Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Sinoc mi je suprug rekao da me vise ne voli i da zeli razvod braka. Eto kako zivot moze da se preokrene za samo dve nedelje. Mnogo mi je sve ovo i ne znam sta cu i kako cu.

Mila moja :( moras biti jaka zbog svoje male ljepotice i tog malog anđelka sto nosis u sebi . Nađi snagu potrebnu u njima.

Ne mogu ni da zamislim kako ti je ... ali vijerujem da se lose stvari desavaju s razlogom.

Kakav to covijek ostavlja zenu s bebom u stomaku .... Ja mislim da on jos nije svijestan sta radi ... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoc mi je suprug rekao da me vise ne voli i da zeli razvod braka. Eto kako zivot moze da se preokrene za samo dve nedelje. Mnogo mi je sve ovo i ne znam sta cu i kako cu.

Uh draga,ne znam sta da ti kazem,tako pobesnim kad procitam ovako nesto. Ne zelim da ti delim savete jer ne znam kako bih odreagovala u takvoj situaciji,da ti je tesko znam. Ne znam kakav bezdusnik to moze uraditi :angry: Jedino sto mogu reci je da ako ti treba neko da olaksas dusu i izadjes malo da prosetas,tu sam. Da skrenes misli sa tog ruznog dogadjaja. Zelim ti da budes jaka,sto zbog sebe,tako i zbog cerkice i malog bebirona u stomaku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma svakakvih nas ima na ovoj planeti zemlji :angry:

Bas sam ovih dana mislila na nju ... tesko je dati savjet , pogotovo ako se nisi nasao u sličnoj situaciji...

Bas mi je zao Mina sto moras da prođes kroz sve to .

Saljemo ti zagrljaje .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo...E pa cestitam,sto bi mi rekli nek je ziva i zdrava ;) !!! Ja idem 4 feb na UZ pa se nadam da cu tada znati sta nosim ;) Meni je termin 13jula (blizu smo);) Pozz

pa hvala :D

Bila sam i u 13 nedelji, tada mi je rekla da vidi neku izraslinu ali da jos nije sigurno za pol, po tome bi rekla da je decko, ali sad je bila sigurna da vidi devojcicu:-))))

jako sam srecna jer sam je jako zelela i cekala ;-))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E bre lako se posvadjati bez obzira na krevet... Poludecu pored njegovih roditelja nacisto, vazno da zahtevaju da dolazimo stalno, a niko se ne pita dal sam ja sposobna za to :angry:

Mina drzi se :(

E napisacu u trecem termin samo da se skinem sa drugog :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E bre lako se posvadjati bez obzira na krevet... Poludecu pored njegovih roditelja nacisto, vazno da zahtevaju da dolazimo stalno, a niko se ne pita dal sam ja sposobna za to :angry:

Ma pusti njegove njegove ... vidis da te mnogo vole pa hoce da stalno dolazis kod njih ;) samo gledas vedriju stranu toga, ne zivite zajedno :lol:

Izdajice mala :wub: vidim presla si u treći tr. bez mene :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe, nisam presla, da sam presla ne bi pisala vise ovde... samo sam se razdelila na dve strane :D

Sta se bunis i ti si od sutra tamo :P

Ma de da me vole malo vise bi vodili racuna, a ne bi mi skakali po zivcima stalno... I izmedju ostalog setili bi se ponekad i mene da pozovu a ne samo njega i to samo kad je na poslu.... Ma juce sam pukla, isao je pre neki dan do svojih da uzme pare neke od njih, i kao rekli mu da ce mu dati 31-og, da bi juce uzeo da uplati tati kredit a mi sve ukupno 5000 dinara imamo, a treba da kupimo sad posteljinu za ovaj krevet posto je veci od ovog sto je bio... I sad meni nije jasno kako misle da izdrzimo do 15-16 kad nam leze plata....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma de da me vole malo vise bi vodili racuna, a ne bi mi skakali po zivcima stalno... I izmedju ostalog setili bi se ponekad i mene da pozovu a ne samo njega i to samo kad je na poslu.... Ma juce sam pukla, isao je pre neki dan do svojih da uzme pare neke od njih, i kao rekli mu da ce mu dati 31-og, da bi juce uzeo da uplati tati kredit a mi sve ukupno 5000 dinara imamo, a treba da kupimo sad posteljinu za ovaj krevet posto je veci od ovog sto je bio... I sad meni nije jasno kako misle da izdrzimo do 15-16 kad nam leze plata....

Ma Majo nemoj da se nerviras sad , moras da mislis na sebe.

A probaj mirno da razgovaras s mm ...ja sam sigurna da ni njemu nije lako, ali ipak su njegovi roditelji. Probaj da mu objasnis da vise mora da misli na tebe i bebusku i da ne moze da vas ostavi s 5000 din do 15- og.

A ja vijerujem da roditelji sto su stariji to vise se ponasaju kao dijeca, hoce da se maze i paze...samo traze neku pažnju :rolleyes:

Kakvi god da su, roditelji su ...i tu moras polako i oprezno. Ali pametna žena može mnogo toga , zato samo polako ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja polako, pricali smo mm i ja vec hiljadu puta i na kraju uvek kaze da sam u pravu za dosta stvari, al ne znam sto stalno sve ispocetka... I sad mi je rakao da cemo lepo da popricamo kada dodje sa posla... Mada se kod nas to ne zove razgovor nego ja pricam a on cuti posto se stalno tako zavrsava, i to me uzasno nervira...

Hehehe, nestada ona Milankina slika od pre neki dan, kod mene se od jutros sav sneg otopi od sunca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe, nestada ona Milankina slika od pre neki dan, kod mene se od jutros sav sneg otopi od sunca...

Kod mene nema sta ni da se otopi :lol: ti si bar uzivala par dana u snijegu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D Ja sam jednom stajala u redu dobrih 40ak min i još stojim pored one table gde piše: dajte prednost trudnicama itd...Ma kakvi, nikog nije briga. E sada drugačije radim, čim dođem u poštu odmah idem na šalter pa neka se ljute i psuju. Trudnice imaju prednost i gotovo! Samo to kažem.

Jenny daću ti ja malo mojih kilograma, samo reci koliko ti treba. :D

xex neka hwala,meni je dosta i owih mojih kg,imam ja jos 4 meseca da se debljam...ja sam u posti jos i dobro prosla.u sredu sam otisla kod doktorice u pola 8 ujutru a tek u 10 i 05 dosla na red...jos su mi dole u labosu zagubili rezultate urinokulture al je doktorica to sredila tak sto je nazwala zawod u sombor pa su joj izdiktirali rezultate...a cekala sam toliko kod nje jer je sredom kod nje dan za papa test pa dok je to oawila kod nekih 20 zena,pa babe na ultrazwuku...pa te onda radila preglede...kaze da je opsti haos kod nje owih dana jer je drugi doktor na godisnjem pa swe ona radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D Ja sam jednom stajala u redu dobrih 40ak min i još stojim pored one table gde piše: dajte prednost trudnicama itd...Ma kakvi, nikog nije briga. E sada drugačije radim, čim dođem u poštu odmah idem na šalter pa neka se ljute i psuju. Trudnice imaju prednost i gotovo! Samo to kažem.

Jenny daću ti ja malo mojih kilograma, samo reci koliko ti treba. :D

xex neka hwala,meni je dosta i owih mojih kg,imam ja jos 4 meseca da se debljam...ja sam u posti jos i dobro prosla.u sredu sam otisla kod doktorice u pola 8 ujutru a tek u 10 i 05 dosla na red...jos su mi dole u labosu zagubili rezultate urinokulture al je doktorica to sredila tak sto je nazwala zawod u sombor pa su joj izdiktirali rezultate...a cekala sam toliko kod nje jer je sredom kod nje dan za papa test pa dok je to oawila kod nekih 20 zena,pa babe na ultrazwuku...pa te onda radila preglede...kaze da je opsti haos kod nje owih dana jer je drugi doktor na godisnjem pa swe ona radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kilogrami se samo lepe,strašno! Sada ne bih smela da stanem na vagu. Na predhodnoj kontroli krajem godine sam imala 68kg, a iskreno ne znam sa koliko sam startovala, jer sam se i inače pre trudnoće ugojila nekih 2-3kg.

Jenny,ti si tu negde kao ja po trudnoći,kada ti je termin? Meni je 15.06, ali mislim da će biti pre,bebu sam osetila u 18-oj nedelji,ako ima veze to sa onim što kažu da se pokreti osete na pola trudnoće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kilogrami se samo lepe,strašno! Sada ne bih smela da stanem na vagu. Na predhodnoj kontroli krajem godine sam imala 68kg, a iskreno ne znam sa koliko sam startovala, jer sam se i inače pre trudnoće ugojila nekih 2-3kg.

Jenny,ti si tu negde kao ja po trudnoći,kada ti je termin? Meni je 15.06, ali mislim da će biti pre,bebu sam osetila u 18-oj nedelji,ako ima veze to sa onim što kažu da se pokreti osete na pola trudnoće.

meni je po doktorici 01.06 a owi u betaniji kazu negde oko 10.06 tako da cemo wideti...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je po doktorici 01.06 a owi u betaniji kazu negde oko 10.06 tako da cemo wideti... :)

Ko zna! Ja sam sanjala da sam se porodila 31.05. i nekako mi se od tad samo taj dan mota po glavi.Isto tako sam sanjala da nosim devojčicu,ali to neću znati do sledećeg uz-a koji će biti tek oko 20.02. Izgleda da moja doktorka ne praktikuje mnogo uz,zadnji sam imala još 01.12 kad sam radila dabl test.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mina, mnogo mi je zao sto moras sada da polazis kroz takvu situaciju! ti i ja smo generacija, a i trudnoca nam se razlikuje u samo nedelju dana, pa mi se cini kao da te licno poznajem, i bas mi je bilo tesko kad sam citala sta ti se desava.

mislim da se on negde uplasio i da u stvari nema pojma sta hoce, nego lupa. nemojte da zurite sa razvodom, mozda da se razdvojite na neko vreme, da ladne glave razmislite sta dalje, da ne bi prenaglili sa odlukom, a vukljanje po sudovima, mislim da ti sada i ne treba.

sta god da odlucis, drzim ti fige!

milena, pavloviceva mast nije hidrantna, ona susi kozu, jer na taj nacin pomaze kod ojeda. promeni kremu za strije, probaj neku drugu, ja koristim eucerin losion sa 10% uree i jako sam zadovoljna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lejlita, ja glavobolju " lecim " casom koka - kole. pretpostavljam da pomaze kao i turska kafa, zbog kofeina koga ima poprilicno u njoj!

nego, drage moje, da li imate problema sa stolicom i kako ih resavate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nego, drage moje, da li imate problema sa stolicom i kako ih resavate?

Ja sam imala tih problema u pocetku, i doktorka mi rekla da pijem prolom vodu... Ne znam kakvo dejstvo ima al meni je pomogla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja imam problema sa zatvorom,pogotovo od kako pijem gvožđe i ako iz nekog razloga jedan dan nemam stolicu,onda se zatvorim. Prošli put to je mučenje trajalo nedelju dana pa sam uzela glicerinske čepiće,jeedan stavila i posle 10 min već trčala u wc. Jeste da nije bilo mnogo,ali bar je krenulo. Isto tako,tog dana sam jela kompot od suvih šljiva i jabuka, već sledećeg dana se sve vratilo u normalu. Sad praktikujem, da makar 1 dnevno jedem nešto kašikom,pa makar to bila i supa iz kesice. Takođe, ujutru,čim ustanem,uzmem kašičicu slatka od borovnice i već na pola kafe trčim u wc.

Hvala za savet,probaću sa nekom drugom kremom da mažem stomak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala majo! probacu i prolom vodu. sad pijem mivelu, trebalo bi da i ona regulise probavu. prosto mi je smesno sto ja ne reagujem ni na suve sljive, ni na kivi, voca mogu da pojedem koliko hoces... izbacila sam danas i juce mamavit...

rekli su mi da je dobro i ujutro na prazan stomak popiti punu casu tople vode, pa sam i to probala. inace voda se kuva na laganoj vatri 10 min, jer kazu da se tako istalozi ili ispari sve sto u vodi ne valja, i da bi valjalo takvu vodu piti u toku dana, jedino sto ona mora biti topla, pa se cuva u termosu. to sam cula od jedne doktorke, cini mi se da je to iz ajurvedske medicine, ako sam je dobro razumela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam juce uzela glicerolske cepice...

znas kako su mi dobro smanjili pritisak na stomak, tj. na zeludac! isto sam vrlo brzo trcala u wc, i nije bilo mnogo sta, ali je meni bilo lakse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam juce uzela glicerolske cepice...

znas kako su mi dobro smanjili pritisak na stomak, tj. na zeludac! isto sam vrlo brzo trcala u wc, i nije bilo mnogo sta, ali je meni bilo lakse...

I to je nešto. Najbitnije je da sad ,,to razbiješ,, da se tako izrazim. Probaj ovo sa kompotom, a i to za vodu što si rekla. Kad se svev vrati u naormalu,najbitnije je da se ne zatvori ponovo,što više kuvanog,vode,voća...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe, nestada ona Milankina slika od pre neki dan, kod mene se od jutros sav sneg otopi od sunca...

Nije nestala slika,niti se sneg istopio. Ujutru cu slikati pa cete videti zimsku idilu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim da ste pisale vezano za datume, meni termin 26 april, a mm i meni 25 aprila 4 godine kako smo zajedno, pa kaze on da bi bilo lepo da se tad rodi i bebica... Mada je prvobitno navijao da dobijemo bebicu u novembru za njegov rodjendan, al sam ga prevarila, necu zimsko dete dosta meni sto sam ja zimsko dete i sad mrzim zimu...

Zdravo devojke,evo i mene :P ..Ja danas odvalila sa spavanjem do 14h :( Bezveze,proso mi dan u spavanju..Bila posle na frizuru i tek sad ugrabila vreme da vidim sta ima na forumu.Bas ste se danas lepo druzile.

Jao pa ja sam rodjena 25-og aprila :lol: :lol: :lol:

Bas mi je zao sto niste isprobali krevet,ali eto prilike da se ti i tvoj dragi pomirite :lol: :lol: Ako nista drugo bar si slatko spavala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo devojke,evo i mene :P ..Ja danas odvalila sa spavanjem do 14h :( Bezveze,proso mi dan u spavanju..Bila posle na frizuru i tek sad ugrabila vreme da vidim sta ima na forumu.Bas ste se danas lepo druzile.

Jao pa ja sam rodjena 25-og aprila :lol: :lol: :lol:

Bas mi je zao sto niste isprobali krevet,ali eto prilike da se ti i tvoj dragi pomirite :lol: :lol: Ako nista drugo bar si slatko spavala ;)

Ti si bas bila vredna danas,ceo dan si spavala :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.