Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Zone ekstra slika:wub: a vidi okica kod malenog:D prelepo

Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja malena je jos dosta blaga  , lupka cesto ali sve onako lagano , i muz je prvi put pre tri dana osetio.  Ne smem ni reci da se super osecam da se ne ureknem:D, dobro spavam,jos nisam ni onaj veliki jastuk ubacila u krevet. 

Zone* i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zone :wub: 

Venera, cekaj kad krene da lupa i lupa. Rastete:wub:

Neco,ja sam prekukala juce ceo dan :D 

Konacno sam se naspavala,da nisam ni jednom ustala u toku noci,ali sam zato sanjala tri sna,rekord ^_^

Zone*, neca79 i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeee ja jos nisam dozivela spavanje bez budjenja..ali sinoc i preksinoc ustajala sam samo jednom u 4..verujem da cu noc prespavati celu za jedno 4 godine :D

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a sto se selis?:huh:

Samo da vas ne bih gnjavila mojim tegobama i problemima kojih ce od sada biti mnogo vise nego ranije.

I ne zelim da vas plasim svime sta moze da se dogodi u blizanackoj trudnoci.

Samo zapamtite sve trudnoce i porodjaji su razliciti tako da treba da se trudite da uzivate u svemu!

neca79, Venera, mala007 i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja ne spavam skoro uopste.Bole me kukovi,noge sve zivo,steze mi se stomak bas nisko,da li su to pripremne kontrakcine ne znam.Porucili smo kolica,Chipolino Etro i cekamo da nam ih posalju (prvo u BG pa moji ovamo da proslede).Nadam se da nisam pogresila u izboru ali to je sto je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepe ste trudnice :wub: Zone a okice tvog malise, pa prelep je :babymommy:

Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hristos vaskrs svima i od mene,da nam Bog da zdravlja i zdrave bebe.

Ja ustajem po 4 x nocu jer moram u wc,beba pritiska beeiku,nekd mi se cini da ce da izadje koliko je nisko.Jedva cekam kontrolu za 10 dana da vidim a li je grlic zatvoren i kako je beba

Dragana88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, mene ubise hemoroidi vec 5-6 dana... jer od tada imam redovnu stolicunpa mi svaki put izadju dosade.. i ubise me!!! Inace danas me bolucka stomak gornji deo, pa se nadam brzo ce porodjaj :) idem sutra na ctg i kod moje doktorke pa da bacimo pogled na donju otvorenost :) 

Venera i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O dusa mala, i moj sin se stalno na isto mesto na celu udari, uvek mi bude zao.. i kad se nista ne vidi pod prstima osetim da mu je na tom mestu ispod koze grublje pa mu masiram. 

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Zone* brojis liii?? Ja nmg docekati vise. Ovih 14 dana mi kao vek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vas ne bih gnjavila mojim tegobama i problemima kojih ce od sada biti mnogo vise nego ranije.

I ne zelim da vas plasim svime sta moze da se dogodi u blizanackoj trudnoci.

Samo zapamtite sve trudnoce i porodjaji su razliciti tako da treba da se trudite da uzivate u svemu!

ma daaaj...pa zasto smo ovde..jedna za drugu za sve..ne samo da pricamo o lepom..o svemu..ne znam ni koliko je aktivna tema treci trimrstar. Vidis da su ovde zenske do porodjaja..ostani i sa nama :babymommy:

zvezda, mmaka, Dacha76 i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mala :wub:

Lepe ste mi i stomacici i vi! 

I ja bih trebalo onda da predjem u treci,ne kontam?

mala007 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu smo da jedne druge gnjavimo:P U drugom pocinjemo posto nema prvog pa se tako i poradjamo, zato nam trudnoce prolete:baby:

 

neca79, Dacha76, Zone* i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet da smaram sa mojim svrabom. Ja vise ne znam sta cu, pocelo je i lice da me svrbi, kapci....ne znam kud cu vise. Sutea popodne idem na kontrolu pa da se opet bas zalim ali imam osecaj da ni ovoga puta necu imati vajde od zaljenja. Niko me ne shvata ozbiljno, em me svrbi, em me pece cela koza a bas se i bojim. Kud sam i citala po forumima za to. Samo molim Boga da je od utrogestana kojeg koristim tacno 6meseci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvezda vec sam pisala u trecem kako sam isto imala u prosloj trudnoci svrab i osip, i sad me ponekad svrbi i pece ali ne tako strasno a imam i  neke periodicne alerg. reakcije, ja mazem ponekad fenistil gelom (blokira histamin) a i hladi pa mi olaksa, vidi opet sa dr. i inace pokusavam sa sto manje hemije tj. kupim sto prave u apoteci nesto sa ureom ili eucerin  ali i to tek toliko mazem, najbolje mi kad nista ne mazem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvezda vec sam pisala u trecem kako sam isto imala u prosloj trudnoci svrab i osip, i sad me ponekad svrbi i pece ali ne tako strasno a imam i  neke periodicne alerg. reakcije, ja mazem ponekad fenistil gelom (blokira histamin) a i hladi pa mi olaksa, vidi opet sa dr. i inace pokusavam sa sto manje hemije tj. kupim sto prave u apoteci nesto sa ureom ili eucerin  ali i to tek toliko mazem, najbolje mi kad nista ne mazem..

isto. Za ves ni sebi ni deci ne kiristim omeksivac. Ispiram 2-3puta, sve peglam. Hemiju jedva i da kiristim. Za kizu po preporuci piznatog dermatologa Jovana Lalosevica prave mi sa cim da se kupam i mazem, sad sam cak probala i Aven za atopiju i probala sam cak samo vodom da se kupam, procirala sam sa si napisala i za fenistil pa sam i to probala ali ovo he strasno. Nedelju dana nisam oka sklopila kiliko me sve svrbi i svakim danom sve vise. Samo me dlanovi i tabani ne svrbe. Zato se i bojim

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

isto. Za ves ni sebi ni deci ne kiristim omeksivac. Ispiram 2-3puta, sve peglam. Hemiju jedva i da kiristim. Za kizu po preporuci piznatog dermatologa Jovana Lalosevica prave mi sa cim da se kupam i mazem, sad sam cak probala i Aven za atopiju i probala sam cak samo vodom da se kupam, procirala sam sa si napisala i za fenistil pa sam i to probala ali ovo he strasno. Nedelju dana nisam oka sklopila kiliko me sve svrbi i svakim danom sve vise. Samo me dlanovi i tabani ne svrbe. Zato se i bojim

pa prestani da uzimas utrogestan neko vreme...nece ti nista biti sigurno

nanchika88 i zvezda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja zaboravila da ga kupim vec danima ne pijem. Mislim,radi reda ga uzimam uvece

zvezda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene da vam pozelim srecan Uskrs. Nisam mogla ranije,jer mi L ima temperaturu vec 3 dana,raste mu zubic. Sad 18. puni 9 meseci,nema nijedan zubic,a samo sto nije prohodao. Lepo je mm rekao,da ce pre da prohoda nego zub da mu izbije .:D  Poceo je da se pusta,hoce sam da seta,a jos uvek nije stabilan,ludo dete,neznam samo na koga je... B)

Venera, MakiJana, Zone* i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.