Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Faca mi vise nije za slikanje, ali jos dok mogu hvalim se trbom:lol:

img1524417298176.jpg

@mmaka javljaj sta ima novo! Srecno.

stopila si se sa zidommmm. Ogromannnn stomakkkk mene svi unazad par dana pitaju jesu blizanci :huh:

bepce, Venera, mala007 i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čim se malo naspavam idemo u akciju :D

Mm peva Mili : "Spavaj bebo, spavaj ti, pa ćeš brata dobiti." 

Tako sam i govorila, moj sin je oko druge godine poceo bez budjenja da spava ali zato preko dana ne spava uvek , 2-3 dana u nedelji spava a bas je aktivan.. nekad se pitam kako izdrzi. Vikend smo proveli na Dunavu on stao nije, pre je znao kad sednemo u auto odmah zaspi sad nista, dodje jedna zena sa dvoje dece 4g i 18m , deca sedose u pesak i grabe lopaticama pomerili se nisu, ona lezi pored njih.. a ja samo odam za njim , sad bar gleda gde sam a pre nije ni to vec ode samo..:D sta li me tek jos ceka sa njih dvoje:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja O ne spava danju od 2.godine ako ne i pre toga. Ali ona je onaj tip,da sedi i igra se,mirna je.

Zone,ali dva krevetica,shooow:wub:

mmaka, Venera, Dacha76 i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Evvo mene pijem kafu :rolleyes: i tako opet budjenje u sred noci, ni kod komsije se kokoske ne cuju, al zato eto mene :) kokoska trenutno najveca u ulici ( samo jos da kokodacem). Da mi je dragi na poslu, ja bi sad i usisavala i koooooo znaaaa sta bi sve radila po kuci. Hocuuuuuu sannnnnn!!!!!!! 

No, drage mame, Dobro jutro! ;)

https://postimg.cc/image/vbpfut131/

Izmenjeno od strane mmaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stopila si se sa zidommmm.

Idol mi je tip iz reklame za komercijalnu banku:lol: 

Ajde kokosko ti barnimas mira ma popijes tu kafu ja je vecito saspem za vrat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke!  Pratim prvenče u školu pa tek sad stižem. Vidim da Zone ko lutka, stomačić još malo pa spreman . Jeste li spremni za doček? Imam komšiju, legendu, on je najprecizniji u predviđaju mojih porođaja. "Komšinice samo što nisi pukla, sunca ti kalajisanog." A ima i "Jel komša ima vremena večeras ili sutra, samo što nisi?" E sad si ti tu između te dve izjave. Drž te se devojke!! 

MakiJana, mmaka, Dacha76 i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Išla juče sa Janom u šetnju i bukvalno mi je na nos izašla.Dal od polena ili onih letećih maca, nemam pojma ali kijam od sinoć ko manijak. Jel neko naprasno postao alergičan na nešto u trudnoći a da nisu u pitanju stranci koji hoće da pipnu stomak? 

Dacha76, Dragana88 i mala007 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Išla juče sa Janom u šetnju i bukvalno mi je na nos izašla.Dal od polena ili onih letećih maca, nemam pojma ali kijam od sinoć ko manijak. Jel neko naprasno postao alergičan na nešto u trudnoći a da nisu u pitanju stranci koji hoće da pipnu stomak? 

na strance da ne pricam....jezim se od pomisli:(

U drugoj trudnoci sam naprsno postala alergicna na lipu, te mace i lete od nje, kijanje, suzenje ociju i jednu noc sam bukvalno mislila da cu se ugusiti. Posle trudnoce nikada mi se nije pojavila alergija, mislin na respiratornu posto alergije po kozi imam od kad sam mala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A moja decu su juce bila na bregu i sat vremena od kad su dosla kuci kijala su i poceli su nocas da hrcu.  Inace imaju problem sa alergijama. Ove godine priroda je podivljala i kazu da je sada velika koncentracija svih polena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zone stomak ogroman, ali jos lepo stoji, nije se spustio mnogo :babymommy: mozda i budes Georgina opet :P joj dva krevetica, dve bebe :wub:

Dacha76, Zone* i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Jeste Zone bas lep stomak:wub: a koliko si prenela prosli put? Ja se porodila 7 dana pre termina pa tako ocekujem i sada, mada ne mora da znaci. 

A mmaka ce docekati maj:P:babymommy:

Moramo vas malo zezati:)

Izmenjeno od strane Venera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja radim ogtt, cekam zadnje vadjenje krvi, jedva sam prvih pola sata izdrzala koliko mi mucno postalo..a grrr..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde @mmaka @Zone* ! Danas je ponedeljak, sta se ceka? :lol:

Meni pritisak ceo vikend nije isao preko 115/70. Ala me isprepadase u petak. Dodje mi da im odem tamo i kazem koju. Jutros zovem da pitam za rezultate urina, kaze sestra nije jos uspela da pogleda. Ako ne valjaju svakako ce me zvati. Jos me niko nije zvao, izgleda da je i to ok. Malko su me isprepadali, ali samo nek je sve ok. 

Zato smo u subotu isli malo na izlet na more, da malo smirim zivce i da se iskuliram. I moram reci da mi je bas prijalo.

Sto se alergija tice, ja sam inace crkavala preko leta. Alergicna na sve zivo sto cveta, plus macija dlaka i ne znam sta jos....ali u trudnoci mi niata zivo ne smeta. Mora bas biti neka zesca koncentracija da me iziritira. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto bepce sve je ok. To samo doktori i mi same sebi nabijemo tenziju u glavi... 

ja ni prosla trudnoca ni sada nista od alergije kullllllll

cekamo pravu sekundu :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pardon mmake. Pokušavam da kucam dok se smejem, a jedva da i ozbiljna potrefim slova. Moraću na kontrolu kod očnog uskoro. 

mmaka i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da postoji tema ali me bas interesuje vase misljenje. Sa kojim praskom perete deciji ves? Ja sam pre koristila baby duel, ali ga vise nema pa sam presla na persil senzitiv, ali ga trenutno ne nalazim na akciji, a bas mi je skup pogotovo sto je samo od 2kg. Inace i ja imam problem sa kozom pa oduvek koristim decije praskove i ispiram sav ves u kuci 2 puta i ne koristim nikakve omeksivace. A od merix-a sam se osula

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prvih mesec dva samo uzimala neki tecni i omeksivac posebno. Posle ne samo sam mnogo manje praska stavljala. 

Evo da se necim i pohvalim vec 7 dana spavam bez kapi za nos sto sam skontala jutros kad me probudila glavobolja.

Nocas sam prosla sa 1 rupurutom samo i to samo zato sto od 4 nisam jela...pa sad ako.je to resenje da pocrkavam od gladi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde zvezdo al bez torte necu da pricam!!

zvezda i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verujem da vam je pretesko  da se krecete mmaka i zone,i da jedva cekate da se porodite :)

Mmaka nisi jedina koja nocu ne moze da zaspi.Ista sam ti.Juce sam malo sredjivala kucu,brisala prozore i sad sam u tripu a sta mi je to trebalo jer su me komsinice isprepadale da ne dizem ruke i citavu noc oslukivala da li se pomera beba.Kazu moze da se omota pupcana vrpca oko vrata od dizanja ruku i ja nisam zaspala uopste.Juce je citav dan i beba bila aktivna,sinoc se primirila jutros isto pomeri se malo i sad razmisljam a sta ako su upravu.Uz to i citavu noc sam imala nagon za povracanjem.

Po Bebcu danas ulazim u 33nedelju,odnosno 32 pune :) (ako se tako racuna malo me zbunjuje to negde sam 32 negde 33)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prešli smo na tečne deterdžente, svaki dan drnda moja draga makina i bez pretpranja i nema više osipa kod bebca, mada više nije bebac sad je mali dečak 2god,a baš je osetljiv. Trenutno koristimo Ariel 3u1kapsule i i Lenor bebeci.

zvezda i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.