Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

meni je kompletna krvna slika i sve labaratoriske analize sad za sad u redu...naravno i brisevi ;) nadam se da ce i to opterecenje na glukozu biti ok .Ja sam skoro pa navikla na infuziju...imam migrenu pa cesto zavrsim na infuziju :( :( ali migrena mi najcesce proradi u avionu(valjda pritisak)tako da pravo sa aerodroma idem na VMA :)

Nas dve smo slične kukavice,tako da,ako tebi infuzija nije ništa,neće biti ni meni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To ideš privatno? Koliko plaćaš ako je privatno?

da privatno idem na expertni i privatno vodim trudnocu.Moja doktorka me je poslala u analife oni imaju expertni,posto ovi gde ja vodim trudnocu u dr.ristic imaju samo 4D :rolleyes: A u Analife ti je prvi pregled 7800 din i gledas bebu 30 min...ali za to vreme doktor sve zivo ispregleda..bas se sve vidi... :) na kraju dobijes cd sa klipovima tvoje bebe i milion slika :) meni sad drugi pregled kosta 6200 :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nas dve smo slične kukavice,tako da,ako tebi infuzija nije ništa,neće biti ni meni ;)

pa to ti kazem...veruj mi to je najmanji problem...nista ne boli samo ti malo ruka utrne :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa to ti kazem...veruj mi to je najmanji problem...nista ne boli samo ti malo ruka utrne :lol:

Dobrooo,i taj strah smo rešile! Ajd sad da prevaziđemo onaj porođajni :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrooo,i taj strah smo rešile! Ajd sad da prevaziđemo onaj porođajni :lol:

ako bude kao milankin slavicu !!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako bude kao milankin slavicu !!!! :lol:

Ma i duži da bude,meni je najveća frka da nešto ne krene naopako-npr.ne dobijem epidural,beba se ne okrene pa moram na carski,a već počela da se porađam(onda bih išla na carski već ugovoren i znala kad se porađam bila bih mirnija :lol: ),pa onda klistir i ostalo, pa mleka da nemam pa da me rana jako boli,pa ušivanje,pa... HAOS :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma i duži da bude,meni je najveća frka da nešto ne krene naopako-npr.ne dobijem epidural,beba se ne okrene pa moram na carski,a već počela da se porađam(onda bih išla na carski već ugovoren i znala kad se porađam bila bih mirnija :lol: ),pa onda klistir i ostalo, pa mleka da nemam pa da me rana jako boli,pa ušivanje,pa... HAOS :lol:

pa ti beba izgricka bradavice i to te strasno boli....ajoj ..kako je veselo :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

draga odoh da spavam..laku noc.....kuckamo se sutra ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ti beba izgricka bradavice i to te strasno boli....ajoj ..kako je veselo :lol: :lol:

Bilo bi greota da ja sa ovolikim grudima nemam melka :lol: Mm kaze da cu dojiti pola porodilišta,a ja mu kažem da to nema neke velike veze... Ne smem sa ovim mislima na spavanje :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo bi greota da ja sa ovolikim grudima nemam melka :lol: Mm kaze da cu dojiti pola porodilišta,a ja mu kažem da to nema neke velike veze... Ne smem sa ovim mislima na spavanje :mellow:

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

poslednja dva puta secer mi je bio 4.59

Tebi je secer negde na sredini ref.vrednosti, jer tako? Verujem da ces ti dobro proci na tom testu a onda mozes slobodnoda se vratitis svojim cokoladicama, uostalom, ide lepo vreme, ko da odoli sladoledu :):P !

Dobro jutro trudnice!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ima neka trudnica u blizini ade ciganlije, trazim drustvo za setnju kad krenu ovi lepsi dani:)))

Kaficice, odakle si? Mozemo i neku posetu da organizujemo :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ima neka trudnica u blizini ade ciganlije, trazim drustvo za setnju kad krenu ovi lepsi dani:)))

Kaficice, odakle si? Mozemo i neku posetu da organizujemo :)))

Na nekih sat-dva od Bg-a, mogu da ti posaljem tel.i adresu na PP, pa da se vidimo? Dolazim cesto u Bg, samo sad cekam da otaljam mucnine, pa mozemo i tamo da se nadjemo na picu i setnji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje t4801.gif Kako ste mi danas?Zamislite ja danas poranila,ustala jos u 6:30h :blink: naravno jedva sam izvukla dupe iz kreveta,dusa mi je spavala...Isla sam napokon da predam za pasos i LK i umalo da me babe i dede biju sto sam dosla pet minuta pred otvaranje i prva bila(naravno trudnice imaju prednost hihihi)tako da sam uspela to da zavrsim :):P

kaficica meni je secer do sada bio na sredini ref.vrednosti zato se i ja nada da ce test na opterecenje gukoze biti OK :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo,zene! ;)Dragana,neka si im ispred nosa ušla,hih kako mi je drago,večito se guraju svuda ti matori!

Možete prošetati do NS-a svi ;)

Došla sam samo da vam se javim,idem da menjam posteljinu i spremam spavaću sobu,posle peglanje... Ljubim vas sve :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo,zene! ;)Dragana,neka si im ispred nosa ušla,hih kako mi je drago,večito se guraju svuda ti matori!

Možete prošetati do NS-a svi ;)

Došla sam samo da vam se javim,idem da menjam posteljinu i spremam spavaću sobu,posle peglanje... Ljubim vas sve :wub:

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan trudnice....

Ja bih da se prikljucim tj da se druzim malo sa vama....

Evo ukratko :rolleyes: : 23. nedelja, ocekujemo devojcicu, do sada sam se ugojila 10 kg( mada se ne primecuje :lol: ), stomak mi je bas bas porastao i cini mi se da je svakim danom sve veci.. a o grudi,a da ne pricam ..kupila sam 2 broja veci brus

Nisam imala mucnine, niti napad spavanja, gladi, nervoze...Kao normalno stanje...

jedino sam imala krvarenje 2, 5 meseca svaki dan i to me je zabrinjavalo, ali sve je proslo i izgurah dovde....

Nadam se da cu se uklopiti sa vama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan trudnice....

Ja bih da se prikljucim tj da se druzim malo sa vama....

Evo ukratko :rolleyes: : 23. nedelja, ocekujemo devojcicu, do sada sam se ugojila 10 kg( mada se ne primecuje :lol: stomak mi je bas bas porastao i cini mi se da je svakim danom sve veci.. a o grudi,a da ne pricam ..kupila sam 2 broja veci brus

Nisam imala mucnine, niti napad spavanja, gladi, nervoze...Kao normalno stanje...

jedino sam imala krvarenje 2, 5 meseca svaki dan i to me je zabrinjavalo, ali sve je proslo i izgurah dovde....

Nadam se da cu se uklopiti sa vama

Dobro nam dosla draga Mus

Zelim ti lepo druzenje sa nama...videces ovde je vesela druzina i puno znaci kad cujes necije misljenje...ali i ove divne devojke znaju lepo da utese ;) Ja sam ti ovde dezurna sluzba :lol: non-stop sam online,a sta cu besposlena zena :lol:

Ja sam se za sada ugojila 2kg i nadam se da do kraja necu puno dobiti na kilazi :unsure: Ja sam za razliku od tebe imala strasne mucnine i zbog toga sam bila smrsala 4 kg.Sada normalno jedem,mozda malkice vise..Trenutno sam na dijeti pa nesmem ni S od slatkisa,pa malo kriziram :lol: :lol: A sto se spavanja tice i dalje imam spavacu bolest :lol: Drago mi je da cujem da je sad sa tobom OK i da nosis devojcicu..ovde je vecina devojcica ...mi sto nosimo decake smo u manjini :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ima neka trudnica u blizini ade ciganlije, trazim drustvo za setnju kad krenu ovi lepsi dani:)))

Meni je Ada 10 minuta..javi se pa da prosetamo stomake :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala...

Ovo je izgleda godina beba i devojcica..Koga god pitam sve curice... Ja sam se decaku nadala, da budem iskrena, ali od kada su mi rekli da je devojcica, ne bih je menjala :rolleyes:

Mene svi , cak i doktor pita a gde su mi tih 10 kg, ali vaga ne laze... Oko tezine sam opterecena, ne bih da preteram pa da ne mogu da skinem posle..Ali jedem sve normalno kao i pre trudnoce, nista preterano

Ti nosis decaka... Super... A i ja sam oko mesec dana u braku i 23. nedelja :lol:

Sada cu da probam da postavim tiker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mus znaci i ti si od skoro gospodja :lol: kad ti je termin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

11. jula.... kada je tebi???

da i ja sma gospodja :P

pokusavam ovaj tiker ali nece mi slicica ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ala ce ovi nasi momcu da biraju cura... :wub: dusice nase malesne..

Kazi Lejlita koliko snajkica imamo :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo jednu reviju citavu. Almanah skoro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.