See who gave reputation

1. Jasmina.S.

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Drugi trimestar
      Započeo/la Sanja19 · Objavljeno
      I on je dobro napreduje i sve je aktivniji ne smem da sklonim pogled sa njega ni sekund.
    • Povećanje količine mleka
      Započeo/la k a m · Objavljeno
      @Ecipeci , pogledaj ovaj sajt http://dojenje.roditelj.org/ Odličan je, ima puno korisnog za pročitati, a možeš i da postaviš pitanje savetnicama za dojenje.  Nadam se da ćete prevazići probleme i nastaviti sa dojenjem. Nema veće sreće 
    • Povećanje količine mleka
      Započeo/la Ecipeci · Objavljeno
      Drage mame, ovde ima brdo stranica, puno iskustava, ali nigde ne mogu da nadjem konkretan nacin povecanja kolicine mleka. Imam bebu od 5 meseci. Od prvog dana imamo problema sa sisanjem. Sve smo prevazisli. Na pocetku mi je mleko sat vremena posle podoja sibalo na sve strane, kapalo po kuci. Znam da laktacija se stabilizuje posle par nedelja. Lepo je napredovao na pocetku. Medjutim za poslednji mesec samo 110gr. A osecam da imam manje mleka po svojim grudima. I narocito po njegovom ponasanju. Posisa jednu dojku, pocinje da kmeci nezadovoljno. Pusti pa proba jos par puta, vuce ne ide. Premestim na drugu dojku, sisa zadovoljno i onda ista prica. Mleka vise nema, a on nastavi da kmeci. Kada i ja sama osecam da ima dosta mleka, on lepo sisa i sa smeskom na licu pusti dojku. Vec 5 meseci svakih 10-ak dana isti scenario. Ali me sada stvarno brine dodatno sto je tako malo dobio. Jos nikada nisam dala adaptirano mleko iako sam nebrojano puta padala u iskusenje. Toliko sam tuzna, zelim da dojim bebu, nema vece srece za mene. Od kako sam ga rodila, to mi je najvazniji cilj, ali ako ne uspem nekako da povecam kolicinu mleka morati da dohranjujem. Pomozite savetima. 
    • Solidarna pomoć
      Započeo/la Su · Objavljeno
      Vidim da je ova tema davno pokrenuta. Zanima me ima li neko iskustva da škola obračuna neto, a ne bruto iznos?
    • Drugi trimestar
      Započeo/la miliccam · Objavljeno
      Dobro je, kod kuće smo uveliko, sikimo i rastemo. Kako je tvoj dečak?
  • Teme