Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Haha... necu biti u emisiji, cak ne znam ni o kojoj je rec... Uh ali bih volela da me negde pozovu... Ma ja bih volela da se okupi nas par hiljada ispred ministarstva sa stomacima, imala bih svasta da porucim... Veciti buntovnik, haha:)))

Kako ste vi zenske ovih dana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja se zvanicno prebacujem u drugi i bas sam srecna zbog toga,sad ce sve biti lakse.Nisam imala nikakvih problema ni do sad ali stalno govore da su prva tri meseca najrizicnija a ja ne mogu bas mnogo da se cuvam jer imam jos jednu bebicu (malo vecu :wub: ).Pozdrav svima!

Dobro nam dosla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haha... necu biti u emisiji, cak ne znam ni o kojoj je rec... Uh ali bih volela da me negde pozovu... Ma ja bih volela da se okupi nas par hiljada ispred ministarstva sa stomacima, imala bih svasta da porucim... Veciti buntovnik, haha:)))

Kako ste vi zenske ovih dana?

:lol: pih bre,bas sam mislila da hoces :D Ja sam super,samo mi se sada vise jede i u pola noci me cesto budi glad.Kako si ti,jel odmaras?Kada ce ona kafa nasa?Cmokili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: pih bre,bas sam mislila da hoces :D Ja sam super,samo mi se sada vise jede i u pola noci me cesto budi glad.Kako si ti,jel odmaras?Kada ce ona kafa nasa?Cmokili

Sto se mene tickada god... moye i danas posle tenisa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh ala sam napisala :)))moje slepo kucanje :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh ala sam napisala :)))moje slepo kucanje :)))

Uhh,ko jos pazi na pravopis :lol: Aj dogovoricemo se,imam neke obaveze u gradu popodne,pa posle toga.Navijamo za Noleta!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uhh,ko jos pazi na pravopis :lol: Aj dogovoricemo se,imam neke obaveze u gradu popodne,pa posle toga.Navijamo za Noleta!!!!

Znaci ipak si resila da ti se cerkica zove Nadja? :rolleyes::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci ipak si resila da ti se cerkica zove Nadja? :rolleyes::wub:

Pa ja sam resila odavno,ali se nisam bas slozila sa dragim :P Ovo sam uradila na kvarno :D Kako si ti?Uskoro svadbica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja sam resila odavno,ali se nisam bas slozila sa dragim :P Ovo sam uradila na kvarno :D Kako si ti?Uskoro svadbica?

Ma sto se tice imena radi kako se tebi svidja,tako sam i ja :D evo nije lose,lezim i ucim a za svadbu jos malo pa smo spremni B) ,vec me pomalo i frka hvata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta rade trudnjace danas? :)

Mene vec sve zivo boli od lezanja <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta rade trudnjace danas? :)

Mene vec sve zivo boli od lezanja <_<

I mene isto,ledja najvise :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uhh,ko jos pazi na pravopis :lol: Aj dogovoricemo se,imam neke obaveze u gradu popodne,pa posle toga.Navijamo za Noleta!!!!

[/quo

Javni se... zeza Nole malo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da se upisem u drugi trimestar :) Zdravo devojke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro nam dosle,i sada uzivajte dok stomacic raste :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla Marijeta!Meni na ovom tikeru kasne dve nedelje,sada sam 27.nedelja,a tu pise 25.?Hmmmm!

MarijaVlada nisam se javila,kasno sam stigla sinoc.Kupujemo auto,pa smo u frci oko toga,izvini.

Pozdrav za sve mamice i bebice :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vas pozdravim devojke...

Bila sam danas na uz.Beba je bas porasla,dusa mala,kontrakcije su prestale i tako,bas sam fino raspolozena.Ova doktorka je opicena skroz,prosli put kaze,cek,cek pa ovde mozda ima dve bebe :blink: Ja zamalo da se prevrnem sa stola :lol: . Danas mi kaze da je musko...a joj...Ovi su ti nasi doktori za ludnicu svi,opiceni...Nego bitno da je beba dobro,ostalo vise nije ni vazno.

Pozdravljam vas sve

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste drage moje trudnice?Kako ste mi?Ja sam ustala bas rano,nisam mogla da spavam.

Miva kako je prosla svadbica,nema te da nam javis?

Poljubac za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pisala sam vec na temi za ex uz ali ne mogu da docekam odgovor!Ja sam u prvoj trudnoci isla na ex u 13. nedelji i to su mi radili u bolnici (u Zr samo tamo rade ili kod privatnika).A sad mi mija dr u dispanzeru kaze da u petak dodjem kod nje da mi uradi uz i "spremi" za double test koji cu raditi privatno preko krvi.Sad mi nista nije jasno,sta ce mi ona raditi na uz a moram da kazem da mi je radila uz pre 4 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pisala sam vec na temi za ex uz ali ne mogu da docekam odgovor!Ja sam u prvoj trudnoci isla na ex u 13. nedelji i to su mi radili u bolnici (u Zr samo tamo rade ili kod privatnika).A sad mi mija dr u dispanzeru kaze da u petak dodjem kod nje da mi uradi uz i "spremi" za double test koji cu raditi privatno preko krvi.Sad mi nista nije jasno,sta ce mi ona raditi na uz a moram da kazem da mi je radila uz pre 4 dana.

A pre 4 ana si radila obican UZ?

Sada ce verovatno da ti radi expertni UZ,gde meri nabor na bebinom vratu,duzinu butne kosti, obim glave i jos ne znam ni ja sta sve,pa te onda salje na dabl test,i onda se expertni UZ i rezultati dabl testa gledaju ukupno i daje se zavrsno misljenje o bebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A pre 4 ana si radila obican UZ?

Sada ce verovatno da ti radi expertni UZ,gde meri nabor na bebinom vratu,duzinu butne kosti, obim glave i jos ne znam ni ja sta sve,pa te onda salje na dabl test,i onda se expertni UZ i rezultati dabl testa gledaju ukupno i daje se zavrsno misljenje o bebi.

Da,pre 4 dana mi je radjen obican uz.Ali mi nije jasno,expertni se u Zrenjeninu radio samo u bolnici i to samo jedan dr je znao da ga radi,zato me sad zbunjuje sto ce mi moja dr raditi i to u dispanzeru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda bas ne znam :blink: .Mozda samo da ti a uput,ili kako vec ide kod vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj,sad sam peglala i posle uzela da ispecem malo palacinki,bas su mi se jele,i sad je pocelo onako da me steze dole (vagina).Ne boli me,samo nekako neprijatno steze,cudan osecaj.A nocas krecemo na Zlatibor,kolima.Nadam se da je to samo zato sto sam se preforsirala,da nije nista ozbiljnije.Da li neko zna sta mi je?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste drage moje trudnice?Kako ste mi?Ja sam ustala bas rano,nisam mogla da spavam.

Miva kako je prosla svadbica,nema te da nam javis?

Poljubac za sve

Evo me! Svadbica je bila super! Bas smo zadovoljni, poljubac za sve! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me! Svadbica je bila super! Bas smo zadovoljni, poljubac za sve! :wub:

Ajde malo detaljinije ako nije problem da znam sta me ceka u subotu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci sezona svadbica je :) to je tako divno :)

Miva hajde neku fotkic stavi sa svadbice:)

Princezice uzivaj na svadbici pa i tvoje fotkice da gledamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.