Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Haha zene i ja tako:rolleyes:. A i kasljem i vec drugi dan vlazan ves kad se probudim a preko dana skoro nista. I sve pomislim to je to kad ono posle nista. Sama sebi sam postala smesna vise :D

kad ides kod dr? Visoko prsnuce vodenjaka ide tako..kad lezis celu noc curka pa ujutru iscuri na ves. 

generalno nije strasno to ali kako kad puknr vodenjak moze doci do infekcije ja bih otisla lekaru na pregled i rekla mu. Pa ako kazu nista strasno idi kuci onda si mirna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni se desavalo u toku dana ili noci posle nekog napora da mi bude mokar ves,al dr 9tog kad me pregledao i uz i garlic kad je pipao zbog mojih bolo a rekao je da je sve ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki prosirena vena od toga kako malisa pritiska sve dole pa i venski sistem<_< Jos mora venerolog da potvrdi (kad stignem da odem) ali def lici na to. E sad porodjaj zavisi kako ce se dalje razvijati situacija.... 

 

Ista prica bila i kod mene.Ja sam imala vaginalnu venu,poprilino debelu  i bolnu.Strogo zabranjeno sedenje i dugo stajanje.Na porodjaju je sve proteklo ok, nisu me sekli, cak me nisu ni brijali, rekla oktorka da me ne pipaju:DVena se povukla posle par dana od porodjaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad ides kod dr? Visoko prsnuce vodenjaka ide tako..kad lezis celu noc curka pa ujutru iscuri na ves. 

generalno nije strasno to ali kako kad puknr vodenjak moze doci do infekcije ja bih otisla lekaru na pregled i rekla mu. Pa ako kazu nista strasno idi kuci onda si mirna

Bila sam sinoc ali nije htela da me pregleda posto ctg je bio dobar bez kontrakcija oa kaze nema potrebe opet jer idem u petak na pregled sa torbama. Pa to sam i mislila ali cudno mi je da ne curi i dalje ako je to 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole,pa nece da curi.Meni je bilo visoko naprsnuce i iscurili je taj dan i naredna 4 dana do porodjaja nije curilo jer se plodova voda obnavlja.Neka jos,odlucice bebac kada da izadje.

Neco,bas mi je drago da je sve proslo u redu,sad strogo mirovanje pretpostavljam.

neca79 i Bole cole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole,pa nece da curi.Meni je bilo visoko naprsnuce i iscurili je taj dan i naredna 4 dana do porodjaja nije curilo jer se plodova voda obnavlja.Neka jos,odlucice bebac kada da izadje.

Neco,bas mi je drago da je sve proslo u redu,sad strogo mirovanje pretpostavljam.

aha..dana i sutra leskarenje. Ne krvarim skoro 2 nedelje tako da cemo videti za 2 nedelje do mesec dana da iskljucimo inekcije i da ostane samo utrogestan. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam sinoc ali nije htela da me pregleda posto ctg je bio dobar bez kontrakcija oa kaze nema potrebe opet jer idem u petak na pregled sa torbama. Pa to sam i mislila ali cudno mi je da ne curi i dalje ako je to 

a da pitas telefonom...tipa curka nesto jel opasno ako je vodenjak po malo zbog infekcija ili nije? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cekam 1.03 pa da vidimo da li cemo na cr ili ne. Sa malim sam se prirodno porodila, ali sad zbog bebinog poprecnog polozaja bice ili nece cr. Stvarcice sam kupila preko KP ( kupujem prodajem) jer je dosta jeftinije, a kvalitet isti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Veče, Poison čestitam da ste zivi i zdravi.

 

Ja sam dns isla na uz i isla i moja Iv koja je oduševljena kako srce kuca, beba trepce zvace, skuplja saku i tako. Ugl sve ok, bebeli smo 1450gr kao super za 29 nedelja i tako.... 

Izmenjeno od strane mala007
MakiJana, MalaNina, Zone* i 5 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro! Konacno sam lepo spavala! 

Kako ste vi danas? 

Bole?

neca79 i Bole cole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu ni da zamislim tu srecu. :) Drago mi je jako, a sad bezbrizno uzivaj u ostatku trudnoce i ponosno pokazuj stomacic ^_^ hrabra zeno! :)

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

super Neco ja sam bas postala feministica :wub:

 

neca79 i Margaritta volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco,neka je sa srecom mala princeza.

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco draga draga jako sam srecna zbog tebe :wub: uzivaj sada, opusti se, smisljaj ime za princezu i spremaj stvarcice :babymommy:

KruelaDeviL, neca79 i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Necooo cestitam, devojcica divnooo. Sad uzivaj i opusti se:wub:

Ja evo dobro, do sad spavala:D. Zadnjih mesec dana spavam nikad bolje. Od kontrakcija i nekih bolova nista a rekla mi je ako se jave bolovi da odem. A ves vlazan kao i juce kada sam ustala. Nego ako ne bude nista ni danas. Sutra idem svakako kao sto smo se dogovorile, ja se nadam samo da sam se otvorila bar malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco, divnooo:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco, apropo kupovine za devojčicu, pre neki dan smo bili u prodavnici igračaka i ja se zalepila za barbike. Meni su barbike bile omiljena igračka gooodinama i samo sam rekla mužu - ja sam se nakupovala autića i superheroja, naigrala se fudbala i nabrmbrmisala se bagera i kamiona za ove četiri godine. Uživala sam, ali ne da se radujem šnalicama, lutkama i barbikama nego jedva čekam!

neca79, Tasa021, Zone* i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marg, i moja se igra sa Barbikama, jedva sam docekala :wub:

Necoooo, suuuper. Nije me intuicija prevarila:D

Margaritta i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.