See who gave reputation

1. Katarina1983

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Dečiji biseri
      Započeo/la Matea20 · Objavljeno
      Duša mala pametna 
    • Astrologija
      Za kineski horoskop većina zna.. ali ima ih još.... indijski... egipatski...  Egipatski horoskop je jedan od najstarijih horoskopa. Još i drevni faraoni su ga koristili da lakše upravljaju velikom zemljom, i olakšaju položaj svog naroda. Čak i tada je korišćen da olakša ljubavne muke, i mi danas ga goristimo za iste svrhe.
      Podeljen je u dvanaest znakova, i svakim znakom gospodari jedan bog. Na osnovu sledeće tabele lako ćete otkriti koje božanstvo vas štiti, i šta vam savetuje za lakši ljubavni život.  https://www.sanovnik.org/egipatski-horoskop.html 
    • Nemiran san kod bebe
      Ja i dan danas kada padam u snu se trznem... 
    • Najraniji simptomi trudnoće
      Započeo/la Venera · Objavljeno
      Moguce je, ja sam imala jako rano osecaj mucnine a i izrazeno culo mirisa, ipak sacekaj jos dva tri dana i uradi test.  Na uz kod doktora se tek moze oko 6-7 ned. lepo plod videti, svejedno moras cekati. 
    • Najraniji simptomi trudnoće
      Započeo/la Maja123 · Objavljeno
      Pozdrav svima.Treba mi vase misljenje tj iskustvo.Vec 6 dana mi je strasno muka na sve moguce mirise,grudi su mi skroz cudne,kao da su otecene ali su meke i nadrazene samo u predelu bradavica.Stomak me od ponedeljka boleo bukvalno do danas,sada je kao malo manje.Pre dva dana sam na dnevnom ulosku primetila malo rozikasto i to je to.Ocekivala sam da sutra dan dobijem ali evo vec drugi dan nista.Jel moguce da sam u drugom stanju,s obzirom da je moj decko bas potrefio dan kada mi je bila ovulacija i isto tako i sutra dan ujutru.Da li je suvise rano da proverim sa testom za trudnocu ili je bolje da sacekam prvi,kada bih trebala da dobijem i onda da uradim?
  • Teme