Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

A mi samo guramo od jutra,imam pregled u ponedeljak u 20:45 pa cemo videti sta dr kaze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto ja nisam celu noć oka sklopila, sinoc sam kitila jelku, najstariji mi se pridružio, kada sam to završila nisam mogla da zaspim od kašlja najmlađe. Pokupila je virus, vadila krv u ponedeljak i tako, kada spava kašlje. Onda je srednja videla jelku u sred noći  kada je ustala i više nije mogla da spava od uzbuđenja. Jutros vodila nju u vrtic, i najstarijeg da vadi krv za operaciju . Mrtva sam je blago rečeno 

suljevi nemaju nikakvu funkciju, to su vene koje su oštećene i oticu pod naponima, zbog sedenja, ishrane, genetike. Ma ima milion stvari. 

mozza i KruelaDeviL volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm ima suljeve,ali nije mu toliko strasno ko kad krene sinus da ga boli ko i mene,posto osmo oboje imali operaciju urasle dlake na trtici

A suljeve stvarno nisam nikad imala,jer samo mi to fali,posto mm kaze kako ima falicnu zenu:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja radno od jutros. Sinoc smo do 22h bili na slavi, vracamo se i ona kao jaaao zaboravila da treba i neke ukrase za jelku da pravi za likovno. Poludela sam. Ja sinoc u 23h ribala oba kupatila. Malopre nam nestala struja, a nisam zavrsila sa usisavanjem. Plus sad problem i pumpa za kotao. Valjda ce doci uskoro. Sad cu jos malo po K i njenu drugaricu. Spremila sam im mafine za uzinu, pojma nemam kakvi ce biti jer mi je pred kraj pecenja nestala struja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro

ja isla sa klincima do mog “rodnog mesta” ( udaljeno 15km), do prodavnice i Masa je u putu spavala celih 10min. Dok smo Andrej i ja usli u prodavnicu i izasli,gospodjica je bila budna. Jedva cekam nedelju da odemo malo do grada da se prosetamo i slikamo.. ima na nbgd-u na cirilici ”ja (srce) srbiju” jer meni je ne logicno da se stavljaju latinicna slova a nase pismo je cirilica. 

mozza i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmmm njam

Ja bome "lencari" tj trudim se da bebana zadrzim jos unutra,mm je juce oribao kupatilo,baba sprema rucak,ja cu danas samo ves oprati

mozza i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakve bre injekcije, popijes andol od 75 ako planiras u kontinuitetu da sedis 10h, na primer kod prekookeanskih letova, ili do mora bez pauze(sto je nerealno, moras bar piskiti). Prvi put kad sam isla u Usa popila sam andol a vec drugi put nista, cesce ustajes, svakih sat i po, dva, prosetas, protegnes noge i to je to.

I sama vidis koliko zena je otkrilo ove mutacije, samo prenesi ovaj uzorak u populaciju i dobices procene da od 20 do 40 posto ljudi ima ove mutacije a da ne zna za njih. 

Probaj da se opustis.

Aha, mislis da je to dovoljno? Pa onda super. Iskreno, ne znam ni kako zamisljaju da sama bez necijeg odobrenja kupim i primim inekciju, bez rezultata, pracenja...ili da jurim hematologa cim dodjem u neku situaciju.

leni voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace, sam sinoc kasno legla (11) inace sam u 9:15 koma oduvek tako. Pa sam poounjvala elektronsku prijavu Mase za vrtic.. pa cu bas da vidim sta ce reci. Malo je nezgodno, ona 26.4 puni godinu, ja na posao idem posle majskih praznika, a upis i vrtic ce biti od 24(lupam) aprila... tako da bukvalno moramda je upisem za rodjendan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bogami Kam, ispali su bas njam njam. :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu srecom sto se tice vrtica tj jaslica imati srece jer imam godisnjeg pa cemo napuniti godinu,samo da mi ne bude ko U alergican na mleko i dohranu,e onda cu morati odloziti jaslice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bogami Kam, ispali su bas njam njam. :D 

Ma to brzinski, ja u zadnje vreme nista komplikovano ne spremam. Sad se mislim sta cu da im kuvam dok se one budu igrale. Vecerovatno samo supicu, krompirice i pecurke, salatu.. Uvek mi nezgodno jer ne znam cije dete sta voli. Jednom jedna njena drugarica nije htela ono sto je bilo za rucak, grejala sam joj punjenu papriku od juce. :rolleyes: E jos mi sad jedna mama javila da sutra idu u skolu, odradjuju...a u 3 onda ima rodjendan. Ma divno. 

Kad smo smd ponovo kod hrane, da vas pitam da li jedete ribu? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada kada pitaš za ribu setih se da je nisam nabrojala kao sastavni deo svoje ishrane. Najviše jedem lososa, šarana i morske plodove. Sada u trudnoći sam najčešće lososa i rakove. Jedem i suši, na početku trudnoće sam jela više sada dosta retko 

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja da i negledam sta i kako,meni pogotovo posni dani nisu bez ribe

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam jela ribu u trudnoci a samo par sam pojela iz konzerve. I ja obozavam lososa, sarana i oslic. 

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima :baby:

Kam, uf sad mi dodje da I ja napravim mafine. Ne sumnjam da ce se deci svideti.

Ja jedem ribu povremeno. Jela bih I cesce, nego nemam u blizini ribarnicu, pa ne kupim tako cesto.

Nama su sada stigla kolica posle 3 dana kasnjenja. Sreca pa nisu slomljena nigde, koliko sam uspela da vidim. ^_^ Posto je juce stigla polomljena kadica za bebu, pa sada se drndam oko reklamacije. Valjda ce se to srediti. Kuriri uopste ne paze, vec bacaju posiljke kako stignu, pa nije ni cudo sto se nesto slomi.

mozza i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf kuriri... ja sam unazad dva meseca ima probleme sa njima. Pa je onda juce tekao ovako razgovor: on me pita- mozes li da izadjes do ulice jer ne mogu sa kombijem da sidjem niz ulicu, ja odgovaram: nmg jer bebu ostavljam u kolica. I ja ga vidim ide pesaka ja izadjem a on meni kaze pa mogla si do gore da prosetas, ja kazem- samo ti vracam jer nisi dosao po paket kada si trebao, i on se ucutao. Svakako on radi a ne ja. Sta da sam invalid? Morao bih da dodje do vrata,zar ne? Msm bas je drzak kurir a ja uvek pocinjem od sebe, ja sam u svom poslu ljubazna.. 

mozza, Analim i k a m volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kam,mafini izgledaju ukusno.

Kad jos uvek pricamo o ishrani moram da dodam da jedem dosta ribe sad kad je post mm posti a ja malo mrsno malo posno,njemu je vec sva ova hrana dosadila ali istrajan je ima jos 2 nedelje do kraja a onda se sprema za pecenje :D

Analim,kakva ste kolica uzeli?

Miliccam,javi rezultate testa

k a m , miliccam i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmaka, ja sam mislila da ce traziti da ja silazim dole po kolica, a paket ima preko 20kg, jer je to ono 3u1. Naravno da ne bih silazila. Em sam trudna, em je to placeno da dostavi. Zivimo na petom spratu u zgradi I sreca pa imamo lift. A eto cuda, on nije nista pitao, vec dostavio u stan.

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro je kad hoce da dostave,meni uvek donesu do zgrade,sreca pa sam na visokom prizemlju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IMG-20181221-121738.pngforensic anthropology pay

IMG-20181212-145742.png

Ovaj komplet, ali u crvenoj boji.

prelepo je! I ona bez boja ili koja god da je, lepa je. Ja inace volim crvenu boju i kombi acija sa crnim je uvek dobitna.

i auto kada sam uzimala, bila je neka tamno krem boja (auto da se odma odveze) ili da cekam mesec dana za crvenu boju.i uzela sam  kao kolica crveno/crna kombinacija

bas su lepa!

Analim voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Analim,prelepa su kolica,tako nesto sam i ja razmisljala,isto da budu 3u1 samo sto mi jos nista nismo n i uzeli ja samo razgledam a mm mi govori da ne dodje do toga da ce on samo morati da kupuje dok sam ja u bolnici :D

Htela sam da pitam mame u vezi ove stvarcice koliko je korisna i kad se beba stavlja u to i koliko dugo moze da se koristi

https://postimg.cc/FYCqmGpj

 

miliccam, k a m i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, I mi smo zadovoljni. Tockovi su pravi na naduvavanje, nisu plasticni. I imaju amortizere, sto mi je vazno. Za tu cenu su vise nego odlicna! Ima prelepih dezena. Meni su svetlo plava savrsena, a cekamo devojcicu, pa sam odustala. Ali hteli smo bas univerzalnu boju, jer planiramo jos dece, pa ako budu drugog pola. Inace, nama je kuhinja bas takva, kao kolica crno-crvena. A kupili smo I prenosivi krevetac koji je tamno sivo - crveni, I on ce stajati tu u kuhinji I dnevnoj, pa ce se slagati. Soba za devojcicu ce biti roze-siva, pa cemo prekreciti ako bude potrebe kasnije. :lol:

mozza i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja to isto hocu,moji planiraju da uzmu unuku pa taman i mom bratu da ostane za njegovu decu,jer meni sa U je to falilo jako,jer sam je stalno drzala u jajetu i ljuljala pogotovo kad sam kuvala

Analim i mozza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.