Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Pozdrav svim mamama, ja ulazim u 16-tu nedelju i mislima da sam osetila mrdanje :) Mnogo sam srećna :D Pijem utrogestan pa mi se stalno spava! Uživajte...

Znaci, pocelo je mrd, mrd?! :D Jooooj, kako je to nesto najlepse na svetu!!! :D :D :D

Objavljeno

Pozdrav svim mamama, ja ulazim u 16-tu nedelju i mislima da sam osetila mrdanje :) Mnogo sam srećna :D Pijem utrogestan pa mi se stalno spava! Uživajte...

Uživaj i ti..nema lepšeg osećaja.. :)

Objavljeno

Mi smo u 23. Nedelji, nadamo se da smo ono sto su Nam i rekli da jesmo- devojcica, i poceli smo sa mrd, mrd, mrrrrrd oko devetnaeste nedelje. Inace Sam jà mnogo jaka beba i tâta i mama me zovu Power baby!;)))

Objavljeno

Mi smo u 23. Nedelji, nadamo se da smo ono sto su Nam i rekli da jesmo- devojcica, i poceli smo sa mrd, mrd, mrrrrrd oko devetnaeste nedelje. Inace Sam jà mnogo jaka beba i tâta i mama me zovu Power baby!;)))

Drago mi je power baby..ja sam power boy :lol: :lol: :lol:

Objavljeno

:D :D :D

Objavljeno

Dolazi mi danas sestra koja je takodje trudnica, a sa kojom se nisam videla jedno nedelju dana i sa vrata mi kaže:porastao stomačić hehehe..Moj dan je već ispunjen..ove njene reči su dovoljne da poletim heheh..

t8610.gif

Objavljeno

I ja volim kad mi neko pomene stomacic. ;) Sa ponosom ga pokazujem. Hehe :D

Objavljeno

Sa ponosom do neba!!!! I vise!!!! Hehehe, a kako da se ne ponosimo blagom u stomaku;))))!!!!!

Objavljeno

Ma nemirno ovo blago..uhhh :lol:t8621.gif

Objavljeno

I moje. :wub:

Objavljeno

I moje. :wub:

Srca naša mala..t8631.gif

Objavljeno

Nema lepseg osecaja nego kada se vidjamo sa nekim dragi i ja, i onda kada me obavezno pomiluju po stomaku i kada mi kazu da napredujem :)

a ja sva cvetam :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Objavljeno

Moja sestricna od 3 god.kada me god ugleda kaze "ha jos si tludna, lepa ti je beba u stomaku" i stavi uvce na stomak da cuje treba li sta bebi... a onda bebi tleba ono sta se njoj jede sladoled, cokoladica i sl.da bi isli da kupimo kao za bebu pa se i ona prosvercuje da se to i njoj kupi :)

Trudnicanow voli ovo

Objavljeno

Moja sestricna od 3 god.kada me god ugleda kaze "ha jos si tludna, lepa ti je beba u stomaku" i stavi uvce na stomak da cuje treba li sta bebi... a onda bebi tleba ono sta se njoj jede sladoled, cokoladica i sl.da bi isli da kupimo kao za bebu pa se i ona prosvercuje da se to i njoj kupi :)

Hehe..srce malo..tako i moj Steva..pazi bebicu u maminom stomaku, mazi stomak i viče spava beba :lol:

Objavljeno

Dusa mala :)

Objavljeno

Srce jedno malo :)

Objavljeno

Nema lepseg osecaja nego kada se vidjamo sa nekim dragi i ja, i onda kada me obavezno pomiluju po stomaku i kada mi kazu da napredujem :)

a ja sva cvetam :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

I ja mnogo volim kad me maze po stomaku. :wub: :wub: Nisu mi jasne one trudnice koje ne daju da ih iko dira po stomaku.

Objavljeno

I ja mnogo volim kad me maze po stomaku. :wub: :wub: Nisu mi jasne one trudnice koje ne daju da ih iko dira po stomaku.

To su osetljive trudnice :lol:

Objavljeno

To su osetljive trudnice :lol:

xi xi xi to su sebicne trudnice :P :P :P

Objavljeno

Jaoj žene..danas punimo 20 nedelja..na polovini smo trudnoće..jupiii :lol:

Objavljeno

Ja sam u 26. nedelji trece trudnoce i iako ne radim imam puno obaveza oko starije dece (8 i 6 godina) pa mi je vec sad pomalo tesko. A mozda su i godine u pitanju ... :lol:

Nosim devojcicu koja je jedna zivahna beba vec sada. :rolleyes:

Ja ne pijem nista od preparata osim folne kiseline i od skoro feroglobina, jer mi je gvozdje pocelo da pada. Trudim se da se dobro hranim, sto ne uspevam bas redovno i uvek, ali doktorka kaze da je bebica kao zmaj! :)

Pijem i metildopa za visok pritisak, koji je pod terapijom sasvim ok.

... i vec dobijam ponekad one napade da mi je dosta trudnoce i da bih da se sto pre porodim... a ima jos toooliikoo da se guraaa... :lol:

JAO I MENI....KAD CE TAJ OKTOBAR!!!! :lol: JEDVA CEKAM DA DOCEKAM BEBANU NA RUKE! :) ritka se,sve je aktivnija,to me raduje

Objavljeno

JAO I MENI....KAD CE TAJ OKTOBAR!!!! :lol: JEDVA CEKAM DA DOCEKAM BEBANU NA RUKE! :) ritka se,sve je aktivnija,to me raduje

Nećemo mi još do oktobra heheh :lol:

Objavljeno

Ja se potajno nadam da cu se poroditi cim udjem u 9.mjesec... jaoo daleko je 1.0ktobar, bas bi bilo super da to bude negdje do 10.septembra. A doca kaze beba je krupna mozda bude ranije :rolleyes:

Objavljeno

Ja se potajno nadam da cu se poroditi cim udjem u 9.mjesec... jaoo daleko je 1.0ktobar, bas bi bilo super da to bude negdje do 10.septembra. A doca kaze beba je krupna mozda bude ranije :rolleyes:

Dabo, nas dve ćemo zajedno!!!!

Objavljeno

Prolaze dani, nedelje..tako brzo :lol:

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Najraniji simptomi trudnoće
      Započeo/la Jasmina.S. · Objavljeno
      Od simptoma imam bubuljice po licu imala sam ih I u prvoj trudnoci I konstantno me boli donji deo ledja:/Jos uvek ne treba da dobijem.Da lije moguce da sam trudna?
    • Венчанице
      Započeo/la Tanja.kg · Objavljeno
      Meni su radili po meri na dva mesta, dve vencanice. Jedni omanuli skroz (dar vencanice) drugi su napravili savrsenstvo koje jedva cekam ponovo da obicem za crkveno vencanje (Kroog vencanice). "Dar" me odrao (oko 450), "Kroog" je bila oko 200e
    • Porodilište - Sombor
      Započeo/la JovanicaC · Objavljeno
      Pošto sam se ja na ovoj temi raspitivala o Somborskom porodilištu, red je da i ja dam svoj doprinos.  Iskreno, ja sam prezadovoljna. Ne znam stvarno na šta se žene toliko žale u vezi ovog porodilišta. Osoblje je divno, ljubazno i trude se da svim ženama izađu u susret. Ja sam otišla tamo bez apsolutno ikakve veze i prošla sam super, kao i ostale žene iz moje sobe. Svima su nam pokazali kako da dojimo bebe i sve smo otišle kući bez problema sa dojenjem. Laktacijske sestre obično uveče dođu i same se nude da vam pomognu. Porodio me je dr Terzić koji je veoma pristupačan i duhovit. Zasmejavao me je tokom kontrakcija - onda šta više da vam pričam. Sve pohvale za mladu, divnu, umiljatu babicu Tihanu koja me je povremeno mazila i tešila i to ne samo mene nego i ženicu pored. Preslatka je. Ona je i izvadila mog bebca. Pored nje je super i sestra Renata i još par njih ali nažalost ne znam im imena... Ako neko od njih čita ovo - želim da se zahvalim svima  i da kažem da ću se sledeći put porađati s mnogo manje straha jer znam da sam u sigurnim rukama. Hvala vam do neba.   Što se tiče ostalih stvari u porodilištu... Hrana je super, stvarno. Dobijale smo sokiće, voćne jogurte, pudinge, voće, peciva... Jedino ručak je bio klasičan, bolnički... Higijena je ok, čistačice čiste sobu par puta u toku dana.  Jedino, posteljina je katastrofa, iscepana, flekava - pa ne bi bilo loše da ponesete svoju jastučnicu. Preko čaršafa svakako stavljate podmetače...    To je to, uglavnom, ako neka buduća mama ima pitanja, rado ću odgovoriti.   
      Započeo/la Jasmina.S. · Objavljeno
      sacekaj 15danadana za twst ili, posle 7dana uradi. Betu meni je kasnilo 7dana i 8sam dobila
      Započeo/la Mika92 · Objavljeno
  • Teme