Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Mmaka,mozda vucic preporodi drzavu i bice parica i za trece,cetvrto i vise dece,nikad se ne zna jer kako obecava sve med i mleko tece.

Miliccam, kako je cudno za kafu toliko je volimo a ni da je pomirisemo,ja sam bas veliki ljubitelj kafe navukla sam se posle cigara to mi je nekako bio blagi spas u krizama,ali zato mogu da jedem slatko to mi se nije zgadilo,mm i brat obozavaju slatko pa zato pravim razne kolacice i torte,suzdrzavam se da ne jedem bas mnogo 

KikaC96, miliccam i k a m volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@mozza imas mnogo dobro kiselo mleko, ima nekako najblizi ukus nasem jogurtu. Vodunjavo je. Na casi pise Smotana, svetlo plava I bela casa.  Ja sam samo to koristila :D mislim da ga ima u kopu, tesku I kauflandu. :) nesto oko 40 centi.

Inace bi ubila bi za Orion cokoladu sa visnjom :D pokupovacu ih sve kad se budem vratila ti :D

Bas je tesko naci nesto normalno ovde,a smotana je za njih pavlaka,ma ja sam navikla na ove nase proizvode i onda je tesko da se priviknem na ovaj usecereni jogurt i nazovi pavlaku

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas je tesko naci nesto normalno ovde,a smotana je za njih pavlaka,ma ja sam navikla na ove nase proizvode i onda je tesko da se priviknem na ovaj usecereni jogurt i nazovi pavlaku

ja sam na to kiselo mleko naletela, uopste nema onaj sladak ukus kao "jogurt".

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kika,ti kad se vratis ovde bi trebala da budes vec u 5 mesecu ili sam pogresila,kako si im najavila trudnocu,jesu ti trazili neku potvrdu od ginekologa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja bih rekla da je Smotana pavlaka, posto je mm iz Slovenije i tamo kazu Smetana za pavlaku. 

Ja slatko nikako, inace ne volim a u trudnoci tek. 

Ovde moze prvo usmeno ali kasnije za otvaranje trudnickog mora potvrda od ginekologa gde pise kada ti pocinje trudnicko a to je ovde 6 nedelja pre termina, tako da ja Imam jos da se naradim. 

Moji ce se slogirati kada cuju da sam opet trudna a samo sto sam se vratila i samo sto su mi dali povisicu i otpustili devojku koja me je menjala, ali sta da se radi. :D

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Kika,ti kad se vratis ovde bi trebala da budes vec u 5 mesecu ili sam pogresila,kako si im najavila trudnocu,jesu ti trazili neku potvrdu od ginekologa

rekli su da papirologiju donesem kad se vratim, kad budem potpisala ugovor.

evo ga, samo sto oni ne znaju sta je pavlaka. Ovo je kiselo mleko :D

32197-dbf5dcae-2018-01-14.jpg

Izmenjeno od strane KikaC96
mmaka i mozza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja bih rekla da je Smotana pavlaka, posto je mm iz Slovenije i tamo kazu Smetana za pavlaku. 

Ja slatko nikako, inace ne volim a u trudnoci tek. 

Ovde moze prvo usmeno ali kasnije za otvaranje trudnickog mora potvrda od ginekologa gde pise kada ti pocinje trudnicko a to je ovde 6 nedelja pre termina, tako da ja Imam jos da se naradim. 

Moji ce se slogirati kada cuju da sam opet trudna a samo sto sam se vratila i samo sto su mi dali povisicu i otpustili devojku koja me je menjala, ali sta da se radi. :D

smotana jeste pavlaka kod njih, samo sto onI ne znaju sta je pavlaka a sta kiselo mleko :D kod njih je sve to smotana, :D

miliccam i mozza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmaka,mozda vucic preporodi drzavu i bice parica i za trece,cetvrto i vise dece,nikad se ne zna jer kako obecava sve med i mleko tece.

Umirem :lol:

mmaka, mozza i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SMOTANA vrh

neka se nasoj deci vrati vreme Tita, pa da uzivaju... od Vucka i crvenkape tesko da ce biti lepe price. Ne volim vetar i kisu!!!!

KikaC96, KruelaDeviL i mozza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sreca pa nije kao kod nas kad zena ostane trudna pa dobije otkaz, ovde ne smeju da otpuste trudnicu.

A sto se tice jogurta i pavlake i generalno vecina hrane ovde ne valja ili sam ja probirljiva.

Ja se nisam ni rodila u Titino vreme kojie svi spominju,svi pricaju kako je bilo dobro i bilo je svega,nasim generacijama je predocena drugacija buducnost i zato vecina bezi iz Srbije,neki ne moraju i ne zele a neki traze bolje sutra

mmaka i KikaC96 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sreca pa nije kao kod nas kad zena ostane trudna pa dobije otkaz, ovde ne smeju da otpuste trudnicu.

A sto se tice jogurta i pavlake i generalno vecina hrane ovde ne valja ili sam ja probirljiva.

Ja se nisam ni rodila u Titino vreme kojie svi spominju,svi pricaju kako je bilo dobro i bilo je svega,nasim generacijama je predocena drugacija buducnost i zato vecina bezi iz Srbije,neki ne moraju i ne zele a neki traze bolje sutra

Dosta hrane im je  bezveze. 

Koje ste godise? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam ni ja iz njegovog “doba” al sam citala i knjigu i pricevo njegovom vladarstvu.. al dobro, eto kriminala :) ja imam 32g

KikaC96 i mozza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde su sve te trudnice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kika nam je najmladja (sudeci po niku).

Nismo bas tu negde, razlika izmedju 22 I 32 ili 35 je prilicna, ali smo sve trudnice I (buduce) mame pa nam je to spona. (Slatke) muke su nam iste iako mozda godine nisu. 

Inace, imam 32. 

mozza i KikaC96 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam najmladja :) 

ma nisu bitne godine, ako se ljudi lepo slazu :) 

kaoa mI ovde <3

Analim, mozza i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam 24, a koliko se secam KruelaDevil ima 25. Inace, imam dosta starijih prijateljica. I stvarno, kada se ljudi skontaju, godine predstavljaju samo broj. Znam dosta ljudi koji su po godinama dosta stariji od mene npr, a ponasaju se veoma nezrelo -niti su samostalni, a kamoli nesto vise. Bitan je nas pogled na svet I nasa stremljena u zivotu. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja znam da nisam.vise trudna ali.ipak ..ja sam najstarija :)

Od sad da mi se sa VI obracate hahahha

mozza, *Cvrky87*, Analim i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IMG-20181120-163034.jpg

Posto mi moja mama ne daje da dizem bukvalno nista teze od tanjira, ja se bavila glupostima. :D 

umetnicka dusa ja nzn ni u trougao hahah salim se.. ja nemam blage veze da tako savijam...

KikaC96 i mozza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

umetnicka dusa ja nzn ni u trougao hahah salim se.. ja nemam blage veze da tako savijam...

ja volim ovakve gluposti, volim da se bavim dekoracijom. 

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.