Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Medo, uvek se razalostim kakvih bezosecajnih ljudi ima... Kad bar ne bi morala da putujes, da ti je posao malo blize, lakse bi ti bilo... Bori se za taj posao, danas je tesko zaposliti se....

Samo ne gubi zivce, znaju se prioriteti - prvo su toje i bebino zdravlje, pa onda sve ostalo.

Tamara, sta kazu tvoje analize? I ja sam u prvom trimestru radila sve moguce i nemoguce analize... Otkako sam usla u drugi, jos nisam otisla na pregled. Ne mogu opet da sve to prolazim. Vruce mi je da bih se mlatila po laboratorijama. Znam da moram :) ali odlazem... Ima vec mesec dana da nisam otisla do lekara, a u prvom trimestru mi je bilo predugo da cekam i tri nedelje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krv je ok, a rezlutate urina cekam danas.. U ponedeljak idem opet kod te doktorke da mi da rezlutate brisa koji mi je radila i da joj odnesem ove rezlutate.. Spremna sam da joj opet dam 50e ali sta cu.. :angry: pokrenula sam nesto da odem kod drugog doktora i ako sve bude ok precicu kod njega 6.8.da ovu moju vise ne vidim.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bila u 16. nedelji na ultrazvuku i pitala sam za pol ali mi je doktorka rekla da je jos mala beba da bi se videlo. Mada ja sam citala da moze da se odredi pol u tom periodu,moguce da je njoj ultrazvuk los,to je drzavna ustanova a svi znamo da Kraljevo nije nesto opremljeno. Bas sam se nadala da vidim :( .

Da li je imala neka od vas bolove u donjem delu stomaka,kao da nesto cupa i vuce. Mislim da mi beba lezi malo nize pa da je zbog toga.

Meni je doktorka u frontu na dabl testu rekla u 11 nedelji da je 70 % devojcica, a svi drugi kasnije su pricali da je decak 100%, ali ja sam rodila devojku :))))))))))))))))) Tako da onaj ko zna da gleda, videce :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je doktorka u frontu na dabl testu rekla u 11 nedelji da je 70 % devojcica, a svi drugi kasnije su pricali da je decak 100%, ali ja sam rodila devojku :))))))))))))))))) Tako da onaj ko zna da gleda, videce :lol:

bas tako ,meni je u 12 nedelji rekla da je devojcica i potvrdila to u 20 nedelji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos devojke...nisam se javljala jer koristim racunar na poslu a kuci nemam svoj tako da kada je vikend nema ni mene :( Rekao mi je dragi da ce mi kupiti uskoro :wub:

Sto se posla tice ne vredi da mucim sebe i bebca. Ovde nemam perspektive. Od samog starta trudnoce imam sve moguce simptome koji traju i dan-danas. Ustajem u 5:30 a kuci sa posla stizem tek oko 15:45. To me jako crpi a pritom nemam neka primanja niti iko ceni to. Obecano mi je prijavljivanje za stalno i porodiljsko a niko nista me ne obavestava,direktori me zaobilaze u sirokom krugu. Nije mi moranje bas da se mucim. Najverovatnije cu podneti ostavku i raditi jos ove nedelje... :(:(:( ...

Pol...imam predosecaj da je decak. Ne zato sto tako prizeljkujem vec od samog pocetka mi nesto govori da je tako,pa videcemo :rolleyes: . Mozda je moju doktorku mrzelo da ceka dok se namesti bebac pa da vidi kog je pola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krv je ok, a rezlutate urina cekam danas.. U ponedeljak idem opet kod te doktorke da mi da rezlutate brisa koji mi je radila i da joj odnesem ove rezlutate.. Spremna sam da joj opet dam 50e ali sta cu.. :angry: pokrenula sam nesto da odem kod drugog doktora i ako sve bude ok precicu kod njega 6.8.da ovu moju vise ne vidim.. :D

Moj ti je savet ako vec dajes pare,onda predji kod doktora koji ce te poradjati (ti odlucujes koji ce to biti). Uveravam te da ce te vise paziti jer je svestam da ces ga cascavati sto sada sto i tatica kada se ti porodis. A i upoznacete se lepo i upamtice te,onda su manje sanse da te nesto razocara.

Meni je krv uvek bila dobra (osim mene kada dajem :P ). Imala sam eserihiju,pa sam pila panklav koji mi je stvorio gljivice koje su me namucile pa sam ih lecila vaginaletama. Sutra idem na kontrolu pa cu uzeti uput da opet proverim.

P.S-Javi kakvi su ti rezultati i sta ti je rekla doktorka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj ti je savet ako vec dajes pare,onda predji kod doktora koji ce te poradjati (ti odlucujes koji ce to biti). Uveravam te da ce te vise paziti jer je svestam da ces ga cascavati sto sada sto i tatica kada se ti porodis. A i upoznacete se lepo i upamtice te,onda su manje sanse da te nesto razocara.

Meni je krv uvek bila dobra (osim mene kada dajem :P ). Imala sam eserihiju,pa sam pila panklav koji mi je stvorio gljivice koje su me namucile pa sam ih lecila vaginaletama. Sutra idem na kontrolu pa cu uzeti uput da opet proverim.

P.S-Javi kakvi su ti rezultati i sta ti je rekla doktorka.

Javicu, posle podne idem kod nje.. Ja sam vec nasla doktorku u Dragise Misovica, dr.Maja Antic koja je stvarno super ali kod nje sam zadnji put bila sredinom juna na UZ.. Nisam ni planirala da idem privatno ali morala sam jer mi se svasta nesto izdesavalo i morala sam proveriti jer je ovoj u domu zdravlja sve normalno, a ja padam :angry: i sad cu pojuriti da promenim doktora u domu zdravlja.. Medo, pokusaj jos jednom da razgovaras sa sefom. Ako te bas iskulira onda odustani ali potrudi se. Tesko je kad nemas svoja primanja.. Npr.moj dragi radi ali to nije dovoljno pa nam nekad i njegovi daju i ne smaraju nas zbog toga ali ja osecam da nije to to :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam sve to,malopre sam bila do generalnog da pricam sa njim ali nije tu. Volela bih da se desi cudo pa da me prime...

Kako se sada osecas? Sta te tacno muci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam sve to,malopre sam bila do generalnog da pricam sa njim ali nije tu. Volela bih da se desi cudo pa da me prime...

Kako se sada osecas? Sta te tacno muci?

Drzim ti palceve da ti sve bude ok i da budu ljudi, a ne stoka i da te prime.. Sad se osecam fino, jedem neki puding pa mi lepo :P imam problem kad jedem jer mi posle bude haos. Probala sam da podelim, da ne jedem uvece tesku hranu, itd.. Nekad pomaze, a nekad mi bude bas tesko. Kao da ubacim tonu tereta u zeludac. I jos sveki posto zivim sa njom non stop vice''jedi, jedi''al'ja jedem koliko mogu. To mi nije toliki problem kao npr.osecaj iznemoglosti.. Hodam i samo mi se zacrni pred ocima i od kolena na dole mi bukvalno otkazu noge. To mi se desava uvek posle duze od 15min.stajanja. I nekada kad ustanem isto me tako spopadne, samo osecaj da ne mozes. Nista ne boli ali prosto ne mogu da drzim svoje telo na nogama. A to me dosta i psihicki muci jer bih setala, prosto sam postala bukvalno zeljna ljudi. Dodju mi drugarice ali se ja bas ne usudjujem da odem do njih ili da odemo do grada na kafu, a to me bas onako nervira. Kao ptica u kavezu.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti puno :) .

Ja se trudim da ne jedem posle 19h. Po ceo dan grickam nesto,uglavnom voce. Sad sam doruckovala i muci me neka kiselina,povraca mi se a ne mogu na poslu sam pa jedva trpim :( . Joj cici verujem ti za sve,jedva cekam da nas prodje sve. Nekada i pored truda da olaksamo sebi sa drugacijim rezimom ishrane i odmaranjem,ni to ne pomaze jer telo i sve ostalo se upravlja prema potrebama nasih bebana :) .

Svekrva....hm <_< ja jos ne zivim sa mojom,nisam se jos udala ali od samog starta prica jedi,nemoj da te "sine" promaja,nutka me hoces ovo-hoces ono,jesu li ti tesne pantalone... Stalno,da sam pocela da sizim. Mene moja majka posavetuje i sve to ali ne smara. Pored svekrve se osetim kao da nemam pojma da nosim dete. Nije zlobna samo vooooli da prica... :angry: .

Ja i moj dragi se zabavljamo 3 godine i ona je oduvek takva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svekrva....hm <_< ja jos ne zivim sa mojom,nisam se jos udala ali od samog starta prica jedi,nemoj da te "sine" promaja,nutka me hoces ovo-hoces ono,jesu li ti tesne pantalone... Stalno,da sam pocela da sizim. Mene moja majka posavetuje i sve to ali ne smara. Pored svekrve se osetim kao da nemam pojma da nosim dete. Nije zlobna samo vooooli da prica... :angry: .

Pa to, prosto nekada koliko god da se trudis muka pa muka.. :lol: mislila sam da ce prestati kad bebac ozivi i jeste prestalo povracanje ali ostala mucnina.. Ja sa mojom sveki zivim i ok je skroz al'isto kao kad tebe prica li prica :D i sta god da odlucim ili da trebam uraditi tu je.. Mi smo dole na prizemlju zajedno(dragi, ja, svekar i svekrva)ali nam rade gore sprat.. Prethodnih 10 dana smo imali majstore pa me i to malo zezalo ali svekrva skuva, a ja postavljam i oko majstora sta treba jer je radila. Ali sam se samo vodila mislju''Neka, sad je tesko, ali za godinu-dve mi smo gore sami''.. Sad sam s njom pa malo dok udjem u semu ali nekada.. :angry: :angry: :angry::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to, prosto nekada koliko god da se trudis muka pa muka.. :lol: mislila sam da ce prestati kad bebac ozivi i jeste prestalo povracanje ali ostala mucnina.. Ja sa mojom sveki zivim i ok je skroz al'isto kao kad tebe prica li prica :D i sta god da odlucim ili da trebam uraditi tu je.. Mi smo dole na prizemlju zajedno(dragi, ja, svekar i svekrva)ali nam rade gore sprat.. Prethodnih 10 dana smo imali majstore pa me i to malo zezalo ali svekrva skuva, a ja postavljam i oko majstora sta treba jer je radila. Ali sam se samo vodila mislju''Neka, sad je tesko, ali za godinu-dve mi smo gore sami''.. Sad sam s njom pa malo dok udjem u semu ali nekada.. :angry::angry::angry::lol:

Moja ce stvarno sve uraditi sto joj kazem ali kada pocne da savetuje meni sve presedne,ne treba ni u cemu preterivati. Jos je neki panicar pa sve kada se sastavi... :blink: . Ja cu za sada ziveti sa svekrom, svekrvom i dragim na spratu jer su u prizemlju (u sto kvadrata) baba i deda i soba njegovog brata. vadi me to sto pravimo dnevni boravak samo za nas dvoje i malu kuhinjicu u kojoj cemo kuvati ja i svekrva ali svaka posebno,sto ne znaci da nekada necu ja ili ona skuvati rucak za sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja ce stvarno sve uraditi sto joj kazem ali kada pocne da savetuje meni sve presedne,ne treba ni u cemu preterivati. Jos je neki panicar pa sve kada se sastavi... :blink: . Ja cu za sada ziveti sa svekrom, svekrvom i dragim na spratu jer su u prizemlju (u sto kvadrata) baba i deda i soba njegovog brata. vadi me to sto pravimo dnevni boravak samo za nas dvoje i malu kuhinjicu u kojoj cemo kuvati ja i svekrva ali svaka posebno,sto ne znaci da nekada necu ja ili ona skuvati rucak za sve.

Ma da, sve ok ali ipak da se zna ;) ja iskreno jedva cekam da se odvojimo gore. Nije da mi je dole lose ali ovako imas svoj mir. I da ne bude:sto si ovo, sto nisi ono, itd.. :) resili smo da polako sredjujemo i da bude kako treba.. A to za sveki..puna je saveta ali ja sam sebi rekla kad rodim bebu muzic i ja cemo je vaspitavati. Svaki savet je dobrodosao ali znace se ko su mu roditelji, a ko baba i deda. Pa ako sam mlada to ne znaci da sam glupa i da se necu na dobar nacin brinuti o njemu.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma da, sve ok ali ipak da se zna ;) ja iskreno jedva cekam da se odvojimo gore. Nije da mi je dole lose ali ovako imas svoj mir. I da ne bude:sto si ovo, sto nisi ono, itd.. :) resili smo da polako sredjujemo i da bude kako treba.. A to za sveki..puna je saveta ali ja sam sebi rekla kad rodim bebu muzic i ja cemo je vaspitavati. Svaki savet je dobrodosao ali znace se ko su mu roditelji, a ko baba i deda. Pa ako sam mlada to ne znaci da sam glupa i da se necu na dobar nacin brinuti o njemu.. :)

Mene to najvise plasi,kad rodim bebu da mi prica sta-kako. Videla sam kako komentarise moju buducu jetrvu tako da iskreno se nadam da ce i za mene biti dosta komentara. Ona nista ne ume da zadrzi u krugu porodice. Najgore od svega je sto sam videla kako gnjavi bratanca mog dragog, uopste nije nezna,stalno prica i pita ko da beba nesto razume.Uopste ne obraca paznju da li to nekome smeta da slusa i da je glasna,jok ona tera svoje. Njena parola je da dete MORA da se zabavlja,daleko bilo :blink: . E stvarno me hvata panika od nje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene to najvise plasi,kad rodim bebu da mi prica sta-kako. Uopste ne obraca paznju da li to nekome smeta da slusa i da je glasna,jok ona tera svoje. Njena parola je da dete MORA da se zabavlja,daleko bilo :blink: . E stvarno me hvata panika od nje

Ma jok, samo se opusti i radi kako smatras da treba za tvoju bebu. Meni nije jasno kako baba, tetka, strina, ujna itd.. moze znati bolje od tebe sta je dobro za tvoje dete?? Zar ne? Ja bih sada svoj zivot dala za ovaj maleni iako ga jos nisam videla i kako ce neko moci da ga voli vise i da mu vise zeli dobro od mene? Ma ljudi ima bas svakakvih.. A najvise volim one sto pricaju babske price i pricice, nemoj ovo, nemoj ono.. Ma daj.. A cula sam da tako dolaze baba, tetka itd..i nosaju i ''zabavljaju''dete po 1-2h i onda ga spuste i pocne da place, a one odu.. I onda bude''Mama pa sto ti dete place, sto si ga navikla na ruke..'' Ako tada ne zele da ti pomognu bar da te ostave na miru, ali ne.. E zato mora da se zavede red :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam ja tih koji vole to da rade sila njih... Ma te stvari necu dopustiti sigurno,svako ce morati da pita pa tek onda da uzme dete,necu ja posle da se mucim zbog njih.Znam da cu se nervirati dok ih naucim ponasanju ali cu na kraju imati svoj mir i dete cemo vaspitavati ja i moj dragi a ne babe,dede,strine...

Znas sta me nervira najvise da vidim,mozda si i ti vidjala,kada matori pridju pa se unose bebi u lice i ljube ga i duvaju u njega a ono malo se istraumira,sta njemu treba mnogo da navuce neke bakterije kada je malo i osetljivo... Ja bebe poljubim samo u kosicu i nogu ili dupence.Ne hvatam za rucice jer ono ih stalno drzi u ustima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam.. I to, a i na ulici npr.mama seta bebu i manja deca joj prilazi i pipkaju je''jao kao je slatka itd''Jesu oni mali ali diraju svasta i igraju se, a onda npr.bebu po licu i eto ti problem.. Moj dragi je najbolji po tom pitanju, kaze on meni''kad se beba rodi ja cu da je mazim dok je ti budes drzala jer se ja plasim da je uzmem'' :D kako tvoj dragi? Moj mazi stomak i sve ok i srecan je ali mislim da sve dok se ne rodi nece biti u potpunosti svestan da imamo bebu.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam.. I to, a i na ulici npr.mama seta bebu i manja deca joj prilazi i pipkaju je''jao kao je slatka itd''Jesu oni mali ali diraju svasta i igraju se, a onda npr.bebu po licu i eto ti problem.. Moj dragi je najbolji po tom pitanju, kaze on meni''kad se beba rodi ja cu da je mazim dok je ti budes drzala jer se ja plasim da je uzmem'' :D kako tvoj dragi? Moj mazi stomak i sve ok i srecan je ali mislim da sve dok se ne rodi nece biti u potpunosti svestan da imamo bebu.. :lol:

Moj dragi nije plasljiv,vec smo imali iskustva sa malom bebom tj. njegovim bratancem. Secam se kada sam uzela bebu da sam se tresla od straha da mi ne padne ili je nesto povredim,sad sam vec ok uvezbana :P . Ja nisam nesto bila svesna da nosim novi zivot,tj. sada kada osecam bebu i vidim stomak vec imam neki cudan osecaj "heeej ja sam mama :D ". Dragi je od prvog dana poceo da mi mazi i ljubi stomak,prvo mi malo bilo smesno sada mi je vec mnogo sladak kada pocne da mu prica "tebe tata puno voli...."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzim ti palceve da ti sve bude ok i da budu ljudi, a ne stoka i da te prime.. Sad se osecam fino, jedem neki puding pa mi lepo :P imam problem kad jedem jer mi posle bude haos. Probala sam da podelim, da ne jedem uvece tesku hranu, itd.. Nekad pomaze, a nekad mi bude bas tesko. Kao da ubacim tonu tereta u zeludac. I jos sveki posto zivim sa njom non stop vice''jedi, jedi''al'ja jedem koliko mogu. To mi nije toliki problem kao npr.osecaj iznemoglosti.. Hodam i samo mi se zacrni pred ocima i od kolena na dole mi bukvalno otkazu noge. To mi se desava uvek posle duze od 15min.stajanja. I nekada kad ustanem isto me tako spopadne, samo osecaj da ne mozes. Nista ne boli ali prosto ne mogu da drzim svoje telo na nogama. A to me dosta i psihicki muci jer bih setala, prosto sam postala bukvalno zeljna ljudi. Dodju mi drugarice ali se ja bas ne usudjujem da odem do njih ili da odemo do grada na kafu, a to me bas onako nervira. Kao ptica u kavezu.. :(

Tamara, i ja imam slicne simptome. Hrana koliko god da je lagana, ja imam osecaj da stavljam kamenje u zeludac. Bilo mi je bolje zadnjih nedelju dana i pohvalila sam se, ali evo vec dva dana opet po starom. Juce sam opet grlila solju. Ma posle povracanja mi i bude lakse, grozno je kad mi je samo muka...

Osecaj iznemoglosti... Kako sam se samo lose osetila pre desetak dana kad me drugarica koja ima petogodisnju cerku kritikovala sto sam kilava. "Ti mnogo lezis. Ja sam do sedmog meseca po pet dnevno isla na 5. sprat pa mi nista nije bilo..." Cekaj bre, zeno, lose mi je. Resim ja da izadjem iz zgrade da prosetam i stignem do ugla ulice. Ne mogu dalje, noge su mi teske kao olovo, troma sam kao slonica (a nemam ni 50kg). Tesko mi je.

Isto pre desetak dana mi se desilo da mi tokom setnje bukvalno otkazu obe noge od kolena navise. Nisam mogla da se pokrenem. Gledam saobracajni znak na dva metra od mene i ne mogu da stignem do njega da se uhvatim da ne bih pala. Srecom naisla neka zena i videla da mi je lose pa mi je pomogla. Prepala sam se. Proglasila sam to grcem, nedostatkom magnezijuma i kalijuma... Uopste niej prijatno

....

Dobro je da poslednjih nedelju dana generalno ima manje tegoba nego ranije i nisam toliko malaksala kao ranije. Isla sam par puta uvece sa dragim u dugu setnju. Sad je i vreme prohladno pa je lakse. Osecam se dobro.

I jos nesto - osecam bebe kako mrdaju! Golica me stomak :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krv je ok, a rezlutate urina cekam danas.. U ponedeljak idem opet kod te doktorke da mi da rezlutate brisa koji mi je radila i da joj odnesem ove rezlutate.. Spremna sam da joj opet dam 50e ali sta cu.. :angry: pokrenula sam nesto da odem kod drugog doktora i ako sve bude ok precicu kod njega 6.8.da ovu moju vise ne vidim.. :D

Dobro je da ti je krvna slika ok. Sta pijes od vitamina? Jesi li isla i na druga ispitivanja? Meni dr u prvom trimestru proveravala i hormone stitne zlezde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuu...pa bolje lezi nego da razmisljas da li ce ti se negde slositi. Pojedini ne razumeju da je svaki covek na svetu jedinstven i neponovljiv,isto tako zena i njena trudnoca. Svi mi kazu lezi.odmaraj a nekad mi se i tada vrti u glavi :blink: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tamara, i ja imam slicne simptome. Hrana koliko god da je lagana, ja imam osecaj da stavljam kamenje u zeludac. Bilo mi je bolje zadnjih nedelju dana i pohvalila sam se, ali evo vec dva dana opet po starom. Juce sam opet grlila solju. Ma posle povracanja mi i bude lakse, grozno je kad mi je samo muka...

Osecaj iznemoglosti... Kako sam se samo lose osetila pre desetak dana kad me drugarica koja ima petogodisnju cerku kritikovala sto sam kilava. "Ti mnogo lezis. Ja sam do sedmog meseca po pet dnevno isla na 5. sprat pa mi nista nije bilo..." Cekaj bre, zeno, lose mi je. Resim ja da izadjem iz zgrade da prosetam i stignem do ugla ulice. Ne mogu dalje, noge su mi teske kao olovo, troma sam kao slonica (a nemam ni 50kg). Tesko mi je.

Isto pre desetak dana mi se desilo da mi tokom setnje bukvalno otkazu obe noge od kolena navise. Nisam mogla da se pokrenem. Gledam saobracajni znak na dva metra od mene i ne mogu da stignem do njega da se uhvatim da ne bih pala. Srecom naisla neka zena i videla da mi je lose pa mi je pomogla. Prepala sam se. Proglasila sam to grcem, nedostatkom magnezijuma i kalijuma... Uopste niej prijatno

....

Dobro je da poslednjih nedelju dana generalno ima manje tegoba nego ranije i nisam toliko malaksala kao ranije. Isla sam par puta uvece sa dragim u dugu setnju. Sad je i vreme prohladno pa je lakse. Osecam se dobro.

I jos nesto - osecam bebe kako mrdaju! Golica me stomak :wub:

Eheeej...jeste lud osecaj imam ga i ja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Medo, vec sam ti bila napisala, ali da ponovim. Pre nego doneses konacnu odluku, porazgovaraj sa direktorima - budi iskrena, reci da volis taj posao i da bi ti mnogo znacacilo da ostanes na tom radnom mestu. Pomeni i trudnocu i obaveze oko bebe. Na porodiljskom drzva refundira sredstva za platu porodilje tako da oni nisu na gubitku. Jedino oko trudnickog bolovanja mozes da imas neprijatnosti.

Pokusaj... drzim ti palceve. Mnogo znace dve plate u kuci.

Poljubac za trudnicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Medo izgleda da je tvoj dragi imao malo vise kontakta pa i vise svesti o bebici.. :D nadam se da ce se i ovom mom svest probuditi.. Mislim, on prica i mazi stomak i pravi neke planove ali meni bas ne deluje kao da je 100% svestan.. :D

Mama Bojana Razumem te jer i meni su neki trubili''Trebas se kretati sto vise..''kao da ja sama to ne zelim. Uostalom ja sam ta koja je po ceo dan u kuci, sta misle kao je meni.. Moj dragi dolazi oko 18h kuci pa dok jede i svasta nesto tesko mi je da ga ubedim da prosetamo jer bude vec kasno.. Ali mozda ga veceras nateram posle ove kontrole :) od vitamina pijem MamaVit ali ne svakodnevno jer ga jedva progutam :( sad sam radila neke silne analize krvne slike i urina pa cu veceras videti. Uzela mi je i bakterijoloski bris jer ova u domu zdravlja nije, a trebala je odavno. Je l si ti sve analize radila kod dr.iz doma zdravlja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Medo, vec sam ti bila napisala, ali da ponovim. Pre nego doneses konacnu odluku, porazgovaraj sa direktorima - budi iskrena, reci da volis taj posao i da bi ti mnogo znacacilo da ostanes na tom radnom mestu. Pomeni i trudnocu i obaveze oko bebe. Na porodiljskom drzva refundira sredstva za platu porodilje tako da oni nisu na gubitku. Jedino oko trudnickog bolovanja mozes da imas neprijatnosti.

Pokusaj... drzim ti palceve. Mnogo znace dve plate u kuci.

Poljubac za trudnicu

Vazi,necu se predati lako. Pricala sam im da volim posao i da zelim da dam svoj maksimum i opet cu im to reci pa...ostalo je na njima. Videcu ako mozemo da nadjemo neki kompromis da niko ne bude ugrozen i da ne ostanem bez posla.

Jedan poljubcic i za tebe.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.