Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Sa punih 13 nedelja,tj kad udjes u 14-tu. Prema tvom tikeru,vidim da si na pravom mestu. DOBRODOSLA :rolleyes:

:D e pa onda ... dobro vas našla :D

Mislila sam da sam poranila nedelju dana ali i ako jesam ... pa oboje klinaca su mi poranili sa porodom tu jednu nedelju tako da ništa novo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje dame iz drugog trimesta želim vam sve najlepše u novoj godini!

Moja bebica je tačno u ponoć počela da mi pravi žurku u stomaku! Svi smo bili oduševljeni,prvo su svi ljubili stomačić pa su onda čestitali svima ostalima. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljepotice moja , SREĆNA VAM NOVA GODINA i sve najljepse vam zelim :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге труднице, ево ја вам,не само за један дан,већ за сваки дан желим оно најважније - Љубав, Веру и Наду, да вас прати добро Здравље и да добијете још пуно Анђелчића, и да уживате у њима... Да нам свима порођај прође у најбољем реду,и да све буде добро са нашим бебицама... Љубим вас све пуно! Ево ја и даље ишчекујем бебицу да ми се јави ал неће још,забушава... а сад већ одбројавам и до УЗ,идем 10-тог...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Е да вас питам нешто,колико сте добиле килограма до 19-те недеље? И јесу ли вам велики стомаци? Мени се примети стомачић,ал није пуно велики, и угојила сам се чини ми се неке 3 кг,јел то мало? Не знам,не јдем пуно,некад кад осетим да сам гладна једем више,ал иначе немам баш неки апетит...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Е да вас питам нешто,колико сте добиле килограма до 19-те недеље? И јесу ли вам велики стомаци? Мени се примети стомачић,ал није пуно велики, и угојила сам се чини ми се неке 3 кг,јел то мало? Не знам,не јдем пуно,некад кад осетим да сам гладна једем више,ал иначе немам баш неки апетит...

Draga Kiki87 neka te ne brinu kilogrami :rolleyes: Kad je prvo dijete u pitanju manje se kg dobije. Ja sam isto ko ti dobila s prvim sincicem, a sad sam dobila 7 kg za 20 nedelja, sad 4.1. idem na kontrolu pa cu da vidim koliko sam dobila ( vijerovatno jos 3 kg :lol: , mnogo se jelo ovih dana :lol: ).

I s prvim dijetetom se stomacic pocne kasnije da vidi...a sa drugim vidi se odmah :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала ти Маја, умирила си ме мало. Ал сам тако нестрпљива да почне беба да ме шутира, да не знам дал умишљам ил некад нешто и осетим. Вероватно умишљам јер је то толико лагано тек тек као да ме неко додирне нежно ал изнутра, или као кад осећате како вам срце куца,отприлике тог интензитета. Ух...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала ти Маја, умирила си ме мало. Ал сам тако нестрпљива да почне беба да ме шутира, да не знам дал умишљам ил некад нешто и осетим. Вероватно умишљам јер је то толико лагано тек тек као да ме неко додирне нежно ал изнутра, или као кад осећате како вам срце куца,отприлике тог интензитета. Ух...

MA to je to draga, kako bebuska raste bice sve jace i jace ;)

Ali i ja sam s prvim sincicem osjetila ono sutiranje tek sa neke 22 nedelje. Tako da nemoj da te to zabrinjava...

Vidjeces kad krene da te sutira, neces moci ni sijesti ni leci ni spavati :wub:

Uzivaj draga i ne brini oko nebitnih stvari :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала ти пуно пуно, надам се да је то онда то,а нема везе после ни за спавање,само да знам да је бебац добро,па то је најбитније :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DRAGE MOJE,SRETNA VAM SVIMA NOVA GODINA I SVE NAJLEPSE!!!!!!!! :wub::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozz svima! SRECNA VAM SVIMA NOVA GODINA, sve najlepse vam zelim od srca i nadam se da ste se sve lepo provele za novogodisnju noc!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se do sada ugojila 13 kg. Puno je, ali briga me.Smršaću. Sad imam 65 kg. Kiki meni se beba javila po prvi put tačno kad sam ušla u 20.nedelju,a sada je sve više i više aktivna.Videćeš i sama. Nemoj se brinuti,sada verovatno osetiš blago treperenje u stomaku,a za 2 nedelje ćeš osetiti i udarce.Kod nekih trudnica su jači,a kod nekih slabiji. Sve to zavisi od osobe do osobe. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se do sada ugojila 13 kg. Puno je, ali briga me.Smršaću. Sad imam 65 kg. Kiki meni se beba javila po prvi put tačno kad sam ušla u 20.nedelju,a sada je sve više i više aktivna.Videćeš i sama. Nemoj se brinuti,sada verovatno osetiš blago treperenje u stomaku,a za 2 nedelje ćeš osetiti i udarce.Kod nekih trudnica su jači,a kod nekih slabiji. Sve to zavisi od osobe do osobe. :)

Ja sam imala 86 na pocetku, pa sam pala na 84kg... Evo sad sam se merila i sad imam 95... Lepo kazem do kraja cu biti mali tenk :blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala 86 na pocetku, pa sam pala na 84kg... Evo sad sam se merila i sad imam 95... Lepo kazem do kraja cu biti mali tenk :blink: :blink: :blink:

Jao mm88 sto me sad nasmija :lol: ma kakav mali tenk???

Sve ce ti kg da odu kad se bebica rodi ;)

A i znas da danasnji momci vole kad ljulja, a ne kad žulja ;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao mm88 sto me sad nasmija :lol: ma kakav mali tenk???

Sve ce ti kg da odu kad se bebica rodi ;)

A i znas da danasnji momci vole kad ljulja, a ne kad žulja ;):lol:

E pa mm ne sme ni da se buni posto je i on za 3 godine nase veze nabacio 20-tak kg :lol: :lol: :lol: Ja se nadam da ce sve da ode, mada mi svi govore da nece....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa mm ne sme ni da se buni posto je i on za 3 godine nase veze nabacio 20-tak kg :lol: :lol: :lol: Ja se nadam da ce sve da ode, mada mi svi govore da nece....

Meni su kg otisli ...ali mi je sincic bio nemirko pravi :rolleyes:

A sad s drugim djetetom nesto mislim da nece tako lako otici jer sad sad s 23 nedelje dobila skoro koliko sam u prvoj trudnoci dobila za sve vrijeme :blink::blink:

MA hajde ...sta nas briga za kg, mislicemo o tome kad bebice budu s nama :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno ja nikad nisam ni bila opterecena sa kg, ceo zivot su me svi jurili da smrsam na sta sam ja uvek odgovarala ako se nekom svidjam svidjam mu se ovakva kakva sam, ako mu se ne svidjam takva kakva sam ne mora da me gleda :)

A nesto ne primecujem da mm menja ponasanje tj da mu postajem odbojna (aj tako da kazem) sa ovim kg vise a vala i sa ovim strijama koje sam na zalost zaradila za ove 24 nedelje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno ja nikad nisam ni bila opterecena sa kg, ceo zivot su me svi jurili da smrsam na sta sam ja uvek odgovarala ako se nekom svidjam svidjam mu se ovakva kakva sam, ako mu se ne svidjam takva kakva sam ne mora da me gleda :)

A nesto ne primecujem da mm menja ponasanje tj da mu postajem odbojna (aj tako da kazem) sa ovim kg vise a vala i sa ovim strijama koje sam na zalost zaradila za ove 24 nedelje....

Zivijo govornik mm88 :wub::wub: Potpuno se slazem s tobom ;)

MA zeno kakvi odbojna ...pa sad si mu najljepsa, nosis vase malo zlato :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje, sve najlepse u novoj godini, od srca, Vam zelim!!!!

kiki, ja sam se ugojila do sada samo 1 kg! jedem normalno, al' sam dosta pokretna, pa se i trosim. ni ja jos uvek nisam osetila svoju devojcicu, ali mislim da su samo dani u pitanju kad ce mi se javiti! jedva cekam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga nanice bananice i tebi sve najbolje i najljepse u novoj godini :wub:

Drage moje sad jedva cekate da se bebe pocnu mrdati i udarati i brinete sto ne osjetite bebicu.... a ja opet brinem kad se ovo moje maleno primiri, kad ne udara koji sat ( kad spava ) :rolleyes:

Juce citav dan je izgleda spavalo, odmaralo od lumpovanja za novu godinu, a ja gotovo da sam skrenula s pameti... danas opet lupa i udara , hvala Bogu :rolleyes::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za 20 nedelja sam dodala 8kg. I to mi je uspeh jer sam u 1. trudnoci u ovo vreme bila mnogo deblja. A za celu prvu trudnocu sam dodala 23 kg (mada me mm ubedjuje da je ipak bilo 26kg :D ) Da ne davim-elem, bez ikakve dijete sam za godinu dana vratila kilazu na staro. Kad pocnete da trckarate za detetom i ne stizete da rucate bas uvek, cesto preskacete i veceru-nestace kilogrami.

Znam da je verovatno glupost, ali ja povezujem apetit u trudnoci sa kasnije bebinim apetitom. Moja klinka sad rucka sta god stigne, bas kao i ja u trudnoci-a inace nisam takva. Dok nisam ostala trudna-nikakav apetit nisam imala-i onda sam u trudnoci otkrila kako izgleda kad si gladan-vrlo cesto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zivijo govornik mm88 :wub::wub: Potpuno se slazem s tobom ;)

MA zeno kakvi odbojna ...pa sad si mu najljepsa, nosis vase malo zlato :wub:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za 20 nedelja sam dodala 8kg. I to mi je uspeh jer sam u 1. trudnoci u ovo vreme bila mnogo deblja. A za celu prvu trudnocu sam dodala 23 kg (mada me mm ubedjuje da je ipak bilo 26kg :D ) Da ne davim-elem, bez ikakve dijete sam za godinu dana vratila kilazu na staro. Kad pocnete da trckarate za detetom i ne stizete da rucate bas uvek, cesto preskacete i veceru-nestace kilogrami.

Znam da je verovatno glupost, ali ja povezujem apetit u trudnoci sa kasnije bebinim apetitom. Moja klinka sad rucka sta god stigne, bas kao i ja u trudnoci-a inace nisam takva. Dok nisam ostala trudna-nikakav apetit nisam imala-i onda sam u trudnoci otkrila kako izgleda kad si gladan-vrlo cesto :D

Draga moja A.N.A. jel to znaci ako ja dobro ruckim da ce i ovo moje dijete da lijepo ruca poslije :rolleyes:

S prvim nesto i nisam imala apetita, a takav mi je i sincic ( da ga ne natjeram nikad ne bi jeo :lol: ) , ali zato sad.... sve jedem, samo gledam sta cu pojesti...udebljala sam se 8 kg do sad i mm me sve pita da ne nosim slucajno blizance, jer sam s prvim dobila ukupno 12 kg , a sad za 23 nedelje 8 kg :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Al ce moje dete da jede onda cokoladu

Ko sta radi ja samo cokoladu jurim po kuci :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga moja A.N.A. jel to znaci ako ja dobro ruckim da ce i ovo moje dijete da lijepo ruca poslije :rolleyes:

DAAAAAAAAAAAA!!! Bar je lakse podnosimo kg kad verujemo u to! :D Salu na stranu, verujem da je slucajnost-ali kog god sam pitala-poklopilo se!

sam s prvim dobila ukupno 12 kg , a sad za 23 nedelje 8 kg :blink:

Ovi pranici i slave nam ne idu na ruku... posle Bozica necu smeti ni da stanem na vagu :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.