Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Divnaoca,divna,sad samo uzivancija... :)

sad svi nesto planiraju a mm i ja se ne pitamo nista :)

Anonymous voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao stomacici, stiglismo zaglavili u guzvi pa sat ipo prelazili par km. inace bas sam bzv, imam kontrkcije i vise nema ustajanja iz kreveta ni za kuvanje rucka, a i klopanje iskljucivo u krevet. sad su nam na dosadasnju th dodli gynipral na 6h i verapamil na 8h. bebe su dobro imaju dovoljno plodove vodice. uzeli nam briseve i sutra da ponovimo urin i urinokulturu i za 7 dana na kontrolu. ako se stabilizuju kontrakcije iskljucice nam gynipral, a ako ne idemo u bolnicu da lezimo do kraja

Draga,da nam se ne stresiras ni malo,jer vidis da beberonci prave haos u stomaku,samo te zezaju,igraju se sa tobom dok mogu.Znas i sama da deca kad su u drustvu su mnogo nemirnija.Samo te malo zezaju,a ti im dopustila,pa zivela sloboda :D

jutro svima :)

ja se malo komirah, vec me sad hvata panika od sutrasnje komisije.

Znaci pijem utrogestan tablete ujutru i uvece, imam kontrakcije i boli me stomak, oticu noge i tako to. Osecam se grozno sto lazem ali urnisali bi me na poslu kada bih radila

izgleda da stidljivko pomera nogice i pravo majku u besiku sutira ali jos nije jako

a gledam zaovin stomak sinoc op na jednu stranu pa na drugu, Vuk radi neku gimnastiku unutra

a za komisiju ne znam da li da ponesem uz i urin i krv, reci cu da ne znam sta mi sve treba posto sam prvi put tu...

Ma kja crna panika bre,jesi li luda.Ja sam bila prva i preznojavala se za dzabe tamo.Ja sam isla prva da ispitam sta i kako i ja sam se stresirala za sve,znaci ja sam te stresove i strahove odradila a ti samo lepo da se prosetas do komisije da ti lupe pecat.

Secerkooooo :wub:

Kako tvoj bebaroni napreduje,mi ispretili goste i sad da vam se kao i obicno pridruzimo :)

Ja idem sutra oko 18h na uz pa cu da vam javim kako napreduje bebac,al s obzirom da smo se vec oglasili u stomacicu verujem da je bebi lepo.

ma mame pitala juce jesam li to uradila njima izinata,reko ne hteli smo bebu samo nismo mislili da ce tako brzo i da se desi,jer su meni lekari pre 3 godine rekli da cu tesko ostati trudna zbog moji jajnika i sad je srecna i prihvatila je to da smo hteli i sad prenose svima opise koje sam im dal sa dabl testa kad sam videla bebu :)

Pa ja ti kazem da ne moze biti da im nije drago,ali luda glava kad zamisli nesto,e to ti je.Pa cuj,jos prvo unuce,aj molim te.Sad je tvoje luda glava mirna i necu da cujem da nam se stresiras i brines.

Dobro jutric za sve.

Moram da se pozalim da kijam kao luda.mislim da me nocas pola komsiluka culo koliko sam kijala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad svi nesto planiraju a mm i ja se ne pitamo nista :)

Sow parvi :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga,da nam se ne stresiras ni malo,jer vidis da beberonci prave haos u stomaku,samo te zezaju,igraju se sa tobom dok mogu.Znas i sama da deca kad su u drustvu su mnogo nemirnija.Samo te malo zezaju,a ti im dopustila,pa zivela sloboda :D

Ma kja crna panika bre,jesi li luda.Ja sam bila prva i preznojavala se za dzabe tamo.Ja sam isla prva da ispitam sta i kako i ja sam se stresirala za sve,znaci ja sam te stresove i strahove odradila a ti samo lepo da se prosetas do komisije da ti lupe pecat.

Ja idem sutra oko 18h na uz pa cu da vam javim kako napreduje bebac,al s obzirom da smo se vec oglasili u stomacicu verujem da je bebi lepo.

Pa ja ti kazem da ne moze biti da im nije drago,ali luda glava kad zamisli nesto,e to ti je.Pa cuj,jos prvo unuce,aj molim te.Sad je tvoje luda glava mirna i necu da cujem da nam se stresiras i brines.

Dobro jutric za sve.

Moram da se pozalim da kijam kao luda.mislim da me nocas pola komsiluka culo koliko sam kijala.

sad nema vise brige i sad cu samo da uzivam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej Seceru jedva cekam da se vratis sa uz (a nisi jos ni otisla) da nam kazes kako bebac napreduje,sad je sve zanimljivo,duica mala,e a jesi videla nasu slicicu?

Pitala si da pravimo biznis sa onim aparaticem sto sam dobila,moze ja se apsolutno slazem :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako nisam bre,misli da sam cak i lajkovala,cak sam je i lepo otvorila da je vidim.Ne promice meni nista. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel vi podrigujete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej Seceru jedva cekam da se vratis sa uz (a nisi jos ni otisla) da nam kazes kako bebac napreduje,sad je sve zanimljivo,duica mala,e a jesi videla nasu slicicu?

Pitala si da pravimo biznis sa onim aparaticem sto sam dobila,moze ja se apsolutno slazem :D :D :D

ja toliko volim bebe da mi je divno kad vidim uz i drugih beba,a ne samo moju beku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne podrigujem,al me zato muci gorusica.Najvise uvece i kad lezim na ledjima.Nekako mi najvise odgovara kad legnem na bok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Persefai kako ste ti i tvoja bebica? Mrda li? :)

super smo, mrduckamo se tu i tamo i dalje mehurici, bice uskoro i sutiranja verujem :)

a sto se tica aparata, idemo u biznis hocu i ja da cujem kako se mrduckaaaaaaaa :) :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja kao luda podrigujem,mama kaze da to bebi raste kosa :)

Dachy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad svi nesto planiraju a mm i ja se ne pitamo nista :)

mozes misliti kako je tek kod nas.. (tek nam sledi svadba... ) na kraju smo rekli, da nam posalju pozivnicu i da cemo se pojaviti gde treba..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde to za podrigivanje nije strasno...al kad bebe porastu kad krenemo da prduckamo....a joj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

super smo, mrduckamo se tu i tamo i dalje mehurici, bice uskoro i sutiranja verujem :)

a sto se tica aparata, idemo u biznis hocu i ja da cujem kako se mrduckaaaaaaaa :) :*

E kako mije bilo slatko kada sam na uz videla to ispustanje mehurica i gutanje plodve vodice,mislim da te trenutke nikad neu izbaciti iz glave.Inace sam isto to "buckanje" vodic cula dan pre uz i nisam mogla ni da predpostavim da to bas tako izgleda,sve sam imala sliku kao da pliva,kao mi kad plivamo :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

xaxaax,bas sam malopre to procitala.Stizu mi vesti na mail i to bilo u vestima.Po meni je to cista glupost,znaci da se skroz izolujem,ma ajde,oni i njihova istrazivanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mozes misliti kako je tek kod nas.. (tek nam sledi svadba... ) na kraju smo rekli, da nam posalju pozivnicu i da cemo se pojaviti gde treba..

moja baba smara za svadbu mi smo rekli da necemo nista praviti samo mi i kumovi i to je to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja baba smara za svadbu mi smo rekli da necemo nista praviti samo mi i kumovi i to je to :)

pa to smo i mi bili planirali.. i onda skocili matori sa obe strane.. I sta ces, popustis im. I na kraju skontas da si se zajebo za medelju (izvinjavam se na recniku). Al dobro, makar ce da me obasipaju paznjom 110% hahahaha :stidimse:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa to smo i mi bili planirali.. i onda skocili matori sa obe strane.. I sta ces, popustis im. I na kraju skontas da si se zajebo za medelju (izvinjavam se na recniku). Al dobro, makar ce da me obasipaju paznjom 110% hahahaha :stidimse:

srecom mi smo rekli nema sanse svadba i morali su se sloziti,jos sto je naveci fazon nasi se i ne poznaju :) i rekli smo im kad bude trebalo lako cemo ih upoznati da je ovako najbolje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

srecom mi smo rekli nema sanse svadba i morali su se sloziti,jos sto je naveci fazon nasi se i ne poznaju :) i rekli smo im kad bude trebalo lako cemo ih upoznati da je ovako najbolje :)

hahaha.. mi smo to jedva preziveli. Posto smo kad nas u stanu organizovali sastanak. xD Nije da sam bezobrazna, ali 4 roditelja u stanu, no no.. never more!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha.. mi smo to jedva preziveli. Posto smo kad nas u stanu organizovali sastanak. xD Nije da sam bezobrazna, ali 4 roditelja u stanu, no no.. never more!

njegovi su razvedeni pa cemo morati iz 2x sve verovatno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

njegovi su razvedeni pa cemo morati iz 2x sve verovatno

ahh.. To ce bash da bude zahtevno. Nama je jedina prednsot (a mozda i mana) to sto svi zivimo u razlicitim gradovima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahh.. To ce bash da bude zahtevno. Nama je jedina prednsot (a mozda i mana) to sto svi zivimo u razlicitim gradovima :D

Eve i mene sa tom prednosti :D Moji razvedeni (zive u razlicitim gradovima) ,a njegovi su nam ovde,jedna stanica od nas,al se slabo posecujemo.A ''prijatelji'' se jos nisu upoznali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.