Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

:lol: nasmeja me...

ja se pokupim sama i do drugarice. skontala sam da duze od desetak minuta ne mogu da setam ali kombinujem - sednem setam sednem setam...

Smesna sam kad skroz resena i cila, sa nadom da cu takva ostati do kraja setnje krenem, pa posle manje od deset minuta hocu kuci.

mnogo je bolje kasno uvece jer tada je dragi pored mene, odemo u park, mirno je. Nisam bas aktivna ali bar nisam unutra...

Neko vreme sam radila neke vezbice za trudnice - rade se lagano, bez forsiranja... Ali jedne veceri sam od njih dobila grceve (da ih ne nazovem kontrakcijama) u donjem stomaku pa sam i to obustavila.

Bolje tako po malo da setas i ja cu da se bacim u rekreaciju kada prestanem da radim.Ova fotelja je dobila oblik mog dupeta :P:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I onako radis u fabrici namestaja - dizajniras :lol:B):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze,moze...ionako sam sama u kancelariji pa da ne zaspim.

Ja ako budem radila jos ove nedelje necemo biti u kontaktu dok ne kupim racunar :(:lol::lol: .

Pa tebi je to smesno? :mellow::( nedostajaces meni i mom bebcu.. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda moze negde da se nadje na rate... Sigurna sam da moze. Pitanje je da li bi vam tako odgovaralo. ja sve kupujem na rate....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda moze negde da se nadje na rate... Sigurna sam da moze. Pitanje je da li bi vam tako odgovaralo. ja sve kupujem na rate....

Uzeo bi mi dragi na odlozeno ali ne moze jer mu nece banka odobriti zbog minusa na kartici :( . Videcu da uzmem na tudje ime a ja da dajem pare. Moram sto pre da kupim inace cu se nacisto smoriti :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: nasmeja me...

ja se pokupim sama i do drugarice. skontala sam da duze od desetak minuta ne mogu da setam ali kombinujem - sednem setam sednem setam...

Smesna sam kad skroz resena i cila, sa nadom da cu takva ostati do kraja setnje krenem, pa posle manje od deset minuta hocu kuci.

mnogo je bolje kasno uvece jer tada je dragi pored mene, odemo u park, mirno je. Nisam bas aktivna ali bar nisam unutra...

Neko vreme sam radila neke vezbice za trudnice - rade se lagano, bez forsiranja... Ali jedne veceri sam od njih dobila grceve (da ih ne nazovem kontrakcijama) u donjem stomaku pa sam i to obustavila.

Pa ja ovde nemam drugarice, samo neke komsije ne daj ti Boze.. Jer sam skoro presla kod dragog :( pa onda mogu samo njega da cekam.. Ja se sve kanim sama da prosetam ali tesko jer ako mi se slosi ovde e samo da pricaju posle o tome.. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa tebi je to smesno? :mellow::( nedostajaces meni i mom bebcu.. :blink:

E sad se smejem samoj sebi ja sam ovim mislila da pokazem kako placem i tuzna sam :lol: ali sam se zeznula :wub: Evo ispravke meni je mnoooooooooogoo zao sto cu vas napustiti :(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzeo bi mi dragi na odlozeno ali ne moze jer mu nece banka odobriti zbog minusa na kartici :( . Videcu da uzmem na tudje ime a ja da dajem pare. Moram sto pre da kupim inace cu se nacisto smoriti :unsure:

Pa pokusaj preko tvojih ili njegovih pa da im dajete mesecno kolika je rata.. I uzmi neki samo da radi, ne mora da ima ko zna kakve performanse, necemo mi ovde da hakujemo Vladu i Narodnu Banku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja ovde nemam drugarice, samo neke komsije ne daj ti Boze.. Jer sam skoro presla kod dragog :( pa onda mogu samo njega da cekam.. Ja se sve kanim sama da prosetam ali tesko jer ako mi se slosi ovde e samo da pricaju posle o tome.. :angry:

Ja imam kuci komsiluk 85% babe udovice koje su neverovatne tracare. Drugarice slabo vidjam jer su po fakultetima.A kada se udam opet slaba vajda,sve zene od 40+ ,na kraju krajeva nisu bitne godine ali mi njihova psiha ne odgovara.Sve ostalo mladje po komsiluku me ne podnosi jer sam sa njihovom simpatijom koja na njih ne obraca paznju ha ha hahahaha...!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad se smejem samoj sebi ja sam ovim mislila da pokazem kako placem i tuzna sam :lol: ali sam se zeznula :wub: Evo ispravke meni je mnoooooooooogoo zao sto cu vas napustiti :(:(:(

Neces nas napustiti, mi cemo te cekati.. ;) kako rade ovi smajlici, mislim jer se negde moze procitati kako se koji pise?? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa pokusaj preko tvojih ili njegovih pa da im dajete mesecno kolika je rata.. I uzmi neki samo da radi, ne mora da ima ko zna kakve performanse, necemo mi ovde da hakujemo Vladu i Narodnu Banku :D

Moji su poljoprivrednici,imamo 80 ari jagoda i 25 ari kupina,davno su ostali bez drzavnog posla. Njegova majka je ostala bez posla a tata mu radi ali otplacuje kredit. Sve crnje od crnjeg. videcu preko kuma ili nekog drugog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neces nas napustiti, mi cemo te cekati.. ;) kako rade ovi smajlici, mislim jer se negde moze procitati kako se koji pise?? :P

Moze kada pritisnes "Prikazi sve". E ali ovaj me uvek bunio :lol: ,jel se smeje ili place???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzeo bi mi dragi na odlozeno ali ne moze jer mu nece banka odobriti zbog minusa na kartici :( . Videcu da uzmem na tudje ime a ja da dajem pare. Moram sto pre da kupim inace cu se nacisto smoriti :unsure:

Vrlo vredi da skrati dane kad se ne radi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nesta nam mama Bojana.. :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze kada pritisnes "Prikazi sve". E ali ovaj me uvek bunio :lol: ,jel se smeje ili place???

Smeje se :D ovaj mi je dobar :wacko: Meni je komsiluk haos.. Sto ti kazes aj nema veze sto su svi matorci nego sto su.. :wacko: :wacko: :wacko: hihi, eto, to je smajlica moje komsije..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smeje se :D ovaj mi je dobar :wacko: Meni je komsiluk haos.. Sto ti kazes aj nema veze sto su svi matorci nego sto su.. :wacko::wacko::wacko: hihi, eto, to je smajlica moje komsije..

Hoces da razmenimo brojeve telefona da se cujemo dok ne kupim racunar???? :blink: i ovaj izbezumljeni je dobar,tako izgledaju moje komsije kada me vide sa dragim a on dolazi kod mene 3 godine i svaki put zinu...cudaci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Istrazujem forum. Stigla najezda novih clanica pa pokusavam da pohvatam ko je ko... Ali mi ne uspeva, mnogo ih je.

Ako ima neka u drugom trimestru, sigurno ce da dodje i na ovu temu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Istrazujem forum. Stigla najezda novih clanica pa pokusavam da pohvatam ko je ko... Ali mi ne uspeva, mnogo ih je.

Ako ima neka u drugom trimestru, sigurno ce da dodje i na ovu temu....

Ja sam samo ovde,ne mogu da se dopisujem sa vise ljudi u isto vreme,onda se izgubim gde sam sta rekla i gde kome odgovaram...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad sam dosla na forum, ostavim poruku ovde, ostavim onde, pa sve ispozaboravljam, gde sambila i sta sam radila. Sad sam upoznala i forum i ljude pa mi nije problem...

Samo treba dovoljno dugo da budes ovde i da upoznas teren.

Pregledaj teme, upoznaj strukturu foruma. Naravno da neces popamtiti sve odjednom, ali vremenom... Videces

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tamara nam je npr. glumica u temi Bebac pozoriste. Cini mi se da glumi pepeljugu tamo...

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad sam dosla na forum, ostavim poruku ovde, ostavim onde, pa sve ispozaboravljam, gde sambila i sta sam radila. Sad sam upoznala i forum i ljude pa mi nije problem...

Samo treba dovoljno dugo da budes ovde i da upoznas teren.

Pregledaj teme, upoznaj strukturu foruma. Naravno da neces popamtiti sve odjednom, ali vremenom... Videces

U pravu si ali ja sam samo na poslu za racunarom,verovatno bih kuci kao ti radila. Mada sam i ovde gledala teme ali mi nijedna nije odgovarala,gde sam htela da ostavim poruku videla sam da se na tu temu odavno niko nije javljao pa sam odustala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama Bojanada :D ali predstava nam je gotova pa mozete pogledati i ostaviti komentare.. :P

Medook, hoces ti meni da posaljes tvoj pp pa ja da te cimnem da ti ostane ili da ja tebi posaljem moj pa da ti mene cim.da mi ostane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu si ali ja sam samo na poslu za racunarom,verovatno bih kuci kao ti radila. Mada sam i ovde gledala teme ali mi nijedna nije odgovarala,gde sam htela da ostavim poruku videla sam da se na tu temu odavno niko nije javljao pa sam odustala

Pa da, dosta tema ima na koje dugo nije pisano ali onaj ko vidi i zainteresuje ga udje pa napise po nesto.. ;) mada sta znam, forum je super jer ima raznih tema i svi pisu da svi vide ali meni bi bilo ok da ima i chat kao na fb.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama Bojanada :D ali predstava nam je gotova pa mozete pogledati i ostaviti komentare.. :P

Medook, hoces ti meni da posaljes tvoj pp pa ja da te cimnem da ti ostane ili da ja tebi posaljem moj pa da ti mene cim.da mi ostane?

Nema viseeee....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu si ali ja sam samo na poslu za racunarom,verovatno bih kuci kao ti radila. Mada sam i ovde gledala teme ali mi nijedna nije odgovarala,gde sam htela da ostavim poruku videla sam da se na tu temu odavno niko nije javljao pa sam odustala

pa sta ako niko nije dugo ostavio. kad ti ostavis, prebacice tu temu u aktuelne i sve cemo da nagrnemo da vidimo sta se to novo desilo...

tako to bude

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.