Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

santa montefjore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<p>

Dobro nam dosle curice :wub:

Ovde ce vam biti super sa nama,uvek neka dobra zabava :)

Ja i bubica smo usli u 16-tu nedelju danas,lepo napredujemo,i nadamo se da cemo pol saznati pocetkom oktobra.

Kako tebi inace tece trudnoca i odakle si?

Ja jos uvek ne osecam bebu ni ovako a ne preko stomacica,nadam se prvim osecajima uskoro a tata ce morati jos malo da prceka pre nego oseti i on :)

iz beograda sam , polako za mesec dana ces osetiti pokrete bebe ,hhahah tata jos ne oseca kad beba sutira jer nikad ne uhvati bebeu u trnutku kad se pomera. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam sada u 21 nedelji, juce sam bila na UZ i saznala da je devojcica u stomaku jel ste vi saznali pol deteta :), i jel osecate sutiranje bebe kad prislonite ruku na stomak :) ?

I ja sam odprilike bila na UZ kada sam bila 21/22 nedelja, sada sam 24, isto nosim devojcicu :) , a bebu sam osetila dosta pre toga, prvo sam mislila da tripujem i da to nije beba, ali ustvari je sve vreme bila ona, jer je jako nemirna (na mamu :D ), da je doktorka morala da ceka da se smiri da bi me pregledala koliko se ona prevrtala :) :) :)

sandra@ i bubica. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stomacici, odoh na komisiju pa do doznake. Drzite mi fige ;)

dobro jutroooooooooo

FutureMum voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stomacici, odoh na komisiju pa do doznake. Drzite mi fige ;)

dobro jutroooooooooo

jutro draga drzimo ti fige.

obro jutro svima, mi smo nocas jedva spavali zeza nas stomak, ali nedamo se mi bas tako lako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jutro dragi,slatki, veliki i mali stomacici.

nas je silna terapija komirala, tek sad smo ustale. okrenula se nisam, kako sam legla tako se i probudila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro.

Persefai srecno, drzimo fige!

Ja nikako da se naspavam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stomacici, odoh na komisiju pa do doznake. Drzite mi fige ;)

dobro jutroooooooooo

Ajde,ajde,stegnute su pesnice i moje i bubine da sve prodje kako treba :)

Jutric...

jutro draga drzimo ti fige.

obro jutro svima, mi smo nocas jedva spavali zeza nas stomak, ali nedamo se mi bas tako lako.

Evo da vam se pridruzimo ni mi nismo spavali bubrezi nam otpadaju imam osecaj kao da se sastrane nekako da mi ispadnu pa se nikako nisam mogla namestiti,evo sad,kao i svaki dan nalivamo se cajevima,vodom i cime sve ne ali kad tako rese da boli ono urnise....smrc,smrc....Tvoje bebe su mila nasa jake i mi cemo im vec za novu godinicu skupa pricati otome tako da glavu gore :*********

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro.

Persefai srecno, drzimo fige!

Ja nikako da se naspavam :(

Mila a sto ti ne postavis tikercic,sve hocu da zapamtim koja si nedelja ali svaki put zaboravim pa mi dosadno da svaki put pitam :)

Dobro jutro i vama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mila a sto ti ne postavis tikercic,sve hocu da zapamtim koja si nedelja ali svaki put zaboravim pa mi dosadno da svaki put pitam :)

Dobro jutro i vama.

jao, mrzelo me da trazim neki zgodan. Ali ajde, sad cu da potrazim :) inace 23 nedelja...htedoh da vas priupitam, jel normalno da me bole krsta? (kao kad bi trebalo da dobijem) I pocinjem polako da se kocim u delu donjih ledja.. one karlicne kosti (valjda te)...

bubica. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dachy ja sam procitala na desetine knjiga od pocetka trudnoce,sad citam Gospodare gena,citala sam i par knjiga o trudnoci,porodjaju,nezi beba...i vec me hvata frka kako mi se blizi termin,kako cu se snaci u svemu tome.

persefai javi nam kako si prosla.

anonymous to je tek pocetak,kako rastes bolece te jos vise,ja ponekad jedva hodam koliko me boli,ali nije to stalno,ne brini,moramo sve da istrpimo zarad nasih bebica.

Mene je moja devojcica sinoc lupala po levom jajniku,bolelo me uzasno,i gotovo uvek se vrpolji s te strane,ne znam sta joj jee tu toliko zanimljivo.A od jutros jedva da se mrdnula,sve nesto polako.Ali ja sam najsrecnija kad ona udara pa ma koliki bol da treba da trpim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dachy ja sam procitala na desetine knjiga od pocetka trudnoce,sad citam Gospodare gena,citala sam i par knjiga o trudnoci,porodjaju,nezi beba...i vec me hvata frka kako mi se blizi termin,kako cu se snaci u svemu tome.

persefai javi nam kako si prosla.

anonymous to je tek pocetak,kako rastes bolece te jos vise,ja ponekad jedva hodam koliko me boli,ali nije to stalno,ne brini,moramo sve da istrpimo zarad nasih bebica.

Mene je moja devojcica sinoc lupala po levom jajniku,bolelo me uzasno,i gotovo uvek se vrpolji s te strane,ne znam sta joj jee tu toliko zanimljivo.A od jutros jedva da se mrdnula,sve nesto polako.Ali ja sam najsrecnija kad ona udara pa ma koliki bol da treba da trpim.

Dachy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh dobro je :D

Moj nemirni deckonja ima obicaj da zamislja moju besiku kao loptu... Ali volim kad ga osetim, nekad me zaboli, nesto progundjam i nastavim. Inace ima obicaj da se aktivno sutira posle 21h, i negde oko 3 ujutru, i oko podne... (Sve vise me podceca na njegovog tatu... haha)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutric!!!!

Svaki dan po jedna nova trudnica,aaa zracimo zracimo pa privlacimo :wub: tako volim

Persefai cim zavrsis javljaj kako je sve proslo ok i da si se za dzaba nervirala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo me, na komisiji samo lupili pecat, pitali me za termin i produzili bolovanje do B

8og oktobra. Posle uzela doznake i sad sam malko umorna, pola grada presla :) xixi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos me bole bubrezi glupavi :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Odoh da odmorim malo i da se nalivam tecnostima,valjda ce da umine kasnije :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo me, na komisiji samo lupili pecat, pitali me za termin i produzili bolovanje do B

8og oktobra. Posle uzela doznake i sad sam malko umorna, pola grada presla :) xixi

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeei :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo me, na komisiji samo lupili pecat, pitali me za termin i produzili bolovanje do B

8og oktobra. Posle uzela doznake i sad sam malko umorna, pola grada presla :) xixi

i told you so :P

Dachy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo me, na komisiji samo lupili pecat, pitali me za termin i produzili bolovanje do B

8og oktobra. Posle uzela doznake i sad sam malko umorna, pola grada presla :) xixi

eto vidis da je bilo sve kako ti rekoh.

wida voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dachy ja sam procitala na desetine knjiga od pocetka trudnoce,sad citam Gospodare gena,citala sam i par knjiga o trudnoci,porodjaju,nezi beba...i vec me hvata frka kako mi se blizi termin,kako cu se snaci u svemu tome.

persefai javi nam kako si prosla.

anonymous to je tek pocetak,kako rastes bolece te jos vise,ja ponekad jedva hodam koliko me boli,ali nije to stalno,ne brini,moramo sve da istrpimo zarad nasih bebica.

Mene je moja devojcica sinoc lupala po levom jajniku,bolelo me uzasno,i gotovo uvek se vrpolji s te strane,ne znam sta joj jee tu toliko zanimljivo.A od jutros jedva da se mrdnula,sve nesto polako.Ali ja sam najsrecnija kad ona udara pa ma koliki bol da treba da trpim.

ta trudnicka literatura mi nije tako strasna. sad kad sam izasla iz bolnice-tamo se naledala svega, nista me vise ne plasi. gledala sam porodjaj i uopste se nisam uznemirila :) ALI pre bolnice je bila totaaaalno dr prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo da se javimo u bolnici smo pa kad izadjemo javljamo vam se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo da se javimo u bolnici smo pa kad izadjemo javljamo vam se.

mila poslala sam ti pp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo da se javimo u bolnici smo pa kad izadjemo javljamo vam se.

budi jaka draga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel vi podrigujete?

kao gica prasica, nenormalno, :D

a jutros me uhvatio prvi grc od pocetka trudnoce, mislila sam da mi nogu cupaju, jos sva sanjiva.

juuu, sto sam ne kulturna , dobro jutro svima, i novim clanicama, kako sta danas? hoce li bar malo kise biti ovih dana,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeeeep , pomerio mi se ticker, al ne zamerite mi, ostacu jos malo da se druzim sa vama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.