Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

sanjala dve noci za redom :D 

ja imaimam osecaj da je zensko, ali sta znam. 

bitno mi je samo da je beba zdrava I da je sve ok. :)

ja sam sa oba znala sta nosim. A i tako samizelela. 

Prva trudnoca, zelim da je decak, raste stomak meni se ispod pupka stvori crna duga dlaka, ja reko to je znak da je piša :), tek u 7om mesecu sam saznala da je decak. Sada, zelim da bude devojcica, ja ruzna na pocetku trudnoce ( lice uzasno), isla sam mesecno na 2 UZ samo da bi videli pol, ona divlja, guzicu gura napred, da bi tek u 5om saznali da je devojcica... eto meni se zelje ispunile

Venera, k a m i blesava volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam sa oba znala sta nosim. A i tako samizelela. 

Prva trudnoca, zelim da je decak, raste stomak meni se ispod pupka stvori crna duga dlaka, ja reko to je znak da je piša :), tek u 7om mesecu sam saznala da je decak. Sada, zelim da bude devojcica, ja ruzna na pocetku trudnoce ( lice uzasno), isla sam mesecno na 2 UZ samo da bi videli pol, ona divlja, guzicu gura napred, da bi tek u 5om saznali da je devojcica... eto meni se zelje ispunile

ja sam na pocetku muku mucila sa mucninamucnina pune 5 nedelje. :)

bubuljice I ddan danas imam.

beba nemirna non stop, danas haos kod doce :D 

ali nije ni to toliko merodavno :)

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam na pocetku muku mucila sa mucninamucnina pune 5 nedelje. :)

bubuljice I ddan danas imam.

beba nemirna non stop, danas haos kod doce :D 

ali nije ni to toliko merodavno :)

od 8me nedelje do 4og meseca sam povracala, sa njom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

od 8me nedelje do 4og meseca sam povracala, sa njom

Ja od 4 do 9 konstantno, od tad s vremena na.vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Mene hvata anksioznost,panika i nervoza....

ja sam vidis.sanjala decaka u prosloj i rodila decaka. 

Bez mucnina obe trudnoce. 

U ovoj su mi.smetali.mirisi. 

prosle trudnoce nisam imala.bubuljice a sad se.javljaju....

kika,super sto je sve u redu. :)

ka.sam zakazala expertni za 06.12. :)

Izmenjeno od strane KruelaDeviL
KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam nosila oba pola i imam utisak da su me svi simptomi bili stigli :) mucnina mi je relativno kasno krenula i kiselo mi se uvek jelo a kazu to vazi za decaka... :)

a otlkucaji srca su mi se pokazali kao tacni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro! Inhaliram se u krevetu. Jos danas nam je majstor tu, nastavljamo na prolece. Dosao covek pre 6 po mraku. Ja budna od 5. Danas pomazem majci.  Kako ste vi danas? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro:babymommy:

Ja evo ustala,odvela U u vrtic,sad me ceka drndanje po kuci,da svekru i deveru skratim radne pantalone,a u 10 U ima predstavu za bake i deke tako da mama i ja idemo da je gledamo

k a m i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro :)

Ja se spremam na posao,napolju hladno i tmurno i nikako da padne sneg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro zene,

Kod nas zurka, Mila je vristala od 2 do 4 , mm na putu, ja je ostavila sada kod one zene I evo trcim na posao, ako se po jutru dan poznaje ja sam ga ugasila :D

 

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro! ^_^

Svima je burno jutro, vidim. Ja se borim sa nesanicom, zaspala sam oko 2 nocas, a legla u 12. A budim se na svaka dva sata da idem u wc, pa znate na sta to lici. Pre pola sata sam se probudila. Polako cu rucak da pripremam. U pola 11 imam skolicu za trudnice. Vreme je totalno depresivno, sneg se istopio jos onu noc, pa je napolju samo vlazno I hladno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro, mi smo kod mojih u selo. Dosli da im pomognemo oko slave. :) 

Pojede sve po kuci :D 

<3

k a m , mozza i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja ne znam, meni u prvoj trudnoci mucnine od 6. do 12. nedelje (knjiski), jelo mi se kiselo, citrusi I rodila sam devojcicu.

 

Sada opet imam mucnine ali je sve nekako drugacije, tada sam imala mucnine 24h, ujutru bi bile slabije pa kako bi dan odmicao tako bi se pojacavale da bi uvece bilo uzasno. Sada krecu cim otvorim oci, bude mi I ujutru katastrofa, ali me popusti npr kada jedem, a u prvoj tr do cetvrtog meseca nisam mogla da jedem konkretno, sada se bogami nakrkam lepo. Tada nisam mogla picu (koju inace obozavam) do 5.meseca da jedem sada krkam I picu I cips I razne gluposti. Sve je nekako slicno a potpuno drugacije. Opet citrusi najavljuju devojcicu a cips decaka, tako da bice da su blizanci ipak. :D 

 

A sto bih volela da I ja idem na neku slavu, pravite mi zazubice.

  

 

mozza, mmaka, k a m i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Evo ja ne znam, meni u prvoj trudnoci mucnine od 6. do 12. nedelje (knjiski), jelo mi se kiselo, citrusi I rodila sam devojcicu.

 

Sada opet imam mucnine ali je sve nekako drugacije, tada sam imala mucnine 24h, ujutru bi bile slabije pa kako bi dan odmicao tako bi se pojacavale da bi uvece bilo uzasno. Sada krecu cim otvorim oci, bude mi I ujutru katastrofa, ali me popusti npr kada jedem, a u prvoj tr do cetvrtog meseca nisam mogla da jedem konkretno, sada se bogami nakrkam lepo. Tada nisam mogla picu (koju inace obozavam) do 5.meseca da jedem sada krkam I picu I cips I razne gluposti. Sve je nekako slicno a potpuno drugacije. Opet citrusi najavljuju devojcicu a cips decaka, tako da bice da su blizanci ipak. :D 

 

A sto bih volela da I ja idem na neku slavu, pravite mi zazubice.

  

 

 

Mico dodji ti kod nas na slavu :)

Ja se radujem maminoj tursiji :D

Jede mi se kiseli karfiol I sargarepa :baby:

Izmenjeno od strane KikaC96
mmaka i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Nervira me ovaj nos, zapusen je danima. I puna sam nekog sekreta, kasljem kao magarac. Cini mi se da sam u drugoj trudnoci pila Fluimucil, nmg da se setim uopste ali mi se cini da bih to smela.

Kika, uzivaj !

Izmenjeno od strane k a m
KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nervira me ovaj nos, zapusen je danima. I puna sam nekog sekreta, kasljem kao magarac. Cini mi se da sam u drugoj trudnoci pila Fluimucil, nmg da se setim uopste ali mi se cini da bih to smela.

Kika, uzivaj !

Hvalaa :)

meni nisu dozvoljavali nista od lekova, samo da se inhaliram. nos mi je I dalje zapusen, kasalj mi se smirio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoo Kika gde me nadje! Sanjam bakinu tursiju a na slavu bih dosla samo da si malo blize. :D

Posto nema tursije moram da se zadovoljim krastavcicima i cveklom, mm juce pred put bio sa Milom u kupovini i vraca se i vadi teglu krastavaca i kao nadam se da ce ti biti dovoljno u slucaju da ne bude i vadi jos jednu tegletinu od 2kg. Ako ovako nastavim pretvoricu se u jedan veliki kiseli krastavac. :D

Kam, meni su rekli da ne sme nista u tr, ja sam se u prosloj bas namucila sa prehladama. 

KikaC96 i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma doktori se tako ogradjuju jer su potpuno needukovani po tom pitanju pa im je lakse da kazu da nista ne sme. Sto nije tacno, ima dobrih lekova koji su dozvoljeni. 

miliccam i Margaritta volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoo Kika gde me nadje! Sanjam bakinu tursiju a na slavu bih dosla samo da si malo blize. :D

Posto nema tursije moram da se zadovoljim krastavcicima i cveklom, mm juce pred put bio sa Milom u kupovini i vraca se i vadi teglu krastavaca i kao nadam se da ce ti biti dovoljno u slucaju da ne bude i vadi jos jednu tegletinu od 2kg. Ako ovako nastavim pretvoricu se u jedan veliki kiseli krastavac. :D

Kam, meni su rekli da ne sme nista u tr, ja sam se u prosloj bas namucila sa prehladama. 

ahhahahh :D ja cu onda u jogurt :D to glavna stavka na spisku za kupovinu :D 

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se uopste nije jelo kiselo a imacu devojcicu bilo mi je bas muka i imala sam onaj odvratan ukus u ustima bas dugo,meso mi je glavno ne mogu cak ni povrce a paradajz mi se toliko zgadio u pocetku da jos uvek ne mogu ni da ga pogledam,kafa mi se zgadila a ja sam bas ljubitelj kafe,kad sam ostavila cigare onda sam se posvetila kafi ali sad ne mogu ni da pomirisem,prija mi jogurt ali ovde nema normalan svi su slatki  i ruzni pa jedino kad moj brat ide u Srbiju ili mm pa mi onda donesu normalan jogurt 

miliccam i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro. 

Lepo ste se raspricale, kao neke zene :) ismejah se ja na Vase tursije i slave , eto i mene dolazim na slavu :) 

inace, mene je Masa nesto zekila sinoc, tata radio noc pa je samnom delila krevet, budila se cesto i izokretala po krevetu. Bile smo po Vuckovih 6450dinara :) platile racune a rucak spremam iz Lidl-ove mesare :)  ja da imam parica rodila bih trece..... eto tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se nikad netrazi slatko,ni sa jednom trudnocom:)

Ja bih trece ali koliko se mucim u svakoj trudnoci,nijedna skolska da je verovatno nista od toga i da imam para za trece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozza, ni ja kafu ne mogu a inace obozavam i bez nje ne funkcionisem. U prosloj tr je nisam pila do kraja, cak i kada su prosle mucnine ostalo mi je neko gadjenje i evo sada ponovo.

Inace, ni ovde ne postoji nas jogurt zato ja samo Kefir pijem.

Mmaka, polako mozda se u skorijoj buducnosti poboljsaju finansije. 

mozza i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@mozza imas mnogo dobro kiselo mleko, ima nekako najblizi ukus nasem jogurtu. Vodunjavo je. Na casi pise Smotana, svetlo plava I bela casa.  Ja sam samo to koristila :D mislim da ga ima u kopu, tesku I kauflandu. :) nesto oko 40 centi.

Inace bi ubila bi za Orion cokoladu sa visnjom :D pokupovacu ih sve kad se budem vratila ti :D

Izmenjeno od strane KikaC96
mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kafu ne pijem od nekog treceg,cetvrtog meseca trudnoce...dijeta zabranila:lol:

Caj popijem ponekad,a jogurt svako jutro uz ovsene pahuljice

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.