Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

JA imam iste probleme ...a tek sam usla u 7 mijesec . Sta li ce biti poslije :unsure:

Utrnem a jos me i grcevi poceli da hvataju ...sutra idem na kontrolu kod doktora pa cemo da vidimo kako napreduje ovaj moj mali nemirko :wub:

Ti imas jos malo...izdrzi ovo malo i eto bebane :rolleyes:

Meni su grcevi prestali od kad idem na vezbe.

Jedva cekam da cujem novosti sutra :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav i od nas dvoje :) Evo malopre smo se vratili sa bockanja, ostala mi je takva modrica :blink: prvi put od kad mi vade krv da mi tolika fleka... Smrzli smo se na putu do tamo i nazad i sad nema sanse da izadjem narednih par dana napolje pa da me biju nema sanse....

Joj sto se mm sinoc smejao, video prvi put i on kako beba pomera stomak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav i od nas dvoje :) Evo malopre smo se vratili sa bockanja, ostala mi je takva modrica :blink: prvi put od kad mi vade krv da mi tolika fleka... Smrzli smo se na putu do tamo i nazad i sad nema sanse da izadjem narednih par dana napolje pa da me biju nema sanse....

Joj sto se mm sinoc smejao, video prvi put i on kako beba pomera stomak :)

Divno :wub:

Mene bockanje ceka sl.nedelje, to za krvnu grupu i za laboratoriju, a uvek vade iz iste vene i bockaju istu venu :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno :wub:

Mene bockanje ceka sl.nedelje, to za krvnu grupu i za laboratoriju, a uvek vade iz iste vene i bockaju istu venu :angry:

Zato sam ja danas i isla u institut za krvnu grupu, posto mi vade stalno iz leve ruke pa bas da ne bude u par dana razmaka dva puta bockanje, a sledece srede idem da vadim za labaratoriju i na uz :) Jedva cekam :) Jos samo da nabedim doktorku da i meni malo samo pokaze onaj monitor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo! ja usla sam juce u 14 nedelju, ali meni jos uvjek ne prestaju mucnine,

ja se sve nadam prestace kad danas sam i po prvi put povratila!! :blink:

posto mi prva trudnoca, nisam bas najbolje upucena, jeli ima neka trudnica ili majka da joj je bilo ovako jel to normalno? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo! ja usla sam juce u 14 nedelju, ali meni jos uvjek ne prestaju mucnine,

ja se sve nadam prestace kad danas sam i po prvi put povratila!! :blink:

posto mi prva trudnoca, nisam bas najbolje upucena, jeli ima neka trudnica ili majka da joj je bilo ovako jel to normalno? :mellow:

To je najnormalnije, svaka od nas je imala ili jos uvek ima mucnine. Povracanje je kod nekih bilo, kod nekih ne, ali sve zavisi od trudnoce. Nista se ti ne brini, sve je to normalno. Probaj casu kisele vode da poijes kad ti krenu mucnine ili gorusica, meni je to jako pomagalo, pogotovo za one jutarnje mucnine.

Dobrodosla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo! ja usla sam juce u 14 nedelju, ali meni jos uvjek ne prestaju mucnine,

ja se sve nadam prestace kad danas sam i po prvi put povratila!! :blink:

posto mi prva trudnoca, nisam bas najbolje upucena, jeli ima neka trudnica ili majka da joj je bilo ovako jel to normalno? :mellow:

Evo i od mene dobrodislica!

Sto se tice mucnine, mene vise nista ne cudi... imala sam tih problema u prva 4 meseca, pa je bila pauza pa zadnjih par dana pomalo opet imam taj problem... Ja sam svoj problem resavala tako sto sam izbegavala to sto sam videla da mi smeta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au bre, sta se ovde desava, nesto ste se uspavale???? Nema nikog :unsure: :unsure: :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au bre, sta se ovde desava, nesto ste se uspavale???? Nema nikog :unsure: :unsure: :unsure:

Pogodila si,ja sam spavala,sad se probudila. Razmisljam dal da iskoristim mm da me odveze do trga da kupim nova sociva, ova su mi pri kraju pa su pocele oci da me peku. Sta ti radis? A gde su nam ostale devojke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pogodila si,ja sam spavala,sad se probudila. Razmisljam dal da iskoristim mm da me odveze do trga da kupim nova sociva, ova su mi pri kraju pa su pocele oci da me peku. Sta ti radis? A gde su nam ostale devojke?

Jedna ovde i jedna u mom stomaku :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedna ovde i jedna u mom stomaku :lol: :lol:

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol:

Jela sam opet pizzu :lol: Milion kalorija danas. Sta cu kada sam napravila mnogo pa ne mogu da je gledam! Vidim ja bice jos kila do kraja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jela sam opet pizzu :lol: Milion kalorija danas. Sta cu kada sam napravila mnogo pa ne mogu da je gledam! Vidim ja bice jos kila do kraja...

A ja upravo doruckovala...jutros pojela smoki i casu mleka,pila onaj pancicev caj,i oko 3 kad je mm dosao s posla krenuli da jedemo,a on pustio na tv-u kako vade iznutrice iz neke krave,samo mi se okrenuo zeludac i nisam mogla ni da pogledam hranu. A zna da sam gadljiva,i opet je pustio tu emisiju :angry: Sad sam nadoknadila za ceo dan :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedna ovde i jedna u mom stomaku :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

Joj zenske ja sam se zaledila danas ... toliko su mi se noge smrzle na poslu da me je strah da nedobijem upalu mokracnih kanala. Jedva cekam sutra da idem kod doktora po nalaze i da vidim bebicu...da se uvijerim da je sve ok.

Ljubim vas sve pa kuckam sutra kad dodjem na posao :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo! ja usla sam juce u 14 nedelju, ali meni jos uvjek ne prestaju mucnine,

ja se sve nadam prestace kad danas sam i po prvi put povratila!! :blink:

posto mi prva trudnoca, nisam bas najbolje upucena, jeli ima neka trudnica ili majka da joj je bilo ovako jel to normalno? :mellow:

Dobro nam došla crna ružo :rolleyes:

Sve je to normalno...uzivaj i ne brini se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedva cekam da cujem novosti :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da ja kad dodjem opet milion postova i sad cete verovatno da se razbezite :)

Joj kako to lepo zvuci i jedna u mom stomaku :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:)

Sad sam i ja ovde a nigde nikoga... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe, jurimo se ko tom i Dzeri :D

Da li je normalno da ova beba luduje dan i po pa se onda smiri, toliko da se zapitas dal je tu u narednih 2-3 dana?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe, jurimo se ko tom i Dzeri :D

Da li je normalno da ova beba luduje dan i po pa se onda smiri, toliko da se zapitas dal je tu u narednih 2-3 dana?!

:D

naravno! Radi kako ona hoce :) Tako i ova moja smizla....

E, kad si spomenula Toma i Dzerija, pogledaj ovo, smejala sam se kao luda...

http://youtu.be/ETBIRs3W6vY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D

naravno! Radi kako ona hoce :) Tako i ova moja smizla....

E, kad si spomenula Toma i Dzerija, pogledaj ovo, smejala sam se kao luda...

http://youtu.be/ETBIRs3W6vY

Hahaha, klinci su genijalni vecito se nasmejem uz njih :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja obozavam da slusam njihove izjave!

Pre neki dan, na Kefalici, cini mi se, cujem - "eurokrem se pravi od veverice" :lol: :lol:

Genijalni su!!!!

he he, kako mi se beba na tikeru okrenula :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe, jurimo se ko tom i Dzeri :D

Da li je normalno da ova beba luduje dan i po pa se onda smiri, toliko da se zapitas dal je tu u narednih 2-3 dana?!

I ja sam opet tu, izasli na kaficu da se ne zalim kako sam po ceo dan kuci. Ma sve je to normalno,znalo je kod mene da poludi jedan dan,pa da se ne javlja narednih par dana. A sad vise ne udara kao pre,izgleda da nema mesta pa je osecam uglavnom samo pod ruku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam opet tu, izasli na kaficu da se ne zalim kako sam po ceo dan kuci. Ma sve je to normalno,znalo je kod mene da poludi jedan dan,pa da se ne javlja narednih par dana. A sad vise ne udara kao pre,izgleda da nema mesta pa je osecam uglavnom samo pod ruku.

Bre zeno gde se setas, ja sto sam izasla danas samo da vadim krv pa mi zato slini nos ceo dan :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam izasla nigde, osim do apoteke koja je inace u nasoj zgradi, ali zato sutra jedva cekam - idemo u nabavku stvari za bebu!!! Juhu!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.