Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

i ja se nadam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stomacici, cula sam se sa bubicom, sve je ok :) nema dometa pa ne moze da kucka

secermoj i takica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stomacici, cula sam se sa bubicom, sve je ok :) nema dometa pa ne moze da kucka

beki i meni je drago da su dobro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Xexexe to ti je samo razlog vise da jedes bez granica bez grize savesti.Dupli praznici,milina.

Joj ja kupila peglu,sad moram da peglam ono sto se nagomilalo dok sam cekala neke parice za peglu.Uzassssssss

prezive li peglanje, mukice? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj zene kako je lepo napolju :)

sedim napolju dok majstori majstorisu po kuci i dizu prasincinu a ujutru me bockaju za krvnu sliku i nosimo urin (ako ne zaboravim da ga ponesem kao svaki put, sreca sto mi je dz na minut od kuce pa se vratim) :D

Xixixixixixi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gde ste curice?

Inace legla mi je prva plata u isnosu od 100% :D

ih, sta ti je zemlja Srbija, silno se radujem celom iznosu minimalca ;)

Andjeo i secermoj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CAOS:-))) I JA JE OSECAM VEC DUZE VREME,A 19 SAM NED..:-) ZA 2 DANA 20.TA:-) A SVE VISE OSECAM SVRAB PO STOMAKU...VELIKI POZZZIC BUDUCIM MAMAMA;-)):-****

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CAOS:-))) I JA JE OSECAM VEC DUZE VREME,A 19 SAM NED..:-) ZA 2 DANA 20.TA:-) A SVE VISE OSECAM SVRAB PO STOMAKU...VELIKI POZZZIC BUDUCIM MAMAMA;-)):-****

cao i tebi :) ja sam sutra 14 nedelje tako do osecaja bebe imam dosta,a stomak me svrbi od prvog dana trudnoce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoo divno su se javile, i sto su dobro!

Ja przim pomfrit i gledam sex i grad, po ko zna koji put...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joooj i ja ih gledam po 100x :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

So se otela kontroli.. i presolila sam pomfrit.. Ah, nema veze, muz ce da pojede :D xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutric!!!!

Sta mi bi da se probudim u 8h i ovako sad ko budala vilenim sama,ccc.

Persefai :D ziva sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jutro i novim i starim trudnicama :)

ja ustala sabajle, isla da vadim krv, odvalila me opet kokoska :(

sad idem do grada

ljubim sve stomacice :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako bre tako cesto vadite tu krv? ja vadila samo za double test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako bre tako cesto vadite tu krv? ja vadila samo za double test?

kako samo za dabl?inace dobro jutro drage moje :*** sada smo 4 mesec :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kako samo za dabl?inace dobro jutro drage moje :*** sada smo 4 mesec :)

pa lepo, samo tad, doduse tad nismo bili kod ove doktorke (to nas je drzavni poslao). Ali kontam da ce ovih dana da me malo cima ova doktorka kod koje idem privatno oko toga xD mozda vec i danas kad budemo otisli. :) A i ja sam u fazonu da sto manje idem kod doktora to bolje, manje se opterecujes. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gde ste curice?

Inace legla mi je prva plata u isnosu od 100% :D

ih, sta ti je zemlja Srbija, silno se radujem celom iznosu minimalca ;)

Misliš, legla ti je prva trudnička 'plata' tj.bolovanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa lepo, samo tad, doduse tad nismo bili kod ove doktorke (to nas je drzavni poslao). Ali kontam da ce ovih dana da me malo cima ova doktorka kod koje idem privatno oko toga xD mozda vec i danas kad budemo otisli. :) A i ja sam u fazonu da sto manje idem kod doktora to bolje, manje se opterecujes. :)

jooj ja bas nisam za to sto manje kod doktora,jer sad kad sam videla vaginalete koje koristim skontala sam sama da mi snaja nije slusala lekara i koristila iste kad je nosila blizance,a imala je neku bakteriju i rodila je jednu bebu mrtvu na kraju,nisam ja bas za to na svoju ruku...ja sam cak i promenila svog drzavnog za privatnog,jer me stara dr nije ni pregledala ni obracala paznju na neke stvari,dok evo za nedelju dana sam bila 2x kod ovog i za dve nedelje idem opet i moram da mu donesesm krvnu sliku,biohemiju i urin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jooj ja bas nisam za to sto manje kod doktora,jer sad kad sam videla vaginalete koje koristim skontala sam sama da mi snaja nije slusala lekara i koristila iste kad je nosila blizance,a imala je neku bakteriju i rodila je jednu bebu mrtvu na kraju,nisam ja bas za to na svoju ruku...ja sam cak i promenila svog drzavnog za privatnog,jer me stara dr nije ni pregledala ni obracala paznju na neke stvari,dok evo za nedelju dana sam bila 2x kod ovog i za dve nedelje idem opet i moram da mu donesesm krvnu sliku,biohemiju i urin

ne uzimam ja nista na svoju ruku, daleko od toga. sve sto mi doktorka kaze to i radim. A i u svakom momentu mogu da je zovem da pitam sta i kako, sto je jako dobro.Mi danas idemo konacno na kontrolu posle amniocinteze :) pa cu da je pitam sta i kako za dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne uzimam ja nista na svoju ruku, daleko od toga. sve sto mi doktorka kaze to i radim. A i u svakom momentu mogu da je zovem da pitam sta i kako, sto je jako dobro.Mi danas idemo konacno na kontrolu posle amniocinteze :) pa cu da je pitam sta i kako za dalje.

ja sam moju morala da promenim jer nikako mi nije jasno kako nije mogla da vidi mijom koji je velicine skoro ko pola moje bebe,sto nije malo i ovaj doktor se bas brine za mene i divan je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam moju morala da promenim jer nikako mi nije jasno kako nije mogla da vidi mijom koji je velicine skoro ko pola moje bebe,sto nije malo i ovaj doktor se bas brine za mene i divan je :)

znas kako kazu, plati pa se klati. :) to je sasvim normalno da ce brine za tebe, ipak ta usluga nije jeftina. Mada necu da gresim dusu, ima dobrih doktora i u drzavnim institucijama. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znas kako kazu, plati pa se klati. :) to je sasvim normalno da ce brine za tebe, ipak ta usluga nije jeftina. Mada necu da gresim dusu, ima dobrih doktora i u drzavnim institucijama. :)

naravno,ovaj moj je i privatni i drzavni lekar tako da ce me poradjati u frontu,jer je tamo lekar :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

naravno,ovaj moj je i privatni i drzavni lekar tako da ce me poradjati u frontu,jer je tamo lekar :)

e to je super :) sjajno! vidis mogla bih ja danas da pitam nesto oko toga gde bi se poradjala itd.. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e to je super :) sjajno! vidis mogla bih ja danas da pitam nesto oko toga gde bi se poradjala itd.. xD

mene je moj pitao hocu li se poradjati ovde u Rumi,rekla sam da ne jer cu se preseliti u BG jer mi je mm odatle i onda je on sam rekao covek da ce me on poradjati,jer on radi u frontu i odma je on uzeo da mi vodi trudnocu,a samo sam bila otisla da uradim dabl test :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.