Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Biće bolje, hvala Olja.Stavljam fiziol.rastvor u nos,pomaže!Nalivam se čajevima.U 2 idem po rezultate krvi i urina, garant će mi sedimentacija biti povišena,ali šta je tu je. Milanki svaka čast što može da gleda tenis,mene tenis uspava.Kako vidim onu zelenu lopticu ja odma' zaspim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Biće bolje, hvala Olja.Stavljam fiziol.rastvor u nos,pomaže!Nalivam se čajevima.U 2 idem po rezultate krvi i urina, garant će mi sedimentacija biti povišena,ali šta je tu je. Milanki svaka čast što može da gleda tenis,mene tenis uspava.Kako vidim onu zelenu lopticu ja odma' zaspim :D

sigurno! Se i eritrociti! Ali ok, bar znas od cega je.

Bice bolje, samo se cuvaj....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

D.jutro!!

Dea - caj, med, limun i uzmi neke mentol bombone (mene je sve to spasilo)! Zelim ti brz oporavak! A da - i stavljala sam fizioloski rastvor u nos.

Milanka - mm je gledao Djokovica do nekog doba, stvarno vam se divim zbog cega ostajete budni (jer nisam ljubitelj sporta) a i ja jedva docekala da mi se spava pre 3h i bas sam lepo odmorila!!! :D

Milanki svaka čast što može da gleda tenis,mene tenis uspava.Kako vidim onu zelenu lopticu ja odma' zaspim :D

Ma ja Olja nisam gledala Djokovica, njega ne podnosim, nego ukljucila alarm da me budi u pola 4 da gledam Tipsu, a onda ono zvoni na sve strane, mm ustaje misli da je njegov alarm za posao i kad je cuo sta sam uradila hteo da me izbaci iz kreveta sto ga budim tako rano :lol: :lol: :lol: Evo sad me probudio, vidi nema me od jutros pa da li je sve u redu. A klizanje ne mogu da gledam, samo se nerviram sto ne mogu da idem, obozavam da klizam i to je sve sto mi se svidja od zime :P

Dea* mene koji mec zanima ja to gledam, za ostale i ja zaspim.

Zenice kod mene pao sneg, ajdete na grudvanje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

D jutro i od nas dvoje lenjivaca, danas nam se nesto nije dalo da otvorimo oci iako smo lepo odspavali :)

I mi smo presli na dvocifren broj, polako se priblizavamo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

D jutro i od nas dvoje lenjivaca, danas nam se nesto nije dalo da otvorimo oci iako smo lepo odspavali :)

I mi smo presli na dvocifren broj, polako se priblizavamo :lol:

Da, da...e sad pocinje vreme da leti :) Kako si nam danas? Postavila sam sta sve treba za porodiliste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam hvala Bogu super, s obzirom koliko sam inace bila bolesljiva sad me je preskocilo (mislim kad vidim koliko je ljudi bolesno)...

Kako tebi ide, jesu pocele pripreme il cekas jos malo?

Hvala za torbu :)

zov-DSCF25.jpg

Ove cipelice je mojoj mami dala gazdarica pre neki dan za mog bebca a ona svom sincicu nije ni obula... I bas ima da budemo frajer kad ih obujemo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad gledam sta si napisala, a jel to ne traze uopste bnekice i tako to za bebu za to vreme dok je u bolnici? Samo treba za izlazak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam hvala Bogu super, s obzirom koliko sam inace bila bolesljiva sad me je preskocilo (mislim kad vidim koliko je ljudi bolesno)...

Kako tebi ide, jesu pocele pripreme il cekas jos malo?

Hvala za torbu :)

Ove cipelice je mojoj mami dala gazdarica pre neki dan za mog bebca a ona svom sincicu nije ni obula... I bas ima da budemo frajer kad ih obujemo :wub:

Joooj kako mu malene i medene... :wub:

Ja sam kupila sve sto mi treba za porodiliste, za mene. A za bebicu cu kupiti kad udjem u 9-ti mesec, ici cu do akse da rezervisem stvari i ujedno kupim sve sto mi treba za bebu za porodiliste tih prvih dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad gledam sta si napisala, a jel to ne traze uopste bnekice i tako to za bebu za to vreme dok je u bolnici? Samo treba za izlazak?

Ne, beba dok je tamo je u peleni, ne oblace je. Samo stvari za izlazak iz porodilista sto ti naknadno donesu. Za bebu tamo ti treba samo pampers pelene, neko manje od 20ak komada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa to je onda super... Mislim ja gde god sam naletala na taj neki spisak svuda je bilo kao benkice, zekice itd... E a jel tamo beba bude pored tebe u sobi ili je u onoj odvojenoj sobi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa to je onda super... Mislim ja gde god sam naletala na taj neki spisak svuda je bilo kao benkice, zekice itd... E a jel tamo beba bude pored tebe u sobi ili je u onoj odvojenoj sobi?

Pored tebe, ako zelis. Ako ne onda ti je donose samo na podoj i vracaju. Ja mislim da cu prvi dan traziti da bude kod njih jer mi ipak treba oporavak od porodjaja, tako su mi drugarice rekle, a posle cu traziti da bude kod mene. Svaki krevet ima krevetac pored. Ti kad se porodis dobijas paketic sa svim stvarima za bebu i kozmetiku, ali naravno tu odecu prvo treba oprati pa obuci bebi, tako da cu doneti od kuce za taj dan izlaska iz porodilista, a kuci cemo kasnije prati te stvarcice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pored tebe, ako zelis. Ako ne onda ti je donose samo na podoj i vracaju. Ja mislim da cu prvi dan traziti da bude kod njih jer mi ipak treba oporavak od porodjaja, tako su mi drugarice rekle, a posle cu traziti da bude kod mene. Svaki krevet ima krevetac pored. Ti kad se porodis dobijas paketic sa svim stvarima za bebu i kozmetiku, ali naravno tu odecu prvo treba oprati pa obuci bebi, tako da cu doneti od kuce za taj dan izlaska iz porodilista, a kuci cemo kasnije prati te stvarcice.

To je ono BG bebi klub, mm i ja smo sad isli na trg da kupimo solju da podrzimo akciju, jer ipak kazu da je vredost tog paketa oko 12000 dinara, a jedna solja je bila 150 pa sam ga naterala.. Kazem ja njemu zamisli da ne dobijamo pa treba sami da kupimo sve to...

E a ti rece da ti muz radi tamo, jel bas u porodilistu ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je ono BG bebi klub, mm i ja smo sad isli na trg da kupimo solju da podrzimo akciju, jer ipak kazu da je vredost tog paketa oko 12000 dinara, a jedna solja je bila 150 pa sam ga naterala.. Kazem ja njemu zamisli da ne dobijamo pa treba sami da kupimo sve to...

E a ti rece da ti muz radi tamo, jel bas u porodilistu ili?

Imas pp ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poklon paket sadrži:

komplet za negu bebe (dva pakovanja vlažnih maramica, dve kupke i dve kreme);

komplet za negu majke (jedno pakovanje higijenskih uložaka, 30 kompresa 5x5 i jedno pakovanje povidon joda od 100 ml);

komplet pelena (pelene za jednokratnu upotrebu – pakovanje od 24 komada, švedske pelene - pet komada i tetra pelene - 10 komada);

pamučni program (dve benkice, zeka, kapica, bodi, dve portikle, peškir sa kapuljačom, pamučni prekrivač, torba sa podlogom za povijanje) i

edukativni materijal (knjiga Larousse „Nega novorođenčeta“).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poklon paket sadrži:

komplet za negu bebe (dva pakovanja vlažnih maramica, dve kupke i dve kreme);

komplet za negu majke (jedno pakovanje higijenskih uložaka, 30 kompresa 5x5 i jedno pakovanje povidon joda od 100 ml);

komplet pelena (pelene za jednokratnu upotrebu – pakovanje od 24 komada, švedske pelene - pet komada i tetra pelene - 10 komada);

pamučni program (dve benkice, zeka, kapica, bodi, dve portikle, peškir sa kapuljačom, pamučni prekrivač, torba sa podlogom za povijanje) i

edukativni materijal (knjiga Larousse „Nega novorođenčeta“).

Divno! Drago mi je što ćete dobiti taj paketić :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da samo sto je bezveza sto je to samo u BG-u, trebalo bi da uvedu svuda :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da samo sto je bezveza sto je to samo u BG-u, trebalo bi da uvedu svuda :(

potpisujem! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da samo sto je bezveza sto je to samo u BG-u, trebalo bi da uvedu svuda :(

Pa bila je prica da ce uskoro to svuda uvesti. A kada ne znam tacno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa bila je prica da ce uskoro to svuda uvesti. A kada ne znam tacno.

kada se ja porodim, pa posle 7 dana.... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kada se ja porodim, pa posle 7 dana.... :lol: :lol: :lol:

Nemoj tako da razmisljas...onda odlozi porodjaj za 7 dana :lol: :lol: :lol:

Olja jel prestala gorusica, kako si? Nekako sam navikla da te vidim ovde svakog dana, kad te nema odmah gledam gde si... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E jeste izabrale imena za bebe? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj tako da razmisljas...onda odlozi porodjaj za 7 dana :lol: :lol: :lol:

Olja jel prestala gorusica, kako si? Nekako sam navikla da te vidim ovde svakog dana, kad te nema odmah gledam gde si... :unsure:

hvala, hvala :) bar neko primeti kada me nema :wub:

ma nije prestala, uzas!!!!Muci me svaki dan, ne znam vise sta da jedem :(

a i nesto nemam apetit...ne znam kako ti!? Cak mi se i cokolada ne jede!!! :blink:

Idem danas na pregled pa cu da pitam i kada ce mi raditi UZ, nisam radila od pocetka decembra... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E jeste izabrale imena za bebe? :D

Mi smo izabrali :D zvace se Kalina :) a ti??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala, hvala :) bar neko primeti kada me nema :wub:

ma nije prestala, uzas!!!!Muci me svaki dan, ne znam vise sta da jedem :(

a i nesto nemam apetit...ne znam kako ti!? Cak mi se i cokolada ne jede!!! :blink:

Idem danas na pregled pa cu da pitam i kada ce mi raditi UZ, nisam radila od pocetka decembra... :(

Ja nemam gorusicu, ali zato mi je nekad velika muka od mamavita(kad ga popijem nocu) jer danju zaboravim. A apetit mi se povecao, mada gledam da se sto vise suzdrzavam, da je jedem puno. Javi sta su ti rekli na pregledu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenice, moram da idem, imam pregled u 14:30h, pisemo se kasnije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.