Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Dobro jutro i od mene, mada je sad vec dan :) Ja se zanela sa pravljenjem torti od jutros, i usput pojela tonu svacega :D

Mina78 srecan rodjendan, sve najjjj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam na čestitkama, baš ste me iznenadile. Bio je ovo naporan dan, proslavila sam rođendan ali sam sve vreme razmišljala o tome kako ću da legnem! Kupila sam pojas za trudnice, pošto moram da ga nosim i super je. I greje i pomaže. Od mm sam dobila parfem koji uopšte nije po mom ukusu ali nema veze. S obzirom da mi je prošle godine kupio džinovski upaljač, ovo je veliki pomak :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste se razbezale trudnice????

Evo ja da se pridruzim onim zurkama, i kod mene nocas bila neka zurka u stomaku, sutiranje na sve strane... Pomislila sam da imam stonogu a ne bebu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobar dan trudnjače! blago vama što osećate bebu,ja još ništa :( kako ste danas? ja nikako,uopšte nisam spavala noćas. što od trčanja u wc što od hrkanja mm,odvikla sam od toga kad 3 nedelje u mesecu radi treću pa i ne spava noću pored mene, a zato onu nedelju kad radi prvu ubije me hrkanjem i pričanjem u snu :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobar dan trudnjače! blago vama što osećate bebu,ja još ništa :( kako ste danas? ja nikako,uopšte nisam spavala noćas. što od trčanja u wc što od hrkanja mm,odvikla sam od toga kad 3 nedelje u mesecu radi treću pa i ne spava noću pored mene, a zato onu nedelju kad radi prvu ubije me hrkanjem i pričanjem u snu :angry:

:(

Ja nemam problem sa hrkanjem mm, on... pa definisati ga.... kao mala beba kad pije mleko sa flasice, nekakv takav zvuk ispusta... al dobije samo rukom po nosu pa mora da prekine :D Nisi jedina, i kod mene slicna situacija vec par noci, idem non stop u wc i ne mogu da spavam... Sinoc legla u 1h, a budna od 5 :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

milanka srecan rodjendan, sve najlepse ti zelim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rekla mi je doktorka da jedem više roštilja i da cedim voće za sok, što se mene tiče može. Moraću da nosim pojas pošto nisko nosim. Grlić je uredu ali moram da nastavim sa utragestanom. Da li neka od vas nosi pojas, ne znam koji da uzmem i koja je cena.

Mina78, ja sam kupila pojas i kosta manje od 1300 dinara. Ne nosim ga cesto zato sto moram da lezim,ali kada idem na kontrolu u Novi Sad (inace sam iz Sapca) ja ga stavljam i odlican je. Mislim da je poljski. Stavljam ga i kada sam malo duze na nogama i u kratkim setnjama (mada je to jako retko posto sam najvise u krevetu), Pozdrav za sve trudnice. :wub::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas je bila premijera dečje predstave za koju sam ja pisala scenario i pesme. Dobila sam sve pohvale. Jedva čekam da vidim snimak pa da podelim sa vama.

Milanka srećan ti rođendan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milanka happy B-Day!

Kako su ostale trudnice,nešto smo se ućutale mi u drugom trimestru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

milanka srecan rodjendan, sve najlepse ti zelim :)

Danas je bila premijera dečje predstave za koju sam ja pisala scenario i pesme. Dobila sam sve pohvale. Jedva čekam da vidim snimak pa da podelim sa vama.

Milanka srećan ti rođendan!

Milanka happy B-Day!

Kako su ostale trudnice,nešto smo se ućutale mi u drugom trimestru :)

Hvala drage moje...

Evo torte da se posluzite...

yn4-images.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako znam kada da dodjem - totra posluzena!!!Mmmm.... :)

Milanka, srecan djen i ovde, sve najbolje i najlepse!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako znam kada da dodjem - totra posluzena!!!Mmmm.... :)

Milanka, srecan djen i ovde, sve najbolje i najlepse!!!!

Da, da, ti uvek namirises gde ima slatkisa :lol:

Samo se posluzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da, ti uvek namirises gde ima slatkisa :lol:

Samo se posluzi :)

hvala!

sto se da i videti iz prilozenog.... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro ljepotice moje :wub:

Nisam bila par dana ...ali sam mislila na vas :rolleyes:

Nesto ste se usutile ovdje....

Milankaa SREĆAN ROĐENDAN s malim zakasnjenjem. Želim ti sve najljepse . Ljubimo te :wub:

Mina78 čestitam na uspijesnoj prestavi. Sigurno je bila divna , a kako i ne bi kad su je malisani izvodili. Jedva cekam da vidim snimak :rolleyes::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i tebi, kao i svim trudnicama ovde :)

Evo mi smo se vratili sa ultrazvuka, kaze doktorka da je bebica super :D Jedino sto je malo nisko, tacnije kaze da je guzu i noge smestilo skroz nisko, tako da nije ni cudo sto osecam sutiranje u tom predelu i sto non stop trcim u wc :)

Kako ste vi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i tebi, kao i svim trudnicama ovde :)

Evo mi smo se vratili sa ultrazvuka, kaze doktorka da je bebica super :D Jedino sto je malo nisko, tacnije kaze da je guzu i noge smestilo skroz nisko, tako da nije ni cudo sto osecam sutiranje u tom predelu i sto non stop trcim u wc :)

Kako ste vi?

Ma bebuska se namijestila tamo gdje joj odgovara ... na mokracni mijehur :lol: Pomijerice se ona kad bude malo veca... i ja osijecam sutiranje veoma nisko ali mi doktor nije nista rekao.

Bitno je da je sve ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa meni je samo rekla da je nisko, al nije rekla da je opasno il da ne valja... ma pomera se stalno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa meni je samo rekla da je nisko, al nije rekla da je opasno il da ne valja... ma pomera se stalno :)

I ovo moje... udara li udara ... zurku pravi :lol:

Vidim da smo nas dvije razlike 2 nedelje , kad ti je termin ?

Znas li sta nosis ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ovo moje... udara li udara ... zurku pravi :lol:

Vidim da smo nas dvije razlike 2 nedelje , kad ti je termin ?

Znas li sta nosis ?

Decak, 26 april :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Decak, 26 april :)

Hej pa i kod mene je diječak, 29 april :rolleyes:

Ali neciji tiker nije dobar...sad sam ostala zbunjena oko ovih termina :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hm, ne znam, sad vidim i ja da su razliciti :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hm, ne znam, sad vidim i ja da su razliciti :blink:

Ne znam sta je u pitanju al neka od nas grijesi i to dvije sedmice :o Moje nedelje se poklapaju s nedeljama koje pise moj doktor :rolleyes: a termin mi je na 40 nedelju. Probaj da provjeris jos jednom :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej pa i kod mene je diječak, 29 april :rolleyes:

Ali neciji tiker nije dobar...sad sam ostala zbunjena oko ovih termina :blink:

hehehe i kaj mene e masko i 29 april mi e terminot deneska sum tocno 22 nedela i 3 dena a tikerite ponekogas kasnat pa zaoa moze da ne vi e tocno pozdravce trudnici

Ups ke zaboravev Sreken rodenden Milanka :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro ljepotice moje :wub:

Nisam bila par dana ...ali sam mislila na vas :rolleyes:

Nesto ste se usutile ovdje....

Milankaa SREĆAN ROĐENDAN s malim zakasnjenjem. Želim ti sve najljepse . Ljubimo te :wub:

Mina78 čestitam na uspijesnoj prestavi. Sigurno je bila divna , a kako i ne bi kad su je malisani izvodili. Jedva cekam da vidim snimak :rolleyes::wub:

A ne, ovoga puta su vaspitaci glumili za decu. Videces super je, rekoh ja skromno :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od nas :)

Moja curica je izgleda odlučila da mi se javi ujutru da je budna i onda tek poslepodne, a uveče je aktivinija i udara me dosta dugo pa onda opet ujutru. Ja sad ne znam jel beba u 23.nedelji treba stalno da udara ili kako, ali meni je i ovo ok.Bitno mi je da mi se javi da je tu, onda ja mogu da radim i da budem mirna. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.