Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

Naravno. Bitno je da u granicama prijatnosti pba partnera. Sto se ne moze reci za mog mm,stvarno mi ga je zao,ali ne mogu pa ne mogu. A volela bih. Sanjam ga i imam svakave snove sa njim ali kazem ne mogu. Volela bih da mogu....

Izmenjeno od strane KruelaDeviL
Analim voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama dr nije zabranio,pre proslog pregleda mesec dana nije bilo,sad mislim da je bilo predprosle nedelje i to je to,zbog bolova izbegavamo...mi bi mogli bukvalno stalno i jedva cekamo da se porodim:lol:

Ne znam da li je kod vas tako,ali mi se poljubimo i odlepimo jedno za drugim

A inace kad krene sex uvek kazem "srecna mama,srecna i beba" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Dobro jutro

Slabo sam spavala. Deca su se otkrivala nocu, deda je preterao sa lozenjem. K mi je nezgodna kad se probudi, pola noci je onda nesto cvilela i bacala se. Pola noci sam spavala kod nje. Posle presla u spavacu. Jutros se mm sprema za posao i poljubi me dok spavam. Pobesnim, zasto me budis. Sta cu sad da uradim ceo dan kad se nisam naspavala. Nista kaze spavacemo razdvojeni. Onih dana kad on lozi tj svaki drugi dan spava u dnevnoj. Ja moram da imam mir. Kad se ne naspavam nisam ni za sta. Sad je on otisao, deca spavaju, ja se osecam pregazeno i ljuta sam.

Izmenjeno od strane k a m

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imace nemam zelje za x i desava se kad ae smilujem znaci 1 ili 2 puta mesecno....doduse to sam.skontala da je.mozda do.toga sto.nemamo.intimu. V spava sa nama u sobi i to samnom. Sad danas dobija krevet ali ne polazem.nade da ce spavati u njemi mnogo. Opet stize i beba tako da isto mi se pise. Ali ajde nije to ni.toliki.problem...ja imam problem da kad ja obavim :babycrib: sve.me golica,smeta,ne.prija....pocinje da zulja i.boli....i onda sve ukupno. Nadam se da ce se promeniti posle.porodjaja. meni i ne fali toliko ali zbog mm mi zao.

kam ja popizdela takode. Nije izneo kantu a danas nose....posle je izneo a ja se vracam iz vrtica i on noje izneo kartone(a spremila sam pored kante) kartoni su pokisli i.onda tako ljuta na brzinu jer su vec tu bilo skoro djubretati sam to nosila jer ce pas razvuci po dvoristu i onda cu ja skupljati...na sve kako sam zurila otvprila sam vrata direkto u moje celo na sta sam pocela.da.psujem glasno. I komsija je cuo i smejao.se . Bravo reko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro zenice, vidim da je svima dan za ljutnju danas. Pa I meni.

Moj brat dosao jutros, posto ide u srednju ovde. I sve bi to bilo lepo da njega nije uhvatio stomacni virus. 

Ja ne znam zasto je dosao kad ne moze da ide u skolu. Mene I ovako mucnine zezaju, samo mi stomacni virus treba. 

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas dobre volje,bar za sada :)

Mada mm je od jutros naelektrisan tako da bice haos kada dodje kuci verovatno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro i od mene. Ja sam budna od 6, posle sam ispratila devojke u školu i čekala da se najmanje probudi. Pokušavam da popravim telefon ali mi ne ide, neka greška se javlja, nadam se da neću morati nov telefon, samo mi to fali. Mada to i ne bi bilo tako loše jer ću moći da kuckam na forumu sa telefona :D

Kruela nikako da ti odgovorim danima, kod Stankov je 4D uz 5000 din, ali mi se više sviđa kako se vidi tvoja bebica. Ako odlučim da idem u ovoj trudnoći na 4D verovatno ću i ja kod Parovića onda. Hvala ti na informacijama :) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam ok(pu,pu,pu da ne kvarimo) samo.sam bila iznervirana jer sam zurila da stignem sa smecem i jos sam se udarila vratima. Svaki ponedeljak se iznervuram ako ja ne iznesem smece....danas sam rekla reko samo ja punim kantu verovatno.Ali sad je sve ok.  Proderem se izadje sve iz mene i mir.

decembar,ja sam isla avo prvi put i Kazem mozda budem odkazila kod njega i na preglede jer kod nasih tj naseg dr R ne znam koliko vajde ima. Ne znam kod J se necu vracati posle svega pogotovomsto mi ne vodi ovu trudnocu a ovaj ne znam...jos sam razocarana zadnjim pregledom i videcemo ovaj.put kad budem isla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zbog čega tačno ne želiš više kod J? Ako ne želiš javno šibni PP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogu i ovde. Nisam hteka ovde dok nisam znala ko si. Posto sad znamo sta i kako nije frka. Kao lekarom sam zadovoljna. Ali ispaonje skot prema mm. Pre nego je bio direktor bio je najbolji drug maltene sa njim. Za sve ga je zvao i jvaj je sve odradio stabtreba je ozbiljno shvata svij posao i voli svoj posao pre svega. Radio je gde god au ga postavili. Cak je radio i na ginekologiji jer nije imao ko da radi. Kad jw J postao direktor krenuo je da ga ucenjeuje slika ga ispred pekare u uniformi u sluzbenim kolima akd je kupivao dorucak(da ne govorim da je isti taj J sluzbenim kolima izazvao sudar jer je isao privatno sluzbenim kolima. Mm je kupovao dorucak i avom trosku jer nemaju topli obrok i tako svi rade miskim nikad nije bio.problem da se posle terena skokne po dorucak) ,prerio mu da ce mu skinuti 10%plate za gluposti(jer je usao u apoteku kroz ulaz za zaposlene) i takve stvari....jednistavni mm nikad nije skot prema njemu a ni orema firmi. Za njega kazu da je naibolji tehnicar jer kao muskarac naravno pored ovog vaseg M.G (njih dvoje su zapravo najaci) moze i.psihicki i fizicki vise...uvek ozbiljno shvata sve. Ljudi ga zovu.privatno za katetere,previjanje,infuzije ako im je neko na samrti i slicno i onda dodje neki kreten poput ovog koji misli da je ne znam sta jer je direktor i krene da se izdrkava na svw zaposlene. Mislim jedna babica je otisla sa ginekologije zbog njega. A niko ne govori sad sa njim....tako da nije samo do mm nego je in go*no postao. I jednistavno ja da sirim njemu noge(makar iz zdravstevenih razloga)necu. Ima privatnika imam pAncevo. Ali ispao je skot i jednostavno necu. Ne znam da li razumes....mozda je glupo sve ovo moje razmisljanje ali sta cu.  Moze sad da ispadne kako branim mm ali znas ga...nije los covek,nije skot ili nesto....ako nemoze da.pomognw nece ni da odmogne i sto bi sad njemu tako nesto neko radio a posteno radi svoj posao. Uz to ga ljudi zovu i na druge poslove(gips,moleraj i slicno jer je pedantan a pare dibro dodju) sigurno ima neko ko ga ne voli,pgovara i slicno ali u maloj sredini u kakvoj zivimo mislim da drugacije nije ni moguce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razumem te potpuno i verovatno bi svako tako uradio. Stvarno bezveze od njega. Ne bezveze nego bezobrazluk. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro. Mi smo juttos vodili batu na kontrolu, dosli kuci i eto nam donje leve jedinice. Kada bi Maša spavala kao sinoc (9-4:30)  tada je jela ,ja bih bila zadovoljna. 

k a m , mozza i *Cvrky87* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://2018-12-10-12-56-47.jpg

glupi forum. Ceo roman i ode post....

sve u svemu hteod reci da imam neku ranicu pa sam ioanko htela i drugo misljenje jer J je  prvo u fazonu nije ti nista.pa me slao na hiopsiju pa opet nije nusta psam cekala papu i zavisilo je od toga tako da hocu da vidim konacno ako treba da se spaljuje da to uradim i ne mislim o tome ili ako ne treba dorati da budem mirna. Ovako mi je nit smrdi nit mirise. Mirna dok ne odem na pregled a posle jahanje da li treba pa ne treba.

mi smo sa garderobom do 0-3 zavrsili. Vise necu kupovati za tak uzrast. Samo dva tri gornja dela jos za 3-6 i patikicd neke i.peskor veliki i to je to. Portikle cekam isporuku. Posle nove godine ostaje samo meni spavacice i stvari za bebu poput saouna,omeksivaca,praska,pavloviceve i istalo....

Analim, mmaka, KikaC96 i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice ranice mislim da ti je to super da sacekas da se porodis i posle prvog pregleda da vidis sta ce sa njom biti...

Ima da udavim psa od komsija tj lik dovede svako jutro kod mame psa da on moze da skita,a ona zena dok dodje na pauzu za rucak i laje na prozor od sobe koja je meni odma pored decije...da negresim dusu imam i ja psa,a prosle godine sam imala i patuljastu pudlicu i macu,ali mm i ja radili i onda mi obave nasred stana i morali ih pokloniti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako cu i uraditi. Prvi.pregled cu ici kod ovog drzavno jer je i vodio trudnocu. Posle porodjaja nekih 6 meseci posle cu ici na pregled. Kad sve fino dodje na svoje mesto. Pogotovo ako bude kao.prosli put....

huh,ja imam dva psa i macku ali ne podnosim kad laju bzvzm odmah se derem. Toliko su istrenirani da im samo pokusacm na prozor i odu. Nek laje kad dodje neko a ne non stop. A lutalice pocinju na zivce da mi idu.....hranila sam cesto i onda se jedna doselila kucu ispred nas j nijei smetalo dok nije pocela da juri ljudi na bajsevima. Popizdela sam. Od tog jurenja je za tockovima je udari auto i ugine. Verovatno je jadna branila teritoriju,ali ipak. Pomognes zivom bicu a onda ti se*u ljudi jer ih juri. Sto je i logicno jer je i decu jurila i starije. Ovde kod nas ako nema 50lutalica eto mene....

a i zakoni sualo bzvu. Azili prepuni,vuse nema mesta ni za lutalice. Nije humani ni da zive po hladnoci,gladni i zedni......a.ni u prpeunim azilima da zive u skucenom prostoru gladni i zedni u svom izmetu i mokraci jer je  sve puno.

k a m i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam zakazala 4D za cetvrtak pa sta bude,ako se ne bude videlo ne mogu nista ali barem cu imati mirnu savest. Mi se izgleda selimo od januara,nasli smo veci stan i bice to sve na vrat na nos samo sto taj vlasnik jos ne zna da smo mi iz Srbije jer sam nekako zaboravila to da napomenem a kad mu budem rekla postoji mogucnost da se predomisli <_< mm zeli da nabavimo psa,malog bisona ili maltezera ne znam u cemu je razlika meni je to isto ali ja ne zelim tu obavezu a posebno ne sad kad dodje i beba,on je u fazonu da ce da ga izvodi i sve to ma kao da ga ja ne znam on kad dodje  s posla jedva ceka da legne a ne da seta psa a jos ako je zimsko vreme,kad smo ziveli u BG udomili smo jednog malog macka koji je postao veoma veliki,debeo i lenj i najbolja zivotinja i ziveo je sa nama 3 godine ali smo ga odneli kod mojih na selo jer smo se mi selili u SK i bas mi nedostaje ta debela macketina :D

k a m , leni, miliccam i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mozza,sto ne kazes sad dok ne krenete sa selidbom? Ako se predomisli da bar ne budete u haosu. 

Ja bogamu u kuci necu nista drzati. Macke ustavljaju dlake svuda a pas smrdi. Mize on da se kupa koliko god. On mora da se izvodi i ako je muzjak a duza dlaka zapisa se,okakaki i tako ide svuda po stanu/kuci. . Nemam nista protiv toga ovako samo ja nemam zivaca da toliko kucu sredjujem. Kad sam cistila kucu jednoj zeni u Bg drzala je maltezera u kuci i to je uzas bio. Ja usisam ceo tepih in dodje sedne i ko da nisam radila nista....jos on je zapisavao lajsne na parketu i to mokro sw usmrdelo na urin uzas. Moji psi imaju kucicu,stirpor 5cm da ne duva...kad je minus idu u garazi ili kotlarnicu gde je toplija. Hrana dva puta dnevno,voda cista,lecenje akontrebaprot8v glusti i to sve ali u kucu nikako. Prosto ja nemam toliko vremena za ciscenje a smeta mi dlaka i sve sto ostave.  

mozza i k a m volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Napisala sam mu poruku u vezi jos nekih detalja i onako usput sam spomenula odakle smo,nista jos nije odgovorio,mozda je samo zauzet :D

Macke su jos i dobre za stan ako nisu one persijske ili neke fensi sa dugom dlakom pa kad krene da se linja to nema kraja,mi smo naseg macka sterilisali i bas je bio fin i kulturan nije pravio probleme,a pas je veca odgovornost posebno dok je jos mali pa mora da nauci da ne zapisava namestaj a dok to nauci meni ode zivci i nemam nameru da se zezam sa time i ceo dan trcim sa krpom i brisem sve redom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo su slatke stvarcice. 

Zivotinje volimo, imamo psa i macku, ali ih drzimo i dvoristu. Slazem se da zivotinje nisu za kucu. Prosle zime smo macu drzali u kuci neko vreme jer je bila jako bolesna, imala je sepsu, jedva se izvukla. Dve nedelje smo je svakoga dana vozili za inekciju. Cim je ozdravila i prosao onaj veliki minus izasla je napolje. Ona i sad pokusa da se uvuce u kucu, ali odmah bude izbacena. Za psa smo napravili boks koji je ogroman, ima prostora dovoljno, a isto ima stiropor spolja tako da mu je i toplo. Macka sad spava u kotlarnici, a pre je spavala kod njega mada i ona ima svoju kucicu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da nacke su skroz ok za kucu,pogotovo ako se drze celo vreme unutra i ne izlaze. Cistije su....meni dlake smetaju. Mada sam vise ljubitelj pasa negi macaka i onda ako nemogu da drzim zivotinju koji volim necu ni ni te koje manje volim.  :D

ali nisam cistunica tj nisam takva da cistim svaki dan. Imam odredjene dane kad se sredjuje a drugim danima tipa peglanje,dvoriste o ostali sve zavisi od V jer mi je on bitniji a da imam zivotinju untra mirala bih vise vremena cisteci zbog dlake recimo jer ne bih mogla da zivim tako i onda  bih se nervirala i tako bi bio krug.... 

nadam se da mu nece smetati. Cula sam da nece bas srbima da daju stanove tj ljudima iz srbije. Ne kontam bas poentu ali ok.

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene ja danas radim lab I idem do zubara. Taman cu da zakazem u savetovatiste. 

A oci ne mogu da drzim otvorene. :( hocu u krevet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja u 18h idem kod dr,verovatno ce mi raditi i pregled grlica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja izvadila krv kod hematologa, pa cwkam 11h. Odoh kod tetke, da se ne setam, kupila sam dorucak za nas dve. Nocas me nesto izboleo stomak, grcevi, sama voda.. u pola noci sam kuvala caj. E sad, za hematologa treba da se uzmerim jer mi dozu F povecava po kilazi. I ja se juce izmerih 52kg, a jutros jedva 51. Sad nzm sta da joj kazem. Nije moja realna kilaza 52, je idem redovno u wc, vec na 3,4dana..ali ne smem ni da kazem manje nego sto jeste. Dal da kqzem 51,5kg?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.