Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

E danas sam se raspisala za sve ove prethodne dane kad nisam bila tu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja sa, prvi manji udarac osjetila dok sam setala MErcatorom s rodicom, to me bas iznenadilo jer sam danima mirno sjedila i cekala hoce li, hoce li...to je bio osjecaj kao da mi se nesto ''gasovitog stanja'' prevrnulo na lijevoj strani, kao kolut naprijed, tako eto..to je bila 16+3 sedmica..ja one ''leptirice o kojima svi pricaju nikad nisam osjetila, meni je to sve licilo na prave udarce i pomjeranja, samo kao da imam malog hrcka pa eto tako, priguseno :wub:

a sada, eh...sada vec mogu da vidim i na stomaku kad se gicne kace..smijesan mi je, kako se okrece, nekada me udara vise na dole a nekada se popne skroz gore u stomak negdje pa tu vidim taj udarac :D Ma divno, jedinstveno, konacno znam da sam majka i da mi ispod srca raste dio mene...uzivam u svakom momentu. I tebi od srca zelim da nam uskoro pises svoja iskustva..

A sto se tice UZ, ja imam tako divnu dr da mi zena svaki put ukljuci sve moguce aparate i 4D i dopler da ga fino vidimo i sve mjeri, da bi potvrdila da je sve ok..a naplati mi kao obicni UZ 25 eura..tako da nemam pojma sta cemo sada raditi..znam samo da idem po drugi put raditi nalaze prije pregleda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo malo da se i mi zabavimo. Pa da vidimo, ko je snajka a ko svekrva :D Unaprijed se izvinjavam ako sam nekome pogrijesila pol i onima kojima ne znam, kao i onima koje sam mozda preskocila..Slobodno dodajite na spisak sve to.. Naravno, svacije pravo je da tu informaciju zadrzi za sebe ali evo just for fun... :wub:

bokaa

Megi

Dea

nanchika88

Lajla

milena026

Dragana baby

Lejlita

A za ove zenice ne znam: TatjanaTanja, kaficica, Mama Goga, Tila, tijanki

jao Lejlita draga. hvala... nadam se da cu ja i ostati roza boja jer mi je druga doktorka rekla da je decak... a ja sam bila presreecna sto je devojcica .i sobu smo okrecili u roze... jao samo da ne bude iznenadjenje :)) ali ipak. nek mi je zivo i zdravo. srculence moje... pozdrav za sve. uzivajte. danas je taako divan dan!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćaos,trudnice moje! Juče sam prvi put videla stomak da mi se pomera tu gde moja mala udari :lol: Ne sećam se kad sam je prvi put osetila,ali smo se juče igrale nas dve i videh kako mi stomak vibrira od nje :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lejlita, to znaci da uskoro mogu da se nadam da i ja osetim ovo malo cedo :wub: , pokusacu da budem strpljiva, mada od jutros osecam neke leptirice u stomacicu, no ipak je rano sigurno je nesto drugo.

Pasuljcice, ako si nam se raspisala! Javi kako si prosla veceras, nemo da zaboravis!

Ja sam izgleda zakacila neki virus, evo grlo grebe, nos smce... divota!! Piju se cajevi i miruje, a danas prvi lepi dan za setnju :( .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lejlita, to znaci da uskoro mogu da se nadam da i ja osetim ovo malo cedo :wub: , pokusacu da budem strpljiva, mada od jutros osecam neke leptirice u stomacicu, no ipak je rano sigurno je nesto drugo.

Pasuljcice, ako si nam se raspisala! Javi kako si prosla veceras, nemo da zaboravis!

Ja sam izgleda zakacila neki virus, evo grlo grebe, nos smce... divota!! Piju se cajevi i miruje, a danas prvi lepi dan za setnju :( .

Kaficice...mene je to tako dva puta uhvatilo...i ja ti se prihvatim narodnog leka...svako jutro uzmes cen belog luka iseckas na komade koje mozes da progutas(da se ne bi osecala na beli luk) i zajedno sa jogurtom progutas kao tabletu...pre toga izvadis onaj koren iz sredine cena luka kako ne bi imala gorusicu...za dan ili dva potpisujem da prehlada prolazi!piseeeeem....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja sa, prvi manji udarac osjetila dok sam setala MErcatorom s rodicom, to me bas iznenadilo jer sam danima mirno sjedila i cekala hoce li, hoce li...to je bio osjecaj kao da mi se nesto ''gasovitog stanja'' prevrnulo na lijevoj strani, kao kolut naprijed, tako eto..to je bila 16+3 sedmica..ja one ''leptirice o kojima svi pricaju nikad nisam osjetila, meni je to sve licilo na prave udarce i pomjeranja, samo kao da imam malog hrcka pa eto tako, priguseno :wub:

a sada, eh...sada vec mogu da vidim i na stomaku kad se gicne kace..smijesan mi je, kako se okrece, nekada me udara vise na dole a nekada se popne skroz gore u stomak negdje pa tu vidim taj udarac :D Ma divno, jedinstveno, konacno znam da sam majka i da mi ispod srca raste dio mene...uzivam u svakom momentu. I tebi od srca zelim da nam uskoro pises svoja iskustva..

A sto se tice UZ, ja imam tako divnu dr da mi zena svaki put ukljuci sve moguce aparate i 4D i dopler da ga fino vidimo i sve mjeri, da bi potvrdila da je sve ok..a naplati mi kao obicni UZ 25 eura..tako da nemam pojma sta cemo sada raditi..znam samo da idem po drugi put raditi nalaze prije pregleda...

Jedva cekam da osetim svoju bebicu...da se mazimo i sutiramo...i da konacno osetim da je zivo:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je ovo super fora skroz ;) Uh,šta nas je devojaka,ih, ala će vaši momci imati izbora...

Draganče,lepo mi se provedi na rođusu i rčkaj nešto lepo ;) A od parčeta torte neće ništa da bude ;)

Uh,čitala sam još pre 100 godina da devojke u 3.trimestru pričaju o mladencima,kad se slave ,kako itd... Moji su zapeli da dođu taj dan i da donesu poklončiće neke. Nadam se da se neće još mnogo njih setiti tog dana :lol:

mladenci..joj meni su se najavili neki gosti... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko nam se to probudio?

Kad smo se mm i ja uzeli,najavljivali su se gosti za mladence ali smo ih suptilno iiskulirali rekavši im da to ne važi za nas dok se ne venčamo,a posle godinu dana smo se venčali i sviživi su zaboravili na to,tako da smo super prošli :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko nam se to probudio?

Kad smo se mm i ja uzeli,najavljivali su se gosti za mladence ali smo ih suptilno iiskulirali rekavši im da to ne važi za nas dok se ne venčamo,a posle godinu dana smo se venčali i sviživi su zaboravili na to,tako da smo super prošli :rolleyes:

Evo i ja sam se budio :lol: Bas sam lepo pajkio :lol::lol:

A sto se mladenaca i gostiju tice,joj kako bih i ja volela da ih iskuliram..probala sam ,ali neuspesno :rolleyes: bas mi se nesto ne slavi i ne smeska gostima... :rolleyes: nece ih biti puno ali dovoljno da se umorim...

Kakao si mi ti milenice? :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobar dan....

hvala na dobrodoslici...jul ce sigurno biti znaimljiv....meni je rodj 12. pa bih volela na isti dan..

ja dosla sa posla i leskarim... mm radi i cekam ga pa da rucamo..nekako sam navikla tako i ne volim da rucam sama, mada u zadnje vreme capnem nesto i bez njega :P ...trazi beba

kako ste mi vi od jutros???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja sam se budio :lol: Bas sam lepo pajkio :lol::lol:

A sto se mladenaca i gostiju tice,joj kako bih i ja volela da ih iskuliram..probala sam ,ali neuspesno :rolleyes: bas mi se nesto ne slavi i ne smeska gostima... :rolleyes: nece ih biti puno ali dovoljno da se umorim...

Kakao si mi ti milenice? :wub:

Dobro sam,malo se smaram,mm spava,došao iz treće pa čekam da se probudi pa da idemo u šetnjum Moja bebica me lupa na sve strane. Dan-noć,pitam se dal uopšte spava. Ujutru ka mm dođe s posla ona počne da ludi,reaguje na njegov glas i kad drži ruku na stomaku odma mu se javlja. Tako on svako jutro legne i stavi ruku na stomak i tako zaspi :rolleyes: a mene ubi beba od ritanja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobar dan....

hvala na dobrodoslici...jul ce sigurno biti znaimljiv....meni je rodj 12. pa bih volela na isti dan..

ja dosla sa posla i leskarim... mm radi i cekam ga pa da rucamo..nekako sam navikla tako i ne volim da rucam sama, mada u zadnje vreme capnem nesto i bez njega :P ...trazi beba

kako ste mi vi od jutros???

Ko još voli da jede sam. Tako i ja,čekam da se mm probudi jer uglavnom radi treću pa da ručamo. Do pre 3 nedelje sam samo nešto grickala između obroka i kad sam otišla na kontrolu,šlogirala sam se kad su me izmerili. Sad baš pazim i nadam se da se neću još puno ugojiti do kraja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobar dan....

hvala na dobrodoslici...jul ce sigurno biti znaimljiv....meni je rodj 12. pa bih volela na isti dan..

ja dosla sa posla i leskarim... mm radi i cekam ga pa da rucamo..nekako sam navikla tako i ne volim da rucam sama, mada u zadnje vreme capnem nesto i bez njega :P ...trazi beba

kako ste mi vi od jutros???

Eto a meni je termin bas na tvoj rodj :)

I ja isto kao i ti uvek cekam mm da ruckamo zajedno..jedino doruckujem sama :rolleyes: Zato sto on radi i ustaje rano a ja ne radim i spavam do podne :lol::P Ja sam danas ok evo polako se spremam da skoknem do moje frizerke da me isfenira...Da budem sutra lepa ako idem sa pasuljcicem da setam Adom :lol: :lol: :lol: Kako si ti?Citala sam neki tvoj post o pregledima i vidim da ne zivis u Srbiji,pa gde ti to zivis?Prosto me zanima jer sam se bas iznenadila da tamo samo jednom rade UZ i pregled... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja devojcica je javlja sa vremena na vreme... Muziku pustim i reaguje, ili ja to umisljam :rolleyes: ..

Uglavnom sam u pokretu i osecam je samo kada se smirim.. I mm tako, mazi stomak i smesi se kad lupka.. Ovo nam je prvo dete i bas smo uzbudjeni

KOliko si se ugojila?? i ja sam se sokirala ..+ 10, mnogo je :P

Dragana, tako je sa pregledima ovde, ali zene su skroz opustene, zato sto ne znamju za drugo.. Nema ni double, triple testa... Samo ja panicarka, zato sto sam navikla i slusala totalno drugacije price

U Norveskoj smo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja devojcica je javlja sa vremena na vreme... Muziku pustim i reaguje, ili ja to umisljam :rolleyes: ..

Uglavnom sam u pokretu i osecam je samo kada se smirim.. I mm tako, mazi stomak i smesi se kad lupka.. Ovo nam je prvo dete i bas smo uzbudjeni

KOliko si se ugojila?? i ja sam se sokirala ..+ 10, mnogo je :P

za sada sam na +15 od početka. Od početka pa do 17 3, od 17-24 nedelje sam dobila 11,zadnje 3 nedelje 1kg. mene su ugojile banane ,testenina i čokolade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro sam,malo se smaram,mm spava,došao iz treće pa čekam da se probudi pa da idemo u šetnjum Moja bebica me lupa na sve strane. Dan-noć,pitam se dal uopšte spava. Ujutru ka mm dođe s posla ona počne da ludi,reaguje na njegov glas i kad drži ruku na stomaku odma mu se javlja. Tako on svako jutro legne i stavi ruku na stomak i tako zaspi :rolleyes: a mene ubi beba od ritanja :lol:

I moj Pavle je bas aktivan u stomaku..uvece jedva zaspim ..bas udara...Dusa moja..evo i sad dok tebi pisem on lupka,kao da zna da ga ogovaram :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam pisala danima, muku sam mučila sa zuboboljom i na kraju izvadila jedan umnjak pa za desetak dana moram i drugi...ali to mi je sve nekako nevažno jer su mi konačno gotovi rezultati AC.

Nalazi su super i ubacite me na onaj plavi spisak jer je ovaj mali fudbaler dečkić :)

Sad mi je sve mnogo, mnogoooooooo lakše :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam pisala danima, muku sam mučila sa zuboboljom i na kraju izvadila jedan umnjak pa za desetak dana moram i drugi...ali to mi je sve nekako nevažno jer su mi konačno gotovi rezultati AC.

Nalazi su super i ubacite me na onaj plavi spisak jer je ovaj mali fudbaler dečkić :)

Sad mi je sve mnogo, mnogoooooooo lakše :D

Baš mi je drago da j sve kako treba. Dobro je da si se rešila tog zuba,ja sam 2 nedelje muku mučila sa donjom peticom,bila sam otečena kao bunbar,primala injekcije,pila antibiotike,ma strašno :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tila, super... Dobro je da je sve u redu i jupiii za decaka.. Sad si mirna....

drgana, mali fudbaler...ja sam ovde videla golcic za male decake i razmisljala kako cu ga sinu kupiti cim se rodi.. sada moram traziti barbike :lol:

Milena, mene jedino ako je ugojio sok od pomorandz, koji sam pila po 2 l dnevno.. ostalo bas sve isto jedem.. a ugojih se :(

Citam ovde teme, zanima me sve i svasta, nemam iskustva uopste, cak preko youtuba ucim kako se beba dize i spusta... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam pisala danima, muku sam mučila sa zuboboljom i na kraju izvadila jedan umnjak pa za desetak dana moram i drugi...ali to mi je sve nekako nevažno jer su mi konačno gotovi rezultati AC.

Nalazi su super i ubacite me na onaj plavi spisak jer je ovaj mali fudbaler dečkić :)

Sad mi je sve mnogo, mnogoooooooo lakše :D

Divno draga Tila,Lepa vest,drago mi je da cujem da su rezultati dobri i da sad moj Pavle ima joj jednog novog druga ...Ljubim te puno i pomazi jednom stomacic :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bokaa

Megi

Dea

nanchika88

Lajla

milena026

Dragana baby

Lejlita

milenalena

Tila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve sam nekako kulirala i bila optimista do juče. Od juče nisam znala kuda bih sa sobom. A jutros spavalica ustaje u 8h i traži sebi posla samo da ubije vreme do vremena kada mi je dr. rekla da nazovem...Ja šetam po kući, a ovaj mali frajerčić po mom stomaku - išutirao me za medalju. Ali nema veze, neka samo šutira :)

Ljubimo i mi sve drugare ovde :wub:

A sa zubima sam počela rat :) 1 izvadila (donji), moraću i gornji za 10-ak dana, a onda 2 da popravim i ne čekam više da zaboli :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E drage moje, kako je lijepo kad sine sunce..tako mi je drago sto ce se moj mis ako Bog da, roditi u julu, u suncem okupane dane..Ja sam setala s mamom malo, kupila povrce za corbicu za rucak i sad malo da odmorim pa u kuhinju. Vidjela sam divne stvarcice za bebu, zena zatvorila apoteku pa je sve bas prejeftino, tipa Winnie pooh cesljici, sipercici, flasice, cuce i to...sve po 1 euro do 2,5 eura maximalno...ali, nesto mi se sad to ne kupuje, nesto mi rano. A znam da tako povoljno necu naci kad mi bude trebalo al hajd'..

Tila drago mi je da je sve ok i sto si pojacala plavi tim :wub:

Kaficice sad ce tvoj bebi da ti se javi, samo pricekaj..lopovcici su to, nece kad mi ocekujemo, nego iznenada sve :)

rock-it.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da vjerujem da sutra nacinjem SESTI mjesec..wow...al vrijeme leti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.