Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Zene, ja idem u teatar....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Medo idi na izmeni poruku pa obrisi br.sigurnosti radi. Evo ja te cim.da ti ostane moj.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa sta ako niko nije dugo ostavio. kad ti ostavis, prebacice tu temu u aktuelne i sve cemo da nagrnemo da vidimo sta se to novo desilo...

tako to bude

Ma ja sam skoro upala u ovu "masinu" malo dok sam videla kakvih likova ima,kako funkcionise...Inace sam druzeljubiva,nisam mislila da cu naci osobe kao sto ste ti i Tamara. Sa vama se dopisujem svaki dan i vec sam ostvarila lepu diskusiju sa vama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Medo idi na izmeni poruku pa obrisi br.sigurnosti radi. Evo ja te cim.da ti ostane moj.. ;)

Znam,cekala sam da uzmes pa da ga izbrisem. Sta vam je to "pozoriste",tema ili...interna fora za nesto???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam,cekala sam da uzmes pa da ga izbrisem. Sta vam je to "pozoriste",tema ili...interna fora za nesto???

Ne kao fora pravo pozoriste.. TEma i ucesnici tj.glumci.. I onda ti pises po svojoj ulozi sama , sta hoces.. Ali nisu svi glumci tu u isto vreme pa je to malo bzvz. Idi pa pogledaj ako hoces, u zenskom kutku na 4.strani tema''bebac pozoriste'' :D e, ali moras mi reci ime jer moj dragi ako vidi Medo u telofonu, hihi :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na 3.strani je, greska u koracima, hehe :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na 3.strani je, greska u koracima, hehe :lol:

sad je na cetvrtoj, ostavila sam komentar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne kao fora pravo pozoriste.. TEma i ucesnici tj.glumci.. I onda ti pises po svojoj ulozi sama , sta hoces.. Ali nisu svi glumci tu u isto vreme pa je to malo bzvz. Idi pa pogledaj ako hoces, u zenskom kutku na 4.strani tema''bebac pozoriste'' :D e, ali moras mi reci ime jer moj dragi ako vidi Medo u telofonu, hihi :D:D:D

Ana. Ma meni se uopste ne svidja to medo nego sta god sam ukucala bilo je vec postojece i meni pukne film i stavim to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana. Ma meni se uopste ne svidja to medo nego sta god sam ukucala bilo je vec postojece i meni pukne film i stavim to...

Ok nego mislim, razumes me.. Znas kakvi su muskarci, tu bi palo 100 ispitivanja dok se ne utvrdi ko je Medo :P kada imas zakazan sledeci UZ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad je na cetvrtoj, ostavila sam komentar

Hvala na komentaru, slazem se sa tobom, Ejdan je moj majstor iz predstave.. :D jos sad kad se osisao.. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok nego mislim, razumes me.. Znas kakvi su muskarci, tu bi palo 100 ispitivanja dok se ne utvrdi ko je Medo :P kada imas zakazan sledeci UZ?

Naravno,nema nikakvih problema i sasvim je normalno da me pitas za ime.

Skoro sam bila tacnije pre 3 nedelje. Odoh malo da radim pa cu vam se javiti u pauzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno,nema nikakvih problema i sasvim je normalno da me pitas za ime.

Skoro sam bila tacnije pre 3 nedelje. Odoh malo da radim pa cu vam se javiti u pauzi :)

Vazi, cujemo se.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pripadam ovde... :)

Dobar dan trudnjacice moje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pripadam ovde... :)

Dobar dan trudnjacice moje :D

Dobro dosla Cipiripi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vazi, cujemo se.. ;)

Danas uopste nisam za posao,koncentracija mi je na nuli :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas uopste nisam za posao,koncentracija mi je na nuli :blink:

E, taman sam pomislila da cu danas da leskarim.. I uvek se nadje nesto da moras da uradis; peglaj, usisaj, sredi malo kupatilce.. Sad samo kad se izvrnem i kazem''Ma boli me uvce za sve :D ''hihihi... Kako bre nisi, po malo, opusti se.. Ako bi ti bilo lakse samo idi na youtube i ''Supa je bila vrela''i bice bolje... :lol::P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla Cipiripi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, taman sam pomislila da cu danas da leskarim.. I uvek se nadje nesto da moras da uradis; peglaj, usisaj, sredi malo kupatilce.. Sad samo kad se izvrnem i kazem''Ma boli me uvce za sve :D ''hihihi... Kako bre nisi, po malo, opusti se.. Ako bi ti bilo lakse samo idi na youtube i ''Supa je bila vrela''i bice bolje... :lol::P:D

A to sam vec gledala jutros za oraspolozenje :P . Ti to meni pricas kako je da me spremis na brak :):D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A to sam vec gledala jutros za oraspolozenje :P . Ti to meni pricas kako je da me spremis na brak :):D:D

Al' si blesava :D , nije al' moze i to ako zelis.. Samo radi, radi pa kad posizis svi nek se sklanjaju.. :P ja i moj dragi se nismo jos uvek zvanicno vencali(trebali bi do septembra)ali otkad zivim sa njim sve je drugacije, ali bukvalno sve.. :lol: lepo je i fino.. Najlepse od svega je sto svako vece spavate zajedno i budite se.. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Al' si blesava :D , nije al' moze i to ako zelis.. Samo radi, radi pa kad posizis svi nek se sklanjaju.. :P ja i moj dragi se nismo jos uvek zvanicno vencali(trebali bi do septembra)ali otkad zivim sa njim sve je drugacije, ali bukvalno sve.. :lol: lepo je i fino.. Najlepse od svega je sto svako vece spavate zajedno i budite se.. :P

Mene najvise raduje seks i mazenje ujutru,onako sanjivi,pa posle i preko celog dana :P:D:D . Dosadilo mi to kada dodjem kod njega pa onda nekada je stvarno iznenada ali obicno znamo sta nas ceka kada udjemo u sobu.Hocu da se opustim bez cimanja.Mada je i ovako dobro zakljucamo se u sobu po 2-3 sata,i niko nas ne trazi.A u braku u sred bela dana bi to njegovima vec bilo cudno :huh: .Dosta vremena provodimo zajedno ali ipak sto ti kazes brak je vec nesto drugo.Tada ste celina.Ja se udajem 4.septembra,hvata me frka.. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene najvise raduje seks i mazenje ujutru,onako sanjivi,pa posle i preko celog dana :P:D:D . Dosadilo mi to kada dodjem kod njga pa onda,nije zanimljivo iako je lepo.Sosta vremena provodimo zajedno ali ipak sto ti kazes brak je vec nesto drugo.Tada ste celina.Ja se udajem 4.septembra,hvata me frka.. :unsure:

Ma jok, samo gledaj pozitivne stvari svega.. Zamisli to sa nekim drugim, nema sanse, on je taj i sta god da bude vazno je da ste zajedno.. Mene ovaj moj ljubi svako jutro kad podje na posao, jeste da me probudi al' bas mi je sladak. :rolleyes: najvise me nervira kad mi nije dobro pa se on pogubi sta mi je i kako ce i ja vicem''dobro mi je, puti samo malo'', a on na to''necu da te pustim, reci sta ti je, jer te boli..'' :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jok, samo gledaj pozitivne stvari svega.. Zamisli to sa nekim drugim, nema sanse, on je taj i sta god da bude vazno je da ste zajedno.. Mene ovaj moj ljubi svako jutro kad podje na posao, jeste da me probudi al' bas mi je sladak. :rolleyes: najvise me nervira kad mi nije dobro pa se on pogubi sta mi je i kako ce i ja vicem''dobro mi je, puti samo malo'', a on na to''necu da te pustim, reci sta ti je, jer te boli..'' :)

Bas ste mi simpaticne vi obozavateljke svojih muževa. Rade hormoni, he, he, he, tu smo negde pa znam kako je... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jok, samo gledaj pozitivne stvari svega.. Zamisli to sa nekim drugim, nema sanse, on je taj i sta god da bude vazno je da ste zajedno.. Mene ovaj moj ljubi svako jutro kad podje na posao, jeste da me probudi al' bas mi je sladak. :rolleyes: najvise me nervira kad mi nije dobro pa se on pogubi sta mi je i kako ce i ja vicem''dobro mi je, puti samo malo'', a on na to''necu da te pustim, reci sta ti je, jer te boli..'' :)

Ovaj moj odmah se unervozi i uozbilji i gleda me sazaljivo,naravno postavi milion pitanja kako da mi pomogne.I onda na kraju ja smirujem njega da ne brine jer sam ja zapravo zdrava a svi simptomi su normalni.Mada je u zadnje vreme navikao da sam ovakva,prvo kad je pocelo bas je bio u frci.Jednom mi se skoro desilo....imali smo odnos vrh!!!!konacno posle nekog vremena sam se opustila bas bas,i samo sto smo zavrsili ja poceh da placem i da me hvata neka panika i jedva dodjoh do vazduha. Nemam pojma sta mi se desilo. Valjda sam mnogo opterecena sa samom sobom,poslom,svadbom.... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas ste mi simpaticne vi obozavateljke svojih muževa. Rade hormoni, he, he, he, tu smo negde pa znam kako je... ;)

Auh....moji hormoni..... :D Nekada sam po 3-5 puta dnevno sada jednom u 3-5 dana :(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auh....moji hormoni..... :D Nekada sam po 3-5 puta dnevno sada jednom u 3-5 dana :(:(:(

AAA... :( :( :( podrzavam te jer je ista situacija.. I jos cu sad morati sa prackicom... :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.