See who gave reputation

1. mmaka

2. MakiJana

3. Venera

4. miliccam

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Najraniji simptomi trudnoće
      Započeo/la k a m · Objavljeno
      Пошто до одавно писала,ситуација је до сада вероватно разјашњена..или си у међувремену добила или је време за тест? 
    • Čuvanje majčinog mleka
      Započeo/la k a m · Objavljeno
      Да сам данас умрла не бих знала за ово, накит од мајчиног млека.... 
    • Najraniji simptomi trudnoće
      Započeo/la Kris93 · Objavljeno
      Pozdrav,nova sam na forumu tj.prvi put postavljam pitanje inače sam pratila do sada sve šta se piše na forumu. Interesuje me da li je neka od vas imala slično iskustvo. U poslednje vreme,tačnije od 15-16.06 imam neki čidan osećaj u stomaku. Muž i ja smo radili na bebi ali tek od početka ovog meseca. Pošto on radi u inostrantvu nemamo česte odnose. Poslednji ciklus mi je bio 28.05 i trajao je do 02.06 a već 05.06 smo imali ne zaštićen odnos. Naredni ciklus bi trebao da mi bude 27.06. Od 15.06 osećam neku blagu mučninu,imam česte gorušice,menstrualne bolove,donji stomak naduven,često mokrim,bubuljice na bradi,nelagodnosti u sedečem položaju i bolovi u krstima. Možda sam ja sve ovo umislila ali mi se stvarno nikada  nije desilo da imam ove neke simptome do 4-7 dana pre menstruacije koja mi je tačna u minut. Inače imamo dva sina i uvek nam je bila želja da imamo veliku porodicu. 
    • Bhcg
      Započeo/la Marina N 1982 · Objavljeno
      Evo da se javim, u sredu sam dobila smedje krvarenje,a u cetvrtak sam ponovila betu i otisla na pregled. Beta je pala na 180, 3 dana ranije je bila 190. Dr mi je rekao da idem kuci i da je to neuredna trudnoca i nastupa spontani pobacaj. Rekao je da se nakon 5 dana uradi beta i odradi pregled kod svog ginekologa. Ja sam samoinicijativno uradila danas betu i ona je vec sada 43. Dakle za dva dana sa 180 je pala na 43. Inace pobacaj je krenuo, dobila sam krvarenje slicno menstrualnom. Prvi dan sam imala jake grceve u predelu materice. Sada su bolovi uminuli i scekujem taj 5.dan da obavim pregled i nadam se da ce se telo zaista samo od sebe ocistiti i da nece biti potrebe za dodatnim intervencijama. I da ce beta biti negativna. Ja sam bila pripremljena na ovaj ishod,ali nada je uvek postojala, to nam je valjda usadjeno. 
    • Test za utvrđivanje trudnoće
      Započeo/la Sedmica · Objavljeno
      Novaa sam ovdee potrebna mi je pomoc, poslednji ciklus sam imala 30. Aprila a poslednji odnos 15., kasni vec dosta, Pritom sam uradila Betu u subotu I u utorak i oba rezultate su iznosila 0,20, idalje se plasim da se ne radi o trudnoci, paa bih pitala za misljenje? 
      osecam sve simptome pms-a Ali idalje nista, takodje sam uradila Dana’s test iz urina i negativan je. 
      hvala unapred 
  • Teme