Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Bas sam se smorila za vezbice :( Zelim da idem i znam da je vazno, narocito jer planiram epidural... Ali u julu i avgustu ce nam svaki dan biti pakao kao danas... Pa zamislite odlazak u 11.30 i vracanje u 14h... Ja bih, ali danas nisam bila ni za relaciju dnevna soba- kuhinja... Inace, Star, blizu smo, ja sam kod pozorista... pa mozemo da organizujemo u kraju duzenje drugotrimestarki :)... mislim da ima jos njih koje su blizu... mackamaza.... pa neka je kod bogoslovije... aaa??? Razmena iskustava??? :)

Joooj, užas. Aj videću ja da pitam moju dr u DZ Stari Grad ako tamo ima nešto. To nam je ok zbog prevoza. Sednemo na bilo koju tzrolu i tu smo. :)

A ja sam uvek za druženje, super ideja! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haha... ja sam u zgradi gde je Intesa, Cara Nikolaja... Kako je kod tebe? Guras? Nisam do veceras imala pristup kompu, renovirali smo stan, pa ne znam sta se kod koga desava...

Eh draga moja, nista ni ovaj put, opet spontani, treci po redu... Jao Intesa cuvena, dusu su mi pojeli :wacko: Vracar-Cubura = NAJLEPSI KRAJ :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh draga moja, nista ni ovaj put, opet spontani, treci po redu... Jao Intesa cuvena, dusu su mi pojeli :wacko: Vracar-Cubura = NAJLEPSI KRAJ :rolleyes:

U medjuvremenu sam procitala... jbg... idemo dalje :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas sam se smorila za vezbice :( Zelim da idem i znam da je vazno, narocito jer planiram epidural... Ali u julu i avgustu ce nam svaki dan biti pakao kao danas... Pa zamislite odlazak u 11.30 i vracanje u 14h... Ja bih, ali danas nisam bila ni za relaciju dnevna soba- kuhinja... Inace, Star, blizu smo, ja sam kod pozorista... pa mozemo da organizujemo u kraju duzenje drugotrimestarki :)... mislim da ima jos njih koje su blizu... mackamaza.... pa neka je kod bogoslovije... aaa??? Razmena iskustava??? :)

EEEEEEE,bas mi krivo za te vezbice,ali bice pakleno,nema teorije da se ide i da izdrzimo,u pravu si.Hocu i ja da se druzim tako drugotrimestarski :lol: ja sam u Mirijevu,ali to je blizu :D Ja sam za!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu za tobom u utorak... ;);)

Maro ja bila u Boru,vidim nema te na forumu,pa se nisam javila.Vazno je da si mi sada dobro i bebica,odmarajte.Ljubim vas puno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E a ja nisam iz Beograda pa ne znam dal ce nekad postojati mogucnost da vas upoznam,a sta kazete za to da se dodamo preko fejsa? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E a ja nisam iz Beograda pa ne znam dal ce nekad postojati mogucnost da vas upoznam,a sta kazete za to da se dodamo preko fejsa? :D

Draga moja ja nemam face,bas mi je krivo.Uskoro ti se i ja pridruzujem u trecem trimestru.Cmokili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro ja bila u Boru,vidim nema te na forumu,pa se nisam javila.Vazno je da si mi sada dobro i bebica,odmarajte.Ljubim vas puno

Bila si jel???Pa pretpostavila sam,i setih se da ces doci a ja bas tada...Epa nije nam se dalo.Kako si ti?kako se osecas?Smeta li ti ova vrelina?

Ljubim puno ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ja imam fejs..Marija Stevanovic Dubljevic,pa me dodaj princezice. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ja imam fejs..Marija Stevanovic Dubljevic,pa me dodaj princezice. :rolleyes:

Dodala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga moja ja nemam face,bas mi je krivo.Uskoro ti se i ja pridruzujem u trecem trimestru.Cmokili

E pa mogla bi da napravis profil :P,ako nista drugo bar zbog mene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ja imam fejs..Marija Stevanovic Dubljevic,pa me dodaj princezice. :rolleyes:

Dodala... Marija Raickovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Napisah vec... Marija Raickovic.... ista slika kao na bebcu... A sto se druyenja tice... sta mislite sutra? Nece biti vruce, pa jedna prepodnevna kafica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se mene tice ja sam uvek za kaficu i druzenje,ali narednih nedelju dana mi je doktorica rekla skoro pa stogo mirovanje,a za posle cemo videti.

Ja se nadam da cu posle moci bas ramo da lutam:)

Ako se okupljate lepo se provedite i popijte kaficu i za mene:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Napisah vec... Marija Raickovic.... ista slika kao na bebcu... A sto se druyenja tice... sta mislite sutra? Nece biti vruce, pa jedna prepodnevna kafica...

Dodala ;) ,lepo se druzite,ispricajte i popite kafu za sve nas koje ne mozemo da dodjemo i uzivajte a ja idem u treci trimestar pa se vidimo tamo,ljubim vas sve puuunooo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa mogla bi da napravis profil :P,ako nista drugo bar zbog mene :D

Hehehe,ja odolevala tom facebook-u godinama,a sada da otvorim,to bi bio sou :D Aj videcu.Javljam ti se kada predjem u treci trimestar,ljubim te i ne zaboravi nas za dve nedelje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Napisah vec... Marija Raickovic.... ista slika kao na bebcu... A sto se druyenja tice... sta mislite sutra? Nece biti vruce, pa jedna prepodnevna kafica...

E pa hajde,nego bih ja volela da nas bude sto vise.Kako hoces,meni je svejedno,nego da sacekamo i Violetu ili...Jeeeeeee...... :P;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila si jel???Pa pretpostavila sam,i setih se da ces doci a ja bas tada...Epa nije nam se dalo.Kako si ti?kako se osecas?Smeta li ti ova vrelina?

Ljubim puno ...

Marice kako si mi danas?Ja se super osecam,mada mi smeta vrucina,kao i svima.Reci mi kako si osetila kontrakcije,jel te nesto bolelo?Pitam te jel ne znam da li bih ja znala da su kontrakcije,jer ponekad osecam nesto cudno,a ne znam sta je?

ljubim tebe i bebicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marice kako si mi danas?Ja se super osecam,mada mi smeta vrucina,kao i svima.Reci mi kako si osetila kontrakcije,jel te nesto bolelo?Pitam te jel ne znam da li bih ja znala da su kontrakcije,jer ponekad osecam nesto cudno,a ne znam sta je?

ljubim tebe i bebicu

Danas odlicno...Prija ova svezina..uh...Ovo je jedino leto koje pamtim,da svakog dana prizivam kisu...Moram da naucim onaj indijanski ritual...hahahah strpali bi me u ludaru...hahahaha..Imala sam bolove kao menstrualne,u razmaku na po sat vremena tokom celog prepodneva,to je to stezanje materce,a stomacic tvrd ko kamen,ledja su me uzasno bolela,i ne bih se ni javila doci zbog ovoga,da nisam ugledala jednu sitnu kapljicu krvi kad sam piskila.E tu me uhvatila panika i odmah sam otisla u bolncu.I tako...Ja ne umem nista da objasnim u dve reci,nego sve ko referat.

Sve u svemu,nikako ne smes da krvaris,pa makar bila jedna jedina kapljica,a ovi bolovi,kazu ako prestaju kad prilegnes,nisu opasni,i naravno da nisu ucestali. Ovo si sve verovatno znala,nego ajde da te prosvetlim. ;)

ljubac najveci za vas ..... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dodala ;)

Dobre cipelice... ;);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dodala... Marija Raickovic

Oket..prihvatih. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oket..prihvatih. :rolleyes:

Ej ludice,videla sam te na face-u,i ako ga nemam,nego preko mog dragog.Znam te,naravno iz vidjenja.Ljubim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej ludice,videla sam te na face-u,i ako ga nemam,nego preko mog dragog.Znam te,naravno iz vidjenja.Ljubim

Stvarno? Bas mi je drago! Koje si godiste?Mozda znam i ja tebe... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobre cipelice... ;);)

To su mi inace cipele za svadbu samo sa malo vecom platformom i stiklom od 13cm :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To su mi inace cipele za svadbu samo sa malo vecom platformom i stiklom od 13cm :D

Super!!! :D

Ja cu se vencati na malo nizoj varijanti... ;) Zbog sigurnosti svih nas! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.