Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

Maki ti stvarno hoces da ja srcku dobijem :o ni ja nisam nista kupila za porodiliste, tako da nemam sta ni da spakujem :D tek sinoc sam odvojila Lenine stvari kada je bila beba a koje moze bata da nosi. A o nalazima da i ne govorim. U sredu treba da pokupim i idem na ctg. A kontrakcije imam svaki dan.

Izmenjeno od strane Maja87
mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znaci ima jos ko ja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki ti stvarno hoces da ja srcku dobijem :o ni ja nisam nista kupila za porodiliste, tako da nemam sta ni da spakujem :D tek sinoc sam odvojila Lenine stvari kada je bila beba a koje moze bata da nosi. A o nalazima da i ne govorim. U sredu treba da pokupim i idem na ctg. A kontrakcije imam svaki dan.

Jb te, sta je ovo? Ja kontrakcije uopste nemam, a imam zakazan carski za sl.ponedeljak +psiho-fizicki sam spremna+ stvari oooooodavno spremljene sto za porodiliste, sto za bebca! Alo, zene, uozbiljite se molicu :lol:

Maja87 i nanchika88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taso,ja nisam ni jednu kontrakciju osetila u prvoj trudnoci, ne znam ni kako to izgleda:D

Porodjena u 39+4:D

mmaka i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jb te, sta je ovo? Ja kontrakcije uopste nemam, a imam zakazan carski za sl.ponedeljak +psiho-fizicki sam spremna+ stvari oooooodavno spremljene sto za porodiliste, sto za bebca! Alo, zene, uozbiljite se molicu :lol:

Draga moja, tebi je prvo, polako sa tom spremnoscu :D mi znamo sta nas ceka... Nisam ni ja imala kontrakcije u prvoj, ali zato druga i ova sada, razbijaju..

Spakovah se, fali jos koja sitnica, ali to je tipa sapun i tako to :P namestih krevetic za bebana, jos da spakujem sta muz da nam donese kada bude dolazio po nas i to je to..

mmaka i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Maki nam se aktivirala :wub:  Mene neka gorusica muci, tacno ako malo jedem ujutru onda krene :huh:

 

Eee,Maki, na Srbotrade-u dva proizvoda Mustelina,treci gratis :D

Izmenjeno od strane nanchika88
MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ozbiljno? Pogledacu... Hvala :wub:

Uplasio me ovaj mali sinoc, zato sam se aktivirala :D

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky ja sam najgora od sve dece :D

U prvoj trudnoci sam bila spremna jos pocetkom 8.meseca, a sada sam sacuvaj Boze. Sve mislim nece to jos. Ne bi me cudilo da sa ozbiljnim porodjajnim kontrakcijama krenem da kupujem uloske i ostatak stvari sto treba za porodiliste. Debil sam, znam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U prvoj sam bila spremna skroz,jos pocetkom 8og me seca,a sad nismo ni sobu namestili za Unu i bebu :)

A kontrakcije sam tad imala dan pred porodjaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bicemo mi tu i posle :)

Ja sam i u prvoj trudnoci bila na bebcu i sa dosta njih sam ostala OK,cujemo se ma fb-u,a i deca su nam se igrala dok sam bila u bg-u :)

Tako da mozemo nastaviti druzenje i posle porodjaja

Ne obracaj paznju na ovo.. poludeo mi tel.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vadila sam krv jutros. Gvozdje 7.9 i sve ostalo mi je tu malko kod granica/ nižih. I ovo je prvi put posle 18god da mi je kks takva. Ja inace na 6 meseci radim kks i ginekologa. Al dobro jos malko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta pijes od vitamina,Maki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@MakiJana da li mozes da nam postavis sliku sa sastavom? Meni je dr rekla ili te ili Pregnacare da pijem, a malo mi je nize gvozdje pa bih presla na njih ako je veci sadrzaj... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

http://www.inpharma.hr/index.php/premama-duo

Probaj ovako da vidis, popila sam celu kutiju a nisam jos kupila novu jer pravim pauzu od 7 dana izmedju dve.

Pila sam i ja Pregnacare plus ali on mi je stvarao zatvor u poslednje vreme. Pa mi je dr rekla ove da probam

Izmenjeno od strane MakiJana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlican je PreMama Duo :), pijem ih od pocetka bez pauziranja. 

neca79 i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako treba @Zone* slika sastava- javi 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam citala sastave i skontala da gvozdja u Elevitu ima duplo vise nego u drugim suplementima.

Ja pijem Femibion ali i pride Globifer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja od elevita nisam mogla da spavam :huh:

Koristim pregnacare duo... Mada sam zbog jako niskog gvozdja pila tothema ampule u prvoj trudnoci... Nisu mi pomogli vitamini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pijem Elevit Pronatal svakog jutra.Jedini problem koji mi stvara je gorusica dok ne pojedem nesto.Uz Elevit pijem i Magnezijum da ne bi doslo do kontrakcija i pojave grceva.Evo u obe trudnoce od pocetka trinaeste nedelje mi je to jedina terapija i krvna slika mi je savrsena.

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam koristila premama ali nekih dva meseca ne pijem.. sto? Ne znam..

u prvoj trudnoci nista nisam pila od vitamina. Ali dobroooo, jedva cekam da se porodim, jer ovako beskorisna sam sama sebi grrrrrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja bivsa svekrva je u drugoj trudnoci izgubila zube... to msm da je problem... 

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja bivsa svekrva je u drugoj trudnoci izgubila zube... to msm da je problem... 

Sta? Vitamini? :huh:<_< Mislis da je zbog njih? 

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sisam Referum (gvozdje)

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.