Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Ja zelim da moja beba celava,ne volim bebe sa kosom. Ja sam bila celava kad sam se rodila i bas su mi slatke te slicice. Mislim da sam na zadnjem UZ i videla da beba nema kosu i tako sam srecna,nadam se da joj nece porasti ovih mesec dana. I da ima plave oci,uh za to bih sve dala. Kako ovo napisah,trebala sam unapred da kazem mm kakvu bebu zelim da napravi :lol:

ahahah..ludaco :lol: slatko si me nasmejala..Tako sam ja mm rekla kako bi volela da Pavle izgleda a on kaze samo naruci..hihihihi..Mm ima usta kao silikone da je stavljao(puna)tako da bi volela da bebac ima usta na njega..Boze,pazi sta sam napisal Usta...Svi normalni kazu oci,nos ili nesto drugo a ja ni manje ni vise usta :lol: Milanka koje si ti godiste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svasta ce babe stare da izmisle...Repic je uvijen tj.ima malu loknicu pa kao zbog toga...cista glupost...Zato ja uveliko i u cetvrto mesecu pocela mom Pavletu da kupujem sve i svasta..nemgu vise da kuliram,bar malo neke sitnice da pokupujem,cisto da me zelja mine :lol: Mm jedva ima kosicu :lol: Ahaha..Ubice me ako vidi ovo sto pisem..ima kosu,ali mu se u poslednje vreme proredila pa ja stalno kukam kako necu celavog muza :lol: Tako da mi je obecao da ce posle vencana da skokne do klinike da vidi sta i kako :lol: Joj ja sam postala zavisna od interneta...citav dan sam na bebcu(i divno mi je)i na fejsu..auuu..

Ju,pričajte mi o tome-fejs,bebac i hrana :lol: MM kaze da ce mi ovo sedenje mnogo olaksati prodjaj :lol: A i,da se en lazemo,vreme je samo za lezanje i lap top u krilo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislila sam da je u junu, pa da se rodi kad i ja :lol:

Da, ne znam jos kod koga, znacu sl. nedelje verovatno...

Ko zna,ako pozuri... ;) Jel vodis trudnocu u Betaniji ili privatno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.Mm ima usta kao silikone da je stavljao(puna)tako da bi volela da bebac ima usta na njega..Boze,pazi sta sam napisal Usta...

hahaha, mm takodje i duge trepavice i ja bih da nasa beba ima isto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju,pričajte mi o tome-fejs,bebac i hrana :lol: MM kaze da ce mi ovo sedenje mnogo olaksati prodjaj :lol: A i,da se en lazemo,vreme je samo za lezanje i lap top u krilo!

Kazi 'nanchika88' boljeg uzivanja nema :lol: Milina :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko zna,ako pozuri... ;) Jel vodis trudnocu u Betaniji ili privatno?

U Z.O.Vuka, a bila sam u pocetku i privatno... ne znam da neko vodi trudnocu u Betniji!? :blink: ali isla sam tamo na drugi ekspertni ( preko veze, naravno) a i zdrav. sam radnik, pa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha, mm takodje i duge trepavice i ja bih da nasa beba ima isto :)

Jao duge trepavice...to je prelepo...Jos i muskarac..extra... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao duge trepavice...to je prelepo...Jos i muskarac..extra... :P

:D

Mm ima 2 cerke iz prvog braka, starija je lepa kao lutka ( mozda sam subjektivna jer je preslikana on : ) ima duge trepavice, puna usta, plave oci... bice visoka... ( da je ne ureknem)....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Z.O.Vuka, a bila sam u pocetku i privatno... ne znam da neko vodi trudnocu u Betniji!? :blink: ali isla sam tamo na drugi ekspertni ( preko veze, naravno) a i zdrav. sam radnik, pa...

Nisam se dobro izrazila :angry: Mislila sam na ekspertne u Betaniji,a ovo po domovima zdravlja...

Dragana,ma evo pored mene svega i svacega,a ja na kaucu,sve 4 u vis i kuckam :lol: Onda kad se najedem razmisljam kako cu dobiti secer,kako cu se ugojiti... :lol: :lol:

Uh,nemam nekih zelja za izgled bebe,ali me jako zanima kakva ce biti,na koga ce sta imati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam do sada nabacila 12kg, dajem sebi fore jos 2kg,pa videcemo... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahahah..ludaco :lol: slatko si me nasmejala..Tako sam ja mm rekla kako bi volela da Pavle izgleda a on kaze samo naruci..hihihihi..Mm ima usta kao silikone da je stavljao(puna)tako da bi volela da bebac ima usta na njega..Boze,pazi sta sam napisal Usta...Svi normalni kazu oci,nos ili nesto drugo a ja ni manje ni vise usta :lol: Milanka koje si ti godiste?

Ja sam 87. A koliko smo videli na UZ beba lici na njega,ima tako spicast nos i debele usne. A ja bih da lici na mene,ali nista od toga :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D

Mm ima 2 cerke iz prvog braka, starija je lepa kao lutka ( mozda sam subjektivna jer je preslikana on : ) ima duge trepavice, puna usta, plave oci... bice visoka... ( da je ne ureknem)....

Prelepo...nezna se sta je lepse..Mogu da zamislim kakva je lutka,morace tata dobro da je cuva ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prelepo...nezna se sta je lepse..Mogu da zamislim kakva je lutka,morace tata dobro da je cuva ;)

Bice gori od Nikole Koje, garant :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam 87. A koliko smo videli na UZ beba lici na njega,ima tako spicast nos i debele usne. A ja bih da lici na mene,ali nista od toga :(

Ju,a ja mislila da si '83 :lol: Jos me i mm pita koje si godiste(cesto te pominjem u kuci)a ja mu rekla '83 :lol: Pa superiska za debele usne,jos je i devojcica super ce izgledati...ma videces bice prava lepotica ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bice gori od Nikole Koje, garant :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana,ma evo pored mene svega i svacega,a ja na kaucu,sve 4 u vis i kuckam :lol:

Ista situacija i kod mene....cak sam i saljicevu kremu donela da se mackam po stomaku i kuckam sa vama...upravo sam napipala prvu striju..ubicu se..a jojjjjj... :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja imam par na grudima, a mackam se kao luda. Nema pravila, genetika, tip koze.... a sta sad. Tu su pa gotovo. Moje su... beba ih donela... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana,ma evo pored mene svega i svacega,a ja na kaucu,sve 4 u vis i kuckam :lol: Onda kad se najedem razmisljam kako cu dobiti secer,kako cu se ugojiti... :lol: :lol:

Uh,nemam nekih zelja za izgled bebe,ali me jako zanima kakva ce biti,na koga ce sta imati...

Ista situacija i kod mene....cak sam i saljicevu kremu donela da se mackam po stomaku i kuckam sa vama...upravo sam napipala prvu striju..ubicu se..a jojjjjj... sad.gif sad.gif sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju,a ja mislila da si '83 :lol: Jos me i mm pita koje si godiste(cesto te pominjem u kuci)a ja mu rekla '83 :lol: Pa superiska za debele usne,jos je i devojcica super ce izgledati...ma videces bice prava lepotica ;)

Greska draga :P ali neka lici na njega,mozda je tako bolje,ima dokaz da je njegovo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja imam par na grudima, a mackam se kao luda. Nema pravila, genetika, tip koze.... a sta sad. Tu su pa gotovo. Moje su... beba ih donela... :lol:

:( :( Moracu ovu tvoju poslednju recenicu dobro da zapamtim i da se tesim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ista situacija i kod mene....cak sam i saljicevu kremu donela da se mackam po stomaku i kuckam sa vama...upravo sam napipala prvu striju..ubicu se..a jojjjjj... sad.gif sad.gif sad.gif

Ja imam par po grudim jer njih nisam mazala od pocetka,stomak i noge su mi cisti,bar za sada ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam par po grudim jer njih nisam mazala od pocetka,stomak i noge su mi cisti,bar za sada ;)

meni je sad prva izasla u donjem delu stomaka...A toliko me je zasvrbelo pa reko aj da se namazem kad ono.. :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Greska draga :P ali neka lici na njega,mozda je tako bolje,ima dokaz da je njegovo :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam par po grudim jer njih nisam mazala od pocetka,stomak i noge su mi cisti,bar za sada ;)

Moje grudi su velike i ranije,dok su rasle, sam imala strije koje us nestala.Sad svrbi,ali se mazem i jos ih nema!Imam neke od pre,od puberteta valjda,a sad videcemo...Cula sam da je Jomelop dobar za mazanje protiv strija,nisam ga isprobala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje grudi su velike i ranije,dok su rasle, sam imala strije koje us nestala.Sad svrbi,ali se mazem i jos ih nema!Imam neke od pre,od puberteta valjda,a sad videcemo...Cula sam da je Jomelop dobar za mazanje protiv strija,nisam ga isprobala!

ja po preporuci milanke mazem saljicev melem (striet)i sad za sad sam zadovoljna a usput mazem i lavandino ulje..posto i u saljicevom melemu ima lavande...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.