Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Srećno Brunda!:babymommy: jos malooo^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Brunda srecno pa se javljaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala sam 25 tog juna a i sad bi oko ponedeljka trebala da dobijem,medjutim tamo negde 10 dana od pocetka ciklusa nam je pukla zastita i mi smo kao bili u fazonu ma kakvi nema sanse al me kopkalo...juce pocnu grudi da me bole katastrofa cak i dok hodam vec nekoliko dana imam kao metalni ukus u ustima...i da glava me bolela nekoliko dana...i ja danas kao ajde da uradim i ono cudo pokazalo dve crte ja u blagom soku :) i pocela da trazzim po netu da li postoji sansa da se pokazyu crte pred ciklus ;)

ako sam i ja trudna(a jesam :D) termini su nam tu verovatno. :)

jecy,jednostavno se plasim sta ako test bude zamrljan ili nesto...neispravan. Prosto me toga strah....ako sam trudna bicu i u ponedeljak. A i psihicki mi je lakse da radim. Ako bih sigurno znala da sam trusna bila bih napeta jako i nervozna da se ne dogodi nesto.

Brunda srecno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam hepi i ne hepi msm ne znam...moji su dosta bili protiv toga prosli put...a ove dve crtice su mi takva uteha da vam ne mogu opisati:wub:juce sam se smesila ceo dan:D

Tasa021, Zone*, *Cvrky87* i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stanem ja juce na vagu kod dr ono 68kg,reko -1,5kg od proslog puta,pogleda me on,reko zdravo jedem i imam viska 11kg,sestra me malo upozorila na pritisak 125/85 kaze na granici je i da ga merim kod kuce i vodim racuna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blesava,koliko imas dece?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas me primaju u bolnicu i popodne ako sve bude kako treba upoznacu svoju bekanu.Drzite mi palceve a ja cu vam se javiti sa izvestajem.:D

Samo hrabro i javljaj sve! 

@neca79, cestitke i od mene! Ninice, dobrodosla :babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnice dobrodosle (blesava, Kruela.. mozda se i jos koja javi:)) taman da drugi trimestar ostane aktivan.

 

k a m , blesava i *Cvrky87* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao divno :wub: hocu i ja iznenadjenje :lol: sto volim bebe i taj trudnicki period B)

Sad pred kraj svaki put kad se vidim u nekom izlogu pomislim hocu li biti opet trudna ili je to to.. cudan osecaj, bar jos jedno a najbolje tako kao iznenadjenje :)

blesava, MakiJana, Zone* i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se samo nadam da (ako se potvrdi trudnoca:D) da ce biti sve u redu...tako imam strah od proslog puta pu pu daleko bilo...ali osmeh ne spada sva sam euforicna:D:wub::)

Zone*, mmaka i k a m volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se samo nadam da (ako se potvrdi trudnoca:D) da ce biti sve u redu...tako imam strah od proslog puta pu pu daleko bilo...ali osmeh ne spada sva sam euforicna:D:wub::)

Izvini ja mozda nisam ispratila, sta je bilo proslog puta ? 

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini ja mozda nisam ispratila, sta je bilo proslog puta ? 

ma opusteno sta se izvinjavas:)imala sam pobacaj u 19 nedelji:(i to sam slucajno saznala otisla na pregled,pojavilo mi se bilo rozikasto nesto bez bolova bez icega i eto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blesava,bas sam htela da pitam jer ako se secam znam da je bilo nesto...jesi saznala zbog cega se desio pobacaj? 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blesava,bas sam htela da pitam jer ako se secam znam da je bilo nesto...jesi saznala zbog cega se desio pobacaj? 

 

ne nisam...nisam otisla po nalaz...ali u dubini duse znam...moja glupost...nisam se pazila a i jako mi je bio stresan taj period...plus sam radila do cetvrtog meseca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma opusteno sta se izvinjavas:)imala sam pobacaj u 19 nedelji:(i to sam slucajno saznala otisla na pregled,pojavilo mi se bilo rozikasto nesto bez bolova bez icega i eto...

Jao :( zao mi je... Zelim ti da sve bude u redu ovaj put

blesava voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao :( zao mi je... Zelim ti da sve bude u redu ovaj put

hvala nadam se da hoce:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao sve neke divne vesti propustih!

Neco cestitke!

Brunda srecno!

Kruela draga, drzim palceve!

Blessva srecno! Mozda bi ipak trebalo da podignes nalaz da bi dr predlozio neke dodatne mere opreza, za svaki slucaj...

MakiJana, i sam zelela da se iznenadim ali smo svaky trudnocu planirali :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellooo..svima hvala od srca. Necu nadugacko sad nezgodno mi sa tel. Proslo je sve kako treba. Sikimo, ovde i forsiraju dojenje, dohrana samo ko hoce. 

Srecno Brunda:wub:

Cestitke novim trudnicama. Pisem cim dodjem kuci detalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.