Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Draga Tila meni DR. nije htela da radi tripl test a ja zelela...dve doktorke su me odbile kao nema potrebe zato sto je dabl skroz OK...A ja htela da potvrdim sa tripl.... Iako mi kazu da su svi rezultati dobri i bebac je dobro ja opet brinem da li ce moj maleni biti OK...Malo psiha a i malo forum...citala sam i sta treba i sta ne treba :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro veče ženske! Dobro došle nove trudnice!

Jaoj,kako me više smorilo ovo vreme,nigde iz kuće da se izađe! Još sam i nešto nervozna,noću ne spavam skoro ništa,hormoni mi lude i onda mm nastrada pa se tako džapamo oko sitnica. I on je jadničak nervozan jer stalno radi treću i još mora da se smrzava na ovoj zimi. jedva čekam da malo otopli da bar možemo malo ušetnju a da se ne sekiram da ću da padnem. Izađemo zajedno ali do prodavnice, i verujte mi da mi prija i to malo napolju. Inače sam ja zimogrožljiva,a sad kako sam trudnao upšte nisam :huh: Ja vas ugnjavi :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma gde gnjavis bwe,ja sam ta koja gnjavi :lol: :lol: jedino sam ja ovde 24h aktivna i odgovaram i na sta treba i na sta netreba :lol: :lol: Po citav dan sam sama i dosadno mi je pa sam zato stalno na forumu...Ja sam i pre trudnoce i sad zimogrozljiva...Evo sad grejanje uveliko pici a ja uvukla trenerku u carape :lol: MM kaze kao seljancica sam...Boli me bas uvo kuci me niko ne vidi :P A sto se hormona tice nisam nervozna ali za svaku sitnicu placem i nocu isto kao i ti jedva zaspim a danju jedva ustanem...Danas sam ustala jedva u 12h i celo po podne bila nervozna...Kao dete kad je neispavano.Postala sam kao vampir...Cim padne mrak ja se razbudim...evo sad sam puna energije....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bar da mogu da spavam do podneva nego se već nekoliko dana budim u8-9, a ne zaspim nikad pre 3-4. Šta te briga za čarape,uradim i ja to,čak i vunene čarape nosim iaako mi nije nešto hladno u stanu jer baš dobro greju. Nosim ih po navici svake zime, a i da se ne nahladim,ipak sve od nogu kreće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bar da mogu da spavam do podneva nego se već nekoliko dana budim u8-9, a ne zaspim nikad pre 3-4. Šta te briga za čarape,uradim i ja to,čak i vunene čarape nosim iaako mi nije nešto hladno u stanu jer baš dobro greju. Nosim ih po navici svake zime, a i da se ne nahladim,ipak sve od nogu kreće.

Meni je zelja da manje spavam...Ovako mi dan prodje za cas...A sto se tice carapa kad je zima pod obavezno a bez papuca ni usred leta nisam...Navikla sam na papuce...MM mi je kupio one kucne papuce u obliku kuceta cak i sestr imaju...duboke su(kao patofnice) one su mi spas...bas greju..posto meni cirkulacija pomoz Boze...leto,zima meni su noge ledene... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti milenice zivis u SD?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti milenice zivis u SD?

Živim u Beogtadu,ali sam iz Smedereva. Ovde smo od juna meseca zbog posla mm. Inače,imam kuću u Sd i tamo smo živeli mm,moj brat i ja,ovde smo samo nas dvoje i živimo privatno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Živim u Beogtadu,ali sam iz Smedereva. Ovde smo od juna meseca zbog posla mm. Inače,imam kuću u Sd i tamo smo živeli mm,moj brat i ja,ovde smo samo nas dvoje i živimo privatno.

predpostavljala sam da zivis u Bg-u vidim da pise lokacija Beograd-Smederevo

Ja bila za srpsku NG u SD... Sestra mi zivi tamo...bas je lep gradic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao svima! :rolleyes: Uh,izbegavam izlazenje jer se bojim da cu pasti,a i ovako i onako sam smotana :lol: Sto se spavanja tice,imam nizak pritisak,ujutru ne mogu oci da otvorim,ali bih zato celu noc bila budna.Dragana,meni doktor(sto mi je jako cudno) uopste od samog pocetka,nije pomenuo termin,ja sam to nesto kao racunala da je jul u pitanju i da je negde oko 10.,mada po Uz sam koji dan manje trudna...Pregled mi je za 4 nedelje,ko ce ga docekati?!Eto,i ja se raspisah :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao svima! :rolleyes: Uh,izbegavam izlazenje jer se bojim da cu pasti,a i ovako i onako sam smotana :lol: Sto se spavanja tice,imam nizak pritisak,ujutru ne mogu oci da otvorim,ali bih zato celu noc bila budna.Dragana,meni doktor(sto mi je jako cudno) uopste od samog pocetka,nije pomenuo termin,ja sam to nesto kao racunala da je jul u pitanju i da je negde oko 10.,mada po Uz sam koji dan manje trudna...Pregled mi je za 4 nedelje,ko ce ga docekati?!Eto,i ja se raspisah :lol:

Svi zivimo od UZ do UZ :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro trudnice! Kod mene snijeg veje i dalje a kod vas? Ali neka ga, kad pomislim kako ce sve ovo da se otopi pa bljuzga da se stvori...yoooy :unsure:

DragaTila iskreno se nadam da ce uskoro da ti se javi bebe majusno, meni je cak i sinoc bilo nesto kao kuc-kuc pa mi se muz smijao..opet na lijevoj strani :wub:

a ne mogu da vjerujem da si napisala to za palacinke :D ja ih vec pet dana sanjala,zeljela ali nikako da ih napravim i jucer sebi uz dorucak pa i navece kad sam dosal s polja, nije mi bilo mrsko..i sto je nabolje, takodjer sam pravila s kremom i dzemom od visanja! :D Toplo ih preporucujem svim drugaricama ovdje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i kod nas veje li veje <_< A sutra na posao :( Ja jos nisam osetila bebu,mislim,nekad se desi da osecam nesto tek tek malo,ali mislim da to nije to sto treba da osetim!Nego,jesu vam rekli doktori da li nosite batu ili seku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i kod nas veje li veje <_< A sutra na posao :( Ja jos nisam osetila bebu,mislim,nekad se desi da osecam nesto tek tek malo,ali mislim da to nije to sto treba da osetim!Nego,jesu vam rekli doktori da li nosite batu ili seku?

Draga,ja sam u ponedeljak isla na UZ i Dr. mi je rekla da nosim decaka..I bas se lepo vidi cak mu je i pisu slikala :):lol: Zvace se Pavle :) I bas sam srecna jer sam navijala da prva beba bude decak.23-eg idem na expertni pa cu tamo videti bolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja jos nijesam osjetila bebu, nadam se da hocu brzo jer jedva cekam :)) Doktor mi je jos prosli mjesec rekao da vjerovatno nosim djecaka, a prije par dana je i potvrdio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A divnooo :lol: Kod nas je devojcica,moja zelja se ispunila,a vidim i da se tata raduje :lol: Kaze doktor-ovde nema pise :lol: Pa je stavljala ručicu izmedju nogu,da nas zezne :lol: Nasa devojcica bi trebala da bude Olja,ali videcemo jos!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A divnooo :lol: Kod nas je devojcica,moja zelja se ispunila,a vidim i da se tata raduje :lol: Kaze doktor-ovde nema pise :lol: Pa je stavljala ručicu izmedju nogu,da nas zezne :lol: Nasa devojcica bi trebala da bude Olja,ali videcemo jos!

Divno je to Ime...Kako si ti danas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja jos nijesam osjetila bebu, nadam se da hocu brzo jer jedva cekam :)) Doktor mi je jos prosli mjesec rekao da vjerovatno nosim djecaka, a prije par dana je i potvrdio :D

Superiska...Ja bas lepo videla da je decak nema sanse da je DR.omasila cak se lepo i na slicici vidi...Ali ajde i taj expertni da potvrdi :);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Superiska...Ja bas lepo videla da je decak nema sanse da je DR.omasila cak se lepo i na slicici vidi...Ali ajde i taj expertni da potvrdi :);)

Srecno!!! :) Ja necu ici na expertni, najvaznije je da je sve kako treba. Istina je da sam se nadala da je djevojcica, ali ipak naseg Ognjena jedva cekamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno je to Ime...Kako si ti danas?

Hvala!Dobro sam cim ne moram da izlazim iz kuce i dok mogu da odmaram u toplom!Inace,nikakvih muka,osim suve koze nemam :blink: Bas me muci,a mackam se stalno! Ma neka su nama nase bebice zive i zdrave!Nadam se da DR nije pogresio,pa i ja cekam taj pregled pred ekspertni da opet cujem! Ti isto nisi radila triple test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala!Dobro sam cim ne moram da izlazim iz kuce i dok mogu da odmaram u toplom!Inace,nikakvih muka,osim suve koze nemam :blink: Bas me muci,a mackam se stalno! Ma neka su nama nase bebice zive i zdrave!Nadam se da DR nije pogresio,pa i ja cekam taj pregled pred ekspertni da opet cujem! Ti isto nisi radila triple test?

Ma da i to sto kazes,da su nama bebe zive i zdrave!!!Ja sam imala taj problem sa suvom kozom par dana a sad je OK...Nisam radila tripl test a htela sam(kao da potvrdim)ali dve dr. nisu htele da cuju kazu da je sve u redu....Jesu meni dobri rezultati dabl testa i analize koje radim...kazu da je i bebac OK malo je krupniji ali nista strasno..ali ja kao aj da potvrdim i sa tripl...ali one nisu htele.... :unsure: Ja citala na forumu i sta treba i sta ne treba pa zato htela da potvrdim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ista situacija i kod mene!Citala sam sve i svasta,a doktor mi je prvo rekao da cemo raditi triple,ali kad je pogledao UZ rekao je da nema potrebe!Double mi je bio u principu ok,markeri su mi bili uvecani(oba),ali doktor nije pridavao velik znacaj tome!Mi smo malko manji,par dana,ali i ja sam bila sitna beba kad sam se rodila,pa ima na koga da bude mala :lol: Sta pijes od vitamina?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ista situacija i kod mene!Citala sam sve i svasta,a doktor mi je prvo rekao da cemo raditi triple,ali kad je pogledao UZ rekao je da nema potrebe!Double mi je bio u principu ok,markeri su mi bili uvecani(oba),ali doktor nije pridavao velik znacaj tome!Mi smo malko manji,par dana,ali i ja sam bila sitna beba kad sam se rodila,pa ima na koga da bude mala :lol: Sta pijes od vitamina?

I meni je prvih par UZ beba bila sitnija za jednu nedelju...sad smo porasli :) Mislila sam da ce i sad biti manja,jer jedva nesto pojedem,bas imam slab apetit :unsure: Ali bebac je napredovao i to bas lepo... :) Pijem folnu kiselinu i mamavit...sad za sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecno!!! :) Ja necu ici na expertni, najvaznije je da je sve kako treba. Istina je da sam se nadala da je djevojcica, ali ipak naseg Ognjena jedva cekamo :)

Tommy,nanchika88 i ja mi smo tu sa terminima :lol: Koja li ce prva da probije led :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tommy,nanchika88 i ja mi smo tu sa terminima :lol: Koja li ce prva da probije led :lol:

Joj,meni se cini da ima jos puuuuno vremena do toga,a kad nam dodje...Polako gledam stvarcice preko interneta,kolica itd...Apetit imam,osecam da cu vam za koju nedelju reci da imam 20 kila vise :lol: Za sada samo 2!Da li planirate porodjaj-epidural,carski ili prirodno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vas pozdravim... i vidim da li ste dobro :wub:

Veliki poljubac od nas :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.