Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Hvala, hvala :) U to ime za nas dve po jedno pivce ;-)

Po jedno za svaku, tako treba :lol: Mi smo bili na nekoj svadbi u nedelju, i tako me je krenelo crno vino, da se bome uplašila kad sam videla da je u flaši ostalo samo za još jednu čašu, a sama sam ga pila :rolleyes: Al' baš je prijalo :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda tura za sve na moj racun :D Juce ujutru me mucila besika, bolela glava, bila sam bljak... i tetka resi da pravi rostilj. Ja se nakrkam, popijemo svi po pivce, i eto cuda... danas sam ko nova :-) Znaci, kod mene po terapiju svi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, nocas me nisu bolela ledja tako da je dobro. A da se radi mora nema ko drugi. Evo kuvam rucak pa brisem u grad da se vidim s drugaricom. A vi pobegulje nije 27 nego od 28 nedelje tako sam negde procitala ;)

Izgleda nam ovo neocekivano lose vreme svima ne prija.

A pivo uz rucak, moze. I meni prija. Poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam osjetila sa 18 tjedana treća trudnoća

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja došla kod vas malo u goste da vas pitam: od koje nedelje se računa drugi trimestar? :)

Ja sam sad 16. nedelja pa reko' da vidim da li da kupim pinkle i selim se ovde? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja došla kod vas malo u goste da vas pitam: od koje nedelje se računa drugi trimestar? :)

Ja sam sad 16. nedelja pa reko' da vidim da li da kupim pinkle i selim se ovde? :P

Haha... kupi se i dovlaci se :) Dobro dosla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja došla kod vas malo u goste da vas pitam: od koje nedelje se računa drugi trimestar? :)

Ja sam sad 16. nedelja pa reko' da vidim da li da kupim pinkle i selim se ovde? :P

Novi kolač! :lol: Dobrodišlica, Star! Fino ćemo se družiti, bar dok mi "džombe" ne pokupimo svoje pinkle i preselimo se u treći trimestar (htedoh reći semestar) :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auh, jedva sve spakovah u kamion za selidbu i dođoh ovde. :)

Hvalaaa na dobrodošlici, vidim ja da će ovde pasti jedno kvalitetnp trudničko zezanje! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auh, jedva sve spakovah u kamion za selidbu i dođoh ovde. :)

Hvalaaa na dobrodošlici, vidim ja da će ovde pasti jedno kvalitetnp trudničko zezanje! :)

Uvek, ali ipak je najveća žurka u toku radnog vremena :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao, zenske! Dobrodosla "star"! Pa, i ja da se selim, a? Pojma nemam, udjoh u 27.nedelju... Kako ste inace? Mene povremeno bole krsta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ste inace? Mene povremeno bole krsta.

Ja nemam nešto izražene fizičke probleme, ali su hormoni počeli da me razvaljuju :lol:

Juče sam ceo dan bila fantastično raspoložena, i na poslu i kad sam došla kući. Skakala, đuskala, zezala se...ma ludilo totalno. I onda uveče - pao mrak na oči odjednom. Sve mi smeta, mm jede neku papriku - nervira me kako žvaće, očistio tacnu - nervira me što je nije očistio na način na koji je ja čistim, pita me šta mi je, a ja onako nadrndano - ništa. Siktim jedno pola sata i onda se opet sve vratilo na normalu. Jadan on, posle mi bilo žao :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam nešto izražene fizičke probleme, ali su hormoni počeli da me razvaljuju :lol:

Juče sam ceo dan bila fantastično raspoložena, i na poslu i kad sam došla kući. Skakala, đuskala, zezala se...ma ludilo totalno. I onda uveče - pao mrak na oči odjednom. Sve mi smeta, mm jede neku papriku - nervira me kako žvaće, očistio tacnu - nervira me što je nije očistio na način na koji je ja čistim, pita me šta mi je, a ja onako nadrndano - ništa. Siktim jedno pola sata i onda se opet sve vratilo na normalu. Jadan on, posle mi bilo žao :P

Jao, jeste. I meni se desava da menjam raspolozenja. Nisam neko ko cesto place, ali sada cesto zaplacem, a cesto se i smejem do suza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao promene raspolozenja... Da vam je samo znati sta se kod mene sve desava od kada sam trudna... Da vas ne mracim, ali oboje smo ostali bez posla, 2 smrtna slucaja, a ni ovi zivi vise nisu zdravi:( Ma uzas!!! A ja bih da budem u drugom stanju citav zivot... Samo mi je vazno da se ja ne nasekiram. Non stop govorim NEKA... SVE CE DOCI NA SVOJE I BITI OK. I zaista, prosto mi je neprijatno kad odem kod svojih, svi u bedaku, svi se brinu i za nas, ali ja ne osecam nikakav nemir. Plakala sam skoro kad je moja tetka rekla da je ovo malerozna godina... a kako malerozna??? Pa ja sam trudna i sve je ok! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MarijaVlada svaka cast za stav, samo napred, :rolleyes: verujem da ce sve biti bolje i lakse s dolaskom bebice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao promene raspolozenja... Da vam je samo znati sta se kod mene sve desava od kada sam trudna... Da vas ne mracim, ali oboje smo ostali bez posla, 2 smrtna slucaja, a ni ovi zivi vise nisu zdravi:( Ma uzas!!! A ja bih da budem u drugom stanju citav zivot... Samo mi je vazno da se ja ne nasekiram. Non stop govorim NEKA... SVE CE DOCI NA SVOJE I BITI OK. I zaista, prosto mi je neprijatno kad odem kod svojih, svi u bedaku, svi se brinu i za nas, ali ja ne osecam nikakav nemir. Plakala sam skoro kad je moja tetka rekla da je ovo malerozna godina... a kako malerozna??? Pa ja sam trudna i sve je ok! :)

Tako i treba da razmisljas!

I mene drnda raspolozenje/neraspolozenje i te glavobolje i to sto ne dobijam na kilazi i sto mrljavo jedem i sto ne znam sta mi se jede jer mise nista ne jede :unsure: Kako bre to?! Sve trudnice imaju zelju za necim, te ovo te ono, a ja mrtvo puvalo. Sutra cu da zakazem UZ jer ce me slika beberona oraspoloziti verujem. A mozda mi se otvori i apetiti. Ne znam da l ja da probam sa tim pivom :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao promene raspolozenja... Da vam je samo znati sta se kod mene sve desava od kada sam trudna... Da vas ne mracim, ali oboje smo ostali bez posla, 2 smrtna slucaja, a ni ovi zivi vise nisu zdravi:( Ma uzas!!! A ja bih da budem u drugom stanju citav zivot... Samo mi je vazno da se ja ne nasekiram. Non stop govorim NEKA... SVE CE DOCI NA SVOJE I BITI OK. I zaista, prosto mi je neprijatno kad odem kod svojih, svi u bedaku, svi se brinu i za nas, ali ja ne osecam nikakav nemir. Plakala sam skoro kad je moja tetka rekla da je ovo malerozna godina... a kako malerozna??? Pa ja sam trudna i sve je ok! :)

:mellow: Znas sta, ono kad' potera ne zna za dosta... Ali posle kise uvek dolazi Sunce! Moras i dobro je sto razmisljas pozitivno, to nam je stvarno potrebno (a uvek neke brige i strepnje). Zao mi je sto ste bas sada oboje ostali bez posla... :( Neka se bar muz potrudi da nadje nesto... Budite hrabri i bice bolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaskrsija ko da slusam sebe, tako sam i ja razmisljala. ne vidim koja si sad nedelja, al ja sam od pocetka jela malo kao i citav zivot, mrsavica. I plasila se za bebu pa su mi objasnili da beba sebi uzima i da ne treba na silu bas da jedem, za dvoje. I tako sa pocetnih 50 sad imam 60kg, nemam pojma odakle mi normalno jedem, nista preterano, niti imam sad neki apetit, a sve ode u stomak i oko guze, ja sam sebi ista. A i svaki put kad odem na UZ obavezno pitam dal je beba srazmerna nedeljama trudnoce, hvala Bogu dobra je, tacno odgovara. E sad kontam ovi zadnji meseci sto dolaze, mislim da ce biti pojacano hranjenje. A pivo uz rucak ti bas lepo otvori apetit :rolleyes: Poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma mora da bude bolje, sve dodje na svoje! Inace sam optimista i borac ali ovo drugo stanje me bas ojaca. Samo mi malo nedostaje da izadjem u kafance i udarim brigu na veselje :) Hvala vam na podrsci, pa ne dajte se ni vi kada vam naidje los momenat, ma iz inata! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaskrsija ko da slusam sebe, tako sam i ja razmisljala. ne vidim koja si sad nedelja, al ja sam od pocetka jela malo kao i citav zivot, mrsavica. I plasila se za bebu pa su mi objasnili da beba sebi uzima i da ne treba na silu bas da jedem, za dvoje. I tako sa pocetnih 50 sad imam 60kg, nemam pojma odakle mi normalno jedem, nista preterano, niti imam sad neki apetit, a sve ode u stomak i oko guze, ja sam sebi ista. A i svaki put kad odem na UZ obavezno pitam dal je beba srazmerna nedeljama trudnoce, hvala Bogu dobra je, tacno odgovara. E sad kontam ovi zadnji meseci sto dolaze, mislim da ce biti pojacano hranjenje. A pivo uz rucak ti bas lepo otvori apetit :rolleyes: Poz.

Evo i ja sam bila danas na pregledu i sve je sasvim dobro, beba je i naprednija. Sada sam u 16 nedelji i 4 dan. I doktor mi je ovo rekao sto si i ti, da nista ne brinem, da je beba dobro, da se dobro razvija, da je cak i malo naprednija i da jedem koliko mi prija. Koje olaksanje! Zeznuto ovo drugo stanje. On me pita kako se osecam, a ja mu kazem osecam se svakako samo ne kao trudnica hahha. I on se covek smeje, kaze bolje je i tako. Samo opet su mi se pojavile kontrakcije, mada sam u psolednjih nekoliko dana bas napeta i bice da je od toga, moram da udarim po tom pivu, nema druge :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa gde ste zenske? Nesto smo se sve uspavale ovih dana... Slobodno prinesite ta piva blize kompu :) Kako se osecate kod ovih promena vremena? Ja sam bas nesto zaglibila... Mada bila sam kod lekara i kazu da je alergija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kuc kuc trudnjace :)

Jel treba da vam se pridruzujem?U 15. nedelji sam:)

Vise ne mogu da povatam ove trimestre:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto su nestale poruke pisane mesec dana unazad? :mellow: Ja sam super,non stop sam u akciji ovih dana :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla draga Violeta :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kuc kuc trudnjace :)

Jel treba da vam se pridruzujem?U 15. nedelji sam:)

Vise ne mogu da povatam ove trimestre:)

Dobro dosla Violeta,i tvoja bebica ;)

Devojke proradio je forum!Kako ste?Jel ima nesto novo?Ja sam super,bila juce na kontroli,sve je u redu,krvna slika,fetalni nalaz i sl.Sta rade moje drage mamice i bebice?Ljubim vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.