Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

..xexe...iz Beograda...ti?jel znas kog je pola bebac?Meni nije htela da se namesti...al doktorka je nagadjala da je mozda devojcica..:)

I ja sam isto iz Bg.Ne znam ni ja kog je pola beba, ni meni nije htela da se namesti lol Jel si izabrala gde ces da se porodis?

Hvala na pomoci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam isto iz Bg.Ne znam ni ja kog je pola beba, ni meni nije htela da se namesti lol Jel si izabrala gde ces da se porodis?

Hvala na pomoci

Nema na cemu..Pa jesam...mislim da idem u Visegradsku..ne znam nesto me vuce tamo,iako sam se ja rodila u N.Frontu..:)Vodim trudnocu na B.brdu,jer su moji tamo, a zivim sa verenikom na Vozdovcu..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema na cemu..Pa jesam...mislim da idem u Visegradsku..ne znam nesto me vuce tamo,iako sam se ja rodila u N.Frontu..:)Vodim trudnocu na B.brdu,jer su moji tamo, a zivim sa verenikom na Vozdovcu..:)

I ja se razmisljam za Visegradsku,idem sad 20 na ultrazvuk kod njih pa cu videti kakvi su,tako mi je doktorka savetovala da vidim pa da odlucim,dabl sam radila u Frontu tako da ih uporedim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se razmisljam za Visegradsku,idem sad 20 na ultrazvuk kod njih pa cu videti kakvi su,tako mi je doktorka savetovala da vidim pa da odlucim,dabl sam radila u Frontu tako da ih uporedim :rolleyes:

I ja sam radila dabl u frontu..a u Visegradsku idem 8 marta na ekspertni ultrazvuk..axaxaxxa..Jel ti je porastao stomacic,meni jeste onako..ima ga..:)a bebica je pocela da mi se mrda...guzica moja mala..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam radila dabl u frontu..a u Visegradsku idem 8 marta na ekspertni ultrazvuk..axaxaxxa..Jel ti je porastao stomacic,meni jeste onako..ima ga..:)a bebica je pocela da mi se mrda...guzica moja mala..:)

Tu smo, malo kasnis :) meni jeste bas,nisam se mnogo ugojila svega 2kg,ne znam koliko si ti, ali stomak je samo u trenutku ispao,pomeramo se jos su blagi udarci ali svakim danom sve ih je vise... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu smo, malo kasnis :) meni jeste bas,nisam se mnogo ugojila svega 2kg,ne znam koliko si ti, ali stomak je samo u trenutku ispao,pomeramo se jos su blagi udarci ali svakim danom sve ih je vise... :lol:

xexexe...ma ja pricala ovom mom aj bre ranije,al on je kriv..:)xaxaxa...

i ja se nisam puno ugojila,4 kg,mrsava sam,samo stomacic viri..:)...koje si god?Ja sam 86.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

xexexe...ma ja pricala ovom mom aj bre ranije,al on je kriv..:)xaxaxa...

i ja se nisam puno ugojila,4 kg,mrsava sam,samo stomacic viri..:)...koje si god?Ja sam 86.

Ja sam pre trudnoce imala koje kilo viska,mislila sam da cu odmah poceti da se gojim ali na svu srecu nisam,hranim se zdravije verovatno je zbog toga... Mada slatkisima odeleti tesko :) 91 god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pre trudnoce imala koje kilo viska,mislila sam da cu odmah poceti da se gojim ali na svu srecu nisam,hranim se zdravije verovatno je zbog toga... Mada slatkisima odeleti tesko :) 91 god

Meni je kilaza ostala ista..tek sam u poslenjih mesec i po..dobila par kg..ma ne brinem se ja oko toga..sve ce se to posle ispeglati...pa dobro..tu smo s godinama..:)

Jel si mozda pocela da kupujes nesto za bebca?u kom si kraju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh,drage moje, vreme za kg tek predstoji. Do 23.ned.sam se ugojila 3 kg,a do 33. sam imala ukupno +11. Nemojte se opterecivati time,sve se da skinuti kad je dobra volja prisutna. Najvise sam dobila u 7om i 8om mesecu,sad kako se blizi 9ti nemam apetit i nikad ne osecam glad ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh,drage moje, vreme za kg tek predstoji. Do 23.ned.sam se ugojila 3 kg,a do 33. sam imala ukupno +11. Nemojte se opterecivati time,sve se da skinuti kad je dobra volja prisutna. Najvise sam dobila u 7om i 8om mesecu,sad kako se blizi 9ti nemam apetit i nikad ne osecam glad ;)

:)...milanka,a kad je poceo stomak onako bas da ti raste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:)...milanka,a kad je poceo stomak onako bas da ti raste?

Od 6og je poceo bas brzo da raste i u 7om,a zadnjih mesec dana mi je nekako isti. Videla si slike sa svadbe,tad sam bila 23.ned. i stomak se nije video. Zato je naredna 2 meseca nadoknadio :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od 6og je poceo bas brzo da raste i u 7om,a zadnjih mesec dana mi je nekako isti. Videla si slike sa svadbe,tad sam bila 23.ned. i stomak se nije video. Zato je naredna 2 meseca nadoknadio :lol:

Neverovatno da si bila trudna...tad si bila kao ja sada otprilike...a da znas meni kako se vidi..svasta!!koliki ce onda da mi bude kasnije..xm:)....a nosis devojcicu jel tako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neverovatno da si bila trudna...tad si bila kao ja sada otprilike...a da znas meni kako se vidi..svasta!!koliki ce onda da mi bude kasnije..xm:)....a nosis devojcicu jel tako?

Da,da. Devojcicu ili kako je ja zovem krofnicu :lol:

Javi nam sta su ti rekli na UZ,jel devojcica ili decak. Sta ti prizeljkujes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je kilaza ostala ista..tek sam u poslenjih mesec i po..dobila par kg..ma ne brinem se ja oko toga..sve ce se to posle ispeglati...pa dobro..tu smo s godinama..:)

Jel si mozda pocela da kupujes nesto za bebca?u kom si kraju?

Na petlovom brdu sam,nisam nista kupila za bebca kao nevalja sigurno ti je poznato mada kad krene lepo vreme,setnje i razgledanje nisam sigurna dal cu uspeti da ne kupim nesto :rolleyes: a sto se kilaze tice ne sekiram se uopste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mukica sama...:)..svi pobegli u treci trimestar...:(

MA nisi sama i ja sam tu...samo je bio vikend pa nisam toliko aktivna kao kad sam na poslu :lol::lol: Kad sam kod kuce moji momci mi ne daju da priđem komp.

Bookaa kako si mi? Sluša li to malo u stomaku :wub:

Poljubac od nas :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,da. Devojcicu ili kako je ja zovem krofnicu :lol:

Javi nam sta su ti rekli na UZ,jel devojcica ili decak. Sta ti prizeljkujes?

Axa javicu vam al taj ekspertni mi je 8 marta..ne mogu da ga docekam...nikad mi doktorka nije pokazala bebicu,pa nadam se da ce mi sad u Visegradskoj pokazati..:)

Doktorka mi je rekla kad mi je radila ultrazvuk preko stomaka da ne moze da vidi pol,onda mi je merila grlic i rekla da ce pokusati odatle da vidi koji je pol,al samo mi je rekla najverovatnije je devojcica.:)Pa znas,mozda cu zvucati malo okrutno,ali zelela sam decaka..da bi pazio na ostale...:)ali naravno ako bude i devojcica...bicu presrecna...posle cu se baciti na musko..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na petlovom brdu sam,nisam nista kupila za bebca kao nevalja sigurno ti je poznato mada kad krene lepo vreme,setnje i razgledanje nisam sigurna dal cu uspeti da ne kupim nesto :rolleyes: a sto se kilaze tice ne sekiram se uopste...

Milenalena...cuti znam poznato mi je to...al ja cu krisom da kupim..hihihihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MA nisi sama i ja sam tu...samo je bio vikend pa nisam toliko aktivna kao kad sam na poslu :lol::lol: Kad sam kod kuce moji momci mi ne daju da priđem komp.

Bookaa kako si mi? Sluša li to malo u stomaku :wub:

Poljubac od nas :wub:

O Majce pa kako si mi?Najzad smo sve na okupu..:)..Ja sma dobro,bebac mi se javlja,slusa me guzica moja mala..:)pocela sam da pustam mojoj bebi decije pesmice na youtube..zakleo se bumbar,najbolja mama na svetu..itd...cuti prsla sam..:)samo da nisam jedina...onda cu poceti da se zabrinjavam..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste trudnjace moje,kako ste mi,sta radite? :D Ja evo,danas malo slobodna,pa da vidim sta se radi...Meni je sad stomak kao loptica,evo ubacicu jednu sliku :) Tog dana je padao sneg,ufff sto mi je bilo lepo...A javili i za sutra da ce padati jeeeeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja..slikala moj stomacic..hihihih,mukica morala sam samu sebe..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste trudnjace moje,kako ste mi,sta radite? :D Ja evo,danas malo slobodna,pa da vidim sta se radi...Meni je sad stomak kao loptica,evo ubacicu jednu sliku :) Tog dana je padao sneg,ufff sto mi je bilo lepo...A javili i za sutra da ce padati jeeeeeetz2-IMG-06.jpgLjubim vas :wub:

Cao Jelo..bas ti je lep stomacic..evo i ja mukica postavila moj..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao Jelo..bas ti je lep stomacic..evo i ja mukica postavila moj..:)

Hvala bookaa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bookaa,ja ne vidim jos uvek slicicu,ili si je postavila na drugom mestu? :rolleyes::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bookaa,ja ne vidim jos uvek slicicu,ili si je postavila na drugom mestu? :rolleyes::)

Pa evo ne znam zasto nece da se pokaze..ja ti poslala privatnu poruku..

Saljem je isto kao i obicnu poruku,ima dole pise chose file..tu sam je stavila ..:(pomozi mi..please

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.