Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Evo me, sad ustadoh. Jutros bila do Betanije da odradim ostatak laboratorijskih analiza. Sinoc sam se probudila oko pola tri i nikako nisam mogla da zaspim. Nisam imala nikakvih problema/bolova i tsl.nego se tako jednostavno probudila :lol:. Neko je rekao da je mesec bio pun:huh:. Jesam spremna. Psiho-fizicki :babymommy:

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tasa, nemoj jos ljubim te, nisam spremna za lidersku poziciju :D

Eeee, gde ja stagoh -ti produzi :lol::). Jedino mi je zao sto ne uradih uz, a toliko sam zelela. Doktorka je bila prezauzeta, kao munja je izletela kada mi je uzela briseve. I, da, dobih poliginex vaginalete da stavljam do porodjaja zbog pijacane kolicine sekreta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Salim se, samo ti laganica ^_^ moram se i ja nekad poroditi, necu ko Georgina :D verovatno ce i meni nesto dati u sredu kad odem na ctg posto isto imam pojacan sekret.

mmaka i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao Nanchi bas sam neki dan htela komentarisati za YelenuC pa da nje nije bilo i ja bih odustala od dojenja, tako mi žao sto je otisla i sto su one bitne teme nestale.. U mom okruzenju sve neuke zene sto se tice dojenja, ono tipicno 18 vek slabo mleko, nemas ga, beba ne napreduje itd niko me nije imao posavetovati kao ona virtuelno  :wub:

ja sam je spomenula hiljadu puta otkako sam se sad porodila. Kako je ona nama valjala. Ma sta god da me je brinulo znala je da me umiri i objasni. Pa tek oko uvodjenja ch...ma zena zmaj.:wub:

mala007, MakiJana i nanchika88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi bili na uz,sad bi trebalo da smo 33/34 nedelju beba je po uz 32/33,ima 1890g,posteljica III grupa,grlic ne znam koliki je,rekao je da je sve uredu,al mu izraz lica nije bio odusevljavajuci,ponovo idem za dve nedelje 

Zone* i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky meni je jos uvek prvi stepen. Mozda je zbog starosti posteljice pravio face.

Maki, ja sam rodjena nespremna :D

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Maja87 i ja mislim isto da je to,al cekam misljenje jos jednog gin pa cu znati da li da brinem ili ne,jer rekla sam mu da me i stomak boli i osetim ponekad kontrakcije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Maja87 i ja mislim isto da je to,al cekam misljenje jos jednog gin pa cu znati da li da brinem ili ne,jer rekla sam mu da me i stomak boli i osetim ponekad kontrakcije

Da, verovatno zbog stepena zrelosti, to ukazuje da ce beba uskoro morati napolje... Kod mene je prvi stepen, iako je beba jako nisko..jel ti od pocetka manja beba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@MakiJana ne,do sada bila u terminu

Idi onda do jos jednog dr za svaki sl. Verovatno nije nista ali bices mirnija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cekam da mi se javi drugi dr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U prosloj tr mi je dosta rano posteljica dostigla III st zrelosti, mislim da je bio 7.mesec i prenela sam T. Generalno celu tr nije bila bajna, zbog toga sam i na tripl isla.. Tako da nije uvek pravilo... Cvrky, da li si izlozena duvanskom dimu ili nekim isparenjima? 

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto jedno pozitivno iskustvo :) super onda, meni posteljica nikada nije dosla do III stepena, uvek je bila I/II. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pise da je posteljica u fundusu III stepen...m je pusac,tj skoro svi oko mene,ja sam nepusac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nazalost, na poslu sam bila izlozena duvanskom dimu u nenormalnoj kolicini jer se ne postuje zabrana pusenja u zatvorenom prostoru. Svaki sastanak sam na skrge disala, cak i kantina nam je kao neka pusiona (odvratno) . To je jedan od razloga zasto se i nisam bunila toliko u ovoj tr odlasku na bolovanje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je u 34. nedelji bila  II/III, nisam pusac, niti sam bila izlozena duvanskom dimu i mislim da to nema nesto puno veze sa zreloscu posteljice.Mojoj prijateljici je bila pred kraj II stupanj, a pusila je pola kutije do kraja trudnoce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ste? :babymommy: ova moja deca su ranoranioci, a mene tek pred jutro uhvati dobar san... Do tada se preprevrcem, neudobno mi kako god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj, i mene <_< (dobro jutro:)). Dodje mi da ubijem sveki, ko jos normalan zakazuje privatno internistu subotom u 9h? Grrrrrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ostalo mi je jos ta analiza i full sam spremna :). By the way, svi rezultati su mi odlicni :babymommy:

Cipelic, Maja87, Zone* i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam toliko zabrinuta,da sam odavno budna i lose spavala,cekam da mi se javi drugi dr:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekamo Tasinu drugu trudnocu da vidi koliki ce se naspavati i odmarati :P :D

Moj T je isto ranoranioc, vec oko 5 krece meskoljenje i lagano budjenje, a meni tad najsladji san. Od NG retko ide kod mojih tako da spadam sa nogu. Jos nam je cele nedelje bila moja sestra (da mi malo pomogne) , pa kao da sam dvoje dece imala. Mm danas na seminaru veci deo dana a mi ni da mrdnemo iz kuce po ovoj klizavici. Eto iskukah se :D

 

mmaka i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam toliko zabrinuta,da sam odavno budna i lose spavala,cekam da mi se javi drugi dr:(

nemoj brinuti unapred... sacekaj da te pregleda i drugi dr... bice ok sve..

Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro svima, moje dete standardno dodje kod mene u krevet oko pet da se mazi pa nema spavanja za mene...

@*Cvrky87*, nemoj da se brines, meni je od sedmog meseca do porodjaja posteljica bila lll stepen i evo mala maza se rodila bez problema u terminu. Samo hrabro :babymommy:

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.