See who gave reputation

1. Dacha76

2. azdajana i ala mala

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Drugi trimestar
      Započeo/la Brezica · Objavljeno
      Nisam još trudna, premišljam se opasno 
    • Drugi trimestar
      Započeo/la bepce · Objavljeno
      Jesi ti medju trudnicama ili cekalicama? ja treba da se selim ove nedelje, i danas mi poceo go, taman sam se razmahala po stanu da pakujem i cistim i zovu me iz vrtica da mali ima temp 38. I evo nas sad kod kuce, svuda haos, ne znam gde da se okrenem
    • Drugi trimestar
      Započeo/la JednaHana · Objavljeno
      Javi nam se posle pregleda Mucnine koje sam imala su prosle,ne prija mi beli hleb jer mi je muka od njega,osecam neku nelagodnost u zeludcu i naduje mi se stomak.Presla sam na razeni.Meni je stomak isti,sa kilazom sam ista,to sto sam dobila na pocetku tako i stojim sa 49,5 na 51.5kg sto je ok cak i mnogo jer sam tek 10+ neki dan,grudi su mi mnogo porasle ovolike mi ni pred porodjaj nisu bile sa 75 na 90 .Slesecu konteolu imam tek  oko 10og februara treba da zakazem tek,nadam se da je sve ok da nije verujem da bi to vec krenulo samo do sad,jos par puta mi se desilo da imam skurvicu i evo vec par dana imam gusti zuti sekret prosaran sa sukrvicom,a mozda je od leka to.Na Uteogestanu sam do daljnjeg a mislim da cu ga koristiti do kraja,kao i u prvoj t
    • Žene gde je....?
      Draga Kruela, pozdrav veliki za tebe i tvoja dva anđela 
    • Neredovni ciklus
      Evo, i ja imam od prije godinu ovaj problem. Ja-koja 28 godina imam perfektno tačne menstruacije! Nažalost, mislim da se menopauza sprema i na trenutak se pitam šta ja uopšte radim na ovom forumu punom mlađih mama. Evo poslednji podaci: Avgust 2019-imala 5. pa opet 29! Sepembar-28. Oktobar-uopšte nisam dobila. Novembar-18. Decembar-15. Januar-još ništa, znači preskočiće i ovaj mjesec... Leni, kako kod tebe stoje stvari?    
  • Teme