Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Hehehe, pa dobro tvoja beba je malo veca nego moja :)

Zato koristi da spavas :)

Bogami necu se ni ja zaliti, spavam kao top nocu, a nekad imam i popodnevnu dremku, nikad vise ni bolje spavala nisam :)

on ce da ide po komsiluku i da vidi ko je ranoranilac , dobar je , bas me nasmija .

Moja firma dijeli paketice i svake godine ja sam zaduzena da ih spakujem. Tako da sutra idem da kupim sve za paketice jupiiiii , bas se radujem :rolleyes:

mm88 cekaj jos malo pa kad te krene udarati vidjeces, ne mozes da se namjestis koliko ono udara ... divan osijecaj :wub:

Dalje ruke od svih slatkisa i cokoladica, budes li umesala prstice, deca ce ostati bez paketica ove godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm88 cekaj jos malo pa kad te krene udarati vidjeces, ne mozes da se namjestis koliko ono udara ... divan osijecaj :wub:

Pa i sada osecam samo blago, al baksuz kad stavim ruku nece da sutne pa to ti je... samo ovako kad ne drzim ruku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam juce ostala duzna slike da postavim!

Dakle, stigao krevetac i strpala sam u njega lutku koja ima godina kao i ja! :D Kupljena mi je po rodjenju i ja je jos cuvam! I da - stavila sam i tikere za zid na krevetac da vidite! I bebine cizmice sto je dobila :P

hl4-221220.jpg

gyf-221220.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super krevetac, vrlo prakticno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super krevetac, vrlo prakticno :)

Meni je super sto mogu da ga ponesem sa sobom a i sto kasnije imam ogradicu.... ;) a i simpa mi je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi smo to mislili da uzmemo, medjutim nasli smo gde je moj krevetac, od kad sam bila beba, tako da ce nam se on vratiti... Taman da smanjimo malo troskove... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi smo to mislili da uzmemo, medjutim nasli smo gde je moj krevetac, od kad sam bila beba, tako da ce nam se on vratiti... Taman da smanjimo malo troskove... :)

To je super, da. Moj je u katastrofa stanju jer smo pozajmljivali na 100 strana a i ja sam trece dete....Meni je ovaj jos dobar jer kad dete poraste, sklopim ga i ostavim, ovako ovaj redovan nemam gde da sklonim, mali nam je stan....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama su rekli da je ovaj u odlicnom stanju, cak i dusek da je kao dobar... Al videcemo vec u januaru kad stigne nazad iz Bora :)

Pa da, ovi su bas prakticni za manje stanove :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi jos samo dusek treba da kupimo... nasla sam vec koji cu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam juce ostala duzna slike da postavim!

Dakle, stigao krevetac i strpala sam u njega lutku koja ima godina kao i ja! :D Kupljena mi je po rodjenju i ja je jos cuvam! I da - stavila sam i tikere za zid na krevetac da vidite! I bebine cizmice sto je dobila :P

Divan ti je krevetac :wub: ...blago tebi, moci ces ceo dan da ga gledas i preuredjujes, bas je praktican, sve u jednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divan ti je krevetac :wub: ...blago tebi, moci ces ceo dan da ga gledas i preuredjujes, bas je praktican, sve u jednom.

Dok ga mm ne sklopi, kaze sto da stoji tako...i jos kaze da sam kao kvocka kad se sprema... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok ga mm ne sklopi, kaze sto da stoji tako...i jos kaze da sam kao kvocka kad se sprema... :lol: :lol: :lol:

:lol :lol: :lol::

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Već danima nemam internet pa vas pratim preko telefona i užasno me mrzi da kuckam. Olja NS krevetac je super. Praktičan je i odličan za putovanja.

Sutra idem kod doktorke, radim papu, bljak. Dobila sam rezultate laboratorije i nisu baš najbolji. Videću šta će mi doktorka reći. Gde ste vi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Već danima nemam internet pa vas pratim preko telefona i užasno me mrzi da kuckam. Olja NS krevetac je super. Praktičan je i odličan za putovanja.

Sutra idem kod doktorke, radim papu, bljak. Dobila sam rezultate laboratorije i nisu baš najbolji. Videću šta će mi doktorka reći. Gde ste vi?

jede se pomorandža.

nego,interesuje,jesu li ti rezultati krvi ili mokraće loši,pa te zato šalje na papa test? ili ti je to redovan pregled? nadam se da nije ništa ozbiljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Već danima nemam internet pa vas pratim preko telefona i užasno me mrzi da kuckam. Olja NS krevetac je super. Praktičan je i odličan za putovanja.

Sutra idem kod doktorke, radim papu, bljak. Dobila sam rezultate laboratorije i nisu baš najbolji. Videću šta će mi doktorka reći. Gde ste vi?

Evo, evo tu smo...i meni juce nije radio net, pa sam preko tel, nisam mogla da odolim a da ne udjem na forum...bila sam malopre da uzmem uput od doktorke za vezbe, sutra pocinjem, tj idem da se dogovorim sa babicom kad pocinju, inace se rade 3 puta nedeljno po dva i po sata, jedva cekam, a upisala sam se i u skolu za trudnice, tako da cu bar imati obavezu 4 puta nedeljno da idem do doma zdravlja. A da, danas me prvi put pregledala od kako sam trudna, da vidi dal je sve u redu sa grlicem(mislila sam da nece dok mi ne prodje termin :angry: ). Kako si ti, javi sta su ti rekli za rezultate. Meni je sve to bilo katastrofa u 6om mesecu, pila one ampule gvozdja i sad se sve vratilo u normalu, nista nije ispod granice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milanka, kakvo ti je inace gvozdje bilo pre trudnoce? Cujem da dosta trudnica ima problem sa tim... :(

Joj i ja trebam po upute za vadjenje krvi, al me zazaju iz firme vec 3 nedelje nikako da mi vrate nazad zdravstvenu knjizicu, pa ocu da poludim vise :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milanka, kakvo ti je inace gvozdje bilo pre trudnoce? Cujem da dosta trudnica ima problem sa tim... :(

Joj i ja trebam po upute za vadjenje krvi, al me zazaju iz firme vec 3 nedelje nikako da mi vrate nazad zdravstvenu knjizicu, pa ocu da poludim vise :( :(

U 4-om mesecu 12.43 sto je extra, a u 6-om 6.08 sto je na donjoj granici, a tu mi je i secer, proteini i kreatin bilo na donjoj granici. Pila sam tothema ampule i to mi je za dve nedelje vratilo gvozdje na 11, a i sve ostalo se poboljsalo, jeste da su odvratnog ukusa, ali su mi mnogo pomogle, cak vise nisam bleda, vec sam dobila boju u licu. Sad pijem sok od kopriva, on je pun gvozdja, nadam se da vise nece padati.

Pa trazi im, reci moras hitno kod doktrorke i treba ti, ne verujem da njima nesto znaci da ti je zadrzavaju :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da ja necu imati problem sa tim, bar mi je gvozdje uvek bilo na gornjoj granici :) Samo sto ja malo problem imam sa secerom, al toliko da mi je samo receno da smanjim kolicinu slatkisa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U 4-om mesecu 12.43 sto je extra, a u 6-om 6.08 sto je na donjoj granici, a tu mi je i secer, proteini i kreatin bilo na donjoj granici. Pila sam tothema ampule i to mi je za dve nedelje vratilo gvozdje na 11, a i sve ostalo se poboljsalo, jeste da su odvratnog ukusa, ali su mi mnogo pomogle, cak vise nisam bleda, vec sam dobila boju u licu. Sad pijem sok od kopriva, on je pun gvozdja, nadam se da vise nece padati.

Pa trazi im, reci moras hitno kod doktrorke i treba ti, ne verujem da njima nesto znaci da ti je zadrzavaju :unsure:

a gde si nabavila taj sok od koprive? jesi li ga kupila negde ili imaš nekog ko ga pravi? i ja muku mučim sa anemijom od samog početka, a i kao srednjoškolka sam se isto mučila. pila lekove,primala injekcije gvožđa, prirodne sokove od cvekle(bljak) i ampule, tako da bih volela da što kasnije počnem da pijem tothemu jer već posle 5. ampule počinje da me zeza želudac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a gde si nabavila taj sok od koprive? jesi li ga kupila negde ili imaš nekog ko ga pravi? i ja muku mučim sa anemijom od samog početka, a i kao srednjoškolka sam se isto mučila. pila lekove,primala injekcije gvožđa, prirodne sokove od cvekle(bljak) i ampule, tako da bih volela da što kasnije počnem da pijem tothemu jer već posle 5. ampule počinje da me zeza želudac.

Moja majka ide do sela i nabere koprive, pa mi ona pravi. Ja sam ranije pila stalno, volim ga, samo sto je stavljala extrat od kivija pa se kopriva nije osecala, ali sada nema extrata mirise na koprivu ali nije lose za piti, sta vise odlicno kad se setim kako su uzasne ampule i kakve sam mucnine imala od njih. Popijem po casu ujutru i uvece, rekla doktorki za to, i ona se slaze s tim, tako da vise nikakve vitamine ne upotrebljavam (sem mamavita, ali ne pijem svakog dana)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jede se pomorandža.

nego,interesuje,jesu li ti rezultati krvi ili mokraće loši,pa te zato šalje na papa test? ili ti je to redovan pregled? nadam se da nije ništa ozbiljno.

Ovo je redovna kontrola. Urin mi je zamućen i ima dosta soli. Frka mi je da nije pesak. Javljam vam sutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je redovna kontrola. Urin mi je zamućen i ima dosta soli. Frka mi je da nije pesak. Javljam vam sutra.

I ja sam u urinu imala dosta soli pa mi je rekla da pijem sto vise čaja i vode.U januaru ću raditi papa i opet kontrola urina.Inače nema bakterija tj. jako malo pa mi je rekla da se ispiram žalfijom ili kamilicom. Nemoj se plašiti,verovatno nije pesak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske sto ste se vi raspisale...ja sam nesto sva nikakva,nervozna,ujedam...opet me uhvatilo ono ludilo,prvo se smejem pa se pokidam od plakanja pa opet smeh i tako po ceo dan....katastrofa,mm kaze da sam sad gora nego na pocetku trudnoce....prekljuce sam peavila princes krofne,i nisu mi uspela samo da znate koliko sam se isplakala,zeludac me zaboleo od nerviranje...eto izs gluposti,onda je mm isao da mi kupi krofne i kade ih je doneo ja ni jednu nisam pojela,a juce sam ustala u sedam ds ih opet pravim i uspele su....stvarno sam poludela....kad ce vise taj april...kako ste vi?vidim neko pominje rezultate,ja moje nisam otisla danas da izvadim,u ponedeljak cu... :blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske sto ste se vi raspisale...ja sam nesto sva nikakva,nervozna,ujedam...opet me uhvatilo ono ludilo,prvo se smejem pa se pokidam od plakanja pa opet smeh i tako po ceo dan....katastrofa,mm kaze da sam sad gora nego na pocetku trudnoce....prekljuce sam peavila princes krofne,i nisu mi uspela samo da znate koliko sam se isplakala,zeludac me zaboleo od nerviranje...eto izs gluposti,onda je mm isao da mi kupi krofne i kade ih je doneo ja ni jednu nisam pojela,a juce sam ustala u sedam ds ih opet pravim i uspele su....stvarno sam poludela....kad ce vise taj april...kako ste vi?vidim neko pominje rezultate,ja moje nisam otisla danas da izvadim,u ponedeljak cu... :blink: :blink: :blink:

Ma bez nerviranja, ja sam u pocetku mozda nedelju-dve bila razlicitog raspolozenja, ali je to brzo proslo, mm je pricao kako ce otvoriti sator napolju da pobegne od mene, jer mi je tad sve zivo smetalo kod njega, ali posle toga se to i zaboravi. Sad se ne secam kad sam zadnji put plakala ili mi nesto smetalo. Sve je to prolazna faza. Kako si ti, sem sto te muci raspolozenje...opet se jede nesto slatko :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma bez nerviranja, ja sam u pocetku mozda nedelju-dve bila razlicitog raspolozenja, ali je to brzo proslo, mm je pricao kako ce otvoriti sator napolju da pobegne od mene, jer mi je tad sve zivo smetalo kod njega, ali posle toga se to i zaboravi. Sad se ne secam kad sam zadnji put plakala ili mi nesto smetalo. Sve je to prolazna faza. Kako si ti, sem sto te muci raspolozenje...opet se jede nesto slatko :lol:

opet,katastrofa ja ne znam kako nemam 150 kg koliko jedem...evo upravo uzivam uz plazmu i caj.....inace sam super,bebac pravi zurku pa ja uzivam,kad god se pomeri ja se nasmejem,ako neko posmatra iz daljine pomislice da sam luda....kako si ti?jos si nam ovde,mi cemo da ostanemo u drugom trimestru do kraja :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.