Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

opet,katastrofa ja ne znam kako nemam 150 kg koliko jedem...evo upravo uzivam uz plazmu i caj.....inace sam super,bebac pravi zurku pa ja uzivam,kad god se pomeri ja se nasmejem,ako neko posmatra iz daljine pomislice da sam luda....kako si ti?jos si nam ovde,mi cemo da ostanemo u drugom trimestru do kraja :rolleyes:

Pa bacim pogled da vidim sta ima. Evo ja bila na vezbice, pa sad odmaram, koliko sam se isprevrtala sad me davi gorusica, ali ce proci, sad cu mleko da popijem. Ti jos malo pa se selis u treci, kad pocne 28-ma nedelja. Daj neku slicicu da vidimo koliko jedes i kako raste stomacic. Imas temi ja kao trudnica pa ubaci slicicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa bacim pogled da vidim sta ima. Evo ja bila na vezbice, pa sad odmaram, koliko sam se isprevrtala sad me davi gorusica, ali ce proci, sad cu mleko da popijem. Ti jos malo pa se selis u treci, kad pocne 28-ma nedelja. Daj neku slicicu da vidimo koliko jedes i kako raste stomacic. Imas temi ja kao trudnica pa ubaci slicicu.

imam samo jednu jedinu sliku i to sa pola familije sa nekog rodjendana,mrzim da se slikam,al mozda napravim jednu specijalnu za vas....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh te promene raspolozenja, kod mene ne prolazna faza :( Prvo sam bila vesela jutros kad sam ustala, a sad bi samo plakala, i sto rece sve mi smeta kod muza.... Htela sam da ga izbacim iz kuce od jutros...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh te promene raspolozenja, kod mene ne prolazna faza :( Prvo sam bila vesela jutros kad sam ustala, a sad bi samo plakala, i sto rece sve mi smeta kod muza.... Htela sam da ga izbacim iz kuce od jutros...

trudničke muke!

danas bez nervoze,rođendan je dan za lepo raspoloženje. srećan rođendan ti želim i sve najbolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnice kako se osecate.I nemam bas vremena da se sa vama druzim.

Ne mogu da verujem da sam usla u sesti mesec,znaci pet punih sam pregurala,dal je moguce? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnice kako se osecate.I nemam bas vremena da se sa vama druzim.

Ne mogu da verujem da sam usla u sesti mesec,znaci pet punih sam pregurala,dal je moguce? :rolleyes:

Kako vreme leti.... :wub: :wub: :wub: još malo pa gotovo :) Evo ja ko juče da sam saznala, a ostalo mi još samo 40 dana.... :D Mogla bih se polako pripremati i kupovati stvari za bolnicu... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rekla mi je doktorka da jedem više roštilja i da cedim voće za sok, što se mene tiče može. Moraću da nosim pojas pošto nisko nosim. Grlić je uredu ali moram da nastavim sa utragestanom. Da li neka od vas nosi pojas, ne znam koji da uzmem i koja je cena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnice kako se osecate.I nemam bas vremena da se sa vama druzim.

Ne mogu da verujem da sam usla u sesti mesec,znaci pet punih sam pregurala,dal je moguce? :rolleyes:

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako vreme leti.... :wub: :wub: :wub: još malo pa gotovo :) Evo ja ko juče da sam saznala, a ostalo mi još samo 40 dana.... :D Mogla bih se polako pripremati i kupovati stvari za bolnicu... :lol:

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da vreme leti :) Kod mene takodje sve ok,hvala Bogu,sutiramo,stomacic raste :D Meni danas bio poslednji radni dan,sada cemo se vise druziti :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da vreme leti :) Kod mene takodje sve ok,hvala Bogu,sutiramo,stomacic raste :D Meni danas bio poslednji radni dan,sada cemo se vise druziti :) :) :)

Jupi,jupi,jupi. Mm mi zauzeo komp,sad se mucim preko tel,ali to me nece spreciti da ne ulazim na bebac :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

trudničke muke!

danas bez nervoze,rođendan je dan za lepo raspoloženje. srećan rođendan ti želim i sve najbolje!

Hvala puno :) Jos samo muz da me malo manje nervira pa ce bude sa manje nervoze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm88 - srecan rodjendan i sve najbolje!!!

Kada pocnes samo da ga cujes a ne i slusas bice dobro :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm88 - srecan rodjendan i sve najbolje!!!

Kada pocnes samo da ga cujes a ne i slusas bice dobro :lol:

Hvala puno:)

Ma cujem ja njega, al nece on mene... Ko veli lakse meni da cucim i usisavam nego njemu... Oko toga mi imamo problema, tj oko sredjivanja kuce generalno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno:)

Ma cujem ja njega, al nece on mene... Ko veli lakse meni da cucim i usisavam nego njemu... Oko toga mi imamo problema, tj oko sredjivanja kuce generalno...

potpuno te razumem!!!Ista stvar kod mene....samo cu reci - ne vredi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro :rolleyes:

Vi spavate a mi vec uveliko pijemo kaficu :rolleyes:

Mina78 SRECAN ROĐENDAN,SVE NAJLJEPŠE TI ZELIMO !

Nadam se da je nalaz dobar i da ces da uzivas u svom danasnjem danu :wub:

Milankaa spakovala sam paketice i brzo sa ih podijelila da slucajno ne bi pojela nesto od njih :lol:

Kako ste mi jutros?

Kod nas sunce grije pa cu iskoristit dan da malo prosetam i kupim sve sto mi treba za novu god. Volim svim dragim ljudima da kupim po neku sitnicu za novu godinu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro drage moje da se i ja malo javim..... :rolleyes: sad sam 21nedelja i dobro je hvala Bogu,bebac me je počeo juče udarati al ne često pa me zanima jel to ok :( inače nosim nisko i posteljica prednji zid,nisam znala za pojas moram pitat dr.za to,kako je samo divan ovaj forum svasta naučis...... :) drage moje meni su dr.za anemiju preporučili crveno meso kazu ima najviše željeza il juneča jetrica,ja lično kupim junetine i lešo kuham s povrčem....poooooooooooooooooooz za sve drage trudnice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

D. jutro i od mene! Ne mogu ja bez drugog trimestra :)

Mina - srecan rodjendan, sve najbolje!!

Imam danas neke obavezice po gradu i bas se radujem da malo prosetam...

Ruzice, normalno je da malo osetis bebu, a svakom nedeljom ces sve vise. Sada je malo aktivna, kad dodjes u nedelju u kojoj sam ja bice zurka :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala oljaNS valjda je normalno da se malo plašim.....uzivaj u setnji i za nas dvoje mi moramo da mirujemo :) MINA-srečan rodjendan i od mene i da se snovi oni najljepši pretvore u javu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DOBRO JUTRO SVIMA :D MINA78 SRECAN TI RODJENDAN I SVE NAJBOLJE!!!Evo i mi malocas ustali,doruckovali po 3 put,a sada cemo jednu nasu Srpsku da skuvamo ;) .Ja ne volim da kazem Tursku vec uvek kazem Srpsku :P:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mina srećan rođendan! :***

Ružice ne brini se za bebicu,kad krene non-stop da udara zvezdice ćeš brojati :) Moja Sofija je juče ceo dan bila mirna,ujutru i pred spavanje sam je osetila, i to na par sekundi. Videćemo kakva će danas biti. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mina srećan rođendan! :***

Ružice ne brini se za bebicu,kad krene non-stop da udara zvezdice ćeš brojati :) Moja Sofija je juče ceo dan bila mirna,ujutru i pred spavanje sam je osetila, i to na par sekundi. Videćemo kakva će danas biti. :rolleyes:

Poooooz Dea divno dala si bebi ime kako je to lijepo ja jos neznam staje nece beba da se namjesti da mogu da vide ,inace kako ste nam vas dvije??? Mi smo sinoc imali nake grceve pa sam se bas uplasila imali neko da je imao nesto slicno :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poooooz Dea divno dala si bebi ime kako je to lijepo ja jos neznam staje nece beba da se namjesti da mogu da vide ,inace kako ste nam vas dvije??? Mi smo sinoc imali nake grceve pa sam se bas uplasila imali neko da je imao nesto slicno :( :( :(

Da, ja sam odavno već smislila ime i za devojčicu i za dečaka. Devojčica Sofija, dečak Mihajlo. :) Tako da ako na sled.kontroli doktor kaže: e ovo će ipak biti dečak, ja sam spremna :)

Kakve si grčeve imala,gde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro...joj sto mene od jutros boli rebro, jedva se krecem, izgleda da sam nezgodno spavala, plasim se da nisam uganula nesto bebi, imam utisak da mi je uvek ispod tog rebra :( A jos se i ne javlja jutros, valjda je sve u redu...cekam kumu da dodje pa cu ceo dan da odmaram :)

Mina78, srecan rodjendan, sve najlepse i da ti ovi trudnicki dani brzo prodju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mina srećan rođendan! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.