Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Znaci bebac ce biti mali sportista :D

Ja sam ceo dan kao slogirana,ne znam sta mi je ali nemam snage da ustanem iz kreveta,nadam se da cu sutra bolje da se osecam

fudbaler/ka na tatu :)

takav je dan danas, mozda je I do vremena. Meni se ucinilo da je prolitao sneg danas.

mozza i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

 

Osecam kao da ce  mi koza puci! A tek(a ooet vec)5.mesec.....danas imam ponovo vece kad hocu da budem ne trudna. 

Izmenjeno od strane KruelaDeviL
blesava, mozza, miliccam i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

 

 

Osecam kao da ce  mi koza puci! A tek(a ooet vec)5.mesec.....danas imam ponovo vece kad hocu da budem ne trudna. 

Stomaceee :):):):)

Izmenjeno od strane KikaC96
mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KruelaDevil, bice to jedan lep veliki stomak do kraja trudnoce. Kazu da stomak bude sve veci sa svakom trudnocom. :D

KikaC96, meni su do malopre bile zaove na druzenju I da mi pomognu da zakacim zavesu, pa smo se site ispricale. Bas ih volim I prijaju mi. A bila sam danas I do grada, bas me je produvao severac, lepo je zahladilo. A ja skoro ni jednu jaknu ne mogu da zakopcam od stomaka :lol: A ne bih da bacam pare na preveliku jaknu koju necu nositi posle. To je nezgodno nama koje se poradjamo u zimu.

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KruelaDevil, bice to jedan lep veliki stomak do kraja trudnoce. Kazu da stomak bude sve veci sa svakom trudnocom. :D

KikaC96, meni su do malopre bile zaove na druzenju I da mi pomognu da zakacim zavesu, pa smo se site ispricale. Bas ih volim I prijaju mi. A bila sam danas I do grada, bas me je produvao severac, lepo je zahladilo. A ja skoro ni jednu jaknu ne mogu da zakopcam od stomaka :lol: A ne bih da bacam pare na preveliku jaknu koju necu nositi posle. To je nezgodno nama koje se poradjamo u zimu.

ja opet ne mogu da spavam. 

uzmi bar neki dugacak dzemper, da se ne prehladis.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja nisam legla jos uvek, nisam normalna. Uopste mi se ne spava, moram se naterati. 

A oblacim se ja uvek dobro, jer sam zimogroziva. Ne podnosim kad mi je hladno. Ja stalno nosim I kapu I sal I rukavice cim zazimi. -_-

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro!

Juce lepo proslavili, ostatak dana odmarali, veceras nam dolaze prijatelji. Popodne i vece sam provela sa mm jer su deca bolje, nedostaje mi, slabo se vidjamo. Beba mi sinoc bas bila aktivna mozda jer sam preterala sa kolacima. I deca su bolje, K se konacno povratilo raspolozenje a i apetit. Danas se moramo baviti domacim od ptethodna tri dana. Ovde je hladnoooo evo dosao nam majstor i odose da rade. Lepo provedite dan!

KikaC96, miliccam, Analim i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

 

Jutro!

Juce lepo proslavili, ostatak dana odmarali, veceras nam dolaze prijatelji. Popodne i vece sam provela sa mm jer su deca bolje, nedostaje mi, slabo se vidjamo. Beba mi sinoc bas bila aktivna mozda jer sam preterala sa kolacima. I deca su bolje, K se konacno povratilo raspolozenje a i apetit. Danas se moramo baviti domacim od ptethodna tri dana. Ovde je hladnoooo evo dosao nam majstor i odose da rade. Lepo provedite dan!

dobro jutroo :) zelim I ja tebi lep dan <3

Izmenjeno od strane KikaC96

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaboravih da pohvalim Kruelino stomace! Bas lepo rastete.

Ja jos lencarim, i dalje sam u krevetu. Cujem decu u drugoj sobi da su ustale. Sinoc sam mislim zaspala i pre njih. Oko 22h mm i ja legli da gledamo seriju, ja gledala pola minuta i gotovo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kruela,stomacic je lepo porastao :)  

Ja se danas osecam mnogo bolje nego juce pa je mm odlucio da odemo do Beca da se promuvako gradom,prijace mi malo setnja i mozda rostilj :D

Analim, miliccam, k a m i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro! Jos lezim u krevetu.

Ja sam docekala muza da dodje s posla u pola 4 nocas, koliko mi se nije spavalo. Radi dva posla, pre podne u posti, a popodne I nocu taksira - borba, sta cete. Slabije se vidjamo kako puno radi, ali ja ne radim, pa tako moramo. Volim sto je sposoban I odgovoran. :babymommy:

KikaC96 i mozza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene sinoc bolucka stomak, verovatno jer se rasteze. A I bebac se mrdao. Di pola 3 sam bila budna. :/ ustala u 7, nekako mi se jos spava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Analim,tvoj suprug je bas vredan,nije mu lako ali velika vecina tako radi jer nam jedna plata nije dovoljna,mozda se popravi situacija u drzavi kao sto glavni obecava <_<. Tako smo i mi dok smo ziveli u Beogradu radili po 2 posla oboje a nikako da nam nesto ostaje,dok platis kiriju i racune gledas hoce li nesto da ostane do sledece plate i tako svaki mesec dok nismo odlucili sta cemo,ili uzimamo kredit ili se selimo negde,i eto nas ovde

 

mmaka i Analim volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kika,bebac raste i pravi sebi prostor bitno da je bebi dobro a mi se naviknemo :D

ne bunim se ja :) samo neka raste <3 

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste, kod nas je tuga kako zivimo. Meni je decko radio u firmi za 60ilj od 6-18h, pritom ako treba ostaje se do 20-21h. Ja nisam za to, jerniti vidis dete niti imas zivot, a opet dok sve platis tebi ne ostane nista. Tako da je na drugom poslu odavno.

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Analim,tvoj suprug je bas vredan,nije mu lako ali velika vecina tako radi jer nam jedna plata nije dovoljna,mozda se popravi situacija u drzavi kao sto glavni obecava <_<. Tako smo i mi dok smo ziveli u Beogradu radili po 2 posla oboje a nikako da nam nesto ostaje,dok platis kiriju i racune gledas hoce li nesto da ostane do sledece plate i tako svaki mesec dok nismo odlucili sta cemo,ili uzimamo kredit ili se selimo negde,i eto nas ovde

 

Mi smo pre godinu dana digli kredit I kupili lep stan u Novom Sadu. Nismo nikada ozbiljno pricali da idemo preko, iako verujem da su mogucnosti bolje I da je zivotni standard u sustini bolji. Ali ko zna sta ce vreme doneti. Sreca, pa posao taksiste sam sebi odredjuje, pa ako zeli ne mora raditi par dana ili vikend. I mogu reci da odlicno zaradjuje I uspevamo da ustedimo. A tek kad dodje bebica, verujem da nam nista nece faliti pored njega. Sigurna sam da ce se I potruditi da balansira izmedju posla I vremena provedenog sa nama, jer je veoma vezan za porodicu. A u mogucnosti je da sebi organizuje radno vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni treca trudnoca i najmanji stomak:)

Sto se tice posla i plata kod nas u firmi se radi 3 smene,svaka po nedelju dana i subote su radne,a plata uvek ista imao jednu nedelju nocne ili dve to je plata od 39 do 43 hiljade,meni na trudnickom je 29 eto mojih 100% koliko imam manje nego da radim,a o porodiljskom nesmem razmisljati.Mi smo uzeli stanbeni i sve dok poplacamo i lekara jedva nam ostane 20 za zivot...tako da ja vijam papire i da odemo kod kumova u nemacku

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

porastao bogami....ali uvece je veci nego inace.....

nego kika,akonti nije problem samo da obrises fotku iz citata :D moju....ne volim da ostaju fotke na forumu....

sto se.plate ticensta da kazem. Mm ima 40. Sreca placaju se praznici. Ja  sam radila u menjacnici za 22.000 uzas. Posle toga u restoranu i jos mi nije placeno. 4 meseca. Nemaju para! Aha....ne zelim da idem nikako odavde jer ovde imamo.kucu...mm ima.dobar posao a plus svi su nam ivde a i volim ovde gde zivim. Nekako  uspemo i na more i za zivot da.skrpimo.od svega....jeste da mm radi nekad i druge poslove ali snalazimo se za sad. Porodiljsko ce mi biti nekih 5000din. Tuga. Da su.me svi poslodavcimprojavljivali imala.bih 9 godina staza. Ali ovako ispada da nisam nikad zasluzila. Koliko sam dala toliko.uzimam -.-

Izmenjeno od strane KruelaDeviL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

porastao bogami....ali uvece je veci nego inace.....

nego kika,akonti nije problem samo da obrises fotku iz citata :D moju....ne volim da ostaju fotke na forumu....

sto se.plate ticensta da kazem. Mm ima 40. Sreca placaju se praznici. Ja  sam radila u menjacnici za 22.000 uzas. Posle toga u restoranu i jos mi nije placeno. 4 meseca. Nemaju para! Aha....ne zelim da idem nikako odavde jer ovde imamo.kucu...mm ima.dobar posao a plus svi su nam ivde a i volim ovde gde zivim. Nekako  uspemo i na more i za zivot da.skrpimo.od svega....jeste da mm radi nekad i druge poslove ali snalazimo se za sad. Porodiljsko ce mi biti nekih 5000din. Tuga. Da su.me svi poslodavcimprojavljivali imala.bih 9 godina staza. Ali ovako ispada da nisam nikad zasluzila. Koliko sam dala toliko.uzimam -.-

nikakav problem :) obrisala 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kika, kakvi ogromna, mi smo tu sa terminima a moj je duplo veci. Juce se nesto jedva krecem od njega, a tek sam 18. nedelja. Sta ce tek da bude do kraja. Samo mi je zao sto nmg da nadjem slike mog stomaka sa K, crkle biste od smeha. 

Ja ne radim, mm radi od 9-5, ali krene ujutru u 7:10 od kuce jer vodi K u skolu pre toga i posle toga ide pesice. Vraca se oko pola 7, jer iako radi do 5, do 6 nema bus. Tako da kuci prakticno samo prespava, i onda mi je zao da ga teram da ista uvece radi. Ali on uvece radi privatno sa kumom koji ma firmu za web dizajn. Jedino nas spasava sto ne radi subotom, a ni nedeljom naravno, pa tada organizujemo posao oko kuce. E sad jedino sto je nemacka firma, a plate kasne po 3,4 meseca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Da me ne shvatite pogresno, ali kad citam tako sve i svasta sta nasa vlast radi trudnicama i ljudima uopste i kakvi su poslodavci u srbiji ja se svaki dan zahvaljujem bogu sto sam pobegla odatle...

Ovde kod nas  je vlast prema trudnicama i deci neverovatna, uopsteno ceo sistwm funkcionise bez greske.. ja sam imala super posao a sad na trudnickom mi je jos bolje :)

Izmenjeno od strane Neon
Analim voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci svima je borba. A o porodiljskom da ne pricam Cvrky87 I KruelaDevil. Mi smo uspeli da me prijavimo, pa cu imati 6 meseci radnog staza. Ali sreca, pa smo nasli neke beneficije koje drzava daje poslodavcima, pa placano samo 35 posto doprinosa, sto izadje oko 5500 din mesecno za minimalac. I onda cu prva tri meseca trudnickog imati oko 25000, a ostalih devet meseci oko 8500 din. Tako da cu bolje proci nego mnoge trudnice. 

KikaC96, stomak ti je taman. Tako I ja mislim da je moj veliki, dok ne vidim druge trudnice koje su slicno kao I ja trudne, pa skontam da moj I nije toliko veliki. ^_^

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.