Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

E draga moja hvala ti na društvu... bas mi je lijepo proslo ovo vrijeme :wub:

Idem sad nesto raditi, dobicu otkaz :lol:

Ljubim tebe i tvoju bebicu pa se cujemo sutra kad dodjem od doktora :wub:

Vazi se, javi sta si uradila i jel si saznala pol :)

Ljubac :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozes uzeti koju hoces ...samo meni ostavi bar jednu :lol:

Ja smuvala svekrvu za rucak....je li glupo da je smuvam i za kolač , jeste zar ne ??? :lol: Ipak cu mm da smuvam za nesto slatko :lol:

:lol: i ja sam moju za tortu,ali sam odustala od jafe pravice mi kinder jeeeee nadam se da je vec pocela inace :ph34r: ......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: i ja sam moju za tortu,ali sam odustala od jafe pravice mi kinder jeeeee nadam se da je vec pocela inace :ph34r: ......

Buba marice pa gde si ti? Samo izvoli, posluzi se tortom, ustupam ti svoje parce smile.gif

Evo ja sam dobro, listam filmnove, koji cu odgledati, zadnjih mesec dana po ceo dan gledam filmove blink.gif

Joj ja i mm obozavam kinder, nijedno slavlje ne prolazi bez nje, ostavi 2 parceta za nas, ups 3, 2 za mm i mene i jedan za bebicu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buba marice pa gde si ti? Samo izvoli, posluzi se tortom, ustupam ti svoje parce smile.gif

Evo ja sam dobro, listam filmnove, koji cu odgledati, zadnjih mesec dana po ceo dan gledam filmove blink.gif

Joj ja i mm obozavam kinder, nijedno slavlje ne prolazi bez nje, ostavi 2 parceta za nas, ups 3, 2 za mm i mene i jedan za bebicu :P

tu sam,ceo dan vism na nternetu kao luda....e kupila sam slagalicu od 3000 delova i pocinjem da je slazem jedva cekammmmmm da mi malo brze prodje vreme..... :lol: Cim donese ostavljam vam po parce a bebi dva :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tu sam,ceo dan vism na nternetu kao luda....e kupila sam slagalicu od 3000 delova i pocinjem da je slazem jedva cekammmmmm da mi malo brze prodje vreme..... :lol: Cim donese ostavljam vam po parce a bebi dva :wub: :wub:

I ja od kako ustanem ovde sam dok mm ne dodje s posla, tj do 3. A nekad i kasnije bacim pogled sta ima. Jupiii stize tortica, da se meni jede morala bih je sama napraviti, a od te pomisli i ne jede mi se :(

Ajde brzo u akciju sklapanja puzle, pa da nam pokazes kako je ispalo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja od kako ustanem ovde sam dok mm ne dodje s posla, tj do 3. A nekad i kasnije bacim pogled sta ima. Jupiii stize tortica, da se meni jede morala bih je sama napraviti, a od te pomisli i ne jede mi se :(

Ajde brzo u akciju sklapanja puzle, pa da nam pokazes kako je ispalo :rolleyes:

i mene bi prosla volja kad bi morala sama da je napravim tako da te razumem potpuno....e dok ja ovo slozim ima i da se porodim..... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro trudnice.....kako ste jutros?Jel imala neka od vas problem sa desnima,meni kao da se otvorila neka mala ranica i ubi koliko me boli,ako neko zna kako da je se resim neka pise.....razmisljala sam da idem kod zubara ali nisam bas sigurna da mi on tu moze nesto narucito pomoci jer ne sme da mi da nista da pijem?Kakvo je vase misljenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro trudnice.....kako ste jutros?Jel imala neka od vas problem sa desnima,meni kao da se otvorila neka mala ranica i ubi koliko me boli,ako neko zna kako da je se resim neka pise.....razmisljala sam da idem kod zubara ali nisam bas sigurna da mi on tu moze nesto narucito pomoci jer ne sme da mi da nista da pijem?Kakvo je vase misljenje?

Provalila sam te sto si ustala ovako rano, sigurno jedes tortu :lol::lol: :lol: salim se :P

E ja nisam imala problem sa ranicom, ali uvek kad sam prava zube to je bio pokolj, krvi na sve strane, desni su mi postale osetljive. Promenila pastu i to se smanjilo i prestalo. Ne znam dal koristis sredstvo za ispiranje usta, to dosta pomaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro trudnice.....kako ste jutros?Jel imala neka od vas problem sa desnima,meni kao da se otvorila neka mala ranica i ubi koliko me boli,ako neko zna kako da je se resim neka pise.....razmisljala sam da idem kod zubara ali nisam bas sigurna da mi on tu moze nesto narucito pomoci jer ne sme da mi da nista da pijem?Kakvo je vase misljenje?

buba mara mozda je fistula,ako je belicasta kao tackica i jako boli.Ako je to proci ce samo od sebe traje oko 10-ak dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D:lol: upravu si milanka ustala sam zbog tortice,i nocas sam ustajala da je jedem,moj mm me gledao kao da sam luda u pola tri sela kao da je podne upalila tv i jedem li jedem......pa sta cu nije se meni jelo nego bebi :D;) ......C*I*C*A*N*A mislim da este nesto kao fistula malo je ali jeste belo i sto kaze milanka kad perem zube kao krvoprolice bije krv na sve strane.....nadam se da ce se smiriti uskoro.....bicu malo neznija sa cetkicom i kupicu nesto za ispiranje.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro trudnice.....kako ste jutros?Jel imala neka od vas problem sa desnima,meni kao da se otvorila neka mala ranica i ubi koliko me boli,ako neko zna kako da je se resim neka pise.....razmisljala sam da idem kod zubara ali nisam bas sigurna da mi on tu moze nesto narucito pomoci jer ne sme da mi da nista da pijem?Kakvo je vase misljenje?

Slobodno idi kod zubara, ne verujem će ti dati nešto da piješ ali može da ti premaže. Možda je afta, a to bi onda značilo da je bakterijsko oboljenje. A ti u međuvremenu stavi malo medicinskog hidrogena za dezinfekciju, to definitivno ne može da škodi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D:lol: upravu si milanka ustala sam zbog tortice,i nocas sam ustajala da je jedem,moj mm me gledao kao da sam luda u pola tri sela kao da je podne upalila tv i jedem li jedem......pa sta cu nije se meni jelo nego bebi :D;) .....

Hehehe znala sam :lol: Ja ne ustajem da jedem nocu, ali zato mm ustane u 3 da jede, ja ne verujem kao da je on u drugom stanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slobodno idi kod zubara, ne verujem će ti dati nešto da piješ ali može da ti premaže. Možda je afta, a to bi onda značilo da je bakterijsko oboljenje. A ti u međuvremenu stavi malo medicinskog hidrogena za dezinfekciju, to definitivno ne može da škodi.

Mina, ostavila sam ti kako da napravis tiker u prvom trimestru, ajde probaj pa pitaj, ja sam moj iz 100og puta napravila dok sam ukapirala :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe znala sam :lol: Ja ne ustajem da jedem nocu, ali zato mm ustane u 3 da jede, ja ne verujem kao da je on u drugom stanju.

Pa sto si takva,covek se saoseca sa tobom,ako ne ustajes ti,onda mora neko.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slobodno idi kod zubara, ne verujem će ti dati nešto da piješ ali može da ti premaže. Možda je afta, a to bi onda značilo da je bakterijsko oboljenje. A ti u međuvremenu stavi malo medicinskog hidrogena za dezinfekciju, to definitivno ne može da škodi.

To za hidrogen mi nije palo na pamet....sad cu ici da stavim,al prvo da pojedem jos malo tortice..... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas idem na uz. Vodim i ćerkicu da vidi bebu. Jedva čekam. Valjda će moći da vide da li je bata ili seka. Svaki put pred uz me uhvati neka trema ali zato kad izađem iz ambulante sam sva heppy! :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa sto si takva,covek se saoseca sa tobom,ako ne ustajes ti,onda mora neko.... :D

Pa od kad sam trudna poceo je da se hrani kao beba, svakog dana cokolino, mleko i plazma...sve sto jedem ja jede i on, jos samo simptome trudnoce da dobije...setih se, muz moje drugarice imao sve simptome trudnoce, vise da jede, stomak mi rastao, imao mucnine i glavobolje, cak i imao i porodjajne kontrakcije na poslu, jedva se covek vratio kuci, umalo u bolnici nije zavrsio :lol: , a ona nista od toga :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas idem na uz. Vodim i ćerkicu da vidi bebu. Jedva čekam. Valjda će moći da vide da li je bata ili seka. Svaki put pred uz me uhvati neka trema ali zato kad izađem iz ambulante sam sva heppy! :wub::wub::wub:

Joj divno, ja obozavam UZ da gledam bebicu. Koja si nedelja trudnoce? Aj napravi tiker, imas detaljno upustvo, ostavila sam ti u prvom trimestru...Ja cu 16-og na UZ pa cu pitati za pol, dva puta su mi rekli razlicito :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas idem na uz. Vodim i ćerkicu da vidi bebu. Jedva čekam. Valjda će moći da vide da li je bata ili seka. Svaki put pred uz me uhvati neka trema ali zato kad izađem iz ambulante sam sva heppy! :wub::wub::wub:

divno,javi kako je bilo....ja bi moju bekacu mogla da gledam po ceo dan,nista lepse nema.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

......C*I*C*A*N*A mislim da este nesto kao fistula malo je ali jeste belo i sto kaze milanka kad perem zube kao krvoprolice bije krv na sve strane.....nadam se da ce se smiriti uskoro.....bicu malo neznija sa cetkicom i kupicu nesto za ispiranje.....

Onda definitivno jeste fistula i ako te pece.E sad ja mislim da to ne krvari fistula vec desni.Trebalo bi da koristis onu ultra soft cetkicu.Verovatno su ti desni mekani pa jos sad osetljivi u trudnoci.Desava se,normalno je.Mozes fistulu povremeno da isperes 3% hidrogenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj divno, ja obozavam UZ da gledam bebicu. Koja si nedelja trudnoce? Aj napravi tiker, imas detaljno upustvo, ostavila sam ti u prvom trimestru...Ja cu 16-og na UZ pa cu pitati za pol, dva puta su mi rekli razlicito :unsure:

E divno ti je ono uputstvo za tiker :) uspela sam i ja......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E divno ti je ono uputstvo za tiker :) uspela sam i ja......

Pa kad sam ga ja pisala :P

Super...tek ces sad videti kako vreme brzo prolazi. Ja bacim pogled na moj tiker, a dani ne normalno brzo smanjuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao mamice!!! ;)

Mi smo danas bili na pregledu, bebica ima 960gr! Mašala :) Devojčica mamina!

Sve je ok, hvala Bogu, samo se ja nešto loše osećam, malaksala sam i nos mi curi, izgleda da me je neka prehlada uhvatila. Limun, čaj, med...biću ok ;)

Danas sam dobila od brata i snaje pun džačić stvari za bebu ( oni imaju 2 sina, ali je garderobica uglavnom žuta, zelena, krem...) tako da sam baš happy! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.