jedno i drugo, ali ono... Mnogo dobro! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što se imena tiče, ako ova beba ispadne opet dečak kako se sumnja, onda mi nemamo ime. :mellow: Jedva smo i prvi put smislili.

Meni je važno poreklo i značenje i u krajnjem slučaju, voleli bi da je slovenskog porekla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što se imena tiče, ako ova beba ispadne opet dečak kako se sumnja, onda mi nemamo ime. :mellow: Jedva smo i prvi put smislili.

Meni je važno poreklo i značenje i u krajnjem slučaju, voleli bi da je slovenskog porekla.

Pa ima lepih imena nasih. I muskih i zenskih, ja samo ne bih dala detetu previse cesto ime...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi o imenu još ne razmišljamo, ne znamo pol pa ne bi da lupamo glavu pre vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.