Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Stomacici....Ja vas pozdravljam i polako prelazim u III :D

Cekam vas tamo da nastavimo druzenje..:*

Lory Ocekujem te sutra :D

Ljubimo vas sve puno moja Katarina i ja :*

Pozdravljamo i mi tebe i saljemo ti poljubac vidimo se u trecem :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pettra & bobana bl, u kojoj ste vi nedelji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pettra & bobana bl, u kojoj ste vi nedelji?

Ja sutra ulazim u 26.

Malabebo, do pisanja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje trudnice!:)

Ja i lorica moja prelazimo danas u III trimestar!

Ocekujemo vas tamo ! ljubac za sve stomacice :***

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje trudnice!:)

Ja i lorica moja prelazimo danas u III trimestar!

Ocekujemo vas tamo ! ljubac za sve stomacice :***

Dobro jutro, vas dve :)

Važi, draga, vidimo se tamo za nekoliko nedelja :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro, vas dve :)

Važi, draga, vidimo se tamo za nekoliko nedelja :*

Praticu sta mi radite i vi stomacici u II-om :)))))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Praticu sta mi radite i vi stomacici u II-om :)))))))))

Dobar dan stomacici,,lory ljubimo te i vidimo se u trecem :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Annabel ja sam 24 nedelja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan stomacici,,lory ljubimo te i vidimo se u trecem :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Annabel ja sam 24 nedelja....

[/quo Koje zatisije ovdje,,stomacici gdje ste :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnice sta radite ? Jeste li pocele da kupujete nesto za bebca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnice sta radite ? Jeste li pocele da kupujete nesto za bebca?

Hey, baš smo se ulenjile, nigde nikog...

Ja nisam i ne planiram još uvek da išta kupujem za bebicu, do pred sam porodjaj. A vi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hey, baš smo se ulenjile, nigde nikog...

Ja nisam i ne planiram još uvek da išta kupujem za bebicu, do pred sam porodjaj. A vi?

Ja isto nisam jos nista pocela da kupujem,sve sam nesto sketicna i najbtinije mi je da bude sve ok do kraja,,,sutra idem na redovan pregled i svaki dan ocekujem da me zovu na ultrazuk bebinog srca,,,tako da cu pred sam kraj da se opustim i radujem tim sitnicama,,,,ovde je bas pusto nigdje nikoga nema :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zato sto smo ostale samo nas tri malo vise aktivnije od ostalih! Necemo valjda dozvoliti da nam se ugasi drugo tromesecje :(

Mi planiramo krajem septembra da kupujemo ono osnovno. Bili smo u robnoj kuci aksa i tamo ti daju spisak svih stvari koje su potrebne na novorondjence, na spisku ima stotinak stvari!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja isto nisam jos nista pocela da kupujem,sve sam nesto sketicna i najbtinije mi je da bude sve ok do kraja,,,sutra idem na redovan pregled i svaki dan ocekujem da me zovu na ultrazuk bebinog srca,,,tako da cu pred sam kraj da se opustim i radujem tim sitnicama,,,,ovde je bas pusto nigdje nikoga nema :rolleyes: :rolleyes:

Što se mene tiče, mislim da je rano, a i pre svega mi je bitno da sve bude kako treba, za kupovinu ima vremena. Draga, javi kako je bilo na pregledu :)

Pa zato sto smo ostale samo nas tri malo vise aktivnije od ostalih! Necemo valjda dozvoliti da nam se ugasi drugo tromesecje :(

Mi planiramo krajem septembra da kupujemo ono osnovno. Bili smo u robnoj kuci aksa i tamo ti daju spisak svih stvari koje su potrebne na novorondjence, na spisku ima stotinak stvari!

Ma, kakvi da se ugasi, ne dolazi u obzir :) Nego, i vi ćete mi uskoro šmugnuti u III semestar...

Stotinak :blink: Mašala :) Ma, samo neka su nam živi i zdravi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zato sto smo ostale samo nas tri malo vise aktivnije od ostalih! Necemo valjda dozvoliti da nam se ugasi drugo tromesecje :(

Mi planiramo krajem septembra da kupujemo ono osnovno. Bili smo u robnoj kuci aksa i tamo ti daju spisak svih stvari koje su potrebne na novorondjence, na spisku ima stotinak stvari!

Evo ja da obiđem staru parohiju!

Pettra, bas sam danas izvukla svoj spisak (nisam raspisala kozmetiku i apoteku, jer to još istražujem). A to u Aksi je sve, samo nije osnovno. Ja sam se smorila kad sam videla taj spisak. Skroz me obeshrabrio. Pogledaj ovo, nađi moj post, nadam se da će da ti koristi.

http://www.bebac.com/forum/index.php?showt...mp;#entry485825

Još u 16. nedelji smo rezervisali krevetac, i kupili ga posle mesec dana, bio je poslednji komad u Mothercare-u, u trećinu cene skoro. Posteljine su tamo bile skoro duplo skuplje od njega, pa nismo hteli da propustimo (13.000 din, 140X70cm)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja da obiđem staru parohiju!

Pettra, bas sam danas izvukla svoj spisak (nisam raspisala kozmetiku i apoteku, jer to još istražujem). A to u Aksi je sve, samo nije osnovno. Ja sam se smorila kad sam videla taj spisak. Skroz me obeshrabrio. Pogledaj ovo, nađi moj post, nadam se da će da ti koristi.

http://www.bebac.com/forum/index.php?showt...mp;#entry485825

Još u 16. nedelji smo rezervisali krevetac, i kupili ga posle mesec dana, bio je poslednji komad u Mothercare-u, u trećinu cene skoro. Posteljine su tamo bile skoro duplo skuplje od njega, pa nismo hteli da propustimo (13.000 din, 140X70cm)

Marina, ja sam danas gvirkala kod vas u III semestar :) i videla sam tvoj iscrpni spisak. Hvala ti puno, imaću ga u vidu kad dođe vreme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja da obiđem staru parohiju!

Pettra, bas sam danas izvukla svoj spisak (nisam raspisala kozmetiku i apoteku, jer to još istražujem). A to u Aksi je sve, samo nije osnovno. Ja sam se smorila kad sam videla taj spisak. Skroz me obeshrabrio. Pogledaj ovo, nađi moj post, nadam se da će da ti koristi.

http://www.bebac.com/forum/index.php?showt...mp;#entry485825

Još u 16. nedelji smo rezervisali krevetac, i kupili ga posle mesec dana, bio je poslednji komad u Mothercare-u, u trećinu cene skoro. Posteljine su tamo bile skoro duplo skuplje od njega, pa nismo hteli da propustimo (13.000 din, 140X70cm)

Marina hvala ti, ja sam prepodstavila da ne mora sve sa tog spiska, tamo recimo imaju kolica 3 u 1 koje kostaju 68.000?!? Mnogo zaista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marina, ja sam danas gvirkala kod vas u III semestar :) i videla sam tvoj iscrpni spisak. Hvala ti puno, imaću ga u vidu kad dođe vreme :)

U pravu si ti, najlakse je kupiti. Samo da nase bebice budu sa nama. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pettra i bobana bl, zašto ne stavite tickere u potpis, kao ja, da bismo lakše pratile kako napredujete iz nedelje u nedelju :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pettra i bobana bl, zašto ne stavite tickere u potpis, kao ja, da bismo lakše pratile kako napredujete iz nedelje u nedelju :) ?

Ja nemam pojma kako se to radi? Nisam nikada probala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam pojma kako se to radi? Nisam nikada probala.

Samo klikni na nečiju sličicu tj.ticker iz potpisa, link će te odvesti na sajt, a onda sledi uputstva. Reci ako ti bude trebala pomoć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo klikni na nečiju sličicu tj.ticker iz potpisa, link će te odvesti na sajt, a onda sledi uputstva. Reci ako ti bude trebala pomoć :)

Cao drage moje ja sam evo dosla od doktora i hvala Bogu sve je ok beba normalno raste ima 800grama,,nevidi da li je djecak ili djevojcica,,ali najvaznije da je sve ok,,,,,,,ja isto nisam probala da napravim ovaj tiker ali pokusacu,,,ljubim vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se zapljunem ovde :)c0140.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao stomacici :)

ja samo da najavim veselu druzinu koja se ceka u prvom trimestru, stizemo za dva dana ;)

radujemo se druzenju secerko, mala, bubica i ja :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se zapljunem ovde :)c0140.gif

Dobrodosla!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.