Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Pa znam ali oko svakog leka je bolje posavetovati se sa 2 dr. Potrazicu..uostalom mogu i u apoteci procitati uputstvo uz lek pa videti.. Hm, mislim da ako bas mora sa njom necemo ni imati odonose ko zna do kada.. To mi je sad dupli problem, do sada je bio''kako nagovoriti dragog da imamo odnose?'', a sada se na njega nadovezuje i ''kako se suociti face to face sa doticnom stvarcicom?'' :D

hahahaa e jesi dobra majke mi :D Ja imam odnose i ne koristimo kondom B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Medo, a koliki je tebi pritisak?

Mozda je i bolje niski nego visoki - za bebu...

90 sa 60, kada je takav ja se nekako drzim cim padne nize onda padam i ja i zaglavljujem u hitnoj. Jedno jutro sam posla na posao i kolabirala na ulici pa sam zamolila prolaznika da me odvede do hitne i kada su mi izmerili imala sam 80 sa 55 :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahaa e jesi dobra majke mi :D Ja imam odnose i ne koristimo kondom B)

Joj, ja ne znam za druge zene ali meni je muzic bio prvi i sve vreme smo imali odnose bez doticne stvari tako da je sada ovo za mene bas zeznuta situacija.. Al' dobro, cim postoji znaci da ga ljudi koriste, ali ako zaskripi moracemo sa njim.. sta znam, ako uspe uspelo je, a ako ne..pa uvek moze da se skine :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Medo, a koliki je tebi pritisak?

Mozda je i bolje niski nego visoki - za bebu...

Ja imam isto nizak i dr.kaze da je bolji nizi nego visok..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta ima kod mene? Nista spektakularno - rastu mi stomak i guzica - vaga pokazuje tri kg vise u odnosu na startnu poziciju :)

Malo kukumavcim zbog toga - tesne mi pantalone, suknje mi se podizu od stomaka... Nemam sta da nosim. Samo jedne pantalone, suknja, par tunika i neki haljincici :) Majice i bluze mi se vec podizu preko stomaka pa mi budu iznad pantalona - fuj! Sve mi tesno u grudima... Moram ovih dana u kupovinu - da kupim nesto primerenije trudnoci

Stomak mi se bas vidi jer su dve bebe, dve posteljice... Uf! Kolika li cu biti za par meseci. Ko mechka, eto kolika. Grrr!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni je nizak pritisak. 90/60 mi je normalan.

On raste kako raste trudnoca. Na kraju nam visok pritisak pravi problem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta ima kod mene? Nista spektakularno - rastu mi stomak i guzica - vaga pokazuje tri kg vise u odnosu na startnu poziciju :)

Malo kukumavcim zbog toga - tesne mi pantalone, suknje mi se podizu od stomaka... Nemam sta da nosim. Samo jedne pantalone, suknja, par tunika i neki haljincici :) Majice i bluze mi se vec podizu preko stomaka pa mi budu iznad pantalona - fuj! Sve mi tesno u grudima... Moram ovih dana u kupovinu - da kupim nesto primerenije trudnoci

Stomak mi se bas vidi jer su dve bebe, dve posteljice... Uf! Kolika li cu biti za par meseci. Ko mechka, eto kolika. Grrr!

Daj ne zeki,samo 3 kg za 16 nedelja pa jos blizanci pa to je odlicno!!! I ja imam istu situaciju sa odecom,imala sam blage depresije koje su se smenjivale sya histerijom :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam jos na kraju 2.meseca osetila da me sve steze i smeta pa sam kupila neke sire stvari.. Kad je prohladno trenerke i majce, a ka dje toplo haljine.. Farmerke sam otpisala skroz..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja nisam sportski tip i nikad ne nosim trenericu napolju, sem kad idem na izlet :) a to je jednom do dva puta godisnje. Sad se osecam neprijatno da izadjem u tenerici... Patike sam sinoc obula i sretne me drugarica: jao sto su dobre super su uzdravlje da nosis... a ja sam ih kupila pre skoro tri godine...

hihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahah!!!! :lol::lol::lol:

dobra je i shakira parody, odmaj prva sledeca

Nesto nece da mi ubaci poruke :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja nisam sportski tip i nikad ne nosim trenericu napolju, sem kad idem na izlet :) a to je jednom do dva puta godisnje. Sad se osecam neprijatno da izadjem u tenerici... Patike sam sinoc obula i sretne me drugarica: jao sto su dobre super su uzdravlje da nosis... a ja sam ih kupila pre skoro tri godine...

hihi

Jeste, obe parodije su super.. Pa nisam ni ja ali ne znam sta drugo da nosim. Pa imamo 4 hladna meseca pred nama tako da cemo morati.. Ima bas lepih samo treba se baciti u potragu za njima ali posto ja jedva izlazim iz kuce mogu samo da ih narucim preko neta jer tu provodim vreme :D jedino da potrazis one farmerke kao fora na lastis..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daj ne zeki,samo 3 kg za 16 nedelja pa jos blizanci pa to je odlicno!!! I ja imam istu situaciju sa odecom,imala sam blage depresije koje su se smenjivale sya histerijom :blink:

Jadni nasi muskarci. Treba trudnu zenu izdrzati... Places, smejes se, ljutis se, cas si blazena, cas si furiozna... QQ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste, obe parodije su super.. Pa nisam ni ja ali ne znam sta drugo da nosim. Pa imamo 4 hladna meseca pred nama tako da cemo morati.. Ima bas lepih samo treba se baciti u potragu za njima ali posto ja jedva izlazim iz kuce mogu samo da ih narucim preko neta jer tu provodim vreme :D jedino da potrazis one farmerke kao fora na lastis..

Meni mama kupila neke trenerke pre mesec dana. OK su... Ma nacice se nesto, nismo mi jedine trudnice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma da, mada ja najvise volim haljine..

MEDO gde nestade?? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste, obe parodije su super.. Pa nisam ni ja ali ne znam sta drugo da nosim. Pa imamo 4 hladna meseca pred nama tako da cemo morati.. Ima bas lepih samo treba se baciti u potragu za njima ali posto ja jedva izlazim iz kuce mogu samo da ih narucim preko neta jer tu provodim vreme :D jedino da potrazis one farmerke kao fora na lastis..

Znala sam za Sakiru a ovu prvu sam sad prvi put videla i ubila sasm se od smeha :D:D:D:D

Ja cu kasnije nositi haljinice i tunike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma da, mada ja najvise volim haljine..

MEDO gde nestade?? :(

Ne znam sta se malopre izdesava samo nije odjednom htelo da mi ubaci poruke na koje sam vam odgovarala :huh:

Ne napustam vas!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znala sam za Sakiru a ovu prvu sam sad prvi put videla i ubila sasm se od smeha :D:D:D:D

Aaaa, vratila si se :) da, morala sam da postavim.. Eto, kad je muka samo nek radi''Supa je bila vrela''i bice nam bolje.. ;) Ne znam da li si gledala ovaj klip ali meni je presladak, posebno kad pocne da mlati nogicom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaa, vratila si se :) da, morala sam da postavim.. Eto, kad je muka samo nek radi''Supa je bila vrela''i bice nam bolje.. ;) Ne znam da li si gledala ovaj klip ali meni je presladak, posebno kad pocne da mlati nogicom..

He he skakavac mali,presladak je!!! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas sad trazim neke klipove koji su meni bili vrh ali dok ih nadjem.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenice pozdravljam vas. Idem do pijace... Cuvajte se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hocemo mama Bojana, pozdrav i ljubac za tebe i tvoje bebice..

Joj,meni je danas izgleda dan D.. Sad sam se druzila sa wc soljom posle duzeg vremena ali bar mi nije muka.. Bas bzvz :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hocemo mama Bojana, pozdrav i ljubac za tebe i tvoje bebice..

Joj,meni je danas izgleda dan D.. Sad sam se druzila sa wc soljom posle duzeg vremena ali bar mi nije muka.. Bas bzvz :(

Jbg. jel ti bar bolje sad???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenice pozdravljam vas. Idem do pijace... Cuvajte se :)

Kupi nesto lepo. Ljubimo vas ja i moj bebac :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.