Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Mmaka, cuvacu ti ja krevet ako uspem da upadnem :D

pa to, s tim da ces ti prebaciti a ja poraniti to je to :)

Maja87 i *Cvrky87* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da pitas direktno babicu da li bi ti bila neka vrsta veze a ti da je castis posle toga.Ja se secam jedne izrazito crvenokose sa porodjaja koja mi je ostala kao traumaticno iskustvo na porodjaju koliko je bila neprijatna.

Za Misovic vam zaista ne treba veza,ja sam se porodila bez veze,kuma dva deteta bez veze,drugarica takodje oba porodjaja.Dok su jedna prijateljica i rodjaka,obe sa vezom morale u drugo porodiliste jer nije bilo mesta.Eto toliko ja sto znam o M.

Ja ovaj put idem u front da ne bi slucajno opet naletela na istu babicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da pitas direktno babicu da li bi ti bila neka vrsta veze a ti da je castis posle toga.Ja se secam jedne izrazito crvenokose sa porodjaja koja mi je ostala kao traumaticno iskustvo na porodjaju koliko je bila neprijatna.

Za Misovic vam zaista ne treba veza,ja sam se porodila bez veze,kuma dva deteta bez veze,drugarica takodje oba porodjaja.Dok su jedna prijateljica i rodjaka,obe sa vezom morale u drugo porodiliste jer nije bilo mesta.Eto toliko ja sto znam o M.

Ja ovaj put idem u front da ne bi slucajno opet naletela na istu babicu

to ja i hocu da je pitam, ali ne mogu da deodjem do babice. Ja sam bez veze prvi put odlicnonprosla kod njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zone,sta ste porucili? Koji model? Kako cete resiti T i bebu i kolica? DObro je da je bolje, evo i ova moja kaslje,slini vec nedelju dana...

Maki,kako ste?

Hana, mi imam Cam pRetty Cross, sada ih vise nema, ali po ovome sto vidim kod ovih tvojih je da su istih karakteristika,a pre 6 god bila su 27 000 . Tako da je ovo super ponuda. Ja sam nasim prezadovoljna, isto su 0+ ,nemaju sediste i ostalo ali nam nije trebalo nista osim njih plus,naravno,za voznju autosediste. Od mene imas preporuke...

Meni se isto svidjaju,gledala sam i na yt kakva su jer ovde nemam gde da ih vidim uzivo.Sediste cemo naknadno uzeti.Hvala za preporuku 

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa to, s tim da ces ti prebaciti a ja poraniti to je to :)

Eto, dogovor pao! Ajmo onda zajedno da je ganjamo pa da imamo prodju ^_^ Ja sutra idem u Misovic, rekao mi dr da se javim na dan termina...

mmaka, mala007 i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci majo brate :) babicu Sasku trazis, i eto dobijes i ti neke pare :) ziveo Mitoooo hahah

Maja87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogle bi biti politicari kako se razumemo u mito i korupciju :D nesto je meni ona poznata, mislim ime. Moguce da mi je bila na porodjaju prosli put. Imala sam dve mnoooogo fine.

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogle bi biti politicari kako se razumemo u mito i korupciju :D nesto je meni ona poznata, mislim ime. Moguce da mi je bila na porodjaju prosli put. Imala sam dve mnoooogo fine.

dobodim ti trubace ako nadjes br

Maja87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zemske jel znate ima li tema neka na bebcu za mene gde mogu pisati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pisi kad izadjete iz bolnice kako bata reaguje.:)

Koliko ostajete? Ti si se nedelju dana pre ocekivanog potodila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Treci put trudna, a nista mi vise nije jasno:o

U knjizi Sta da ocekujete dok cekate bebu u sedmi nesec se ulazi u 28ned, u drugoj sto imam u 27ned. U jednoj pise da se nedelje racunaju od dana poslednje menstruacije u drugoj knjizi to je nulta nedelja. Dr u domu zdravlja po nekom krugu mi govori da ona racuna nedelje od 15dana tj ovulacije, dr sto mi privatno vodi da je prva nedelja nulta, na komisiji su mi prvi put rekli da je menstruacija prva nedelja, da bi mi ta ista komisija sad rekla da je to nulta.....i tako redom

i sad u kojoj nedelji po vama pocinje 7mesec? I po vama koja sam nedelja ako mi je poslednja menstruacija bila 21.9.

 

Po uz sam 27 ali me bas interesuje i vase razmisljanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Tebi bi trebalo da je termin 28. Jun? Mislim da si 27 nedelja :rolleyes:

Izmenjeno od strane MicaZoki(LUKA)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tebi bi trebalo da je termin 28. Jun? Mislim da si 27 nedelja :rolleyes:

jeste mi termin 28.jun po svim doktorima ali me nedelje ubise jer sam po svima razlicita nedelja.

i u kojoj se ulazi u 7mesec?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvezdo, ja ne,znam vise ni koliko sam trudna. :lol:

Nego,svakog 28.ulazis u novi mesec,tako da imas jos par dana pa 7.,kao i ja^_^

zvezda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je bebac portal racunao,u pocetku je odstupao od onog sto mi je Dr dacunao,a posle su dosli na isto,jer dr racunaju recio 27/28,a bebac 28

zvezda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pisi kad izadjete iz bolnice kako bata reaguje.:)

Koliko ostajete? Ti si se nedelju dana pre ocekivanog potodila?

On je u inkubatoru. Nemam pojma koliko cemo ostati, od njega zavisi. Porodila sam se od nedelju do dve ranije, nismo znali tacan datum, ovulacija je bila kasnije, ali je on napredovao kao da je po pm. Po pm je termin bio 29.3.a po prvom ekspertnom 6.4.

zeklica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo kad ides?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki kako ti sa mlekom? Jel ti nadoslo? Da li pije tvoje mleko? Auu misa mu valjda cete. brzo kuci. A bas je dosta velik, ko bi rekao da je nezreo...

Kolica... Odlucili se za lorelli ber. Aurora to su ona sto je maki ko fol prodavala :D samo u aquamarine verziji... Dvoumila sam se izmedju tih i chicco urban skroz su na istu foru ali ova su meni lepsa a i jeftinija. Pri tom ne znam nikog ko ima urban a maki nahvalila ova i to je najvise presudilo. Uzeli i AS uz njih, mada imamo T... Sad to prodajemi, ideja mm meni glupost ali hajde... A sto se tice uklapanja voznje vebe i Tase. Uhh. Pa nadam se pomoci svevisnjeg :D Salim se malo. T je dosta poceo da seta bez problema i trazenja da ga dizemo... Desi se i 2km da prepesaci. A planiram da kupim i maramu za nosenje pa bih u momentima kad on nece dalje bebu u maramu a njega u kolica. Kad ide mm sa nama te duze setnje imamo za T tricikli guralicu i njegiva kolica... Ne znam necu previse da se opterecujem jos i sa tim sta cu i kako. Imamo dvoriste pa uvek mozemo tu da budemo ako bas ne bude hteo da seta ;)

Zvezda po onome kako ja znam i racunam,  ti 28.3 ulazis u 7.mesec ali zaista tu toliko ima razlicitih misljenja:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zone pa koliko trazite za sediste? Msm posto je ideja od muza nadam se da nece biti u minusu ( ipak su to muskarci) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zone pa koliko trazite za sediste? Msm posto je ideja od muza nadam se da nece biti u minusu ( ipak su to muskarci) :)

aj slikaj kolica da ih vidim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo kad ides?

Rekla ti Maja da ce da ti cuva krevet ;) evo me na patologiji, zadrzali me zbog loseg ctg-a, ali se posle ispostavilo da je beba spavala. Uradjen mi je jos jedan koji je dobar. Otvorena sam dva prsta pa setam po hodniku ko ludak ne bi li sto pre krenulo :D

ivannnica, mmaka, Venera i 5 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.