Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Mi se svake godine pricescujemo za Uskrs i Bozic, ove godine smo isto samo smo postili oko svetog Nikole. S tim sto sam ja imala show sa babama u crkvi :) Da ne poverujes...

Ja cu se poradjati u Narodnom Frontu, ja sam godinama njihov pacijent i imam svog dugogodisnjeg lekara, pa sam odlucila onda tu i da se poradjam... Gde ti planiras da se porodis?

Šta se desilo sa babama? Ja sam imala okršaj u busu sa babama.

Isto ću u NF :rolleyes: tamo sam imala skidanje kondiloma, jednom i bili su ok prema meni, pa ću tamo pošto u Dragiše Mišovića nemam vezu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam jednom sanjala porodjaj i bilo je straaasno... Cim su pocele kontrakcije onesvestila sam se...:D:D

I ja obozavam ali ovako prehladjena ne mrdam iz kuce... Nema veze sledece godine cemo ja i moja malena zajedno i bice jos lepse...

Jaooo ja nisam sanjala kontrakcije, već je to bilo nekako u magli, nego sam sanjala da držim moju malu plavu veknicu :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta se desilo sa babama? Ja sam imala okršaj u busu sa babama.

Isto ću u NF :rolleyes: tamo sam imala skidanje kondiloma, jednom i bili su ok prema meni, pa ću tamo pošto u Dragiše Mišovića nemam vezu.

Hehehehe, mozda, budemmo zajedno u porodilistu! :rolleyes:

Ja sam u apoteci, u busu, u domu zdravlja(laboratorija) i u crkvi, ja ne znam sta je sa tim babama, uzas... :blink:

Jao i ja sam nekoliko puta sanjala da drzim moju veknicu, samo sto je moja veknica bila roze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maaala roze veknica, uf kako slatkih stvarčica za curice ima. Pa, imaćeš sa kim da ideš u šoping i da ti kaže "jooj kevo to ti je demode, sad se ovako nosi"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što je najgore dede su u glavnom više kul nego babe, babe misle pošto su matore da sad svi treba da igraju oko njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo ja nisam sanjala kontrakcije, već je to bilo nekako u magli, nego sam sanjala da držim moju malu plavu veknicu :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

:rolleyes: :rolleyes: To je vec lep san... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da znas, babe su se bas utripovale :):blink:

Ali stvarno sta sve danas nema da se kupi za devojcice... Joj jedva cekam... Mala roze bebica :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali stvarno sta sve danas nema da se kupi za devojcice... Joj jedva cekam... Mala roze bebica :wub: :wub: :wub:

JEL SI KUPOVALA STVARI ZA BEBICU?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JEL SI KUPOVALA STVARI ZA BEBICU?

Ja ne smem da ustajem iz kreveta <_<

Ali dok je trudnoca bila manja mm i ja smo obisli sve moguce radnjice za bebe i on odlicno zna sta treba da kupi :rolleyes:

Reci cu isto sto sam i napisala i u temo bebi oprema... Nisam sujeverna, Nisam htela da kupujem unapred, jer sam se plasila spontanog pobacaja, taman kad sam krenula u sigurnu zonu od pobacaja, preti mi prevremeni porodjaj... Ali krevetac i kolica smo narucili, to se ipak ceka 3 nedelje, pa da me ne preduhitri beba :) Da su stvari drugacije, verovatno bih kupovala, ovako... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne smem da ustajem iz kreveta <_<

Ali dok je trudnoca bila manja mm i ja smo obisli sve moguce radnjice za bebe i on odlicno zna sta treba da kupi :rolleyes:

Reci cu isto sto sam i napisala i u temo bebi oprema... Nisam sujeverna, Nisam htela da kupujem unapred, jer sam se plasila spontanog pobacaja, taman kad sam krenula u sigurnu zonu od pobacaja, preti mi prevremeni porodjaj... Ali krevetac i kolica smo narucili, to se ipak ceka 3 nedelje, pa da me ne preduhitri beba :) Da su stvari drugacije, verovatno bih kupovala, ovako... ;)

Da, sad sam videla da si tamo napisala... Samo ti odmaraj da prodje sve super, jos malo pa ces uzivati u svoj roze veknici...41f-beba-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja mislim oko te kupovine, sem što nemam gde to sve da ržim, još uvek, i što ne znam šta će mi stvarno trebati. Da ako bih sebe pustila u šoping bebi opreme, da bih se ponašala kao puštena s lanca i kupila bih tonu stvari a kad bih ih gledala samo bih sebe još više mučila čekanjem onog ko to sve treba da nosi i koristi. i ovako sam kupila neke čarapice, nisam odolela pa sad kad ih pogledam mmmmm hoću bebuuuu!!!!! A ima još dosta da se čeka. A od mm drugarice smo dobili radosnicu...koju sam već popunila koliko sam mogla..i četku za kosu za bebe...samo još fali ta glavica i kosica da se češlja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A od mm drugarice smo dobili radosnicu...koju sam već popunila koliko sam mogla..

Jao prelepa je... Ja kad sam je videla istopila sam se... Jedva cekam da je kupim... :rolleyes: I sve te sicusne stvarcice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao prelepa je... Ja kad sam je videla istopila sam se... Jedva cekam da je kupim... :rolleyes: I sve te sicusne stvarcice...

I sve te sićušne stvarčice ...... a još tri meseca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I sve te sićušne stvarčice ...... a još tri meseca...

Prolete tri meseca...Dok se okrenes eto ga bebac :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prolete tri meseca...Dok se okrenes eto ga bebac :)

Ahhh naše bebice ima da ih šetamo sve po Adi, tamo kad otopli :) A kolika je tvoja malena? Jeste li se merili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahhh naše bebice ima da ih šetamo sve po Adi, tamo kad otopli :) A kolika je tvoja malena? Jeste li se merili?

Jedva cekam setnjice... Taman kad budu zrele za setnju i sl.eto lepog vremena... Nismo se merili... :( A bas me zanima... Obavezno cu da pitam docu kad odem. A tvoja bebica? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, sad u utorak je imao 860g tako da kapiram da sad ima oko 900g....još malo pa kila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja ima oko 1kg, pre nekih 6 dana je imala 920g ima sigurno oko 1kg :)

Dusa mamina malecka :) I ja jedva cekam da setam bebu, samo sto ja zivim na keju, blize mi je od Ade :P;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja ima oko 1kg, pre nekih 6 dana je imala 920g ima sigurno oko 1kg :)

Dusa mamina malecka :) I ja jedva cekam da setam bebu, samo sto ja zivim na keju, blize mi je od Ade :P;)

Znam, ti si u Munzeu a mi smo blizu Šumica, i imamo neki parkić tu kod specijalnog suda ali mi se više sviđa Ada ili kej kod vas ili 25 Maj, tako da jedva čekam da kupimo auto pa da mogu da se odvezem tako negde sa nadolezećim mališom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam, ti si u Munzeu a mi smo blizu Šumica, i imamo neki parkić tu kod specijalnog suda ali mi se više sviđa Ada ili kej kod vas ili 25 Maj, tako da jedva čekam da kupimo auto pa da mogu da se odvezem tako negde sa nadolezećim mališom :)

I ja jedva cekam da vodim malecku u setnjice, ma ima svuda da je vodim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam u 21-oj nedelji i bebac se rita kad ja ne bih da se rita :D

obicno posle jela zna da uziva i mrda :rolleyes:

jos uvek ne znam sta je da li je bebac ili bebilija..idem kod dva doktora i nijedan nece da kaze sta je..bas pre dva dana sam bila i pitala i doca se nasmejao i reko necu da ti kazem, a za ovog drugog sam cula da nikad ne prica sta je uglavnom na kaze evo vam ga vas bebac..e sad ne mora nista da znaci..ali sneg je danas bas lepo napado i prosetacu se cisto da uziva kao i ja :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bas pre dva dana sam bila i pitala i doca se nasmejao i reko necu da ti kazem

383073babe2898752d8b4616c7e0bac8.gifI I MOM DOKTORU JE TREBALO STO GODINA DA MI KAZE...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

383073babe2898752d8b4616c7e0bac8.gifI I MOM DOKTORU JE TREBALO STO GODINA DA MI KAZE...

Moja dr. kaže samo kad je baš sigurna...nama je rekla..i tada se u meni ugasila nada o roze benkicama i zekama... :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.