Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

pokusaj pj da napravis ako ti se svidja.. :lol: klikni na moj tiker i on ce ti sam otvoriti stranicu..

*videces nacrtan tiker kao moj i klikni na njega

*kada ti otvori tu str.ukucas termin prorodjaja iznad tikera

*sa desne strane imas opciju get my ticker! i tu kliknes

*na novoj str.koju ti otvori i kliknes na yes, I know about...

*otvara ti se bbcode i samo copy/paste tamo gde ti je url u izmeni potpisa i sacuvaj..

Javi da li si uspela.. :lol:

Sve je ok ali meni opet nije jasno gde pise izmena potpisa,pise da u licnoj poruci moze da se stavi taj kod :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve je ok ali meni opet nije jasno gde pise izmena potpisa,pise da u licnoj poruci moze da se stavi taj kod :unsure:

U opciji moje kontrole ti je...kliknes na nju (ona ti je odmah ispod opcije prijavljen kao...u gornjem levom uglu)i onda sa leve strane jednu ispod druge imas razne opcije..tu ti je i izmena potpisa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postavila sam,promenicu sliku kasnije. Samo dok sam se snasla............HVAAAALAAA :D:D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postavila sam,promenicu sliku kasnije. Samo dok sam se snasla............HVAAAALAAA :D:D:D:D

Nema na cemu, vazno je da si nasla gde se postevlja ;) ti si postavila kao potpis na profilu, tu ti ne treba.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol: Znam,pogresila sam. Ja sam odmah usla u podesavanja nisam ni gledala da iznad svega pise "moje kontrole".

Nego nude samo par slika, ovu sto sam odabrala ne svidja mi se samo to sto pise koliko nedelja je ostalo do porodjaja a ne prikazuje koja sam sad nedelja i dan(sto bih vise volela...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O, medolina ima tiker :)

Sad kad znas kako se prave idi i na lilypie sajt (mozes i direktno preko mog tiikera, kao preko Tamarinog za babyland) da izvidis kakvu ponudu imas tamo....

Ima jos nekih sajtova, npr forumasice Tony i Kristal su nanekom trecem sajtu to napravile, samo ja ne znam tacnoo na kom...

Sad mozes da istrazujes.

Pozdrav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O, medolina ima tiker :)

Sad kad znas kako se prave idi i na lilypie sajt (mozes i direktno preko mog tiikera, kao preko Tamarinog za babyland) da izvidis kakvu ponudu imas tamo....

Ima jos nekih sajtova, npr forumasice Tony i Kristal su nanekom trecem sajtu to napravile, samo ja ne znam tacnoo na kom...

Sad mozes da istrazujes.

Pozdrav...

Hi,hi :D snasla se i ja malo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lep ti je tiker... Ja bih ih stavila sve jer su slatki i sareni :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lep ti je tiker... Ja bih ih stavila sve jer su slatki i sareni :D :D :D

Od viška glava ne boli :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvaaala.... :) I ja sam se jedva odlucila svi su lepi,ne znam da li je decak ili devojcica pa sam stavila ovako malo neutralno,mada mi opet malo vuce na devojcicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja ne znam kog su pola moje bebe ali cu da pitam sad kad odem na pregled. Bas me zanima... Ako su dobro namestene, videce se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja ne znam kog su pola moje bebe ali cu da pitam sad kad odem na pregled. Bas me zanima... Ako su dobro namestene, videce se.

Ja sam bila u 16. nedelji na ultrazvuku i pitala sam za pol ali mi je doktorka rekla da je jos mala beba da bi se videlo. Mada ja sam citala da moze da se odredi pol u tom periodu,moguce da je njoj ultrazvuk los,to je drzavna ustanova a svi znamo da Kraljevo nije nesto opremljeno. Bas sam se nadala da vidim :( .

Da li je imala neka od vas bolove u donjem delu stomaka,kao da nesto cupa i vuce. Mislim da mi beba lezi malo nize pa da je zbog toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zavisi i od toga kako je beba namestena... Ako ti je okrenula guzicu ne mozes joj videti pol :)

Ne mora da znaci da je u DZ losiji uz

Sto se bolova u donjem delu stomaka tice nemoj da mnogo brines, oni su normalni kad se materica rasteze. Ipak, obavezno se konsultuj sa dr pa ce te ona uputiti ako treba da primenis neke posebne mere predostroznosti. Ako ti je posteljica nisko ili je zavaljena, dr ce ti svakako reci da vise mirujes, da se nikako ne naprezes... Meni nije nisko materica pa imam bolove - par puta su bili veoma veoma jaki, ali sucesce nesto nalik menstrualnim... Pronasla sam metod ustajanja iz kreveta kojim preveniram nastanako bolova - malo je smotano i negraciozno ali bas me briga...

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vrti otac sina po sobi.

Posle kraceg vrtenja kaze sin:

-"Pazi tata radijatorrrrrrrrrrrrrrr!!"

:D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos UVEK sam u ovom trimestru grrrrrr :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos UVEK sam u ovom trimestru grrrrrr :angry:

jooooooooooooooooj cuti a sta ja da kazem?//?dodje mi da prespavam do novembra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jooooooooooooooooj cuti a sta ja da kazem?//?dodje mi da prespavam do novembra

hahahaha-verujem ti!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brzo ce sve to proci. Kao da je juce bilo kada sam sam zatrudnela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da se pozalim :( jutros sam vadila krv i bilo i bilo mi je jakooo lose :( sad je sve ok ali bas sam se bila uplasila.. Trudnoca mi je takva da ne mogu duze od 20min na nogama i polako se navikavam na to i radim neke silne analize da vide sta je ili mi je jednostavno takva trudnoca :unsure: po njihovom.. Kad sam tezak kilavko :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da se pozalim :( jutros sam vadila krv i bilo i bilo mi je jakooo lose :( sad je sve ok ali bas sam se bila uplasila.. Trudnoca mi je takva da ne mogu duze od 20min na nogama i polako se navikavam na to i radim neke silne analize da vide sta je ili mi je jednostavno takva trudnoca :unsure: po njihovom.. Kad sam tezak kilavko :(

I ja sam u istoj situaciji,zaglavim u hitnoj ocas posla. Kada sam pitala doktorku sta mi je samo mi je rekla da mi je konstitucija takva da tesko podnosim trudnocu :( . Nemoj se plasiti,odmaraj sto vise. Ja jos uvek idem na posao i jedva izdrzavam,moracu da napustim. :(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam u istoj situaciji,zaglavim u hitnoj ocas posla. Kada sam pitala doktorku sta mi je samo mi je rekla da mi je konstitucija takva da tesko podnosim trudnocu :( . Nemoj se plasiti,odmaraj sto vise. Ja jos uvek idem na posao i jedva izdrzavam,moracu da napustim. :(:(:(

A ne mozes otici na porodljsko? Ja se samo nadam da ce se uskoro smiriti jer mi je sve teze.. Ponekasd pozelim da setam i setam, a znam da ne mogu.. :( i jos ove vrucine.. Al samo se vodim time da je sa bebicom sve ok i da ce mene to proci, ako ne pre onda kad se porodim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ne mozes otici na porodljsko? Ja se samo nadam da ce se uskoro smiriti jer mi je sve teze.. Ponekasd pozelim da setam i setam, a znam da ne mogu.. :( i jos ove vrucine.. Al samo se vodim time da je sa bebicom sve ok i da ce mene to proci, ako ne pre onda kad se porodim..

Nema sanse,ja sam u ovoj firmi 5 meseci,moj gazda me je prijavio volonterski kada sam mu rekla da sam trudna i trebao je da me primi za stalno posle odredjenog vremena. Medjutim on kaze da ce doci da razgovaramo sta i kako dalje ali se ne pojavljuje. Kao da ceka da ja sama kazem "Ne mogu vise da radim". I sada da me prijavi ja moram da radim 3 meseca da bih ostvarila pravo na porodiljsko,a ne bih izdrzala toliko jos da radim jer se lose osecam. Jos gore mi je kada su vrucine,tada mi pada pritisak i krecu problemi... :( Najgore sto mi je to psihicki sve opterecenje jer volim svoj posao,ali je sada bitna samo beba i ne bih da se crpim i da njoj daleko bilo nesto bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema sanse,ja sam u ovoj firmi 5 meseci,moj gazda me je prijavio volonterski kada sam mu rekla da sam trudna i trebao je da me primi za stalno posle odredjenog vremena. Medjutim on kaze da ce doci da razgovaramo sta i kako dalje ali se ne pojavljuje. Kao da ceka da ja sama kazem "Ne mogu vise da radim". I sada da me prijavi ja moram da radim 3 meseca da bih ostvarila pravo na porodiljsko,a ne bih izdrzala toliko jos da radim jer se lose osecam. Jos gore mi je kada su vrucine,tada mi pada pritisak i krecu problemi... :( Najgore sto mi je to psihicki sve opterecenje jer volim svoj posao,ali je sada bitna samo beba i ne bih da se crpim i da njoj daleko bilo nesto bude.

Bas zeznuto :unsure: a sta radis ako se sme znati? :rolleyes: mogu da zamislim kako ti je da se boris sa gazdom u sred svih muka. Ja sam kuci non - stop pa mi muka od svega.. Ali u pravu si, kao da sam ceka da das otkaz jer se ne pojavljuje. Ccc, bas se bezobzirni :angry: a problem je sto ti u trudnoci treba bukvalno svaki dinar kao i posle porodjaja i zato moras raditi. A opet koliko god da treba prosto ne mozes padati i raditi i onda si razapet na dve strane..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas zeznuto :unsure: a sta radis ako se sme znati? :rolleyes: mogu da zamislim kako ti je da se boris sa gazdom u sred svih muka. Ja sam kuci non - stop pa mi muka od svega.. Ali u pravu si, kao da sam ceka da das otkaz jer se ne pojavljuje. Ccc, bas se bezobzirni :angry: a problem je sto ti u trudnoci treba bukvalno svaki dinar kao i posle porodjaja i zato moras raditi. A opet koliko god da treba prosto ne mozes padati i raditi i onda si razapet na dve strane..

Radim u fabrici namestaja,izvoze iskljucivo za Belgiju. To je namestaj od punog hrastovog drveta, povrsinske zastita je bazirana na lanenim uljima a habajuce povrsne se dodatno voskiraju.Lepo ali i preskupo. Moj posao nije vezan za proizvodnju. Imam svoju kancelariju koja se nalazi u izlozbenom salonu u okviru firme. Bavim se pravljenjem kataloga i deklaracija,uredjivanjem cenovnika maloprodaje,ubacujem fotografije u dokumentacije koje su u elektronskom obliku,primam kupce u salon,pravim tehnicke fotografije koje se salju za Belgiju... :blink: Bas dosta stvari.Do posla putujem 15km i koristim dva prevoza. Stvar je u tome sto mi je ovo prvi posao a jos je u struci. Prosle godine sam zavrsila skolu za dizajn enterijera i industrijskih proizvoda. Ne vredi,po ceo dan mi je muka,jos nesto ne mogu da spavam kako treba,sva sam napeta :(

Verujem da ti je dosadno kuci,jos ove vrucine pa se ne moze :( :( :( nikuda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radim u fabrici namestaja,izvoze iskljucivo za Belgiju. To je namestaj od punog hrastovog drveta,

Jeste ali mogu da zamislim kako je tebi, jos po autobusima u kojima ti je muka i kad nisi trudna, a tek sad.. Ako das otkaz bojis se da ces posle tesko naci posao u struci.. Bas su bezobzirni ali moras se boriti zbog svoje bebice. Pa je l bar kolege na poslu imaju razumevanja? I ja se isto nocu budim iz raznoraznih razloga pa mi me onda danju stigne neki umor..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.