Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

joooj, sto je meni muka... :(

Sta je bilo Olja,opet gorusica? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana,sad se setih da te pitam. Jel se spremas za svadbu? Jel si odabrala sta ces obuci?

Ahahaha..kakva svadba...hihihi

Idemo samo sa kumovima do opstine da se vencamo i na rucak...

Imacu neku haljinicu i to je to :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joooj, sto je meni muka... :(

Sta ti je...?Od cega mucnine sad pred kraj...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahahaha..kakva svadba...hihihi

Idemo samo sa kumovima do opstine da se vencamo i na rucak...

Imacu neku haljinicu i to je to :lol: :lol:

Super :) da obavite i to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta je bilo Olja,opet gorusica? :unsure:

Nije...sad mi je muka katastrofa :( Do duse, svasta sam danas jela...ali opet...

A da ti ne pricam kako trenutno izgledam!!!! Izvlacim se iz crne boje, pre 2,5 nedelje sam bila kod frizerke i ona mi fino uradila puno sitnih pramenova blansom, pa preko preliv, jesam bila sarena ali ne strasno i danas ja, pametnica, hocu da ponovo eksperimentisem ali kod kuce, ofarbam celu kosu blansom, pa posle neku svetlo smedju preko...i sada izgledam ovako = teme plavo jer je tu bio izrastak i moja kosa lepo uhvatila, pa se nastavlja nesto smedje- crvenkasto- sargarepa.... :blink: a sutra pozvana na neku veceru... da se suicidnem nacisto... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta ti je...?Od cega mucnine sad pred kraj...?

nemam pojma...nesto mi izgleda nije "leglo" sto sam pojela ili sta vec...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja Ns tebi je danas bas bilo veselo :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja Ns tebi je danas bas bilo veselo :lol: :lol: :lol:

A drugima ce biti sutra, kada me vide :lol: :lol:

Razmisljam da stavim neku traku za kosu...ne znam sta da radim, ne smem jos jednom da se prefarbam nece me dete pamtiti sa kosom :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A drugima ce biti sutra, kada me vide :lol: :lol:

Razmisljam da stavim neku traku za kosu...ne znam sta da radim, ne smem jos jednom da se prefarbam nece me dete pamtiti sa kosom :lol: :lol:

Joj ludaco..slatko si me nasmejala :lol: :lol: :lol: :lol: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ludaco..slatko si me nasmejala :lol: :lol: :lol: :lol: :wub:

E, neka je bar nekom smesno, meni bas i nije... :huh: ali sta cu kad sam ludak!

A najbolji je mm, kaze "jao, bas je ludo" :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja,ti si danas bila bas mastovita,bas si experimentisala. Ma to je najmanji problem,prefarbaces se. Ja sam tako ranije experimentisala,pa kad sam sve isprobala,vratila se opet u plavo i vise ne menjam nikako. Uh tebe bas muce te mucnine,jos malo i nece ih vise biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, neka je bar nekom smesno, meni bas i nije... :huh: ali sta cu kad sam ludak!

A najbolji je mm, kaze "jao, bas je ludo" :blink:

Jaooo pa izvini nista lose nisam mislila... :(:huh: Samo sam htela da se nasalim..sorry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo pa izvini nista lose nisam mislila... :(:huh: Samo sam htela da se nasalim..sorry

ma, ne ljutim se bre!! :lol::wub: ja sam uvek za salu! I sad se smejem...kad god prodjem pored ogledala.... :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja,ti si danas bila bas mastovita,bas si experimentisala. Ma to je najmanji problem,prefarbaces se. Ja sam tako ranije experimentisala,pa kad sam sve isprobala,vratila se opet u plavo i vise ne menjam nikako. Uh tebe bas muce te mucnine,jos malo i nece ih vise biti.

Ja i ne znam koja mi je prirodna boja kose :lol: od 15e god se farbam, probala sam apsolutno sve varijante i onda, da bih se smirila, ofarbam se u crno...i svidelo mi se i eto jedno 8god sam crna i sad treba izvuci taj pigment...

Prefarbacu se ja, nije problem, ali kako cu sutra na veceru, proslava godisnjice firme!? Bicu najprimecenija... :lol: :lol: 'ajde da sam se porodila, pa da se to doda posle porodjajnom ludilu, a ovako..... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja i ne znam koja mi je prirodna boja kose :lol: od 15e god se farbam, probala sam apsolutno sve varijante i onda, da bih se smirila, ofarbam se u crno...i svidelo mi se i eto jedno 8god sam crna i sad treba izvuci taj pigment...

Prefarbacu se ja, nije problem, ali kako cu sutra na veceru, proslava godisnjice firme!? Bicu najprimecenija... :lol: :lol: 'ajde da sam se porodila, pa da se to doda posle porodjajnom ludilu, a ovako..... :lol:

Hehehe,ma tvoja glava,tvoj problem,bas te briga sta ce reci ;) Cula sam ovo na vestima,i bas komentarisem sa mm koliko ljudi radi tamo i koliko porodica od toga zavisi. Imaju tamo jake plate,jeste da se radi po smenama,ali verujem da neki radnici koji imaju 50000 a sada im smanje na 20000din,kako li ce oni prezivljavati. Tamo je bas tesko naci neki normalan posao. Ja nikad ne bih mogla da se vratim tamo da zivim,mada idem jednom mesecno na vikend kod mojih,volim da prosetam i sve to,da vidim drustvo tamo,ali da se vratim ne bih mogla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe,ma tvoja glava,tvoj problem,bas te briga sta ce reci ;) Cula sam ovo na vestima,i bas komentarisem sa mm koliko ljudi radi tamo i koliko porodica od toga zavisi. Imaju tamo jake plate,jeste da se radi po smenama,ali verujem da neki radnici koji imaju 50000 a sada im smanje na 20000din,kako li ce oni prezivljavati. Tamo je bas tesko naci neki normalan posao. Ja nikad ne bih mogla da se vratim tamo da zivim,mada idem jednom mesecno na vikend kod mojih,volim da prosetam i sve to,da vidim drustvo tamo,ali da se vratim ne bih mogla.

Razumem te potpuno! Ja sam inace iz Banata, iz jednog malog sela kod KI, dosla sam u NS '99. i od tada odlazim na dan, dva u selo...nekad i posle 6 meseci pa se smorim. Navikla sam na grad i drugaciji nacin zivota, sve je to normalno....

Gde je Dragana nestala?!?!?!?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma tu sam drage moje...igram neku bolesnu igricu :lol: ...pratim vas,pratim... ;) Nema nam ni mm88,Dea*....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma tu sam drage moje...igram neku bolesnu igricu :lol: ...pratim vas,pratim... ;) Nema nam ni mm88,Dea*....

Neko zatisje :)

Ja igram neku igricu na FB i vec me nervira, planiram da je obrisem...

Uh, lakse mi je, mm mi doneo kiselu vodu, malo mi je proradio zeludac pa mi nije muka toliko....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neko zatisje :)

Ja igram neku igricu na FB i vec me nervira, planiram da je obrisem...

Uh, lakse mi je, mm mi doneo kiselu vodu, malo mi je proradio zeludac pa mi nije muka toliko....

Ma ja sam se bila navukla dve godine na onu Farmu..jedva sam se odvikla...Dok sam imala mucnine puno sam pila kiselu vodu bas zato sto mi je prijala....Mada vidim moja drugarica koja je trudna i koja ima mucnine njoj ne prija kisela odmah povraca....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja sam se bila navukla dve godine na onu Farmu..jedva sam se odvikla...Dok sam imala mucnine puno sam pila kiselu vodu bas zato sto mi je prijala....Mada vidim moja drugarica koja je trudna i koja ima mucnine njoj ne prija kisela odmah povraca....

Ja sam imala mucnine u prva 3 meseca i to uzasne, ali nisam ni jednom povratila! Jos je bilo leto i onaj pakao od vremena, bas je bilo tesko...Grickala sam bake rolls i pomagao mi je. POsle 3 meseca je bilo sve super do pre jedno 3 nedelje kad je pocela kiselina da me ubija...u poslednjih par dana jenjava a veceras mi je prvi put bilo muka, moguce je i da je od mirisa blansa i farbe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam 6 god u Bg,dosla da studiram i tu ostala. Ali sam odmah znala da cu ostati ovde,nikad nisam pozelela da se vratim tamo.

Nema nam ostalih trudnica,mozda spavaju :unsure:

Mucnine sam imala u prvih par nedelja,ali mi je kisela voda i to je bio jedini nacin da prestanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam 6 god u Bg,dosla da studiram i tu ostala. Ali sam odmah znala da cu ostati ovde,nikad nisam pozelela da se vratim tamo.

Nema nam ostalih trudnica,mozda spavaju :unsure:

a koje ti je zvanje, nisam te nikada pitala?

Tu su, evo nam i mm88 stigla... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma tu sam drage moje...igram neku bolesnu igricu :lol: ...pratim vas,pratim... ;) Nema nam ni mm88,Dea*....

Pa draga treba resiti probleme sa mm... Zato me nema... Pa da vidimo koliko ce sad primirje da potraje, verovatno 2 dana kao po obicaju, pa drugi dan opet neka svadjica :blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa draga treba resiti probleme sa mm... Zato me nema... Pa da vidimo koliko ce sad primirje da potraje, verovatno 2 dana kao po obicaju, pa drugi dan opet neka svadjica :blink: :blink: :blink:

E sad mozete da isprobate krevet :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.