Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Dobar dan i damama u drugom trimestru...

Po nedeljama i ja pripadam ovde, a nekako mi brzo prođe, čini mi se da još nisam ni prihvatila činjenicu da sam trudna kako treba, a već 4 mesec...Neka tako prolete i ostali meseci i biće super :)

Tila, dobro došla. Nadam se da će ti vreme brzo proći. I ja odbrojavam dane kada ću preći u treći trimestar pa onda kada ću ugledati moju dečicu!!! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tila DOBRODOSLA! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sweetcheeks-629.gif

Tila, super da si se pridruzila s Prvog trimestra.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tila Dobrodosla :)

jenny @ predivan ti je stomacic moracu i ja da se uslikam :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tila Dobrodosla :)

jenny @ predivan ti je stomacic moracu i ja da se uslikam :P

Pa obecala si jos pre da ces da nam pokazes i slagala :(:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mog stomacica :lol: Morala sam sama da slikam da me ne prozivate :P :P :lol:

post-55546-1328910415_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mog stomacica :lol: Morala sam sama da slikam da me ne prozivate :P :P :lol:

Pa tebi je bas divan mali stomacic :rolleyes: a uskoro ce krenuti naglo da raste :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mog stomacica :lol: Morala sam sama da slikam da me ne prozivate :P :P :lol:

:wub: mali stomacic! Ja se ne secam da li je moj bio tako mali u toj nedelji!? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne zna da li je mali ili veliki...Neko mi kaze da je maleni,neko mi se cudi kako mi je stomak veliki... :lol: Bitno da je bebac OK. Meni su devojke prosle mucnine ali sam primetila da iako mi nije muka moram jednom nedeljno da povracam...nadam se da je to normalno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne zna da li je mali ili veliki...Neko mi kaze da je maleni,neko mi se cudi kako mi je stomak veliki... :lol: Bitno da je bebac OK. Meni su devojke prosle mucnine ali sam primetila da iako mi nije muka moram jednom nedeljno da povracam...nadam se da je to normalno...

sigurna sam da jeste...ipak je to drugo stanje. Ja nisam ni jednom povratila ( osim kada me je uhvatio stomacni virus pa sam u jednom danu 8x povratila), a u prva tri meseca sam bas imala mucnine. I npr, sada mi se desi ujutro da mi je muka, a u 9-om sam mesecu...nema pravila.

Sto se stomaka tice - moja kuma se porodila a da nikome nije bilo jasno gde je ona to dete nosila :D zivota mi. Imala je stomak kao kada se ja malo vise najdem :D tako da je i to sve individualno...;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sigurna sam da jeste...ipak je to drugo stanje. Ja nisam ni jednom povratila ( osim kada me je uhvatio stomacni virus pa sam u jednom danu 8x povratila), a u prva tri meseca sam bas imala mucnine. I npr, sada mi se desi ujutro da mi je muka, a u 9-om sam mesecu...nema pravila.

Sto se stomaka tice - moja kuma se porodila a da nikome nije bilo jasno gde je ona to dete nosila :D zivota mi. Imala je stomak kao kada se ja malo vise najdem :D tako da je i to sve individualno...;)

heheh...bas slatko kad si trudna a jedva se stomak vidi... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana-baby,sjadk maji stomačić koji će još malo da postane veejiki :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana-baby,sjadk maji stomačić koji će još malo da postane veejiki :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Hvala milenice... ;) Rastemo polako :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste trudnjace????xixixix....

Koliko ja vidim ovi tikeri ce da prorade kad sve odemo u porodiliste..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste bre zenske? :D Dobro jutro,kako ste mi?Mi sada ustale,lepo smo se nocas naspavale i tako...Dragana-baby lep ti je stomacic :wub::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste trudnjace????xixixix....

Koliko ja vidim ovi tikeri ce da prorade kad sve odemo u porodiliste..:)

Tikeri nesto nisu kako treba...Cuti,bitno je, bar znamo sve kada nam je termin :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tikeri nesto nisu kako treba...Cuti,bitno je, bar znamo sve kada nam je termin :lol:

:blink: ja mislim da je moj tiker ok!? sad sam se pogubila...jeste, sad sam proverila, poklapa se sa bebcom! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink: ja mislim da je moj tiker ok!? sad sam se pogubila...jeste, sad sam proverila, poklapa se sa bebcom! ;)

Moj pokazuje dan vise :blink: mozda misli da februar ima 30 dana :lol: tada bi bio tacan :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E,i ja sam se zbunila :blink: Moj je u stvari kako treba,sada sam ga proverila :rolleyes: Dobro jeeeee :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke,zive li ste...? :lol:

Kako ste danas?Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke,zive li ste...? :lol:

Kako ste danas?Pozz

Dobro jutro..evo mrdamo..:)uz kaficu...sad sam pojela prazan burek,jogurt,snickers...uh kakva gozba!!!sad mogu gde hoces..:)Kako si ti Dragana baby?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro..evo mrdamo..:)uz kaficu...sad sam pojela prazan burek,jogurt,snickers...uh kakva gozba!!!sad mogu gde hoces..:)Kako si ti Dragana baby?:)

Joj blago tebi,bas si se slatko narucala..Ja sam bas nikakva...Nesto sam lose spavala... :( A prekjuce sam povracala pa mi sad treba tri dana da dodjem sebi...tacnije treba mi tri dana da pocnem normalno da jedem...Evo i sad razmisljam sta bih mogla....Ako nista bar si se ti narucala i za mene :lol: Kako si ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj blago tebi,bas si se slatko narucala..Ja sam bas nikakva...Nesto sam lose spavala... :( A prekjuce sam povracala pa mi sad treba tri dana da dodjem sebi...tacnije treba mi tri dana da pocnem normalno da jedem...Evo i sad razmisljam sta bih mogla....Ako nista bar si se ti narucala i za mene :lol: Kako si ti?

joj..valjda ce ti te mucnine proci..ja sam jedva cekala da prodju...Dobro sam ja,hvala na pitanju...:)ovih dana imala neke obavezice----ali citala sam sta ste pisale..:).

Gde su nam ostale trudnjace?..nema ih nesto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj..valjda ce ti te mucnine proci..ja sam jedva cekala da prodju...Dobro sam ja,hvala na pitanju...:)ovih dana imala neke obavezice----ali citala sam sta ste pisale..:).

Gde su nam ostale trudnjace?..nema ih nesto..

Pa i ja sam slabo aktivna jer nas nesto nema u drugom trimesteru,sve su presle na treci :( Druzila sam se malo i ja u trecem sa njima..ali malo je glupo,one vec imaju neku temicu oko pripreme za porodjaj..ja sam tamo kao pala s'marsa :lol: :lol:

U kojoj si ti sad nedelji...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaa..vidim,vidim sad tiker...malo pre nesto nisam mogla da vidim tvoj tiker :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.