Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

jao Nanchi bas sam neki dan htela komentarisati za YelenuC pa da nje nije bilo i ja bih odustala od dojenja, tako mi žao sto je otisla i sto su one bitne teme nestale.. U mom okruzenju sve neuke zene sto se tice dojenja, ono tipicno 18 vek slabo mleko, nemas ga, beba ne napreduje itd niko me nije imao posavetovati kao ona virtuelno  :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo to...po uz koji je radjen juce u 9.mesec ulazim za 2 dana. Taj datum koji su odredili po pm nije tacan jer su meni ciklusi u razmaku od 40-56 dana. Trudnoca je mladja za 7-10 dana, kako je pokazao prvi expertni uz.

Znam da si pisala da ti seta vtp. Ali ne gleda se to tako bar koliko ja znam... Msm ne moze. Meni svaka bebina mera kaze drugaciji termin, sve su one tu negde ali ne moze precizno. Znam kada ciklusi nisu redovni da se gleda po prvom ekspertnom. Tada kolika je beba to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je na drugom expertnom dr rekao da cu u termini,ali ja nemam taj osecaj,da cu izdrzati do 18.04.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se vratih sa UZ i prednjaci glavica jeeeeeeeeeeeeeee imamo 1900 kg 32+3nedelja (31+4 po uz) tako da mi je od desnog jajnika pa sve u krug ide do desnih rebara :) bas sam hepii

MakiJana, Venera, Tasa021 i 8 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mmaka divnooooooo :baby: pametne nase bebe :wub: mi jos samo da se rotiramo da gleda ka ledjima, a ne stomaku i sve pet

Tasa021 i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki, meni je malisa isto gledao kao tvoj, sad je okrenut sa strane tako da i ti ocekuj okretanje :D

Sto se ostalog tice zvanican datum porodjaja je 26.3., s tim sto ako se porodim kasnije, sto ja mislim da ce biti slucaj, bice da sam prebacila termin iako mi sva tri dr kazu da ce to biti pocetkom aprila zbog mojih neredovnih ciklusa. Mozda je moja greska sto se ponasam kao da imam jos mesec dana do porodjaja pa kao ima vremena za opremu za porodiliste i sto gledam po njihovom uz koja sam nedelja. Necu vise obecavam :D

MakiJana, mala007 i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Maki, meni je malisa isto gledao kao tvoj, sad je okrenut sa strane tako da i ti ocekuj okretanje :D

Sto se ostalog tice zvanican datum porodjaja je 26.3., s tim sto ako se porodim kasnije, sto ja mislim da ce biti slucaj, bice da sam prebacila termin iako mi sva tri dr kazu da ce to biti pocetkom aprila zbog mojih neredovnih ciklusa. Mozda je moja greska sto se ponasam kao da imam jos mesec dana do porodjaja pa kao ima vremena za opremu za porodiliste i sto gledam po njihovom uz koja sam nedelja. Necu vise obecavam :D

Joj nadam se da ce i moj da se rotira ^_^ a evo ja sam za tri dana sve spremila. Sutra perem poslednju turu stvarcica i to je to... Tako ces i ti brzo sve spremiti... A mozda i prebacimo termine pa se smorimo :D

Izmenjeno od strane MakiJana
Maja87 i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se vratih sa UZ i prednjaci glavica jeeeeeeeeeeeeeee imamo 1900 kg 32+3nedelja (31+4 po uz) tako da mi je od desnog jajnika pa sve u krug ide do desnih rebara :) bas sam hepii

joj ja idem u utorak tu smo nas dve jako blizu i jedva čekam da vidim kolika je moja bebica... :baby:

MakiJana, mmaka, Zone* i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj nadam se da ce i moj da se rotira ^_^ a evo ja sam za tri dana sve spremila. Sutra perem poslednju turu stvarcica i to je to... Tako ces i ti brzo sve spremiti... A mozda i prebacimo termine pa se smorimo :D

Hoce sigurno ^_^ sad samo da se opet ne okrene posto skace i dalje ko Spanovicka :D

Razmisljam od nedelje da odem da kupim, nesto me strah po ovom vremenu da se ne prospem negde. Ovih dana napisem spisak i milina. Juuuuu koje prebacivanje termina mani se, crknem dok se ne popnem na sprat, ne mogu jos dugo tako :D

Zone* i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve ,moze lepo da se kupi online :D Donesu i nema poblema!

 

Joj,sad kad se izredjate , ostace nam druzina osiromasena bas. Neca i ja imamo da gulimo ... Nesto nam nema novih trudnica :o

mmaka i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bicemo mi tu i posle :)

Ja sam i u prvoj trudnoci bila na bebcu i sa dosta njih sam ostala OK,cujemo se ma fb-u,a i deca su nam se igrala dok sam bila u bg-u :)

Tako da mozemo nastaviti druzenje i posle porodjaja

neca79 i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije meni problem da odem, Aksa mi je bas blizu, nego me mrzi :D a online nikada nisam volela da kupujem, ja volim da to sve opipam ^_^

Koga mogu da smaram za otvaranje porodiljskog? Nesto mi nije jasno pa da mi neki pravnik koji se razume u to objasni. Jel bese MakiJana savetnica? :D

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super za sve martovske bebe,neka ih u terminu.Ja nikako ne volim kad se rodi dete krajem februara pa mora ranije u vrtic i u skolu.Ostavila bih onu varijantu ko hoce i cije je dete spremno neka krene ranije,nebitno u kom je mesecu rodjeno.

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije meni problem da odem, Aksa mi je bas blizu, nego me mrzi :D a online nikada nisam volela da kupujem, ja volim da to sve opipam ^_^

Koga mogu da smaram za otvaranje porodiljskog? Nesto mi nije jasno pa da mi neki pravnik koji se razume u to objasni. Jel bese MakiJana savetnica? :D

Pitaj draga, tu sam za pravne zavrzlame :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve ,moze lepo da se kupi online :D Donesu i nema poblema!

 

Joj,sad kad se izredjate , ostace nam druzina osiromasena bas. Neca i ja imamo da gulimo ... Nesto nam nema novih trudnica :o

vala da znas ima da gulimo ali iskreno meni sad nesto leti vreme. Amnio prosla pa i strahovi. Skoro polovina. A sto se tice kupovine za bebe je meni licno draze da sve vidim uzivo i uzivam i svemu slatkom.

MakiJana i Maja87 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitaj draga, tu sam za pravne zavrzlame :D

pisem ti na pp, da ne zatrpavam ovde temu ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve ,moze lepo da se kupi online :D Donesu i nema poblema!

 

Joj,sad kad se izredjate , ostace nam druzina osiromasena bas. Neca i ja imamo da gulimo ... Nesto nam nema novih trudnica :o

Evo mene nove :D

Maja87, PoisonIvy, Venera i 5 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ooo pa lepo! Dobrodosla!^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tasa, nemoj jos ljubim te, nisam spremna za lidersku poziciju :D

Zone*, Earl Grey i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.