Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

ja imam VELIIIIKUUUUUu zelju da budem hiperaktivna :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam VELIIIIKUUUUUu zelju da budem hiperaktivna :P

:D haha,i sve mi stoj iu glavi-pazi se,pazi se :angry::(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam hiperaktivna..ali kad preteram zateze me oko pupka :unsure:

mene ubi izlezavanje,jer me ocne sve jako boleti od lezanja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam VELIIIIKUUUUUu zelju da budem hiperaktivna :P

I ja, muka mi je od ležanja, skoro 5 meseci ležim :wacko: sad bi' tako rado brisala prašinu i usisavala :lol: eto koliko mi se smučilo ležanje.

Dachy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ali najblje je,sto kad dodje beba,necemo znati gde nam je glava :) uzivajmo dok mozemo u izlezavanj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a mene ceka sredjivanje ormana kod mm posto se polako preseljavam kod njega pa da mogu da stavim svoje stvarcice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ali najblje je,sto kad dodje beba,necemo znati gde nam je glava :) uzivajmo dok mozemo u izlezavanj :)

zato je meni moja mama rekla da ne treba da se ubijam od posla pogotovo kad se beba rodi,jer moras biti bar koliko toliko odmoran zbog dojenja,a i da kad beba spava da uzmem i ja da spavam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ali najblje je,sto kad dodje beba,necemo znati gde nam je glava :) uzivajmo dok mozemo u izlezavanj :)

E znaci jedva cekam da prestanem da uzivam u izlezavanju, ali iskreno! Jedva cekam da ne znam gde mi je glava! :D A nije ni blizu.... Pih! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zato je meni moja mama rekla da ne treba da se ubijam od posla pogotovo kad se beba rodi,jer moras biti bar koliko toliko odmoran zbog dojenja,a i da kad beba spava da uzmem i ja da spavam :)

to i meni mama kaze..tad se najvise gube kilogrami :) eto zbog toga sam posebno srecna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E znaci jedva cekam da prestanem da uzivam u izlezavanju, ali iskreno! Jedva cekam da ne znam gde mi je glava! :D A nije ni blizu.... Pih! :D

Da znaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E znaci jedva cekam da prestanem da uzivam u izlezavanju, ali iskreno! Jedva cekam da ne znam gde mi je glava! :D A nije ni blizu.... Pih! :D

meni vreme mnogo brzo prolazi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni vreme mnogo brzo prolazi :rolleyes:

Meni onako, sad prolazi super brzo u odnosu na pocetak, ono je bilo... strasno! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to i meni mama kaze..tad se najvise gube kilogrami :) eto zbog toga sam posebno srecna :D

meni je rekla zbog mleka,jer kad si umoran mleko ti bude vruce i beba ne moze da pije :) a za kile se i ne brinem kad sam se do sada ugoila 3kg a bas i ne pazim sta jedem,mada izbegavam nocno grickanje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pfff, primila sam progesteron muskularno i kao po obicaju bole grudi i probada stomak... joooojjjj

e da sinoc sam prvi put lose spavala. bole me kukoviiiiii :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pfff, primila sam progesteron muskularno i kao po obicaju bole grudi i probada stomak... joooojjjj

e da sinoc sam prvi put lose spavala. bole me kukoviiiiii :angry:

Jooooj ti se bas mucis..... :( Pojedi nesto slatko, ali u velikim kolicinama, meni to pomaze kad nesto boli... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pfff, primila sam progesteron muskularno i kao po obicaju bole grudi i probada stomak... joooojjjj

e da sinoc sam prvi put lose spavala. bole me kukoviiiiii :angry:

kod mene vec nedeljama nekog lepog spavanja,najlepse spavam oko 9 sati,ali navika da kad sam kod mojih ustanem pre 10 :) tako da dok ne odem u nedelju kod dragog i nema nekog spavanja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma mene alarm budi na svakih 6 sati sada da pijemo ``treskavac``. pola sedam ujutro i pola jedan nocu, plus me probudi jos jednom izmedju za wc. dodamo tome malo sada kukove, bokove i ledja koja bole....dobijes haos hhihihihihihiihihi

ALI sve ce se ovo zvati prosli dani :P :P B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e bas tako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je rekla zbog mleka,jer kad si umoran mleko ti bude vruce i beba ne moze da pije :) a za kile se i ne brinem kad sam se do sada ugoila 3kg a bas i ne pazim sta jedem,mada izbegavam nocno grickanje :)

ja sam 4kg do sad,ali mi smeta i ako je sve otislo u stomak..stvarno mi smeta :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam 4kg do sad,ali mi smeta i ako je sve otislo u stomak..stvarno mi smeta :(

meni je sve u stomaku i grudima,jos imam svoj strucic sto mi je smesno,a mm se jos vise svidja jel mi obline jos vise dolaze do izrazaja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam 4kg do sad,ali mi smeta i ako je sve otislo u stomak..stvarno mi smeta :(

Ja sam se ugojila skoro 5, malo se nerviram, ali sta da se radi! A stomak mi je super kul, bas se lepo vidi da sam trudna! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i tako majstori krece sprat...pitam kakva je boja u decijoj sobi a oni mi odgovaraju: imas 3 vrste zelene. 1.tamno zelena, 2.fino zeleno i 3. zeleno u p... ma...!

pogodite sta je u decijoj sobi haaahaahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je sve u stomaku i grudima,jos imam svoj strucic sto mi je smesno,a mm se jos vise svidja jel mi obline jos vise dolaze do izrazaja :)

Ja sam se ugojila skoro 5, malo se nerviram, ali sta da se radi! A stomak mi je super kul, bas se lepo vidi da sam trudna! :D

i ja imam jos oblinice :) i strukic :D od pozadi se ne vidi da sam, trudna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i tako majstori krece sprat...pitam kakva je boja u decijoj sobi a oni mi odgovaraju: imas 3 vrste zelene. 1.tamno zelena, 2.fino zeleno i 3. zeleno u p... ma...!

pogodite sta je u decijoj sobi haaahaahahahaha

i ja razmisljam o zelenoj boji..neutralno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i tako majstori krece sprat...pitam kakva je boja u decijoj sobi a oni mi odgovaraju: imas 3 vrste zelene. 1.tamno zelena, 2.fino zeleno i 3. zeleno u p... ma...!

pogodite sta je u decijoj sobi haaahaahahahaha

Kapiram da je zelena u p.m. :D :D :DE ja ne znam kako cu smisliti to za bebu, boje i slicno. Razmisljala sam o zelenoj, ali moj dragi ima neki problem sa zelenom bojom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.